Dzień 00

Decyzja wyjazdu
Jak zwykle w przypadku naszych wyjazdów zagranicznych, wszystko zaczęło się w grudniu. Tym razem był to dzień 21 grudnia 2009 r., poniedziałek. W mieszkaniu prezesa doszło do spotkania, na którym zapadła decyzja o organizacji jubileuszowej, X podróży PSMS - ponownie na na Bałkany, tym razem zachodnie, konkretnie do Dalmacji.
 
Wcześniej padały różne propozycje - a to Grecja, a to Wielka Brytania, a nawet była przymiarka do Uzbekistanu (tak, tak...). Ostatecznie zadecydowano, że nasz zespół uda się nad ciepłe morze - padło na Adriatyk od wschodniej strony. Po pierwsze, nasze Gąski uwielbiają ciepłe wody, plażę i słoneczną pogodę - przypomnijcie sobie Bułgarię, Turcję, Krym .... No więc ostatecznie zdecydowano się na kierunek południowy, do Dalmacji.
 
Pierwszy raz wieść tę usłyszeli ci, którzy byli następnego dnia na występie wigilijnym w Zespole Szkół nr 5 w Toruniu. Od tej chwili nie było już odwrotu. Z pomocą pana Jarka jeszcze jakiś czas dogrywano trasę, warunki ....  i
 
WITAJ PRZYGODO!
Na dalszych stronach dzień po dniu opisujemy i ilustrujemy nasz wyjazd. Jeśli masz ochotę z nami być w następnych zakątkach świata - zapraszamy do nas. Najpierw na naszą główną stronę http://www.stomus.wordpress.com  a następnie już do nas. Następny wyjazd możemy odbyć już razem.
 
 Zapraszamy.
Comments