Infopuhelin

Sähköposti

Yhteystiedot

Hallituksen jäsenet vuosina 
 2014- 2015

 

  • Puheenjohtaja: Eila Aalto, Riihimäki, puh. 040 523 7731, eila.aalto2(at)gmail.com, reumasairauksien yhdyshenkilö

  • Varapuheenjohtaja: Tuula Kröger, Hausjärvi, puh. 044 511 9212, tuula.kroger(at)gmail.com , Hausjärven yhteyshenkilö

  • Rahastonhoitaja: Eira Kurki, Riihimäki, puh, 0400 319 900, eira.kurki(at)elisanet.fi

  • Sihteeri: Hannele Rajamäki, Riihimäki, puh. 0500 044 0999, hannelerajamaki(at)yahoo.com

  • Jäsenasioiden hoitaja: Aulikki Kemppi, Loppi, puh. 040 587 4916, aulikki.kemppi(at)iki.fi, Lopen yhteyshenkilö

  • Liikuntavastaava, fibro-vertaistukija, fibro-ja sjögrenkerhon vetäjä: Marjatta Halttunen, Riihimäki, puh.044 970 9393, jatta.halttunen(at)gmail.com   
      
  • Marjut Korajoki, Riihimäki, puh.040 764 8010, marjut.korajoki(at)gmail.com

Varajäsenet

  • Raija Pyyhtiä, Ryttylä, puh. 040 847 0231, raija.pyyhtia(at)gmail.com

  • Anne Westerlund, Riihimäki, puh.040 537 5395, anne.westerlund(at)kolumbus.fi , kahvilatapaamisten vastaava

Yhdistyksen muut toimijat

  • Laila Hatara, Riihimäki, puh. 045 639 8864, laila.hatara(at)elisanet.fi , tiedotusvastaava,
    kotisivujen ylläpitäjä

  • Jarmo Heino, puh. 050 361 6533, Reumaliiton valtuuston jäsen,
    Reumaliiton 
    aluetyöryhmän jäsen
     
  • Leena Räikkönen, puh. 040 578 5802, Sjögren-vertaistukija 

  • Arja Markkinen, puh. 045 205 9699, fibro- ja sjögrenkerhon varavetäjä


  • Muut yhteydet


Seuraa myös paikallislehtien yhdistyspalstoja. 

Comments