اطلاعیه شماره پنج حافظان در خصوص یورش لباس شخصی ها به مراسم شب احیاء جمعیت الاهیون (ال یاسین)

posted Jul 6, 2016, 11:31 PM by شاگرد استاد   [ updated Jul 7, 2016, 3:16 AM ]

به نام آزادی

«اطلاعیه شماره پنج»

یورش لباس شخصی ها به مراسم شب احیاء جمعیت ال یاسین
شب گذشته در ۲۳ رمضان ۱۳۹۵ لباس شخصی‌ها به یکی از مجالس برگزاری شبهای احیاء، وابسته به جمعیت الاهیون (اِل یاسین) یورش بردند.

دیشب تعدادی از مأموران لباس شخصی همراه با اسلحه و تعدادی دوربین فیلمبرداری و عکاسی، وارد یکی از مجالس شبهای احیاء در شرق تهران شدند و حاضران را مجبور کردند جلوی دوربین‌های فیلمبرداری، به سؤال بازجویی کنندگان که بعضی از آنها ماسک‌هایی بر صورت داشتند، پاسخ دهند. مأموران تأکید داشتند که ما همهٔ حرکات شما را زیر نظر داریم و اشاره می‌کردند که جلسهٔ قبلی شما در ۲۱ رمضان در شهرک غرب تهران هم ناظر بوده‌ایم. طوری حرف می‌زدند که انگار همهٔ موبایل‌ها و تلفن‌ها را در کنترل داشتند. حمله کنندگان بدون آنکه اقدام به ضرب و شتم نمایند، حاضران در این جلسه که تعداد آنها بیش از صد نفر بود را مجبور کردند تا به سوالات آنها (آنهم جلوی دوربین) بصورت نفر به نفر جواب بدهند[۱]. از حاضران خواسته شد موبایل‌ها و کارت شناسایی خود را بیرون بیاورند و در کنار خود بگذارند. هویت افراد (در درون خانه) یک به یک چک شد؛ چیزی که در جمهوری اسلامی ایران (در داخل خانه و محل سکونت) به ندرت ممکن است رخ داده باشد. سپس یکی از لباس شخصی‌ها (که به او حاجی می‌گفتند) سخنرانی کوتاهی کرد که چکیدهٔ آن پیروی نکردن از تعلیمات و آموزه‌های استاد ایلیا (رام‌الله؛ استاد فتاح) ضرورت توقف فعالیت‌های جمعیت الاهیون (اِل یاسین) در سراسر کشور، لزوم اجرای مراسم‌های مختلف آنطور که مورد نظر آنها است و توهین به استاد ایلیا (رهبر و بنیانگذار جمعیت الاهیون) بود.

آنها بر قطع ارتباط با استاد ایلیا تأکید داشتند؛ حتی در حد خواندن تعلیمات ایشان، و این در حالیست که ایشان سالهاست که به دلیل تعهدات غیرقانونی و ضد بشری (و باور نکردنی! به نهاد امنیتی- مذهبی «ادیان و مذاهب» اطلاعات) با جمعیت پیروان و شاگردان خود ارتباطی ندارند و در شرایطی «تحت نظر و کنترل شده» بسر می‌برند.

از حضار خواسته شد فرم‌هایی را پر کنند و البته باید حتماً قید می‌شد «کلاس رام‌الله» علیرغم اینکه همهٔ این گونه جلسات در تهران و سراسر کشور بصورت خودجوش و توسط شاگردان استاد ایلیا برگزار می‌شود.

مأموران لباس شخصی از جمع حاضر خواستند که بجای اینگونه جلسات به جلساتی مشابه آنچه آنها شرکت می‌کنند بپیوندند (مداحی‌ها و سخنرانی‌های معمول همراه باآن) و عملکرد حاضران را از این نظر تحقیر می‌کردند. افرادی که به درون خانه آمدند بیش از ده نفر بودند که با تعدادی خودرو و مأموران پشتیبان که در اطراف محل مراسم حضور داشتند، حمایت می‌شدند. در این بازجویی چند ساعته توأم با ضبط اجباری فیلم که در منزل انجام می‌شد (و تا سَحر ادامه داشت) مأموران کسی را همراه خود نبردند اما به برخی از حضار وعدهٔ دستگیری و صدور حکم قضایی دادند.

گزارشی از سایر مراسم‌ها و جلساتی که طی شبهای احیاء، توسط دیگر پیروان و گروه‌های وابسته به جمعیت الاهیون، در تهران و شهرستان‌ها برگزار شد، در دست تهیه کنندگان این اطلاعیه (حافظان) نمی‌باشد.

لازم به یادآوری است که استاد ایلیا (معلم بزرگ تفکر) پیش از این، حداقل چهار بار توسط نهاد امنیتی- مذهبی «ادیان و مذاهب» دستگیر و به مدت ۴۰۰ روز تحت شکنجه‌های شدید جسمانی، در انفرادی به سر برده و هر بار در مرحلهٔ دادگاه تبرئه و آزاد شده است. همچنین در سالهای گذشته تعداد زیادی از شاگردان و پیروان استاد (و من جمله گروهی از اعضای «ام و ما» انجمن متفکران و محققان آزاد و دیگر NGOهای مرتبط) به عناوین مختلف دستگیر و زندانی شده و بعد از مدت کوتاهی به دلیل فقدان جرم آزاد شده‌اند.

حافظان

۳۰ ژوئن ۲۰۱۶

[۱]– در زمانهای دستگیری استاد ایلیا هم شاهدان بارها بازگو کرده‌اند که با ضرب و شتم شدید و با زور و اجبار استاد ایلیا را مجبور می‌کردند که جلوی دوربین صحبت کند.

دستگیری ایلیا «میم» رهبر جمعیت ال یاسین برای پنجمین بار

posted Aug 10, 2015, 4:56 AM by شاگرد استاد   [ updated Aug 10, 2015, 4:59 AM ]

 دکترپریس کی نژاد سخنگوی جمعیت الاهیون (اِل یاسین) در انگلستان در  آخرین اطلاعیه خبر از  دیده شدن استاد ایلیا میم رام الله ( پیمان فتاحی) با دستبند و پابند در  محل دادگاه انقلاب استان البرز می دهد . بنا بر همین اطلاعیه اسامی دیگر همراهان دستگیر شده  عبارتند از :مرتضی رسولیان و امیررضا الماسیان 

 

متن آخرین اطلاعیه  سخنگوی  جمعیت ال یاسین در  انگلستان به شرح  زیر است :

 

دستگیری استاد ایلیا میم رام الله

به نام آزادی


دستگیری ایلیا «میم» برای پنجمین مرتبه


استاد ایلیا میم (پیمان فتاحی) برای پنجمین بار جمعه مورخه 94/5/16 در حدود ساعت 11:30 شب در استان البرز (در مهرشهر) به همراه دو تن از شاگردان به نام های مرتضی رسولیان و رضا الماسیان دستگیر شد. 
این دستگیری با یورش مسلحانه مأموران دایره ادیان و مذاهب اطلاعات (اداره ادیان وزارت اطلاعات) و تهدید مکرر ایشان به تیراندازی صورت گرفت. شنبه صبح، استاد ایلیا زنجیر شده (دستبند و پابند) در محل ورودی دادگاه انقلاب البرز رؤیت و فیلم کوتاهی از این صحنه ها توسط یکی از شاگردان تهیه شد. 
لازم به ذکر است که پیش از این، استاد ایلیا بنیانگذار و رهبر جمعیت الاهیون (اِل یاسین) در چهار مرحله در سالهای 1386، 1387، 1388، 1391 توسط دایره ادیان و مذاهب اطلاعات، دستگیر و بعد از دوره های مکرر انفرادی و بازجویی های بسیار خشونت بار و توأم با شکنجه هر بار از زندان آزاد شدند. دستگیری های قبلی استاد ایلیا عمدتاً با این اتهامات همراه بود: 


1) اقدام بر علیه امنیت ملی از طریق راه اندازی جمعیت الاهیون (اِل یاسین)
2) تبلیغ بر علیه نظام (جمهوری اسلامی) از طریق برگزاری جلسات مخفی سخنرانی
3) تبلیغ پلورالیزم مذهبی و لیبرالیزم معنوی !! تبلیغ معنویت منهای شریعت و جدایی دین از سیاست !
4) ترویج علوم انحرافی [سبک های تفکر و علوم ذهنی جدید] در جامعه
5) تلاش برای تلفیق ادیان و ایجاد دین التقاطی [پیوند ادیان و تمدن ها؛ تئوری دین جهانی]
6) انتشار کتب آموزشی و تفسیری [تبدیل یافته سخنرانی ها] در سطح کشور (بدون مجوز وزارت ارشاد اسلامی)


در بارۀ علل دستگیری اخیر (16/5/94) اطلاعات دقیقی در دست نیست اما بنابر اظهار نظر شاهدانی که در محل دستگیری بوده اند، مطالب پراکنده ای از مأموران اطلاعاتی در بارۀ دوره های تعلیمات استاد، تفاسیر لیبرال و غیر سنتی از قرآن و کتاب مقدس، انتشار مخفیانه آموزش ها و سخنرانی ها، انتشار جریان های معنوی وارداتی در ایران [ مسیحیت نوین، کابالا، تولتک، عرفان دالایی لاما ...] و اندیشه های مرتبط با لیبرال دموکراسی شنیده شده است که کاملاً جسته گریخته بیان گردیده. 


لازم به ذکر است تاکنون 91 جلد از آثار تعلیمی استاد ایلیا به آستانۀ چاپ عمومی رسیده که توسط وزارت ارشاد اسلامی توقیف شده است.


دکتر پریس کی نژاد
سخنگوی جمعیت الاهیون (اِل یاسین) در انگلستان
94/5/17 – ساعت 10:56

 منبع خبر در سایت کانون حقوق بشر و روابط بین الملل ال یاسین

نهمین شماره نشریه الکترونیک سایت معرفی استاد ایلیا میم

posted Jan 14, 2014, 1:32 AM by شاگرد استاد   [ updated Jan 14, 2014, 1:34 AM ]

نهمین شماره نشریه الکترونیک سایت معرفی استاد ایلیا میم  در این شماره می خوانید: نجات روح دیدگاه کوانتومی و تاثیر بسم الله الرحمن الرحیم سلاح های انرژی زایی روانی-الکترونیک فراروانشناسی و شش کلاه تفکر و ... مطالب جذاب دیگر نشریه را از اینجا دانلود کنید
نهمین شماره نشریه الکترونیک سایت معرفی استاد ایلیا میم

در این شماره می خوانید:

 نجات روح

دیدگاه کوانتومی و تاثیر بسم الله الرحمن الرحیم

سلاح های انرژی زایی روانی-الکترونیک

فراروانشناسی و شش کلاه تفکر

و ... مطالب جذاب دیگر

نشریه را از اینجا دانلود کنید

 

شماره اردیبهشت ماه نشریه الکترونیک سایت معرفی استاد ایلیا «میم» منتشرشد.

posted Jun 8, 2013, 1:28 AM by شاگرد استاد   [ updated Jun 8, 2013, 5:01 AM ]

 

شماره اردیبهشت ماه نشریه الکترونیک سایت معرفی استاد ایلیا «میم» منتشرشد.

 

  شماره اردیبهشت ماه نشریه الکترونیک سایت معرفی استاد ایلیا «میم» منتشرشد.   در این شماره می خوانید :   برترین رئیس جمهور   ·     ضرورتهای شناخت باطنى (برگرفته از درسهای الفبای ماورایی)   ·     دروغ نگو   ·     روياها، واقعه گو يا واقعه ساز   ·     ضرورت بینش سیاسی   ·     نورخواری (قسمت دوم)   ·     از کجا بفهمیم گم شده ایم   ·     تحمل انتخاب هایمان را داشته باشیم   نشریه شماره6 را از اینجا دانلود کنید
در این شماره می خوانید :
 ·         برترین رئیس جمهور
 ·         ضرورتهای شناخت باطنى (برگرفته از درسهای الفبای ماورایی)
 ·         دروغ نگو
 ·         روياها، واقعه گو يا واقعه ساز
 ·         ضرورت بینش سیاسی
 ·         نورخواری (قسمت دوم)
 ·         از کجا بفهمیم گم شده ایم
 ·         تحمل انتخاب هایمان را داشته باشیم
 

نشریه شماره6 را از اینجا دانلود کنید

نشریه الکترونیک مرکز تحقیقات و مطالعات علوم باطنی

posted Jun 8, 2013, 1:02 AM by شاگرد استاد   [ updated Jun 8, 2013, 1:06 AM ]

نشریه الکترونیک مرکز تحقیقات و مطالعات علوم باطنی

 

نشریه الکترونیک مرکز تحقیقات و مطالعات علوم باطنی  نشریه علوم باطنی نشریه ای است تخصصی در زمینه شناخت و بکارگیری توانایی های باطنی و نیروهای ذهنی، آخرین پژوهشها در علوم روحی و متافیزیک (پاراسایکولوژی-سایکوتکنولوژی)، مطالبی جذاب پیرامون جدیدترین و آخرین مکتب باطنی با عنوان الاهیسم باطنی (روح زایی- هنرهای ماورایی). این نشریه در راستای چند محوریت اصلی تهیه شده است که عبارتند از : • پدیده های انرژی زایی و شفابخشی • جنگ روانی • انواع حملات روانی و روشهای دفای • رویا و رویابینی و رویا بینان • انواع تله پاتی و روشن بینی • ارواح و موجودات روحی

نشریه علوم باطنی نشریه ای است تخصصی در زمینه شناخت و بکارگیری توانایی های باطنی و نیروهای ذهنی، آخرین پژوهشها در علوم روحی و متافیزیک (پاراسایکولوژی-سایکوتکنولوژی)، مطالبی جذاب پیرامون جدیدترین و آخرین مکتب باطنی با عنوان الاهیسم باطنی (روح زایی- هنرهای ماورایی). این نشریه در راستای چند محوریت اصلی تهیه شده است که عبارتند از :

·         پدیده های انرژی زایی و شفابخشی

·         جنگ روانی

·         انواع حملات روانی و روشهای دفای

·         رویا و رویابینی و رویا بینان

·         انواع تله پاتی و روشن بینی

·         ارواح و موجودات روحی

بيانيۀ مشترك شماره هفدهم منصورون، حافظان و حاميان ايليا«ميم»

posted Dec 8, 2012, 1:59 PM by شاگرد استاد   [ updated Jun 8, 2013, 4:58 AM ]

بسم الله الرحمن الرحيم

 

بسم الله الرحمن الرحيم   بيانيۀ مشترك منصورون، حافظان و حاميان ايليا«ميم» (منصورون شماره هفدهم) بدين وسيله از همۀ طيف هاي پيروان معلم بزرگ عصر ما ايليا «ميم» مي خواهيم كه به مناسبت سالگرد آغاز دومين دور زندان استاد، هيچ واكنشي نشان ندهند و برنامه ريزي و راهبرد واكنش ها را به دوستاني از طيف هاي حافظان (حافظان ايليا «ميم») منصورون و حاميان (حاميان ايليا «ميم») بسپارند. مطمئن باشيد اين خدمتگزاران وفادار، همانند گذشته و بويژه زمانهايي كه استاد عزيز ما در شكنجه گاه دايرۀ مذاهب بود، با حداكثر هوشمندي و دورانديشي، كاراترين، ماندگارترين و ريشه اي ترين ضربات همه جانبه و بنيادي را به دايرۀ مذاهب، رهبران پشت پرده و ايدئولوژي شيطاني و طالباني آن وارد خواهند كرد. بدون شك نبايد بصورت تحريكي يا مطابق شرطي شدگي ها واكنش نشان دهيم بلكه در واكنش دهي مي بايست اين مؤلفه ها را در نظر بگيريم: 1-  رجوع به الگوها و فرمول هاي مبارزه با ظالمان (اكثر ما بيش از 107 فرمول و الگوي مبارزه را در اختيار داريم) 2-  آناليز روش هاي مجرب و موفق مبارزه در سراسر جهان و سراسر تاريخ بشر 3-  پيوند با امواج فراگير جهاني و قدرتهاي جهاني (قدرتهاي رسانه اي، شخصيتها و رهبران جهان، مراكز راهبردي و …) 4-  حداكثر بهره گيري از سبكهاي تفكري و مبارزه اي مانند : 1-4 واكنش افشاگرانه (افشاي دروغ ها، تحريف ها، تاكتيك ها و ترفندها، جنايت هاي پنهان و …) 2-4 واكنش مولد (توليد هر چه بيشتر آثار، انديشه ها، فيلم ها و كتب معلم مان) 3-4 واكنش هزينه سازي (بالا بردن هزينه از همۀ طرق ممكن) 4-4 واكنش تعامل رسانه اي (ارتباط و تعامل هر چند بيشتر با رسانه هاي جهاني و دسترسي به امكانات رسانه هاي جهاني براي زمانهاي ضروري و اضطراري) 5-4 واكنش شناسايي (شناسايي كامل و دقيق و همه جانبۀ رهبران و بزرگان دايرۀ مذاهب، شناسايي فرد و مرتبطين با او. تخلفات و انحرافات او) بايد توجه داشت كه حتي رئيس ادارۀ اديان يك مسئول درجه سوم و مدير مياني سيستم دايرۀ مذاهب محسوب مي شود. 6-4 واكنش مستند سازي شهادت ها (هر سند، شهادت و اظهار حقي را بجاي بيان آن، به فيلم هاي مستند مبدل مي كنيم تا در زمان بحران پخش و جهاني شوند) 7-4 واكنش شكايت جهاني (شكايت به رهبران و مراكز جهاني بجاي مراكز داخلي؛ بعد از نااميدي از مراكز داخلي طي سالهاي گذشته) 8-4 واكنش تصويري (بجاي نيزه و سنگ بايد بطور گسترده از تصويرسازي، داستان، فيلم سازي و كليپ سازي استفاده كنيم) 9-4 واكنش جذر مسئول (بجاي تمركز بر عاملين و مجريان بايد بر رهبران پشت پرده و بزرگان ناپيداي دايرۀ مذاهب متمركز بود و مسئولين پشت پرده را شناسايي كرد و جذر گرفت) 10-4 واكنش آينه اي: اِعمال قانون مقابله به مثل كه اصلي الاهي و مقدس است… اما واكنش آينه اي و انعكاسي مي بايست بسيار هوشمندانه باشد. مثلاً اگر قرار است تخريب را با تخريب جواب دهيم مي بايست در مقابل تخريب و توهين به استاد، تخريب رهبران و بزرگان پشت پرده دايرۀ مذاهب را به اجرا در بياوريم و ضمناً‌ تلاش كنيم كه اين كار را در پيوند با روندها و فعاليتهاي جهاني و رسانه اي بين المللي پيش ببريم … بايد هميشه بر مركزيت دشمن و بر سر حريف متمركز باشيم و فريب دست ها و پاها و ابزار ديگر را نخوريم.

بيانيۀ مشترك منصورون، حافظان و حاميان ايليا«ميم»

(منصورون شماره هفدهم)

بدين وسيله از همۀ طيف هاي پيروان معلم بزرگ عصر ما ايليا «ميم» مي خواهيم كه به مناسبت سالگرد آغاز دومين دور زندان استاد، هيچ واكنشي نشان ندهند و برنامه ريزي و راهبرد واكنش ها را به دوستاني از طيف هاي حافظان (حافظان ايليا «ميم») منصورون و حاميان (حاميان ايليا «ميم») بسپارند. مطمئن باشيد اين خدمتگزاران وفادار، همانند گذشته و بويژه زمانهايي كه استاد عزيز ما در شكنجه گاه دايرۀ مذاهب بود، با حداكثر هوشمندي و دورانديشي، كاراترين، ماندگارترين و ريشه اي ترين ضربات همه جانبه و بنيادي را به دايرۀ مذاهب، رهبران پشت پرده و ايدئولوژي شيطاني و طالباني آن وارد خواهند كرد. بدون شك نبايد بصورت تحريكي يا مطابق شرطي شدگي ها واكنش نشان دهيم بلكه در واكنش دهي مي بايست اين مؤلفه ها را در نظر بگيريم:

1-   رجوع به الگوها و فرمول هاي مبارزه با ظالمان (اكثر ما بيش از 107 فرمول و الگوي مبارزه را در اختيار داريم)

2-   آناليز روش هاي مجرب و موفق مبارزه در سراسر جهان و سراسر تاريخ بشر

3-   پيوند با امواج فراگير جهاني و قدرتهاي جهاني (قدرتهاي رسانه اي، شخصيتها و رهبران جهان، مراكز راهبردي و )

4-   حداكثر بهره گيري از سبكهاي تفكري و مبارزه اي مانند :

1-4 واكنش افشاگرانه (افشاي دروغ ها، تحريف ها، تاكتيك ها و ترفندها، جنايت هاي پنهان و )

2-4 واكنش مولد (توليد هر چه بيشتر آثار، انديشه ها، فيلم ها و كتب معلم مان)

3-4 واكنش هزينه سازي (بالا بردن هزينه از همۀ طرق ممكن)

4-4 واكنش تعامل رسانه اي (ارتباط و تعامل هر چند بيشتر با رسانه هاي جهاني و دسترسي به امكانات رسانه هاي جهاني براي زمانهاي ضروري و اضطراري)

5-4 واكنش شناسايي (شناسايي كامل و دقيق و همه جانبۀ رهبران و بزرگان دايرۀ مذاهب، شناسايي فرد و مرتبطين با او. تخلفات و انحرافات او) بايد توجه داشت كه حتي رئيس ادارۀ اديان يك مسئول درجه سوم و مدير مياني سيستم دايرۀ مذاهب محسوب مي شود.

6-4 واكنش مستند سازي شهادت ها (هر سند، شهادت و اظهار حقي را بجاي بيان آن، به فيلم هاي مستند مبدل مي كنيم تا در زمان بحران پخش و جهاني شوند)

7-4 واكنش شكايت جهاني (شكايت به رهبران و مراكز جهاني بجاي مراكز داخلي؛ بعد از نااميدي از مراكز داخلي طي سالهاي گذشته)

8-4 واكنش تصويري (بجاي نيزه و سنگ بايد بطور گسترده از تصويرسازي، داستان، فيلم سازي و كليپ سازي استفاده كنيم)

9-4 واكنش جذر مسئول (بجاي تمركز بر عاملين و مجريان بايد بر رهبران پشت پرده و بزرگان ناپيداي دايرۀ مذاهب متمركز بود و مسئولين پشت پرده را شناسايي كرد و جذر گرفت)

10-4 واكنش آينه اي: اِعمال قانون مقابله به مثل كه اصلي الاهي و مقدس است اما واكنش آينه اي و انعكاسي مي بايست بسيار هوشمندانه باشد. مثلاً اگر قرار است تخريب را با تخريب جواب دهيم مي بايست در مقابل تخريب و توهين به استاد، تخريب رهبران و بزرگان پشت پرده دايرۀ مذاهب را به اجرا در بياوريم و ضمناً‌ تلاش كنيم كه اين كار را در پيوند با روندها و فعاليتهاي جهاني و رسانه اي بين المللي پيش ببريم بايد هميشه بر مركزيت دشمن و بر سر حريف متمركز باشيم و فريب دست ها و پاها و ابزار ديگر را نخوريم.

دشمن اصلي ما، دايرۀ مذاهب

دوستان ما در ال ياسين سالها به حكومت اسلامي مراجعه كردند تا بلكه حكومت و حاكم اسلامي به ظلم ها، تحريف ها و دروغ هايي كه دايرۀ مذاهب، با اسم ها و در قالب هاي مختلف، در ارتباط با استاد ما و معلم بزرگ عصر ما ايليا «ميم» رام الله و همچنين در ارتباط با پيروان استاد روا مي دارد، پايان دهد؛ اما وضع بسيار شديدتر و حادتر از گذشته شد. بعد از مراجعات مكرر به رهبري نظام و نمايندگان ايشان بود كه فشارها بارها و بارها بيشتر از گذشته شد. بعد از اين مكاتبات و مراجعات بود كه معلم ما دستگير شد و يك سال در انفرادي و تحت شكنجه هاي مختلف دايرۀ مذاهب قرار گرفت. شاگردان استاد دستگير شدند، برادر ايشان و همسرشان (دو بار) دستگير شدند و به انفرادي رفتند، برادر ديگرشان بر اثر مسموميت به شهادت رسيد، برنامه هاي راديو و تلويزيوني با محوريت تخريب معلم بزرگ ما آغاز شد، روزنامه هاي جمهوري اسلامي، كيهان، رسالت، جام جم و ساير رسانه هاي زير نظر رهبري بر ضد استاد الياس نوشتند و بعد از مشاهده و تجزيه و تحليل اين رفتارها و بعد از تصريحات نمايندگان دايرۀ مذاهب، ما به اين نتيجه رسيديم كه نظام و حكومت داراي تنفري فزاينده از ما (پيروان استاد) و معلم ماست و به هر حال با ما سر دشمني و ضديت دارد با آنكه ما هرگز بر ضد او نبوده ايم و لااقل، كاري به كار او نداشته ايم. اما عليرغم اين دريافت، هنوز هم دشمن اصلي خود را دايرۀ مذاهب و ايدئولوژي شيطاني و طالباني آن مي دانيم و صرفاً بر آن متمركزيم نه نهادهاي حكومتي مانند صداوسيما، كيهان، جمهوري اسلامي، حوزۀ علميۀ قم، سازمان تبليغات اسلامي، اطلاعات و سپاه پاسداران كه در رأس همۀ آنها بيت رهبري قرار دارد.

ما مسلمان و شيعۀ دوازده امامي هستيم و ميزان ما قرآن بوده و قرآن است، بر ضد فرقه گرايي و فرقه انديشي و مخالف خشونت هستيم. نه بدعت گذاريم و نه در برابر بدعت ها سكوت مي كنيم. امام را دوست داشته ايم و از نفاق و منافق متنفر بوده و هستيم

سر در برابر سر

اما با تمام روح و جانمان به معلم و سرورمان كه خدا و زندگي را در او يافته ايم، تفكر و تحقيق را از او آموخته ايم و حكمت و دانايي را از او به ارث برده ايم، وفاداريم و وفاداريم و وفاداريم. آزار او را آزار روح خود مي دانيم و تا نابودي و محو ريشه اي و همه جانبۀ دشمنان او و ايدئولوژي و اعتبار دشمنان او در جهان، با تمام وجود تلاش خواهيم كرد. هر ضربه به روح خود را با هزاران ضربه به روح و ريشۀ دشمن پاسخ خواهيم داد. همانطور كه تا امروز نشان داده ايم در مقابل توهين به استاد، همۀ رهبران و بزرگان پشت پردۀ دايرۀ مذاهب را از طريق رسانه هاي جهاني بي اعتبار و رسوا مي كنيم و چهرۀ دروغين آنها را با قلم تحليل هاي كوبنده و كليپ هاي ويدئويي براي همۀ جهان افشا خواهيم كرد

همۀ طيف هاي پيروان معلم بزرگ ما مطمئن باشند كه اين خدمتگزاران وفادار، كوچكترين تخريب ها و توهين ها را با حمايت و ياري همۀ دوستداران و ياران استاد، با بزرگترين طرح هاي راهبردي دراز مدت و ريشه اي پاسخ خواهند داد.

اما اكنون، به مناسبت سالگرد آغاز دومين دوره زندان و شكنجۀ معلم بزرگ عصر استاد الياس رام الله (پيمان فتاحي) فاز سوم واكنش همه جانبه دفاع و حمايت از استاد بزرگ ما الياس رام الله را طي 72 طرح راهبردي راه اندازي و فعال مي كنيم. لازم به ذكر است برنامۀ ما و ساير طيف هاي حافظ و حامي معلم بزرگ عصر ما ايليا «ميم» شامل 720 طرح راهبردي و برنامۀ كليدي است كه در ده فاز اجرا مي شود. تا امروز (و طي دو سال گذشته) دو فاز اين برنامه به مرحلۀ اجرا درآمده و از امروز اجراي سومين فاز آن آغاز مي شود. ما 720 طرح راهبردي و برنامۀ كليدي را به مناسبت يك سال زندان انفرادي و شكنجۀ معلم مان، مبناي كار قرار داديم. تقريباً به ازاء هر روز زندان دو طرح راهبردي و ريشه اي كه هر طرحي خود شامل برنامه هاي فرعي متعدد مي شود در داخل كشور، تنها طرح هايي قابل اجر مي باشد كه جرمي واقعي (و نه واهي) را براي شما عزيزان و همۀ ديگر دوستداران و ياران استاد، باعث نشود. لطفاً برنامه هاي اجرايي را از جدول واكنشي، بويژه با اين مؤلفه انتخاب كنيد. برخی از اجزاء فاز دوم واکنش عبارتند از:

1.پخش گسترده و جهاني سيزده فيلم در ارتباط با معلم بزرگ عصر ما (ايليا «ميم») (در اينترنت، شبكه هاي ماهواره اي!، ارسال به داخل كشور و پخش از طريق cd و بلوتوث )

2.انتشار مجدد سه ميليون نسخه از كتاب تعاليم حق (جلد يكم) و كتاب آمين(جلد يكم) بصورت الكترونيك و ارسال از طريق ايميل (دو كتاب از 43 اثر استاد) و انتشار 100 هزار جلد نسخه چاپي در كشورهاي معلوم شده و ايران.

3.پخش مجدد اينترنتي يك ميليون نسخه از فيلم هاي طور سينين و تحريفات دايره مذاهب

4.پخش گستردۀ 5 كتاب ضد سراب (تحليل دروغ ها و تحريفات دايرۀ مذاهب وارائۀ فرمول هاي تحليل )

5.پخش مجدد و گسترده فيلم ضد سراب

6.پخش گسترده و مجدد افشاگري هاي مهندس محسن نمكيان(دبير كل سابق حركت حزب الله) در حمايت از حقانيت استاد و در محكوميت دروغ ها و تحريف هاي دايره مذاهب

7.انتشار و پخش گسترده و جهاني كتاب روشنگري ها (تخريب ها، تحليل ها و افشاگري ها) جلد اول و دوم

8.پخش گسترده و مجدد فيلم هاي مربوط به چك سفيد به نظام و حكومت اسلامي و مساله روشهاي مونتاژ  و تحريف فيلم و گمراه سازي افكار عمومي توسط باندهاي امنيتي (در گفتگو با نمايندگان حركت در آمريكا، انگلستان و كانادا)

9.انتشار سه اثر ديگر از 43 اثر استثنايي و كم نظير معلم بزرگ عصر ما

10.انتشار مجدد وگسترده كتاب ضدتحريف و ضد مونتاژ (روشهاي مونتاژ و تحريف و روشهاي ضد مونتاژ) بويژه در خبر سازي و فيلم سازي (بخصوص رساندن اين كتاب به فعالان حقوق بشر و فعالان سياسي)

11.انتشار تدريجي كتاب دكترين ها و تئوريهاي فراگير و نظريه هاي بنيادي معلم بزرگ تفكر، ايليا «ميم» (5 ميليون نسخۀ الكترونيك و 40 هزار نسخۀ چاپي)

12.ايجاد موج جديد شناسايي دايره مذاهب (بويژه رهبران و بزرگان پشت پردۀ آن) و افشاگري درباره دروغ ها و جنايتها و خباثت هاي اراذل و اوباش دايره مذاهب در داخل كشور

13.تعامل گسترده با VOA و  BBC و انتشار كتاب تشويق عمومي و راهكارهاي تعامل گسترده با اين دو شبكه خبري (تشويق دوستان داخل كشور از طريق ايميل و كليپ هاي ويدئويي)

14.شروع تدوين فيلم هايي از رهبران پنهان و بزرگان دايرۀ مذاهب

15.انتشار گسترده و مجدد كتاب روشهاي ضد تجسس (ضد شنود، ضد دوربين، ضد تعقيب، ضد بازيافت كامپيوتر و حافظه، ضد تكنيكهاي امنيتي، ضدبازجويي، ضدعمليات، ضد فيلم و و ضد پارازيتهاي ماهواره.)

16.تشويق گسترده و مجدد مردم براي ارتباط با رهبران موج سبز در خارج از كشور (از طريق ساخت كليپ و انتشار كتاب) و از جمله ارتباط با آقايان دكتر سروش، سازگارا، گنجي، مهاجراني، نوري زاده و مخملباف

17.آموزش كاربردي و فوري فيلم سازي و مستند سازي با استفاده از موبايل و دوربين هاي آماتور (از طريق فيلم و ايميل)

18.تشويق و راهبرد عملي و فني خانواده هاي زندانيان و قربانيان عقيدتي براي طرح شكايت از رهبران و بزرگان دايرۀ مذاهب در دادگاههاي بين المللي

19.انتشار كتاب چگونگي نامه نويسي (نامه سرگشاده به رهبران حكومت و انعكاس جهاني آن) همچنين اجراي طرح گسترده  تشويقي براي خودانگيخته سازي عمومي در اين راستا

20.آموزش چگونگي برقراري ارتباط موثر با رهبران جهان و رهبران كشورهاي اسلامي و جهان اسلام (به عموم علاقمندان)

21.آموزش گسترده تقيه و پيروي خاموش به اقليتهاي مذهبي و عموم مردم و بويژه پيروان استاد

22.فعال سازي مجدد 4000 وبلاگ جديد و 400 فيس بوك با هدف متمركزِ نابودي رواني  اشرار امنيتي دايره مذاهب (و رهبران و بزرگان آن) و دفاع غيرمستقيم از حقانيت استاد و تعاليم ايشان و يا اتصال اين وبلاگ ها و فيس بوك ها به شبكه اينترنتي موج سبز

 

توصيه هايي به پيروان و دوستداران معلم بزرگ عصر ما ايليا «ميم» رام الله كه در داخل كشور زندگي مي كنند:

1-   قانون مجازات اسلامي را با آنكه بخش هايي از آن ضد اسلامي و ضدقرآني است مطالعه كنيد و به هيچ شكل بهانه به دست ظالمان و منافقان ندهيد.

2-   اصل كليدي تقيه و پيروي خاموش را به ياد داشته باشيد بويژه در برخورد با مراكز قضايي و امنيتي

3-   مطمئن باشيد كه ما هم شرايط فردي و شخصي استادمان را در نظر داريم و مي دانيم اگر واكنش ها را شديدتر كنيم تهاجم به استاد شديدتر مي شود اما يقين بدانيد كه بركات و آثار فراواني كه در اين كار وجود دارد، پاسخ مناسبي به ابهام مربوطه است.

4-   از ياران خود در طيف هاي منصورون، حافظان و حاميان مي خواهيم كه عملاً  شناسايي خود را براي دايرۀ مذاهب غيرممكن كنيد يا فعاليت هاي خاص و اختصاصي را متوقف كنيد.

5-   استراتژي موازي سازي حركت و تكثير خوشه ها و كانون هاي مستقل حركتي را هر چه بيشتر بكار ببنديد.

6-   برنامه و راهبردهاي ما را كه حاصل صدها ساعت تفكر كارگاهي (اتاق فكر) و مشورت با نخبگان امر است مبناي برنامه ريزي ها و عملكرد بعدي قرار دهيد.

7-   قاعدۀ تكرار را فراموش نكنيد. هر مجموعه واكنش مي بايست ماه به ماه و فصل به فصل بصورت تصاعدي و موثر تكرار شود..

25/10/88

پانزدهم ژانويه 2010

نمايندگي منصورون در آمريكا

 

 

احضار مجدد شاگردان ایلیا (استاد فتاح) به دفتر دایره ادیان و مذاهب اطلاعات

posted Dec 5, 2012, 11:13 AM by شاگرد استاد   [ updated Dec 5, 2012, 11:18 AM ]

احضار مجدد شاگردان ایلیا (استاد فتاح) به دفتر دایره ادیان و مذاهب اطلاعات ساعتی پیش خبر رسید که برای چندمین بار تعدادی از پیروان و شاگردان ایلیا «میم» (مدرس عالی تفکر و مسئول انجمن متفکران و محققان آزاد [ام و ما] ) طی روز گذشته، همزمان، به نهاد امنیتی دایره ادیان و مذاهب و نیز به ادارۀ اطلاعات نیروی انتظامی احضار و مورد بازجویی قرار گرفتند. مرتضی رسولیان، مجید تازیکی، امیررضا الماسیان و منیژه ارونقی از جملۀ این افراد می باشند. از برخی از احضار شدگان بعد از بازجویی های شتابزده، تعهدی کتبی مبنی بر عدم اعتقاد و ارتباط با استاد ایلیا (رهبر جمعیت الاهیون [اِل یاسین] ) درخواست شده است. ایلیا رام الله (استاد فتّاح) تاکنون حدود 400 روز را در زندان انفرادی و تحت شکنجه های شدید بوده و در چهار دوره دستگیر و به زندان انفرادی منتقل شده است. دکتر پریس کی نژاد عضو مرکزی انجمن متفکران و محققان آزاد [ام و ما] سخنگوی جمعیت الاهیون (حرکت اِل یاسین) در انگلستان 13/9/91لیست بازداشت های غیر قانونی پیمان فتاحی, فهرست دستگیری های غیر قانونی پیمان فتاحی, لیست دستگیر شدگان غیر قانونی پیمان فتاحی, فهرست دستگیر شدگان غیر قانونی پیمان فتاحی, لیست بازداشت های غیر قانونی ایلیا رام الله, فهرست دستگیری های غیر قانونی ایلیا رام الله , لیست دستگیر شدگان غیر قانونی ایلیا رام الله , فهرست دستگیر شدگان غیر قانونی ایلیا رام الله,استاد الیاس رام الله, الیاس رام الله, جریان های نوپدید دینی, عرفان ایلیا رام الله, پیمان فتاحی – عرفان, بازداشت های غیر قانونی پیمان فتاحی, دستگیری های غیر قانونی پیمان فتاحی, دستگیر شدگان غیر قانونی پیمان فتاحی, دستگیر شدگان غیر قانونی پیمان فتاحی, بازداشت های غیر قانونی ایلیا رام الله, دستگیری های غیر قانونی ایلیا رام الله , دستگیر شدگان غیر قانونی ایلیا رام الله , دستگیر شدگان غیر قانونی ایلیا رام الله , معنویت های نوپدید دینی, ایلیا, اطلاعاتی در مورد پیمان فتاحی, اطلاعاتی در مورد ایلیا رام الله, پیمان فتاحی کیست, ایلیا رام الله کیست, بیوگرافی و زندگینامه پیمان فتاحی, بیوگرافی و زندگی نامه ایلیا میم رام الله, معلمین بزرگ ایلیا رام الله, معلمین معنوی ایلیا رام الله, معلمین معنوی و باطنی ایلیا رام الله, معلمین معنوی و باطنی پیمان فتاحی, بزرگترین تئوریسین و معلم تفکر ایلیا رام الله, متفکر بزرگ ایلیا رام الله – پیمان فتاحی, رکورددار شکنجه و زندان پیمان فتاحی, شکنجه شدگان پیمان فتاحی, شکنجه شدگان زندان اوین پیمان فتاحی, زندان اوین انفرادی پیمان فتاحی, رکورددار شکنجه و زندان ایلیا رام الله, شکنجه شدگان ایلیا رام الله, شکنجه شدگان زندان اوین ایلیا رام الله, زندان اوین انفرادی ایلیا رام الله, آشنایی با ایلیا رام الله, آشنایی با پیمان فتاحی, پیمان فتاحی, ایلیا رام الله, استاد ایلیا, ایلیا م, ایلیا میم, ایلیامیم, استاد الیاس

احضار مجدد شاگردان ایلیا (استاد فتاح) به دفتر دایره ادیان و مذاهب اطلاعات

ساعتی پیش خبر رسید که برای چندمین بار تعدادی از پیروان و شاگردان ایلیا «میم» (مدرس عالی تفکر و مسئول انجمن متفکران و محققان آزاد [ام و ما] ) طی روز گذشته، همزمان، به نهاد امنیتی دایره ادیان و مذاهب و نیز به ادارۀ اطلاعات نیروی انتظامی احضار و مورد بازجویی قرار گرفتند. مرتضی رسولیان، مجید تازیکی، امیررضا الماسیان و منیژه ارونقی از جملۀ این افراد می باشند. از برخی از احضار شدگان بعد از بازجویی های شتابزده، تعهدی کتبی مبنی بر عدم اعتقاد و ارتباط با استاد ایلیا (رهبر جمعیت الاهیون [اِل یاسین] ) درخواست شده است. ایلیا رام الله (استاد فتّاح) تاکنون حدود 400 روز را در زندان انفرادی و تحت شکنجه های شدید بوده و در چهار دوره دستگیر و به زندان انفرادی منتقل شده است.

دکتر پریس کی نژاد

عضو مرکزی انجمن متفکران و محققان آزاد [ام و ما]

سخنگوی جمعیت الاهیون (حرکت اِل یاسین) در انگلستان

13/9/91

 

مجموعه راز آرماگدون؛ تهاجم روحانیت تندرو ایران به پیمان فتاحی – پخش از شبکه های صدا و سیمای ایران

posted Nov 20, 2012, 8:48 AM by شاگرد استاد   [ updated Nov 20, 2012, 8:51 AM ]به نام حقيقت

 

چهل و پنجمین تهاجم روحانیت مبارز به استاد ایلیا

(خلاصه فیلم آرماگدون قسمت 25)

این تهاجم مدت کوتاهی بعد از تهاجم روحانیت مبارز، در نمایشگاه بین المللی جنگ نرم انجام شده و در قالب فیلمی به نام آرماگدون (نبرد آخر زمان؛ نبرد جهانی و نهایی خیر و شر از دیدگاه مسیحیان و یهودیان) صورت می گیرد.  

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان
برچسب ها: آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

 

 

این فیلم با تخریب و دروغ پردازي صریح دربارۀ رهبر جمعيت الاهيون (جمعيت اِل ياسين) ايليا «ميم» آغاز شده و بعد از ایلیا «ميم» به نويسندۀ مشهور و جهاني، پائولوکوئیلو می پردازد. دربارۀ پائولوکوئیلو گفته می شود که او فاسدالاخلاق بوده، شیطان پرست است، صحیونیست و معتاد است و ... در این میان، فیلم به شیمون پرز (نخست وزیر سابق اسرائیل و رئیس جمهور فعلی اسرائیل و از بنیانگذاران صحیونیزم جدید) اشو و جنبش اکنکار هم می پردازد. 


آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهانآرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان
آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

 

بعد از آن، تهيه كنندگان (از موسسۀ پژوهش هاي كيهان) سعی کرده اند با اضافه کردن قسمتی در بارۀ شیطان پرستی (بعنوان شاخص ترین جنبۀ یهودیت!!) ذهن بینندگان را به سمت و سوی پروژۀ مورد نظر خود سوق دهند. در این قسمت، فیلم تأکید دارد که رؤسای جمهور آمریکا، وزیر امور خارجه آن، رؤسای جمهور اروپا و حتی پاپ (رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان) شیطان پرست!!! می باشند.

 

 

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان
 

 

 

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان
 

 

 

 

 

 

 

 

 

«طبق گفته ی کارشناسِ برنامه ی آرماگدون این حرکت دست، مختص شیطان پرستان است.»

 

 
آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان
 
آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان


 
آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان
 
آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان
 
آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

 
آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان
 
آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان
آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

محتوای فیلم که بر اساس سناریوی روزنامۀ کیهان تهیه شده و (در تيتراژ پایاني فیلم، اين موضوع تصريح شده است) بر محور جنگ رواني و تحریف عمل می کند. بعنوان مثال در حالي كه كارشناسان امنيتي و فرهنگي در مصاحبه هاي مختلف (كه همۀ آنها منتشر شده است) جمعيت الاهيون ايران (جمعيت اِل ياسين، به رهبري استاد ايليا) را «بزرگترين و فعال ترين فرقه» «ابَرفرقه ضاله» «خطرناك ترين و گسترده ترين فرقه» «جذابترين و پاسخگوترين فرقه كه فريبكارانه به همۀ‌ نيازهاي مخاطب جواب مي دهد» مي خوانند، مجري برنامه از جمع چند ده نفرۀ پيروان او سخن مي گويد.

 

اما مجري توضيح نمي دهد كه دهها هزار كتاب حاوي تعليمات او چگونه در دست مردم است، چگونه جلسات سخنراني او هزاران حاضر دارد و چرا دستگاه تبليغاتي تلاش جنون آميز و بي سابقه اي را براي تخريب همه جانبۀ او به كار مي برد. صدها مورد از این دست ترفندهای تحریفی و انحرافی دربارۀ مجموعۀ آرماگدون وجود دارد که از دید ناظران هوشیار آشکار است. در پروژۀ اشباح، آرماگدون، از پائولو کوئیلو که یکی از محبوب ترین نویسندگان معنوی عصر حاضر است و آثار او به تقریباً همۀ زبانهای زندۀ دنیا ترجمه شده، بعنوان فردی دیوانه، روانی و دارای جنون اسکیزوفرنی یاد می شود؛ و نیز انسانی شکست خورده در زمینه های مختلف.

در فیلم آرماگدون (قسمت 25) فردی که در بارۀ ایلیا «ميم» صحبت می کند خبر از آن می دهد که ایشان «دارای زن و بچه است و در  زندگی خود با حیوانات هم مأنوس است» او که در تاریکی و بعنوان یک مقام امنيتي حرف می زند، چنان از این موضوع (ایلیا دارای همسر و فرزند است) یاد می کند که گویی ایلیا مرتکب گناهان بزرگی!! شده است.

 

 

 

 

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

 

«حمید محمدی، کارشناس امنیتی که در برنامه آرماگدون در تاریکی ظاهر شد»

چند ماه قبل، همین فرد، بعنوان یک شخصیت فرهنگی (اما بدون اسم) در دانشگاه الزهرا به ترور شخصیت رهبر جمعيت الاهيون (ايليا «ميم») پرداخت و در آن سخنرانی اشاره کرد که ایلیا قصد استحالۀ حکومت اسلامی را داشته و حتی تلاش کرده رهبری نظام را با خود همراه کند و از این طریق ایده های خود را جهانی سازد. «ایلیا به درخواست مأموران امنیتی که از او خواستند مرده ای را زنده کند عمل نکرد» همین فرد در دانشگاه صنعتی شریف، ضمن معرفی ایلیا بعنوان بزرگترین تهدید برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و کسی که همۀ نهادهای امنیتی و انقلابی در صدد نابودی او و ارتش ایلیایی!! (اشاره به پیروان ایلیا) هستند خود را بعنوان نمایندۀ وزارت کشور معرفی کرد. در جلسۀ دانشگاه صنعتی شریف، این کارشناس امنیتی و شخصیت بی نام فرهنگی تأکید داشت که ایلیا بدون حمایت صحیونیزم بین المللی و بدون حمایت آمریکا و استکبار جهانی نمی تواند چنین نفوذ گسترده ای را در جامعه بوجود آورده باشد.

از دیگر نکات جالب فیلم آرماگدون (آنارشیست معنوی- قسمت 25) آن است که متن سناریویی که دربارۀ ایلیا «ميم» (استاد پيمان فتاحي) بیان می شود همان متن معروفی است که دو سال قبل، از روزنامۀ کیهان به حوزۀ علمیۀ قم و سایر رسانه ها منعکس شده بود و نویسندۀ این سياه نمايي و تبليغات سياه، معروف ترین بازجوی دایره مذاهب (بخش امنیتی برخورد با ادیان و مذاهب معروف به سازمان اديان) است که اکثر رسانه ها و شخصیتهای مطرح فکری با روش های سياه نمايي و تحریف تیم امنیتی او آشنایی دارند. گفتنی است کتاب «و نه راه گمراهان» که پیش از این توسط اعضایی از انجمن متفکران و محققان ایران نوشته شده است، با استناد به اسناد معتبر و شواهد زنده نشان می دهد که طی چهار سال گذشته دایره مذاهب بیش از 720 دروغ و تحریف دربارۀ ایلیا از رسانه های مختلف منتشر کرده است؛ در این کتاب (و فيلم مستند آن) اسناد و شواهد و دلایل این 720 دروغ، به روشنی بیان شده است. قابل ذکر است که فیلم آرماگدون، بويژه قسمت 25 و 26 آن (دو قسمت پاياني) بارها از صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. مهمترین و بزرگترین ادعایی که در این فیلم پيرامون ايليا «ميم» مطرح شده این است که او در گذشته ادعای خدایی کرده است؛ ادعایی که همراه با سایر شایعات، دهها مرتبه در سخنرانی های بزرگ و کوچک و آخرین بار در سخنرانی سالن افراسیابی (استادیوم شیرودی) توسط خود او مردود اعلام شد.

دكتر پريس كي نژاد

عضو مركزي انجمن متفكران و محققان ايران (ام و ما)

رئيس انجمن طب مكمل ايران


 
آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

 

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

«این پوسترها در نمایشگاههای مختلف من جمله نمایشگاههای جنگ نرم و رسانه های دیجیتال بارها در سطح کشور منتشر شدند»

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

                

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

توهین به اساتید معنوی(اوشو، ایلیا م رام الله، دالایی لاما،....) در سریال تخریبی آرماگدون4 - پخش از شبکه خبر

posted Nov 18, 2012, 7:27 AM by شاگرد استاد   [ updated Nov 18, 2012, 7:27 AM ]

 

به نام حقيقت

 

خلاصۀ سريال سياسي آرماگدون (نبرد آخر زمان) [بخش دوم]

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

پلورالیزم رسانه ای  (قسمت دهم: پروژه ی اشباح ، راز آرماگدون)

خلاصه اين قسمت : اكثر نشريات پس از انقلاب [بجز كيهان، جمهوري اسلامي، رسالت و چند نشريۀ معدود ديگر] به محافل ماسوني و صحيونيستي وابسته بوده و دستور «فروپاشي ايدئولوژيك به عنوان سرآغاز فروپاشي فيزيكال» را دنبال مي كنند؛ و آمريكايي ها، اروپايي ها و بنيادهاي صحيونسيتي حاميان مالي  و فكري اين نشريات هستند...

 

 

قسمت یازدهم: کریدور شوک که به تخریب BBC اختصاص داشته و در آن از ارتباط مستقیم BBC با دستگاه های جاسوسی، فرقۀ ضالۀ! بهائیت و مراكز صحیونی! صحبت می شود.

 

 

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهانقسمت دوازدهم: پروژه ی اشباح، راز آرماگدون، يورش امواج (شبکه های ماهواره ای) در این قسمت، همه شبکه های ماهواره ای، شبکه های صحیونیستی- آمریکایی شمرده  شده وهدف آنها براندازی نظام اسلامی  ایران ذکر می شود.

 


آرماگدون 13 خلاصۀ قسمت سيزدهم: شركت هاي بزرگ كامپيوتري و اينترنتي مانند face book و Microsoft و بطور كلي اينترنت كه

محصول وزارت دفاع آمريكا، پنتاگون است در حيطۀ جنگ سرد ديجيتالي  و به عبارتي نبرد صليبي- صحيوني تعريف شده و همگي وابسته به صحيونيزم مي باشند. قاچاق حدود 800 هزار زن و دختر از شرق به غرب از جرائم و از نشانه هاي فساد اخلاقي موجوديتي به نام اينترنت است.

 

 

آرماگدون 15، 16 و 18: بازخواني تاريخ سينماي ايران

خلاصه: سينماي ايران توسط صحيونيست ها و فراماسونرها شكل گرفت و نخسين حلقه سالن هاي سينما در ايران توسط فارغ التحصيلان مدارس صحيونيستي آليانس (اتحاديه جهاني اسرائيلي) بوجود آمد.


آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

آرماگدون 19: فرقه هاي صحيوني

صحيونيست ها با استفاده از «تراشيدن منجي هاي موازي و دروغين» سعي كردند در برابر موعود مقدس جهان اسلام قد علم كنند. فرقه هاي ضاله !! بابيت و بهائيت درهمين راستا بوجود آمد. BBC و VOA از مبلغان آنها هستند و علي محمد باب (بنيانگذار بابيت)به امپراطوري جهاني صحيونيسم وابسته بوده. «تصوير توبه نامۀ خفت بار علي محمد باب وسند بي سوادي وي» از اسناد قابل توجه !! قسمت نوزدهم است.آرماگدون 20: تروريست هاي كودتاچي

خلاصه: بهائيان مسئول حوادث ضد ايراني و ضد اسلامي دويست سال گذشته هستند و ارتباط تنگاتنگي از طريق انگليس با مشروطه خواهان داشته اند. «عمليات مهيب تروريستي، جاسوسي، كودتا گرانه و منهدم كننده فرقه ضاله بهائيت» !!!

 

آرماگدون 21: روياي سرزمين موعود

باز هم دربارۀ جنايات!! بهائيت و رابطۀ آنها با اسرائيل، CIA و ساواك؛ و تلاش آنها براي تسخير ايران بعنوان سرزمين موعود !!!

 

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهانآرماگدون 22: درويشان سكولار

عرفان هاي غير رسمي (غيردولتي) شيعه توسط كانون هاي صحيوني بوجود آمده اند. تصوف و دراويش محصول صحيونيست ها و فراماسونرها هستند.

 

 

 

آرماگدون 24: عرفان هاي نوظهور

اين عرفان ها و فرقه ها كه توسط مزدوراني!! چون دالايي لاما، ساي بابا، كريشنا مورتي، اشو ... ، كه با امكانات سازمانهاي  اطلاعاتي! صحيونيستي و فراماسونري ترويج مي شوند همگي فاسد بوده ، به انحرافات اخلاقي منجر شده و قصد بيشتر آنها مقابله با انتظار شيعيان است!!. اين عرفانهاي جعلي مي خواهند همان ايده شيطاني تسخير كره ارض را كه مطلوب صحيونيست ها است دنبال كنند!

«تصاویر فیلم آرماگدون»

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان


آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

آرماگدون 25 و 26: معنويت هاي آنارشيستي (ايليا، پائولو كوئيلو و ...) و توطئه هاي صحيوني ضدظهور

 

ايليا (رهبر و بنيانگذار جمعيت الاهيون؛ اِل ياسين) مدعي خدايي است و جوانان ايراني را گمراه كرده است... پائولو كوئيلو داراي تفكرات ضد الهي، شرك آلود و مفسده آميز است و البته به اسرائيل وابسته است و براي تثبيت اسرائيل كار مي كند... 

 

 

 

 

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

 

آرماگدون4,تهاجم روحانیت,استاد ایلیا,سازمان تبلیغات اسلامی,نمایشگاه بین المللی جنگ نرم,نبرد آخر زمان,نبرد جهانی و نهایی خیر و شر ,مسیحیان و یهودیان,تخریب ,روحانیت تندرو قم ,استراتژی مشخص,دالایی لاما, لوتر, راما کریشنا ,نظیر مارکس ,پائولو کوئیلو ,صحیونیزم بين الملل,ارتش سینایی,ارتش ایلیایی ,شیطان پرست ,صحیونیست و معتاد ,شیمون پرز ,پاپ,رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان,روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران ,كيهان,آنارشیست معنوی,متن سناریویی ,بازجوی دایره مذاهب,و نه راه گمراهان,شخصیتهای مطرح ,استادیوم شیرودی,سالن افراسیابی ,انجمن متفکران و محققان ایران,دکتر پریس کی نژاد,نظريه هاي بنيادي ,سريال تلويزيوني آرماگدون (نبرد آخرزمان) به اين شرح است: پلوراليزم رسانه اي , شبكه هاي ماهواره اي, BBC, VOA (وابسته به صحيونيزم و بهائيت …) , جنگ سرد ديجيتالي (فاسد بودن و صهيوني بودن فيس بوك, مايكروسافت … و كلاً اينترنت) بازخواني تاريخ سينماي ايران (ريشه در فراماسونري و صهيونيسم …), فرقه هاي صهيوني و تروريستهاي كودتاچي (خيانت ها و ضربه هاي بهائيت و تلاش براي تسخير ايران), درويشان سكولار, عرفانهاي نوظهور (مزدور و فاسد … بودن دالايي لاما, ساي بابا, اشو, كريشنا مورتي … اكنكار, TSM … و صهيوني بودن آنها) , معنويت آنارشيستي (ايليا رام الله گمراه كنندۀ جوانان, پائولو كوئيلو فاسد, كافر, مشرك و صهيونيست, و شيطان پرست بودن رؤساي جمهور آمريكا و اروپا و حتي رهبر مسيحيان جهان

شيطان پرستي يك فرقۀ صحيوني!!!!! ديگر است كه با CIA هم ارتباط دارد و سازمان CIA تلاش مي كند صاحب الزمان(ع) را بشناسد و آن حضرت را ترور كند و براي ظهور مانع تراشي نمايد... 

 

نكتۀ جالب توجه اينكه قسمت 25 و 26 آرماگدون تنها در بهمن ماه 1389 شش مرتبه از صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران پخش شد. اين دو قسمت كه به نظر مي رسد نقطۀ اوج و تمركز سازندگان آن است در ماههاي بعد بارها تكرار شد و در آخرين نوبت (تا اين تاريخ) مقارن با سالگرد 11 سپتامبر از شبكه هاي ماهواره اي جام جم 1، 2 و 3 (صرفاً قسمت 25 و 26) پخش شد.

لازم به ذكر است كه مجموعۀ 104 قسمتي آرماگدون، قطعه اي از پازل تبليغات سياه و جنگ رواني رسانه هاي امنيتي ايران، در تخريب جريانهاي فكري، جنبش هاي معنوي، اقليت هاي مذهبي و رسانه هاي آزاد است. در ساير قطعات اين پازل تبليغاتي شاهد دهها كتاب، فيلم، ميزگرد هاي تلويزيوني و نمايشگاههاي عمومي هفتگي و ماهانه هستيم كه محور فعاليت آنها تخريب و تقبيح جريانهاي مذكور است.

 

دكتر پريس كي نژاد

( عضو مركزي انجمن متفكران و محققان ايران (ام و ما
و رئيس انجمن طب مكمل ايران

گزارش تصویری از نمایشگاه های حوزه علمیه در ایران – تخریب و سیاه نمایی علیه ایلیا رام الله، پائولو کوئیلو، دالایی لاما و ...

posted Nov 14, 2012, 11:51 PM by شاگرد استاد   [ updated Nov 14, 2012, 11:52 PM ]

نمونه هایی از پوسترهای به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ... :

گزارش نمایشگاه حوزه علمیه

گزارشی از نمایشگاههای حوزۀ علمیه در ایران

مفسدان و شیطان ها

مدتی است در نمایشگاه های بین المللی(۱)حوزۀ علمیۀ قم از چهرۀ به گفتۀ خود چند شیطان!!! و چند فتنه گر پرده برداری می کند.

الف) (به ادعای طراحان نمایشگاه، از حوزۀ علمیۀ قم) سران فتنه و مفسدان سیاسی عبارتند از :

 ۱-     حجت الاسلام سیدمحمد خاتمی

 ۲-     سید میرحسین موسوی

 ۳-     حجت الاسلام مهدی کروبی

 ۴-     موسوی خوئینی ها

 

لازم به ذکر است که اکثر مردم ایران عبارت سران فتنه را بزرگان جنبش سبز ایران و مدافعان حق و آزادی می دانند.

 

«به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

«به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

ب) و دیگر فتنه گران، منافقان و مفسدین (از دیدگاه روحانیت طالبانی ایران) و به قول مردم ایران، رهبران، آزاد مردان و روشنفکران ایرانی :

« این پوسترها در نمایشگاههای مختلف من جمله نمایشگاههای مطبوعات، جنگ نرم و قرآن بارها در سطح کشور منتشر شدند»۱) استاد سروش، فیلسوف معاصر و از بزرگان روشنفکری ایران. دایره مذاهب در نمایشگاه جنگ نرم اصرار عجیبی داشت که ایشان را با اسم «فرج الله دباغ» معرفی کند و ما فوراً به یاد اصرار مشابه روزنامه (ارگان) انصار حزب الله در سال های گذشته افتادیم.
۲) آقای اکبر گنجی
. از شجاع ترین مبارزان و زندانیان سیاسی ایران. روشنفکری که حرف های او برای روحانیت طالبانی بسیار دردناک است.
۳) حجت الاسلام محسن کدیور
. از شاخص ترین روشنفکران دینی ایران که همچون سروش و گنجی سال ها مورد آزار هم لباسان خود در ایران قرار داشت .

اما فهرست فتنه گران و مفسدان و منحرفان بیش از آنهاست: تاج زاده، محسن مخملباف، علیرضا نوری زاده، محسن سازگارا، ...

« این پوسترها در نمایشگاههای مختلف من جمله نمایشگاههای مطبوعات، جنگ نرم و قرآن بارها در سطح کشور منتشر شدند»

« این پوسترها در نمایشگاههای مختلف من جمله نمایشگاههای مطبوعات، جنگ نرم و قرآن بارها در سطح کشور منتشر شدند»

پ) و شیطان ها (که اکثر مردم ایران به آنها اساتید معنوی یا معلمان بزرگ می گویند و از مقبولیت و محبوبیت زیادی در بین مردم و بویژه جوانان و اهالی فکر و فرهنگ برخوردارند) عبارت بودند از:

« این پوسترها در نمایشگاههای مختلف من جمله نمایشگاههای مطبوعات، جنگ نرم و قرآن بارها در سطح کشور منتشر شدند»

«به نمایش درآمده در نمایشگاه های مختلف جنگ نرم، دفاع مقدس و ...»

۱- شیطان بزرگ! (یا به قول پیروانش استاد بزرگ تفکر و معلم جهانی): ایلیا «میم» (با اسم کوچک پیمان فتاحی) است که در مرکز تصاویر (به قول روحانیت طالبانی) شیاطین قرار گرفته است. ایلیا «میم» طی چهار سال گذشته، دوازده ماه در زندان انفرادی و تحت شدیدترین و بی سابقه ترین شکنجه ها قرار داشته است تا به توبه و انکار خود بپردازد.

« این پوسترها در نمایشگاههای مختلف من جمله نمایشگاههای مطبوعات، جنگ نرم و قرآن بارها در سطح کشور منتشر شدند»
 • تلاش برای پیوند اسلام، مسیحیت و سایر ادیان
 • بدعت گذاری در دین
 • اشاعه ی لیبرالیزم معنوی در جامعه
 • ادعای اولوهیت و مسیحا
 • ایجاد فرقه های جدید
 • توهین به مقدسات
 • تبلیغ علیه نظام
 • انتشار افکار انحرافی در جامعه
 • تخدیر افکار عمومی!! از جمله اتهامات اوست.
 • «این پوستر در نمایشگاههای مختلف من جمله نمایشگاههای جنگ نرم و رسانه های دیجیتال بارها در سطح کشور منتشر شد»     «سیاه نمایی و تحریف بارزترین وجه تبلیغاتی است که توأماً در بارۀ ایلیا ، دالایی لاما، پائولو کوئیلو و اشو راجنیش صورت می گیرد »

  بیش از 70 جلد از آثار خلاق و استثنایی در زمینه های مرتبط با علوم باطنی، نظریه های بنیادی، علوم مختلف مرتبط با ذهن و روح و دانش متافیزیک (الاهیسم) از او در دست می باشد که اکثر آنها توسط وزارت ارشاد جمهوری اسلامی توقیف شده اند. اکثر این کتب برگرفته از فیلم ها و سخنرانی های اوست. مسئولین امنیتی و قضایی بارها ایلیا و جمعیت اِل یاسین را بزرگترین تهدید امنیتی و ایدئولوژیک معرفی کرده و خواستار نابودی آنها شده اند. ارگانهای رسمی جمهوری اسلامی مانند روزنامه های جمهوری اسلامی، کیهان، رسالت، جام جم و صدا و سیما به تمسخر او را خدا، روح خدا و آواتار نامیده اند اما با جدیت بر این شعار تهاجمی تأکید دارند که او شیطان بزرگ است.

  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

   

   

   

  «اولین کتاب رسمی در تخریب ایلیا و رهبران معنوی جهان معاصر؛ به قلم عضو ارشد روزنامۀ کیهان»

  پس از این، سیل کتب و نشریات تخریبی آغاز شد ←


   
                                                                                                                ویژه نامۀ جام جم با محوریت تخریب ایلیا «میم»             بولتنی با تأکید بر ترور شخصیتی ایلیا (ویژه نامۀ جام جم)

  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

  «روزنامۀجمهوری اسلامی ایران، ارگان رسمی جمهوری اسلامی، به بهانۀ نصب پوسترهای ایلیا در بزرگراه های تهران، همراه با کیهان، رسالت،جام جم ..و صداوسیما وارد عرصۀ تخریب شخصیتی ایلیا شد.»

  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

  «شیعه آنلاین، ادیان نیوز، برنا نیوز و بسیار از مراکز خبری دیگر، تیتر خدایی که فرزند سیزدهم است را بعد از مقالات تخریبی روزنامه جمهوری اسلامی آغاز کردند»

  در کنار این شیطان بزرگ!! (منظور از این شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار یا اسرائیل غاصب یا استکبار جهانی نیست بلکه همان ایلیاست) شیاطینی با خطر بسیار کمتر مانند پائولو کوئیلو، لی هنگ جی، پال توئی چل، سای بابا، ماهاریشی و اشو راجنیش مورد تهاجم و تخریب قرار گرفته است. این رویه طی سه سال گذشته در بسیاری از نهادهای مذهبی – امنیتی ایران مرسوم شده است. بعنوان مثال فقط در ماههای اخیر شاهد انتشار کتابهای مختلفی در ایران بودیم که این استراتژی را دنبال می کردند. آخرین مورد آن کتاب "آسیب شناسی عرفان های نوظهور" است که با قرار دادن عکس دالایی لاما، ایلیا و دیگر رهبران جنبش های معنوی بر جلد خود همین استراتژی را دنبال کرده اند.

   

  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

  یا روزنامۀ کیهان (ارگان حکومت اسلامی ایران) بعد از مقالات متعدد تخریبی خود دربارۀ ایلیا، در آخرین مقالۀ تخریبی به بررسی تطبیقی ایلیا، دالایی لاما و اشو راجنیش پرداخته و بطور ضمنی این افراد را عوامل استکبار جهانی و صحیونیسم بین الملل نامیده است.

   «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

   

  ۱- تنزین گیاتسو معروف به دالایی لاما رهبر بزرگ بودائیان.

  دالایی لاما همچنین رهبر معنوی تبت و بنابراین از رهبران اصلی اپوزیسیون چین می باشد. اکثر مردم جهان دالایی لاما را بعنوان نمادی از محبت و انعطاف پذیری و آسان گیری می شناسند اما از دیدگاه روحانیت تندرو و دستگاههای مذهبی امنیتی ایران، دالایی لاما مروج کفر و بی دینی، عامل سازمان سیا و موساد بوده و در اصل یک صحیونیست است. واژۀ منافق، صحیونیست، شیطان پرست، فرقه و عامل بیگانه از واژه های مرسوم در ایران است که با آن می توان زمینۀ محکومیت و برخورد با هر فرد یا گروه ناهماهنگی (ناهماهنگ با روحانیت طالبانی) را فراهم آورد. در تعداد زیادی از مقالات یا کتب منتشر شده توسط روحانیت، دالایی لاما، ایلیا رام الله، پائولو کوئیلو، لی هنگ جی و سایر معلمان معنوی مورد تخریب و ترور شخصیت قرار گرفته اند.

   

  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

      ۲- پائولو کوئیلو یکی از مشهورترین و محبوب ترین نویسندگان معنویت گرا در سراسر جهان به شمار می رود که بیش از همه ی اقشار، قشر جوان به شمار می رود که بیش از همه ی اقشار، قشر جوان به او توجه دارند. او نابغه ای مسلم در ادبیات عرفانی است. با این حال روحانیت قم و حوزه های علمیه همواره او را همانند سایر اساتید معنوی به فساد اخلاقی، کلاهبرداری، شیادی، دروغگویی، شیطان پرستی و ناهنجاری های شخصیتی متهم کرده اند. البته این اتهامات اختصاص به کوئیلو نداشته بلکه جورج بوش، اوباما، دالایی لاما، ایلیا«میم» و همه رهبران بزرگ نامطلوب را در بر می گیرد.

  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

  ۳-  لی هنگ جی بنیانگذار فالون دافا و رهبر بزرگترین جنبش معنوی چینی در جهان فردی که ویژه نامۀ سراب (ویژه نامۀ صداوسیما؛ جام جم) او را «خدایی که به آمریکا پناهنده شد» معرفی می کند. گفته می شود تعداد پیروان لی هنگ جی، تنها در چین به صد میلیون نفر می رسد. اما سرشماری دقیقی از پیروان او در سراسر جهان انجام نشده است.

   

  ۴-  راجا چاندرا موهان جین مشهور به دو اسم «آچاریا راجنیش» و «اشو» بنیانگذار جنبش جهانی تانترای نوین و احیاگر تعالیم مکتب کهن تانترا. شخصیتی جنجالی با پیروانی در سراسر جهان. بیش از 650 جلد کتاب از سخنرانی های او به 33 زبان مختلف تهیه شده اما او هرگز کتابی ننوشت. یکی از معروف ترین منتقدان بین المللی در بارۀ او می نویسد: اشو خطرناک ترین موجودی است که از زمان تولد عیسی مسیح تا امروز متولد شده است. راجنیش سالها قبل از دنیا رفت اما فعالیت معابد و پیروان او در سراسر جهان نشان داد که او به این سادگی ها نمی میرد. در تصاویر طراحی شدۀ حوزۀ علمیۀ قم، اشو راجنیش هم بعنوان یک شیطان ثانویه در کنار شیطان بزرگ قرار گرفته است. لازم به ذکر است که بیش از 85 کتاب اشو به زبان فارسی ترجمه شده است و این خود یکی از مهمترین دلایل وحشت روحانیون قم و تهران از جسم مرده و تجزیه شدۀ اشو راجنیش است.

   

  ۵ - نور علی تابنده معروف به مجذوب علیشاه قطب سلسلۀ گنابادی او هم اکنون در قید حیات است و مانند پدری مهربان همچنان خانوادۀ بزرگ گنابادی ها را از بحران ها و توطئه ها به سلامت عبور می دهد. تاکنون تعداد زیادی از مریدان او، به بهانه های مختلف دستگیر و زندانی شده اند. در نمایشگاه بین المللی فیلم های مونتاژی، پوسترها و مقالات تخریبی به قصد تحریف و سیاه نمایی این چهرۀ معنوی منتشر شد.

  ۶-    پال تویی چل احیاگر مکتب باستانی اکنکار و هارولد کلمپ(جانشین او )دو شیطانک دیگری هستند که در نمایشگاه بین المللی، از آنها پرده برداری شده است. دایره مذاهب (بخش امنیتی برخورد با ادیان و جنبش های معنوی) این دو نفر را به شکل های مختلف در ارتباط با سازمان سیا معرفی می کند تا به این ترتیب زمینۀ برخورد قضایی و امنیتی با طرفداران این جنبش (اکنکار) فراهم شود.

   

  ۷-    نارایانا راجو معروف به ساتیا سای بابا آواتار بزرگ هندی و معلم مشهور جهانی یکی از شیاطین !! است که طراحان نمایشگاه بین المللی در کنار شیطان بزرگ!! قرار داده اند. در همۀ نقاط دنیا و به استناد دهها کتاب و صدها سخنرانی و فیلم سای بابا، او مفسر و مبلغ اصول مشترک ادیان و تعالیم ناب اخلاقی، عرفانی و معنوی است اما از دیدگاه روحانیت قم، یا لااقل طبق تبلیغات سیاه آنان، ساتیا سای بابا مبلغ آیین نه یکتاپرستی، بلکه آلت پرستی است!!!

  «این پوسترها در نمایشگاههای مختلف من جمله نمایشگاههای جنگ نرم و رسانه های دیجیتال بارها در سطح کشور منتشر شدند» :

   

  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

   

  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»سایر شیطانک ها (به قول روحانیت طالبانی) :

  بهاءالله (بنیانگذار بهائیت)، مهربان شهریار ایرانی (یزدی) معروف به آواتار مهربابا، موکاندا (مشهور به پاراماهانسا یوگاناندا)، احیاگر کریایوگا در آمریکا و اروپا) و معلم بین المللی مدی تیشن T.M مشهور به ماهاریشی ماهش یوگی.   

   

  «نمایشگاه جنگ نرم»

  اما کسانی که روحانیت حکومتی ایران، شیطان و شیاطین می نامد محدود به معلمان معنوی، بنیانگذاران جنبش های معنوی یا نویسندگان بزرگ نیست بلکه در این نمایشگاه بین المللی تعداد دیگری از شخصیتهای مطرح جهان شیاطین نامیده شده اند و کاریکاتورهای متعددی از آنها تهیه شده است.

  -          (باراک حسین) اوباما (رئیس جمهوری آمریکا)

  -          جورج بوش (رئیس جمهور سابق آمریکا)

  -          جین شارپ (نظریه پرداز و مدرس روش جنگ نرم و شاخص ترین شخصیت بین المللی جنگ نرم)

  -          سوروس (بنیانگذار سوروس و مرد پشت پردۀ انقلابهای مخملی)

  این افراد همراه ب ا برخی از رؤسای جمهور دیگر (مانند سارکوزی، سیدمحمد خاتمی...) در این نمایشگاه بین المللی مورد توجه و توهین طراحان حوزۀ علمیۀ قم قرار داشتند

  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

   

  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

   

  از دیگر نکات قابل توجهی که در این نمایشگاه وجود داشت فتوشاپ عکس های بنیانگذار جنبش الاهیسم، ایلیا «میم» بود. این کار دربارۀ (بقول روحانیت طالبانی) سایر شیاطین دینی و معنوی انجام نشده بود و صرفاً دربارۀ (به قول دایره مذاهب) شیطان بزرگ، ایلیا انجام شده بود. پس از ایلیا تنها به اوباما و نماد عمو سام (آمریکا) برای نشان دادن شیطان بزرگ اکتفا شده است.

   

   

   

   

   

   

   

   


  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، قرآن، مطبوعات و ...» :

   

  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

  این نکته و رفتارهایی مانند در مرکز تخریب ها قرار دادن ایلیا، شدت توهین ها به  او، حجم اخبار تحریف شده و دروغ دربارۀ او، انتشار بولتن های ویژه و ویژه نامه هایی با تیراژهای سیصدهزار جلد در بارۀ او، خبر از میزان نفرت و بدخواهی روحانیت طالبانی می دهد. و نیز از میزان هزینه ای که روحانیت خشونت گرا برای ترور و تخریب این شخصیت بزرگ در نظر گرفته است.

   

  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»

   «این پوستر در نمایشگاههای مختلف من جمله نمایشگاه جنگ نرم بارها در سطح کشور منتشر شد»

  «به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ...»     (۱) نمایشگاه قرآن- نمایشگاه رسانه های دیجتال - نمایشگاه مطبوعات - نمایشگاه جنگ نرم (دانشگاه تهران) - نمایشگاه دفاع مقدس (بصیرت بسیجی و جنگ نرم) - ...

  1-10 of 32