Adrese: Maskavas iela 446c, Rīga. CITY PAINTBALL zālē.

LK Riga ziemas treniņu vieta, 446c Maskavas iela.

Sabiedriskais transports. Izkāpšanas pietura: "Krustpils iela"

31 (Jugla 3 - Dārziņi)
49 (MAN - TESS - Rumbula)

06.05.2009.

Lakrosa klubs „Rīga” izcīna bronzu Austrian Lacrosse Open 2009.

Pagājušajā nedēļā Austrijas pilsētā Vīnē norisinājās Austrijas starptautiskais lakrosa turnīrs „Austrian Lacrosse Open 2009”, kur 3.godpilno vietu izcīnīja Lakrosa klubs „Rīga”.

LK „Rīga” turnīru uzsākot tikās ar Slovēnijas lakrosa klubu Lubljana Dragons LC un pieveica slovēņus ar rezultātu 4:1. Neskatoties uz garo ceļu līdz Vīnei Rīgas klubs spēja atklimatizēites un parādīt labu sniegumu.

Otra grupas spēlē tika aizvadīta ar otro stiprāko Austrijas klubu Vienna Monarchs, kur neskatoties uz to ka LK Rīga bija vadībā ar 4:0, tomēr spēlē notika lūzums un rīdzinieki nespēja sakoncentrēt aizsardzību, un rezultātā zaudējums 4:5.

Turnīra otrajā dienā grupas trešā spēle tika aizvadīta pret Šveices lakrosa klubu „Titans Lacrosse Bern City”. Šajā spēlē LK Rīga sagrāva šveiciešus ar rezultātu 11:1 un nodrošināja otro vietu savā grupā un izkļūšanu no grupas.

Pusfinālā LK Rīga tikās ar Austrijas stiprāko klubu Vienna Monarchs un cīnījās punkts punktā pamatlaiku beidzot ar rezultātu 6:6. Papildlaikā un cīņa līdz „Zelta vārtiem” spēcīgāku spiedienu spēja izdarīt Viena Monarchs un zaudējums 6:7 un iespēja vien cīnīties par 3.vietu.

Cīņā par bronzas godalgu Rīgas klubam pretī stājās Anglijas klubs Reading Wildcats no Londonas. Lai gan spēle iesākās ar zaudētiem vārtiem, tomēr rīdzinieki spēja saņemties un uzvarēt sīkstos angļus ar 6:2.

Jāatzīmē, ka Rīgas kluba spēlētājs un treneris Artis Bariņš tika atzīts par visa turnīra vērtīgāko spēlētāju un saņēma piemiņas balvu.

Ievērojams ir fakts, ka šoreiz ar LK „Rīga” vīriešu komandu kopā devās arī viena jaunizveidotās sieviešu komandas pārstāve Sintija Zeiliša un pievienojās Blackhearth Lacrosse no Londonas.

Pēc atgriešanās no Austrijas LK „Rīga” intensīvi turpina treniņu procesu, jo jau šajā nedēļas nogalē, 9.maijā, Jelgavā norisināsies otrais Latvijas lakrosa čempionāta sabraukums.

BILDES ŠEIT.

23.04.2009.

LK Rīga dodas uz starptautisko lakrosa turnīru Vīnē, Austrijā.

20.04.2009.

LK Riga uzvar LK Valmieras puikas ar rezultātu 10:0. Foto galerija no spēles šeit. FOTO

6.10.2008.

Spēlē pret Mītavas lakrosa klubu Rīgas lakrosisti atkal bija formā un neskatoties uz vājo aizsargu sastāvu tika izcīnīta uzvara 12 : 2. Spēles pirmais puslaiks ritēja vienlīdzīgā spēlē un Mītavas lakrosisti ātri vien pēc pirmajiem rīdzinieku iemestajiem vārtiem atbildēja ar vārtu guvumu. Turpinājumā spēlē labāk padevās LK "Rīga" un jelgavnieki pieļāva daudz rupju kļūdu aizsardzībā.

Līdz ar šo spēli noslēdzās Latvijas Lakrosa Čempionāts 2008 un LK Rīga šoreiz izcīnija 2.vietu.

29.09.2008.

Pagājušajā nedēļas nogalē norisinājās Latvijas Lakrosa Čempionāta 2.kārtas spēļu sērija, kas visnotaļ nepatīkami sākās Lk "Rīga", jo nācās atzīt sīvākā pretinieka LK "Druva Dinamyte" pārākumu ar rezultātu 3:10. Iemesls šādam sliktam sniegumam bija vairāku spēlētāju traumas, kā arī fakts, ka 2 no aizsargiem ir devušies studēt ārvalstīs.

Nākošā LK Rīga spēle ir paredzēta 4.oktobrī Jelgavā pret Mītavas lakrosa klubu.

Izlases ziņas - Angļi pagaidām neuzvarami

Šodien tika izspēlēta trešā spēle pret Anglijas izlasi, kuri ir vairākkārtēji Eiropas čempioni un pasaulē ieņem 5. vietu. Latvijas izlase piedzīvoja zaudējumu, ar rezultātu 26:4.

Spēle tika sākta ar pacilātu garastāvokli un kā saka paši spēlētāji – uz augsta viļņa, bet pirmajā ceturtdaļa Anglija Latvijas vārtos iemeta 7 reizes. Otrajā ceturtdaļā sāka veikties labāk un Latvija iemeta vienus vārtus pret Anglijas pieciem. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija 12:1. Trešajā ceturtdaļā Latvija ielaida 4 vārtus un spēja atbildēt ar 2 iemestiem vārtiem. Pēdējā ceturtdaļā mūsu spēlētāji iemeta vienus vārtus, pretī saņemot 10.

2 vārtus guva Artis Bariņš un 1 Edgars Tauteris. Pret angļiem tika izdarīti 24 spēka paņēmieni, no kuriem 7 veica Juris Budņikovs un pateicoties šiem graujošajiem spēka paņēmieniem, saņēma arī ‘’zvanu skandinātāja’’ titulu. Par ‘’vanaga aci’’ atkal tika atzīts Artis Bariņš.

Izlases ziņas - Piekāpšanās Velsas izlasei
  Spēle sākās ļoti spraigi un Velsa pirmajā ceturtdaļa iemeta 6 vārtus, bet Latvija spēja atbildēt tikai ar vieniem precīzi gūtiem vārtiem. Otrajā ceturtdaļā Latvijas izlase iesila un parādīja velsiešiem, ka ir spējīga cīnīties pret viņiem. Vārtu attiecības 2:2. Pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 8:3. Trešajā ceturtdaļa mūsu spēlētāji atslāba un netika gūti nevieni vārti, kamēr velsieši iemeta vēl 3. Pēdējā ceturtdaļā treneris izlēma pataupīt 1. vārtsargu citām svarīgām spēlēm un uz laukuma laida 2.vārtsargu, kurš pēdējā ceturtdaļā ielaida 9 bezatbildes vārtus.

Latvija šajā spēlē spēja parādīt raksturu, tādejādi sagādājot 19 veiksmīgus spēka paņēmienus, no kuriem astoņus izpildīja Juris Budņikovs un piecus Miks Stabulnieks.

Pēc šīs spēles trenera titulu ‘’vanaga acs’’ saņēma Artis Bariņš un ‘’zvanu zvanītāja’’ tituls tika Dominikam Nebreklijevicam.

Latvijas izlases spēlētājiem noskaņojums ir labs un viņi ir gatavi šodien Angļiem parādīt, ko nozīmē Latvijas lakross.

Latvijas izlase otrajā spēlē pret Velsu piedzīvoja zaudējumu, ar rezultātu 20:3, bet kā atzīst paši spēlētāji, šī uzvara velsiešiem nav nākusi viegli.
 Izlases ziņas - Sīvā cīņa tiek uzvarēta Spānijas izlase

Latvijas lakrosa izlase ceturtdien ar uzvaru sāka Eiropas čempionātu, kas no 7.augusta līdz 16.augustam risinās Somijas pilsētā Lahti.Turnīra pirmajā mačā Latvijas izlase pagarinājumā ar rezultātu 10-9 pieveica Spāniju.

Pēc mača paši izlases spēlētāji atzina, ka uzvara ir bijusi skaista, jo cīņa starp abām komandām jau no mača sākuma ir bijusi ļoti saspringta. Komandas bija ļoti līdzvērtīgas, bet gala rezultātu tomēr izdevās panākt par labu Latvijai. Izšķirošos vārtus Latvijas izlasē guva Artis Bariņš, un viņš arī tika atzīts par spēles vērtīgāko spēlētāju. Vēl četrus vārtus Latvijas izlases labā guva Ainārs Liekniņš, Bariņš kopā guva trīs vārtus, divas reizes precīzi meta Dominiks Nebreklijevičs, bet vienus vārtus guva Sandis Liekniņš.

Latvijas izlases treneris ir ieviesis arī iekšējo apbalvošanas sistēmu, kurā tiek nominēts spēlētājs, kurš visvairāk paceļ brīvās bumbiņas, - "Vanaga acs", tāpat arī spēlētājs, kurš izpilda visvairāk spēka paņēmienus, - "Zvanu zvanītājs" un spēles vērtīgākais spēlētājs - "Spēles bumba". Pēc spēles ar Spāniju šīs nominācijas tika sadalītas šādi: "Vanaga acs" titulu saņēma Bariņš, "Zvanu zvanītājs" - Juris Budņikovs, bet "Spēles bumba" tika piešķirta vārtsargam Gintam Gūtmanim.

Izlases ziņas - Lakrosa izlase dodas uz Eiropas Čempionātu

Mūsu spēlētāji uz Somiju izbrauc jau 5.augustā agri no rīta, lai paspētu iepazīt apkārtni, aklimatizēties un piedalīties atklāšanas ceremonijā 6. augustā.
    Izlasi pārstāv 24 spēlētāji, no kuriem 21 spēlētājs ir no Latvijas lakrosa klubiem "Rīga", "Druva Dynamite" un "Mītavas Lakrosa Kluba", kā arī 3 leģionāri no Vācijas un Anglijas, kurus ir atļauts pieaicināt, lai palīdzētu mūsu vienībai.

21.07.2008.

Pagājušajā nedēļas nogalē no 18. līdz 20. jūlijam Turku pilsētā, Somijā norisinājās trešais Turku Lakrosa Turnīrs, kurā piedalījās Lakrosa Klubs "Rīga" un izcīnīja augsto 2. vietu sīvā cīņā piekāpjoties spēcīgākajai Somijas komandai "Helsinki Shiefs".

Vērā ņemams fakts ir tas, ka lielākā daļa "Helsinki Shiefs" spēlētāji ir Somijas valsts izlases sastāvā.

Lakrosa Klubs "Rīga" turnīru uzsāka ar spēli pret spēcīgāko apakšgrupas komandu "Helsinki Shiefs" kurai piekāpāmies ar pieklājīgu rezultātu 3:4, lai gan spēle noritēja ļoti līdzīgi. Otrajā turnīra dienā LK Rīga pretī stājās dažādu Rietumeiropas spēlētāju apvienotā komanda "All World". Šī spēle izvērtās ļoti dramatiska un LK Rīga bija vairākas kļūdas aizsardzībā, kuras veiksmīgi izmantoja pretinieks, un rezultātā sāpīgs zaudējums 2:3. Trešā turnīra spēle bija pret Somijas otro stiprāko lakrosa klubu "Turku Titans" kur rīdzinieki spēja parādīt raksturu un uzvarēt ar rezultātu 3:2. Šī uzvara un pozitīvā vārtu attiecība ar citām apakšgrupas komandām nodrošināja otro vietu apakšgrupā un iekļūšanu pusfinālā.

Turnīra trešajā dienā pusfinālā rīdziniekiem vēlreiz nācās stāties pretī turnīra saimniekiem "Turku Titans", kuri bija uzvarējuši otrās apakšgrupas sāncenšus. Šīs spēle Rīgas klubam bija īsti "amerikāņu kalniņi", jo esot vadībā ar 1:0 līdz otrās ceturtdaļas beigām, trešajā ceturtdaļā rīdziniekiem iestājās apjukums un 10 minūšu laikā tika zaudēti 3 vārti. Tad LK Rīga treneris Artis Bariņš sakārtoja spēli aizsardzībā un Rīgai izdevās atspēlēties, un spēles pamatlaiks beidzās ar rezultātu 3:3. Pēc īsa pārtraukuma sākās spēles papildlaiks, kas lakrosā ir 2 x 4 minūtes un līdzīgi kā hokejā uzvar komanda, kura pirmā gūst vārtus.

Papildlaikā LK Rīga uzvarot iemetienā uzreiz devās vārtu virzienā, izdarīja vairākus metienus uz vārtiem, bet nesekmīgi, un tad pussargs Kaspars Stabulnieks negaidīti izdarīja metienu un guva uzvaras vārtus kas garantēja vietu finālā.

Finālā LK Rīga atkārtoti nācās stāties pretī Somijas čempioniem "Helsinki Chiefs" un šoreiz spēles pirmajā daļā virsroka bija latviešiem un pirmā perioda vidū tika gūti vārti. Otrais periods aizritēja sīvā cīņa bez vārtu guvumiem, taču trešais periods atkal izvērtās dramatisks un atkal tika zaudēti 3 vārti pēc kārtas. Spēles pēdējā ceturtdaļā rīdzinieki atguvās, bet nespēja gūt atbildes vārtus un rezultātā, zaudējums ar 1:3.

Tomēr LK Rīgas spēlētāju sejās nebija vērojamas dziļas skumjas, jo tika izcīnīta 2.vieta starp stiprākajām Somijas komandām, un LK Rīga sevi var pamatoti saukt par vienu no spēcīgākajiem lakrosa klubiem Skandināvijā, jo pagājušajā gadā starptautiskā turnīrā Zviedrijā tika izcīnīt 3.vieta.

Jāpiemin, ka Rīgas klubam šajā Somijas turnīrā pievienojās arī daži "Druva Dynamite" spēlētāji Gints Gūtmanis (tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju), Gatis Zeps, Jurģis Pučka un "Mītavas Lakrosa Kluba" spēlētājs Gļebs Šupeņko.

Šobrīd daļa LK Rīga spēlētāji, kuri iekļauti Latvijas lakrosa izlases sastāvā turpina gatavoties Eiropas lakrosa čempionātam, kurš norisināsies no 6. - 16.augustam Somijas pilsētā Lahti.

27.05.2008.

Ir sācies 2008.gada Lakrosa Čempionāts un pagājušajā nedēļas nogalē 24. un 25.maijā LK "Rīga" aizvadīja abas 1.apļa spēles. 24.maijā ar rezultātu 5 : 2  uzvarēja savu sīvāko pretinieku  - LK "Druva Dynamite", un 25. maijā ar rezultātu 10 : 2 sagrāva Mītavas lakrosa klubu no Jelgavas.

Pirms pirmās spēles pret "Druva Dynamite" spēlētāji nebija pārleicināti par komandas sniegumu, jo dažādu iemeslu dēļ iztrūka vairāki pamatsastāva pusssargi un vārtsargs un maiņai bija tikai 2 spēlētāji.  Vārtos tika ielikts viens no mūsu uzbrucējiem - Arturs Šipko, kurš iepriekš vārtos bija stāvējis spēlējot florbolu. Kā izrādījās, tad trenera izvēle bija pareiza, jo vārtsrags spēles gaitā ne reizi vien glāba komandu no vārtu zaudējuma.

Spēle pret  "Druva dynamite"sākās ar ātru LK "Rīga" vārtu guvumu, kas komandai palīdzēja rast pārliecību par saviem spēkiem. Vienlaicīgi tika likts uzsvars uz savu vārtu aizsardzību un ātrajiem pretuzbrukumiem, kas vainagojās ar vēl vairākie vārtiem. Spēles pēdējā ceturtdaļā LK "Rīga" spēlētāji sakoncentrēja spēkus un guva 2 bezatbildes vārtus kā rezultātā uzvara 5 : 3.

Otrajā spēlē pret Mītavas lakrosa klubu, LK "Rīga" komandu papildināja gan pussargi, gan uzbrucēji un noskaņojums pirms spēlēs bija labs. Spēle sākās ar Rīgas kluba pārsvaru, tomēr arī Mītavas kluba spēlētāji spēja izrādīt pretestību un veidoja vairākus bīstamus momentus pie LK "Rīga" vārtiem. Šajā spēlē Rīgas klubs spēlēja atvērtāk cenšoties veidot dažadas kombinācijas un izspēles. Tas veiksmīgi arī izdevās un LK Rīga izcīnija pārliecinošu uzvaru ar 10: 2 pār Mītavas lakrosa klubu.

04.05.2008.

LK "Rīga" spēlētāji piedalījās Latvijas Federācijas rīkotajā izlases spēlētāju atlases nometnē, kas norisinājās no 1.-3. maijam.

16.04.2008.

Lakrsoa popularizēšanas ietvaros Valmierā notiks draudzības spēle starp LK Rīga un LK Druva.

09.04.2008.

Regulārā treniņa ietvaros notiks pirmā treniņspēle pret Mītavas Lakrosa klubu.

VS

01.04.2008.

Lakrosa klubs "Rīga" ir uzsācis jauno treniņa sezonu ārpus telpām. Treniņu vieta ir:

Sarkandaugavas iela 24, Rīga.

01.10.2007.

24.09.2007.

Rīgas lakrosa meistari grauj Jelgavu

Sestdien Latvijas lakrosa čempionāta otrā posma ietvaros norisinājās spēle starp "Rīgas" un Jelgavas "Mītavas" lakrosa klubiem, un šajā mačā "Daugavas" stadionā Jelgavā pārliecinošu uzvaru ar 11:0 svinēja rīdzinieki.

Spēle iesākās ar negaidītu Rīgas spēlētāja Bariņa izrāvienu uz pretinieku vārtiem, kā rezultātā jau spēles devītajā sekundē 1:0 Rīgas labā. Bumbu visu spēles laiku turpināja kontrolēt Rīgas spēlētāji.

Tā kā laukums bija salijis, spēlēt bija visai apgrūtinoši, līdz ar to daudzi uzbrukumi un māņu kustības beidzās ar negaidītiem kritieniem. No mītaviešiem uzslavas ir izpelnījies Tuteris, kurš parādīja ātru un meistarīgu spēli, vairākas reizes apspēlējot pieredzējušos pretiniekus, bet ar šīm dažām epizodēm bija par maz, lai cienīgi cīnītos pret "Rīgu". Rīdzinieki ar katru mirkli vēl vairāk palielināja pārsvaru un otro ceturtdaļu noslēdza savā labā ar 6:0.

Dažiem "Mītavas" spēlētājiem gan izdevās izlauzties cauri Rīgas aizsardzības mūrim, tomēr līdz vārtu guvumam tiem neizdevās tikt. Tajā pašā laikā vienam no Rīgas pieredzējušākajiem aizsargiem izdevās izlauzties līdz pretinieku vārtiem un gūt vēl vienu punktu savas komandas labā.

Spēle beidzās ar Rīgas triumfu: 11:0 - šajā sezonā jau otrais Rīgas lakrosa kluba "sausais" panākums pret jelgavniekiem.

10.08.2007.

LK Rīga spēlētāji piedalījās Latvijas Lakrosa Federācijas rīkotajā nometnē, kas ir pirmais atlases solis ceļā uz Latvijas izlases sastāvu dalībai Eiropas Lakrosa Čempionātā 2008.gadā, Somijā.

05.07.2007.

Pirmo reizi kluba vēsturē LK „Riga” piedalījās starptautiskajā turnīrā Zviedrijā – „Söderköping Open 2007” un ieguva godalgoto vietu starp stiprākajām Zviedrijas un Norvēģijas komandām. Tika izcīnīta 3.vieta un pirmais kauss starptautiskajā turnīrā Latvijas lakrosa vēsturē.