W szkole‎ > ‎Rozwój‎ > ‎

Udział w przesłuchaniach

Liczba wyświetlanych pozycji: 145
Lp.UczeńSpec.NauczycielDataPrzesłuchanie
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Lp.UczeńSpec.NauczycielDataPrzesłuchanie
145 Kalina Chudy skrzypce mgr Grażyna Morawska 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas skrzypiec - Konin  
144 Antonina Busza skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas skrzypiec - Konin  
143 Wiktoria Szczotka gitara mgr Tadeusz Karolczak 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas gitary - Leszno 
142 Jan Nowaczyk gitara mgr Tadeusz Karolczak 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas gitary - Leszno 
141 Szymon Frońda gitara mgr Tadeusz Karolczak 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas gitary - Leszno 
140 Patrycja Gmerek gitara mgr Tadeusz Karolczak 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas gitary - Leszno 
139 Wiktoria Rolnik saksofon mgr Robert Staśkowiak 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas instr. dętych drewnianych - Ostrów Wlkp. 
138 Zuzanna Jarocka flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas instr. dętych drewnianych - Ostrów Wlkp. 
137 Maria Dąbrowska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas instr. dętych drewnianych - Ostrów Wlkp. 
136 Julia Bręk wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas wiolonczeli - Piła 
135 Amelia Bręk wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas wiolonczeli - Piła 
134 Aleksandra Dwoajak fortepian mgr Ilona Olejnik 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas fortepianu - Poznań 
133 Mateusz Kaźmierczak trąbka mgr Mateusz Fidyka 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas instr. dętych blaszanych - Kalisz 
132 Alicja Kierys, Zuzanna Raś, Dominika Łuczak, Paula Skrzypek kwartet smyczkowy mgr Sławomir Morawski 2016 Przesłuchania Regionalne CEA Zespołów Kameralnych - Kościan 
131 Zuzanna Wasielewska, Natalia Sibera, Filip Samól trio instrumentalne mgr Sławomir Morawski 2016 Przesłuchania Regionalne CEA Zespołów Kameralnych - Kościan 
130 Alicja Kierys skrzypce mgr Grażyna Morawska 2015 Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Katowice 
129 Agata Jarocka fortepian mgr Ilona Olejnik 2014 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Łódź 
128 Filip Samól fortepian mgr Mariola Krysicka 2014 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Łódź 
127 Miłosz Żyto fortepian mgr Mariola Krysicka 2014 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Łódź 
126 Agnieszka Bartosz fortepian mgr Joanna Mykietiuk-Paszek 2014 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Łódź 
125 Wiktoria Fabiszak skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 2014 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Kalisz 
124 Zuzanna Raś skrzypce mgr Grażyna Morawska 2014 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Kalisz 
123 Alicja Kierys skrzypce mgr Grażyna Morawska 2014 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Kalisz 
122 Maksymilian Patalas wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2014 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas wiolonczeli - Konin 
121 Natalia Sibera klarnet mgr Sławomir Morawski 2014 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas instr. dętych drewnianych - Sieradz 
120 Sandra Augustyniak gitara mgr Tadeusz Karolczak 2014 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas gitary - Słupca 
119 Klasa II rytmika mgr Mariola Krysicka 2014 Przegląd Zespołów Klas Rytmiki - Nowy Tomyśl 
118 Natalia Karbowiak, Wojciech Krysiak, Natalia Sibera trio klarnetowe mgr Sławomir Morawski 2014 Ogólnopolskie Przesłuchania Kameralnych Zespołów Instrumentów Dętych szkół muzycznych I st. - Warszawa 
117 Rafał Rettig, Alicja Kierys, Filip Samól Raf Trio mgr Grażyna Morawska 2014 Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I stopnia - Warszawa 
116 Natalia Karbowiak, Wojciech Krysiak, Natalia Sibera trio klarnetowe mgr Sławomir Morawski 2013 Makroregionalne Przesłuchania Zespołów kameralnych instrumentów dętych szkół muzycznych I stopnia - Leszno 
115 Jakub Stańczak, Hanna Zybała, Kinga Keller trio saksofonowe mgr Sławomir Morawski 2013 Makroregionalne Przesłuchania Zespołów kameralnych instrumentów dętych szkół muzycznych I stopnia - Leszno 
114 Rafał Rettig, Alicja Kierys, Filip Samól Raf Trio mgr Grażyna Morawska 2013 Makroregionalne Przesłuchania Zespołów kameralnych szkół muzycznych I stopnia - Kościan 
113 Marta Błaszczyk, Zuzanna Raś, Miłosz Żyto Trio Akcent mgr Grażyna Morawska 2013 Makroregionalne Przesłuchania Zespołów kameralnych szkół muzycznych I stopnia - Kościan 
112 Dariusz Szczuraszek, Dominika Sobecka, Wiktoria Fabiszak, Marcin Sikora zespół kameralny mgr Małgorzata Kaczmarek 2013 Makroregionalne Przesłuchania Zespołów kameralnych szkół muzycznych I stopnia - Kościan 
111 Przemysław Jaworski wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2012 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas wiolonczeli - Kościan 
110 Natalia Karbowiak klarnet mgr Sławomir Morawski 2012 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych - Ostrów Wlkp. 
109 Julia Radajewska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2012 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych - Ostrów Wlkp. 
108 Aleksandra Politowicz flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2012 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych - Ostrów Wlkp. 
107 Marta Błaszczyk skrzypce mgr Grażyna Morawska 2012 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Leszno 
106 Rafał Rettig skrzypce mgr Grażyna Morawska 2012 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Leszno 
105 Dariusz Szczuraszek skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 2012 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Leszno 
104 Dominika Sobecka skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 2012 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Leszno 
103 Zuzanna Wiśniewska fortepian mgr Ilona Olejnik 2012 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Konin 
102 Gabriela Krawczyk fortepian mgr Mariola Krysicka 2012 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Konin 
101 Weronika Fila fortepian mgr Mariola Krysicka 2012 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Konin 
100 Anna Balcerek fortepian mgr Mariola Krysicka 2012 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Konin 
099 Magdalena Zmyślona gitara mgr Tadeusz Karolczak 2012 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas gitary - Słupca 
098 Bartłomiej Szymczak gitara mgr Tadeusz Karolczak 2012 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas gitary - Słupca 
097 Klasa II rytmika mgr Aleksandra Snela-Brodziak 2012 Przegląd Zespołów Klas Rytmiki - Nowy Tomyśl 
096 Klasa I rytmika mgr Mariola Krysicka 2012 Przegląd Zespołów Klas Rytmiki - Nowy Tomyśl 
095 Sonia Sikora, Dominika Sobańska, Weronika Kałążna zespół kameralny mgr Grażyna Morawska 2012 Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I stopnia - Warszawa 
094 Marcin Lindner, Agata Walter, Michał Kaszkowiak trio saksofonowe mgr Sławomir Morawski 2012 Makroregionalne Przesłuchania Kameralnych Zespołów Instrumentów Dętych szkół muzycznych I stopnia - Jarocin 
093 Magdalena Konrady, Alicja Żyto, Katarzyna Olejnik trio klarnetowe mgr Sławomir Morawski 2012 Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I stopnia - Jarocin 
092 Ewelina Karbowiak, Nicol Miękus, Wiktoria Wujczyk, Janina Reising kwartet smyczkowy mgr Sławomir Morawski 2012 Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I stopnia - Poznań 
091 Sonia Sikora, Dominika Sobańska, Weronika Kałążna trio fortepianowe mgr Grażyna Morawska 2012 Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I stopnia - Poznań 
090 Marcin Lindner saksofon mgr Robert Staśkowiak 2011 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych drewnianych - Kościan 
089 Magdalena Konrady klarnet mgr Sławomir Morawski 2011 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych drewnianych - Kościan 
088 Janina Reising wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2011 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas wiolonczeli - Poznań 
087 Wiktoria Wujczyk skrzypce mgr Grażyna Morawska 2011 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Gniezno 
086 Sonia Sikora skrzypce mgr Grażyna Morawska 2011 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Gniezno 
085 Aleksandra Kulesza fortepian mgr Mariola Krysicka 2011 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Konin 
084 Emanuel Ratajczyk fortepian mgr Mariola Krysicka 2011 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Konin 
083 Antonina Olejnik fortepian mgr Ilona Olejnik 2011 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Konin 
082 Weronika Kałążna fortepian mgr Ilona Olejnik 2011 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Konin 
081 Anna Zajączkowska fortepian mgr Ilona Olejnik 2011 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Konin 
080 Dawid Kaźmierczak fortepian mgr Joanna Mykietiuk-Paszek 2011 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Konin 
079 Weronika Kowalska, Sandra Fabianowska, Katarzyna Olejnik trio klarnetowe mgr Sławomir Morawski 2010 Ogólnopolskie Przesłuchania Kameralnych Zespołów Dętych szkół muzycznych I stopnia - Warszawa  
078 Klasa IIB rytmika mgr Mariola Krysicka 2010 Przegląd Zespołów Klas Rytmiki - Nowy Tomyśl 
077 Klasa IIA rytmika mgr Aleksandra Snela-Brodziak 2010 Przegląd Zespołów Klas Rytmiki - Nowy Tomyśl 
076 Weronika Kowalska, Sandra Fabianowska, Katarzyna Olejnik trio klarnetowe mgr Sławomir Morawski 2010 Makroregionalne Przesłuchania Kameralnych Zespołów Dętych szkół muzycznych I stopnia - Opole 
075 Przemysław Bochna, Dominika Latusek, Weronika Politowicz, Agata Polańska, Janina Reising zespół kameralny mgr Małgorzata Zuchowicz 2010 Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I stopnia - Jarocin 
074 Weronika Morawska, Joanna Żwikiewicz, Miłosz Gruchalski zespół kameralny mgr Grażyna Morawska 2010 Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I stopnia - Jarocin 
074 Anna Skrzypczak flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2009 Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych drewnianych - Warszawa 
072 Mateusz Kaczmarek saksofon mgr Robert Staśkowiak 2009 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych drewnianych - Poznań 
071 Dorota Zawieja flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2009 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych drewnianych - Poznań 
070 Anna Skrzypczak flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2009 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych drewnianych - Poznań 
069 Weronika Morawska skrzypce mgr Grażyna Morawska 2009 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Legnica 
068 Aleksandra Żmuda fortepian mgr Ilona Olejnik 2009 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Poznań 
067 Miłosz Gruchalski fortepian mgr Ilona Olejnik 2009 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Poznań 
066 Paweł Fabisiak fortepian mgr Mariola Krysicka 2009 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Poznań 
065 Alfred Chojnicki fortepian mgr Joanna Mykietiuk 2009 Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Poznań 
064 Patrycja Kołowrotkiewicz, Dawid Marciniak zespół akordeonowy mgr Waldemar Milian 2008 Przesłuchania Regionalne uczniów - zespół akordeonowy - Pleszew 
063 trio mgr Robert Staśkowiak 2008 Makroregionalne Przesłuchania "kameralnych zespołów instrumentów dętych" - Wałbrzych 
062 trio mgr Sławomir Morawski 2008 Makroregionalne Przesłuchania "kameralnych zespołów instrumentów dętych" - Wałbrzych 
061 trio mgr Sławomir Morawski 2008 Makroregionalne Przesłuchania "kameralnych zespołów instrumentów dętych" - Wałbrzych 
060 trio p. Mateusz Fidyka 2008 Makroregionalne Przesłuchania "kameralnych zespołów instrumentów dętych" - Wałbrzych 
059 klasa III rytmika mgr Aleksandra Snela-Brodziak 2008 Przegląd Zespołów Klas Rytmiki - Nowy Tomyśl 
058 klasa IB rytmika mgr Mariola Krysicka 2008 Przegląd Zespołów Klas Rytmiki - Nowy Tomyśl 
057 zespół rytmiki rytmika mgr Aleksandra Snela-Brodziak 2007 Przegląd Zespołów Klas Rytmiki - Nowy Tomyśl 
056 zespół rytmiki rytmika mgr Mariola Krysicka 2007 Przegląd Zespołów Klas Rytmiki - Nowy Tomyśl 
055 Aleksandra Sobaszek gitara mgr Tadeusz Karolczak 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klas gitary - Ostrów Wlkp. 
054 Martyna Bartczak skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klasy altówki i skrzypiec - Gniezno 
053 Magdalena Morawska skrzypce mgr Grażyna Morawska 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klasy altówki i skrzypiec - Gniezno 
052 Michał Kot altówka mgr Grażyna Morawska 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klasy altówki i skrzypiec - Gniezno 
051 Aleksander Fiuk fortepian mgr Łukasz Kryjom 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klas fortepianu - Gostyń 
050 Bartłomiej Jackowski fortepian mgr Danuta Sendal 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klas fortepianu - Gostyń 
049 Wiktor Szuniewicz fortepian mgr Ilona Olejnik 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klas fortepianu - Gostyń 
048 Karolina Król fortepian mgr Mariola Krysicka 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klas fortepianu - Gostyń 
047 Patrycja Kołowrotkiewicz akordeon mgr Waldemar Milian 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klas akordeonu - Słupca 
046 Radosław Kozal trąbka p. Mateusz Fidyka 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klas instrumentów dętych blaszanych - Konin 
045 Damian Chudy trąbka p. Mateusz Fidyka 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klas instrumentów dętych blaszanych - Konin 
044 Jagoda Patalas flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klas instrumentów dętych drewnianych - Jarocin 
043 Miłosz Starzyński klarnet mgr Sławomir Morawski 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klas instrumentów dętych drewnianych - Jarocin 
042 Julia Jochaniak klarnet mgr Sławomir Morawski 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klas instrumentów dętych drewnianych - Jarocin 
041 Łukasz Wachowiak saksofon p. Robert Staśkowiak 2007 Przesłuchania Regionalne uczniów klas instrumentów dętych drewnianych - Jarocin 
040 klasa IV czteroletniego cyklu nauczania kształcenie słuchu mgr Marek Olejnik 2007 Badanie wyników nauczania przedmiotu kształcenie słuchu - Krotoszyn 
039 klasa VI sześcioletniego cyklu nauczania kształcenie słuchu mgr Marek Olejnik 2007 Badanie wyników nauczania przedmiotu kształcenie słuchu - Krotoszyn 
038 zespół rytmiki rytmika mgr Aleksandra Snela-Brodziak 2006 Przegląd Zespołów Klas Rytmiki - Nowy Tomyśl 
037 zespół rytmiki rytmika mgr Mariola Krysicka 2006 Przegląd Zespołów Klas Rytmiki - Nowy Tomyśl 
036 zespół rytmiki rytmika mgr Mariola Krysicka 2006 Przegląd Zespołów Klas Rytmiki - Nowy Tomyśl 
035 zespół instrumentów dętych mgr Marek Olejnik 2006 Makroregionalne Przesłuchania "kameralnych zespołów instrumentów dętych" - Jarocin 
034 trio saksofonowe mgr Marek Olejnik 2006 Makroregionalne Przesłuchania "kameralnych zespołów instrumentów dętych" - Jarocin 
033 klasa IV czteroletniego cyklu nauczania kształcenie słuchu mgr Marek Olejnik 2005 Badanie wyników nauczania przedmiotu kształcenie słuchu - Krotoszyn 
032 klasa VI sześcioletniego cyklu nauczania kształcenie słuchu mgr Jarosław Lorenc 2005 Badanie wyników nauczania przedmiotu kształcenie słuchu - Krotoszyn 
031 zespół rytmiki rytmika mgr Mariola Krysicka 2005 Przegląd Zespołów Klas Rytmiki - Nowy Tomyśl 
030 Kamil Kaczmarek akordeon mgr Waldemar Milian 2005 Przesłuchania Regionalne uczniów klas akordeonu - Poznań 
029 Martyna Pfajfer flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2005 Przesłuchania Regionalne uczniów klas instrumentów dętych drewnianych - Poznań 
028 Adrianna Wyrwas gitara mgr Tadeusz Karolczak 2005 Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary - Kościan 
027 Jakub Woźniak gitara mgr Tadeusz Karolczak 2005 Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary - Kościan 
026 Marta Walter gitara mgr Tadeusz Karolczak 2005 Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary - Kościan 
025 Joanna Krawczyk gitara mgr Tadeusz Karolczak 2005 Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary - Kościan 
024 Anna Szul gitara mgr Waldemar Hartwig 2005 Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary - Kościan 
023 Weronika Jarmużek gitara mgr Waldemar Hartwig 2005 Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary - Kościan 
022 Malwina Patalas skrzypce mgr Grażyna Morawska 2005 Przesłuchania Regionalne uczniów klas skrzypiec - Leszno 
021 Małgorzata Morawska skrzypce mgr Grażyna Morawska 2005 Przesłuchania Regionalne uczniów klas skrzypiec - Leszno 
020 Agnieszka Godorowska skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 2005 Przesłuchania Regionalne uczniów klas skrzypiec - Leszno 
019 Marta Szyca fortepian mgr Ilona Olejnik 2005 Przesłuchania Regionalne uczniów klas fortepianu - Poznań 
018 Justyna Olszewska fortepian mgr Ilona Olejnik 2005 Przesłuchania Regionalne uczniów klas fortepianu - Poznań 
017 Aleksandra Hornik fortepian mgr Ilona Olejnik 2005 Przesłuchania Regionalne uczniów klas fortepianu - Poznań 
016 Robert Jelinowski fortepian mgr Mariola Krysicka 2005 Przesłuchania Regionalne uczniów klas fortepianu - Poznań 
015 Tymoteusz Jackowski fortepian mgr Danuta Sendal 2005 Przesłuchania Regionalne uczniów klas fortepianu - Poznań 
014 Łukasz Pachurka skrzypce mgr Grażyna Morawska 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Gniezno 
013 Małgorzata Morawska skrzypce mgr Grażyna Morawska 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Gniezno 
012 Joanna Krawczyk gitara mgr Tadeusz Karolczak 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary - Kościan 
010 Nikola Szeszycka gitara p. Stefan Kot 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary - Kościan 
010 Ilona Młynarczyk gitara p. Stefan Kot 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary - Kościan 
009 Agnieszka Głuchowska fortepian mgr Ilona Olejnik 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu - Piła 
008 Łukasz Maćkowiak trąbka p. Michał Olejnik 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych - Jarocin 
007 Mirosław Drożdżyński trąbka p. Michał Olejnik 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych - Jarocin 
006 Marcin Szymański trąbka mgr Marek Olejnik 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych - Jarocin 
005 Małgorzata Mroczek trąbka mgr Marek Olejnik 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych - Jarocin 
004 Iga Kałążna saksofon mgr Sławomir Morawski 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych - Jarocin 
003 Krzysztof Szczepański saksofon mgr Sławomir Morawski 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych - Jarocin 
002 Malwina Pawlicka flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych - Jarocin 
001 Julia Szkudłapska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych - Jarocin 
Liczba wyświetlanych pozycji: 145