Praga

RC Praga turnaje

27.4.2014 - ragby turnaj J. Kudrny pro kategorie U7 a U9 na hřišti RC Praga Praha

Na pragovce se sešly kategorie nejmladších rugbistů. Turnaj se vydařil, ragby mláďata do toho šli na plné pecky, více sledujte na fotkách a videích 

Foto galerie z rugby na hřišti Praga Praha 1 | 2 

RC Praga Praha - zápasy na halovém turnaji ve Zbuzanech

15.03.2014
Na halovém turnaji představila RC Praga svůj tým v kategorii U9. Vystoupení tohoto nadějného mládežnického ragby družstva můžete shlédnout na videu zde:
Ragby Praga ve Zbuzanech - zápas Praga vs Petrovice

http://vimeo.com/89690161


V dalším klání můžeme sledovat soupeření pragovky s mužstvem z Říčan - ragby bylo pěkné, bohužel ani zde se pragovákům soupeře předčit nepodařilo

Praga rugyb Zbuzany Říčany

Praga a její rugby na Spartě 13.10.2013

Na Spartě hrála pragovka v U9 skupině A. Trunaj se mladým rugbistům z Pragy vydařil a po bojích dosáhli na stupně vítězů.
Video zobrazuje zápas Pragovky s Petrovickými rugbisty, který dopadl lépe pro Pragováky. Rozdíl ve výkonnosti nebyl tak znatelný, jako v záverečném výsledku. Rugby pěkné, napínavé, tak pokud Pragovka bude letos jezdit do Zbuzan, pak se máme na co těšit.

RC Praga Praha - Regionální ragby turnaj

Pragovka trunaj na Sparta Praha Rugby

Pragovka se v tomto zápase utkala s pražskými Petrovicemi. Oba týmy předvádějí rugby na vyšší úrovni a jejich výkony jsou téměř srovantelné, i tak se daři Pragovce Petrovice přehrávat.

Rugby Turnaj Sparta | Žáby vs Praga | Ragby Petrovice kategorie U7 | 19.05.2013 from Ragby on Vimeo.RC Praga  Praha


Pražský rugby klub s bohatou historií. Praga je držitelem několika rugbyových ligových titulů. Historie klubu RC Praga Praha sahá do poválečné hostorie. Během poválečných let, ale i během 60. 70 let minulého století se klub pohyboval na špičkové úrovní v rugby a produkoval rugbisty na špičkové úrovni.

Klubové barvy klubu RC Praga Praha

žlutá, černá

Rugby Praga FEED


Comments