W szkole‎ > ‎Rozwój‎ > ‎

Udział w konkursach

Liczba wyświetlanych pozycji: 331
Lp.DataKonkursUczeńInne infoSpec.Nauczyciel
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Lp.DataKonkursUczeńInne infoSpec.Nauczyciel
331 2017 Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej O. Rieding” - Warszawa Kalina Chudy 2017 skrzypce mgr Grażyna Morawska 
330 2017 Regionalne Konfrontacje Pianistyczne Szkół Muzycznych I stopnia - Legnica Miłosz Żyto  fortepian mgr Mariola Krysicka 
329 2017 Regionalne Konfrontacje Pianistyczne Szkół Muzycznych I stopnia - Legnica Wojciech Poczta  fortepian mgr Mariola Krysicka 
328 2017 Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej O. Rieding” - Warszawa Antonina Busza  skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 
327 2017 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów - Świdnica  Olga Kaj  fortepian mgr Ilona Olejnik 
326 2017 Festiwal Klarnetowy - Piotrków Trybunalski Martyna Jaskólska, Pola Libudzic, Natalia Strzelczyk  trio klarnetowe mgr Sławomir Morawski 
325 2017 Festiwal Klarnetowy - Piotrków Trybunalski Natalia Strzelczyk  klarnet mgr Sławomir Morawski 
324 2017 Festiwal Klarnetowy - Piotrków Trybunalski Kaja Wrzeszcz  klarnet mgr Sławomir Morawski 
323 2017 Ogólnopolski Konkurs „Mały czy duży wirtuoz?” - Warszawa Maria Kaik  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
322 2017 Ogólnopolski Konkurs „Mały czy duży wirtuoz?” - Warszawa Elena Wrzeszcz  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
321 2017 Ogólnopolski Konkurs „Mały czy duży wirtuoz?” - Warszawa Oliwia Nowak  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
320 2016 Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych - Poznań Hanna Poczta  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
319 2016 Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej dla uczniów szkół muzycznych I stopnia - Brodnica Alicja Kierys, Zuzanna Raś, Dominika Łuczak, Paula Skrzypek  kwartet smyczkowy mgr Sławomir Morawski 
318 2016 Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia - Bystrzyca Kłodzka Oliwia Nowak, Antoni Szubert  duet mgr Grażyna Morawska 
317 2016 Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy - Szczecin Kaja Wrzeszcz  klarnet mgr Sławomir Morawski 
0316 2016 Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej - Warszawa Zuzanna Wasielewska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0315 2016 Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej - Warszawa Zuzanna Raś  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0314 2016 Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej - Warszawa Marcin Minta  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0313 2016 Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej - Warszawa Kalina Chudy  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0312 2016 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Olga Kaj  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0311 2016 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Wojciech Poczta  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0310 2016 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Miłosz Żyto  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0309 2016 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Filip Samól  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0308 2016 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Zgorzelec/ Görlitz Filip Samól  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0307 2015 Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej O. Rieding” - Warszawa Rafał Rettig  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0306 2015 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica Amelia Józyk  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0305 2015 Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy - Sochaczew Zuzanna Jarocka  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0304 2015 „ŁOWIECKI” Konkurs Miniatur Fortepianowych - Wrocław Miłosz Żyto  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0303 2015 „ŁOWIECKI” Konkurs Miniatur Fortepianowych - Wrocław Filip Samól  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0302 2015 Prezentacje Miniatur Skrzypcowych - Sieradz Oliwia Nowak  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0301 2015 Prezentacje Miniatur Skrzypcowych - Sieradz Zuzanna Wasielewska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0300 2015 Prezentacje Miniatur Skrzypcowych - Sieradz Marcin Minta  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0299 2015 Prezentacje Miniatur Skrzypcowych - Sieradz Kalina Chudy  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0298 2015 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło Alicja Kierys, Zuzanna Raś, Dominika Łuczak, Julia Wujczyk  zespół smyczkowy mgr Sławomir Morawski 
0297 2015 Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy - Sochaczew Julia Wujczyk  wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 
0296 2014 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Kacper Bielawski  akordeon mgr Waldemar Milian 
0295 2014 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica Barbara Piętka  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0294 2014 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica Bartłomiej Kaj  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0293 2014 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica Julia Felczak  fortepian mgr Joanna Mykietiuk-Paszek 
0292 2014 Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej - Kepno Bartłomiej Szymczak  gitara mgr Tadeusz Karolczak 
0291 2014 Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej - Kepno Zofia Kierys  gitara mgr Tadeusz Karolczak 
0290 2014 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy - Poznań Dariusz Szczuraszek  skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 
0289 2014 Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych w Chełmnie Julia Radajewska  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0288 2014 Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia - Bystrzyca Kłodzka Marta Błaszczyk, Zuzanna Raś, Miłosz Żyto  skrzypce, fortepian mgr Grażyna Morawska 
0287 2014 „ŁOWIECKI” Konkurs Miniatur Fortepianowych - Wrocław Klaudiusz Siudy  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0286 2014 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Agnieszka Bartosz  fortepian mgr Joanna Mykietiuk-Paszek 
0285 2014 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Anna Balcerek  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0284 2014 Zielonogórskie Spotkania Wiolonczelowe Julia Wujczyk  wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 
0283 2014 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań Jakub Stańczak  saksofon mgr Robert Staśkowiak 
0282 2014 Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka Szkół Muzycznych I stopnia - Leszno Kalina Chudy  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0281 2014 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło Julia Radajewska  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0280 2013 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań Aleksandra Politowicz  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0279 2013 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Michał Zimniak  akordeon mgr Waldemar Milian 
0278 2013 Ostrowskie Forum Klarnetowo-Saksofonowe - Ostrów Wlkp. Magdalena Konrady  klarnet mgr Sławomir Morawski 
0277 2013 Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. - Zgierz trio klarnetowe  klarnet mgr Sławomir Morawski 
0276 2013 Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia - Bystrzyca Kłodzka kwartet skrzypcowy  skrzypce mgr Sławomir Morawski 
0275 2013 Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia - Bystrzyca Kłodzka duet skrzypcowy  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0274 2013 „ŁOWIECKI” Konkurs Miniatur Fortepianowych - Wrocław Weronika Fila  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0273 2013 Regionalny Konkurs "Audycje muzyczne" - Koło Julia Radajewska  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0272 2013 Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów - Rybnik Dariusz Szczuraszek  skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 
0271 2013 Konkurs Pianistyczny "Za kotarą" - Leszno Anna Balcerek  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0270 2013 Konkurs Pianistyczny "Za kotarą" - Leszno Filip Samól  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0269 2013 Prezentacje Miniatur Skrzypcowych - Sieradz Zuzanna Raś  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0268 2012 Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów - Sieradz Filip Samól  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0267 2012 Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów - Sieradz Aleksandra Żyto  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0266 2012 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań Zuzanna Jarocka  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0265 2012 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań Maja Zmyslona  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0264 2012 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Mateusz Pukiński  akordeon mgr Waldemar Milian 
0263 2012 Spotkanie Skrzypcowe - Właocławek Sonia Sikora  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0262 2012 Spotkanie Skrzypcowe - Właocławek Zuzanna Raś  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0261 2012 Spotkanie Skrzypcowe - Właocławek Rafał Rettig  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0260 2012 Spotkanie Skrzypcowe - Właocławek Marta Błaszczyk  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0259 2012 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Agata Jarocka  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0258 2012 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Olga Szymczak  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0257 2011 Forum Młodych Pianistów - Poznań Gabriela Krawczyk  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0256 2011 Forum Młodych Pianistów - Poznań Miłosz Żyto  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0255 2011 Forum Młodych Pianistów - Poznań Agata Jarocka  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0254 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. Anna Zajączkowska  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0253 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. Olga Szymczak  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0252 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. Joanna Skrzypczak  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0251 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. Sonia Sikora  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0250 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. Patrycja Roszczak  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0249 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. Magdalena Rauhut  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0248 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. Wojciech Raś  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0247 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. Wiktoria Murawska  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0246 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. Julia Kryjom  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0245 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. Magdalena Konrady  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0244 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. Michał Kaszkowiak  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0243 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. Joanna Drobińska  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0242 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. Karolina Danielczak  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0241 2011 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło Agata Wawrzyniak   flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0240 2011 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło Joanna Pawłowska  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0239 2011 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań Maja Zmyślona  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0238 2011 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań Olga Krupa  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0237 2011 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Jan Sikora  gitara mgr Tadeusz Karolczak 
0236 2011 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Bartłomiej Szymczak  gitara mgr Tadeusz Karolczak 
0235 2011 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Michalina Reising  akordeon mgr Waldemar Milian 
0234 2011 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Mateusz Pukiński  akordeon mgr Waldemar Milian 
0233 2011 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica Filip Samól  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0232 2011 Konkurs Pianistyczny "Za kotarą" - Leszno Weronika Fila  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0231 2011 Konkurs Pianistyczny "Za kotarą" - Leszno Aleksandra Wiatrak  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0230 2011 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan Gabriela Krawczyk  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0229 2011 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan Olga Szymczak  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0228 2011 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan Miłosz Gruchalski  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0227 2011 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan Aleksandra Żmuda  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0226 2011 Festiwal Pianistyczny im Apolinarego Szeluty - Słupca Olga Szymczak  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0225 2011 Festiwal Pianistyczny im Apolinarego Szeluty - Słupca Antonina Olejnik  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0224 2011 Regionalny Konkurs "Audycje muzyczne" - Koło Krzysztof Kurzawa  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0223 2011 Regionalny Konkurs "Audycje muzyczne" - Koło Karolina Kazubek  audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 
0222 2011 Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów - Kłodzko Janina Reising  wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 
0221 2011 Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej - Żagań Miłosz Gruchalski  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0220 2010 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań Joanna Pawłowska  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0219 2010 Skrzypce dla najlepszych - Szczecin Weronika Morawska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0218 2010 Regionalny Konkurs Pianistyczny „Muzyka XX i XXI wieku" - Koło Weronika Kałążna  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0217 2010 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Michał Zimniak  akordeon mgr Waldemar Milian 
0216 2010 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Anna Kosakowska  akordeon mgr Waldemar Milian 
0215 2010 Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Konin Aleksandra Żmuda  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0214 2010 Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Konin Alfred Chojnicki  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0213 2010 Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów - Rybnik Weronika Morawska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0212 2010 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Anna Zajączkowska  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0211 2010 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Dawid Kaźmierczak  fortepian mgr Wioletta Drab 
0210 2010 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Dominika Król  fortepian mgr Wioletta Drab 
0209 2010 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Antonina Olejnik  fortepian mgr Wioletta Drab 
0208 2010 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Paweł Fabisiak  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0207 2010 Konfrontacje Młodych Skrzypków Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica Weronika Morawska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0206 2010 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań Mateusz Kaczmarek  saksofon mgr Robert Staśkowiak 
0205 2010 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań Dorota Zawieja  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0204 2010 Międzyszkolne Przesłuchania Uczniów Klas Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia - Zielona Góra Natalia Duczmal  wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 
0203 2009 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań Magdalena Konrady  klarnet mgr Sławomir Morawski 
0202 2009 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Jan Sikora  gitara mgr Tadeusz Karolczak 
0201 2009 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Mateusz Pukiński  akordeon mgr Waldemar Milian 
0200 2009 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Michał Zimniak  akordeon mgr Waldemar Milian 
0199 2009 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan Anna Zajączkowska  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0198 2009 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan Emanuel Ratajczyk  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0197 2009 Ogólnopolski Konkurs Interpretacji Muzycznej - Krasiczyn Weronika Morawska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0196 2008 Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów - Rybnik Martyna Bartczak  skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 
0195 2008 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Alfred Chojnicki  fortepian mgr Joanna Mykietiuk 
0194 2008 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Weronika Kałążna  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0193 2008 Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka Szkół Muzycznych I stopnia - Leszno Joanna Żwikiewicz  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0192 2008 Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka Szkół Muzycznych I stopnia - Leszno Weronika Morawska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0191 2007 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Honorata Dąbrowska  akordeon mgr Waldemar Milian 
0190 2007 Regionalny Konkurs Pianistyczny "Muzyka XX i XXI wieku" - Koło Katarzyna Szczepańska  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0189 2007 Regionalny Konkurs Pianistyczny "Muzyka XX i XXI wieku" - Koło Miłosz Gruchalski  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0188 2007 Regionalny Konkurs "Audycje muzyczne" - Koło Zofia Mroczek  audycje muzyczne mgr Renata Lewek-Adamczak 
0187 2007 Regionalny Konkurs "Audycje muzyczne" - Koło Joanna Marchlewska  audycje muzyczne mgr Renata Lewek-Adamczak 
0186 2007 Międzynarodowe Spotkania Młodych Skrzypków - Płock Magdalena Morawska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0185 2007 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan Aleksandra Żmuda  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0184 2007 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan Miłosz Gruchalski  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0183 2006 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań Dorota Zawieja  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0182 2006 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań Zofia Mroczek  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0181 2006 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Patrycja Kołowrotkiewicz  akordeon mgr Waldemar Milian 
0180 2006 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Bartosz Pytlik  akordeon mgr Waldemar Milian 
0179 2006 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica Alfred Chojnicki  fortepian mgr Joanna Mykietiuk 
0178 2006 Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej - Kepno Małgorzata Płonka  gitara mgr Tadeusz Karolczak 
0177 2006 Międzynarodowy Konkurs im. J, Garści - Stalowa Wola Magdalena Morawska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0176 2006 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy - Poznań Magdalena Morawska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0175 2006 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Wiktor Szuniewicz  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0174 2006 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Katarzyna Szczepańska  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0173 2006 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Joanna Nowaczyk  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0172 2006 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań Joanna Marchlewska  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0171 2006 Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka Szkół Muzycznych I stopnia - Leszno Katarzyna Zajączkowska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0170 2005 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań Zofia Mroczek  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0169 2005 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Aleksandra Sobaszek  gitara mgr Waldemar Hartwig 
0168 2005 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Natalia Dymarska  gitara mgr Tadeusz Karolczak 
0167 2005 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Joanna Krawczyk  gitara mgr Tadeusz Karolczak 
0166 2005 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Honorata Dąbrowska  akordeon mgr Waldemar Milian 
0165 2005 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Kamil Kaczmarek  akordeon mgr Waldemar Milian 
0164 2005 Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego - Łomianki Julia Szkudłapska  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0163 2005 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy - Poznań Małgorzata Morawska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0162 2005 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy - Poznań Magdalena Morawska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0161 2005 Regionalny Konkurs "Audycje muzyczne" - Koło Joanna Hornik  audycje muzyczne mgr Renata Lewek-Adamczak 
0160 2005 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan Robert Jelinowski  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0159 2005 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan Katarzyna Bielarz  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0158 2005 Konkurs na wykonanie dowolnego utworu w formie miniatury - Bydgoszcz Martyna Klupś  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0157 2005 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych - Poznań Damian Chudy  trąbka p. Michał Olejnik 
0156 2004 Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań Zofia Mroczek  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0155 2004 Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej - Kepno Ilona Młynarczyk  gitara mgr Waldemar Hartwig 
0154 2004 Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej - Kepno Nikola Szeszycka  gitara mgr Waldemar Hartwig 
0153 2004 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Marta Szyca  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0152 2004 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Justyna Olszewska  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0151 2004 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Marta Czwojdzińska  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0150 2004 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Maria Bielarz  fortepian mgr Danuta Sendal 
0149 2004 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Aleksander Fiuk  fortepian mgr Danuta Sendal 
0148 2004 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Irmina Robakowska  fortepian mgr Danuta Sendal 
0147 2004 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Tymoteusz Jackowski  fortepian mgr Danuta Sendal 
0146 2004 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań Julia Szkudłapska  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0145 2003 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań Zofia Mroczek  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0144 2003 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło Martyna Klupś  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0143 2003 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło Julia Szkudłapska  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0142 2003 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło Zofia Mroczek  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0141 2003 Konkurs na wykonanie dowolnego utworu w formie miniatury - Bydgoszcz Julia Szkudłapska  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0140 2003 Konfrontacje Instrumentów Dętych - Oława Malwina Pawlicka  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0139 2003 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan Marta Czwojdzińska  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0138 2003 Makroregionalny Konkurs z przedmiotu "Audycje muzyczne" - Słupsk Iga Kałążna  audycje muzyczne mgr Irena Broda 
0137 2003 Dolnośląski Konkurs Gitarowy - Kłodzko Ilona Młynarczyk  gitara p. Stefan Kot 
0136 2002 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań Julia Szkudłapska  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0135 2002 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło Julia Szkudłapska  flet mgr Renata Lewek-Adamczak 
0134 2002 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Marcin Szymański  trąbka mgr Marek Olejnik 
0133 2002 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Małgorzata Mroczek  trąbka mgr Marek Olejnik 
0132 2002 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Mirosław Drożdżyński  trąbka mgr Marek Olejnik 
0131 2002 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin zespół Martyna Klupś, Malwina Pawlicka, Aleksandra Szóstak mgr Renata Lewek 
0130 2002 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Malwina Pawlicka  flet mgr Renata Lewek 
0129 2002 Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej - Kepno Nikola Szyca  gitara p. Stefan Kot 
0128 2002 Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej - Kepno Ilona Młynarczyk  gitara p. Stefan Kot 
0127 2002 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy - Poznań Małgorzata Morawska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0126 2002 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Patrycja Janyszek  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0125 2002 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Marta Czwojdzińska  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0124 2002 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Justyna Olszewska  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0123 2001 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin zespół septet instrumentów dych blaszanych mgr Marek Olejnik 
0122 2001 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin zespół kwartet instrumentów dętych drewnianych mgr Marek Olejnik 
0121 2001 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Łukasz Maćkowiak  trąbka mgr Marek Olejnik 
0120 2001 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Iga Kałążna  saksofon mgr Sławomir Morawski 
0119 2001 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Agata Kozal  klarnet mgr Sławomir Morawski 
0118 2001 Regionalne Prezentacje Skrzypków klas I Szkół Muzycznych Regionu Dolnośląskiego - Oleśnica Magdalena Morawska  skrzypce mgr Grażyna Morawska 
0117 2001 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan Maria Nabzdyk  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0116 2001 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan Patrycja Krysicka  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0115 2001 Konfrontacje Instrumentów Dętych - Oława Martyna Klupś  flet mgr Renata Lewek 
0114 2001 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych - Poznań Krystian Jankowski  puzon mgr Marek Olejnik 
0113 2001 Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia - Poznań Karolina Krysicka  fortepian mgr Danuta Sendal 
0112 2000 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Alan Sierchuła  akordeon mgr Waldemar Milian 
0111 2000 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca Krystian Jankowski  akordeon mgr Waldemar Milian 
0110 2000 Międzywojewódzki Konkurs Gitary Klasycznej - Żagań Ilona Młynarczyk  gitara p. Stefan Kot 
0109 2000 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Patrycja Krysicka  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0108 2000 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Zuzanna Rączkowiak  fortepian mgr Aleksandra Snela 
0107 2000 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Aleksandra Szóstak  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0106 2000 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Anieszka Głuchowska  fortepian mgr Ilona Olejnik 
0105 2000 Kłodzkie Impresje Gitarowe - Kłodzko Ilona Młynarczyk  gitara p. Stefan Kot 
0104 2000 Kłodzkie Impresje Gitarowe - Kłodzko Mateusz Bartoś  gitara p. Stefan Kot 
0103 2000 Regionalne Prezentacje Skrzypków klas IV - Legnica Dagmara Parzysz  skrzypce mgr Magdalena Sołtysiak 
0102 1999 Wielkopolski Turnej wokół życie i twórczości F. Chopina oraz konkursów Pianistycznych jego imienia - Poznań Joanna Furman  audycje muzyczne mgr Irena Broda 
0101 1999 Wielkopolski Turnej wokół życie i twórczości F. Chopina oraz konkursów Pianistycznych jego imienia - Poznań Nemezjusz Nowaczyk  audycje muzyczne mgr Irena Broda 
0100 1999 Wielkopolski Turnej wokół życie i twórczości F. Chopina oraz konkursów Pianistycznych jego imienia - Poznań Ewa Drygas  audycje muzyczne mgr Irena Broda 
0099 1999 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin zespół zespół instrumentów dętych mgr Marek Olejnik 
0098 1999 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Piotr Półrolniczak  puzon mgr Marek Olejnik 
0097 1999 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Makary Cierniewski  waltornia mgr Marek Olejnik 
0096 1999 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Robert Mielcarek  trąbka mgr Marek Olejnik 
0095 1999 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Rafał Maciejewski  klarnet mgr Sławomir Morawski 
0094 1999 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Ewa Wiatroszak  flet mgr Renata Lewek 
0093 1999 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Karolina Kaj  flet mgr Renata Lewek 
0092 1999 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy - Poznań Oliwia Wojtkowiak  skrzypce mgr Małgorzata Brodziak 
0091 1999 Konfrontacje Instrumentów Dętych - Oława Karolina Kaj  flet mgr Renata Lewek 
0090 1998 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Krystyna Gniazdowska  saksofon mgr Sławomir Morawski 
0089 1998 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Mikołaj Olech  waltornia mgr Marek Olejnik 
0088 1998 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin Karolina Kapała  flet mgr Renata Lewek 
0087 1998 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Anna Łączyńska  fortepian mgr Aleksandra Snela 
0086 1998 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Monika Banasiewicz  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0085 1998 Konkurs Pianistyczny - Gostyń Karolina Krysicka  fortepian mgr Danuta Sendal 
0084 1997 Sesja Interpretacji Utworów na Instrumenty Dęte Blaszane - Poznań Mateusz Nowak  klarnet mgr Sławomir Morawski 
0083 1996 Festiwal Akordeonowy - Kotlin Rafał Sperzyński  akordeon mgr Waldemar Milian 
0082 1996 Festiwal Akordeonowy - Kotlin Krystian Jankowski  akordeon mgr Waldemar Milian 
0081 1996 Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia - Zgierz zespół Mateusz Nowak, Michał Bochniak, Sławomir Brodziak, Robert Wachowiak, Dawid Hadryan, Krzysztof Drożdżyński, Krzysztof Jankowski, Piotr Chyba, Mikołaj Olech mgr Marek Olejnik 
0080 1996 Regionalny Konkurs Gitary Klasycznej - Kępno Agata Jolibska  gitara mgr Tadeusz Karolczak 
0079 1996 Regionalny Konkurs Gitary Klasycznej - Kępno Ewa Drygas  gitara p. Stefan Kot 
0078 1995 Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej dla Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia - Konin Agata Jolibska  gitara mgr Tadeusz Karolczak 
0077 1995 Wielkopolski Konkurs Śpiewania a'vista - Poznań Katarzyna Ulatowska  solfeż mgr Irena Broda 
0076 1995 Wielkopolski Konkurs Śpiewania a'vista - Poznań Małgorzata Smyczyńska  solfeż mgr Irena Broda 
0075 1995 Wielkopolski Konkurs Śpiewania a'vista - Poznań Ewelina Otwiaska  solfeż mgr Irena Broda 
0074 1995 Wielkopolski Konkurs Śpiewania a'vista - Poznań Magdalena Naskręt  solfeż mgr Irena Broda 
0073 1995 Wielkopolski Konkurs Śpiewania a'vista - Poznań Anna Krupa  solfeż mgr Irena Broda 
0072 1995 Wielkopolski Konkurs Śpiewania a'vista - Poznań Daria Banasiewicz  solfeż mgr Irena Broda 
0071 1995 Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas V i VI Fortepianu I stopnia - Poznań Małgorzata Kasperska  fortepian mgr Danuta Sendal 
0070 1995 Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas V i VI Fortepianu I stopnia - Poznań Ewelina Otwiaska  fortepian p. Marzena Żwikiewicz 
0069 1994 Regionalny Konkurs Gitary Klasycznej - Kępno Agata Jolibska  gitara mgr Tadeusz Karolczak 
0068 1994 Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Kartuzy Joanna Mykietiuk  fortepian mgr Danuta Sendal 
0067 1994 Regionalny Konkurs Pianistyczny - Gniezno Rozalia Poczta  fortepian mgr Alicja Kaszkowiak 
0066 1994 Regionalny Konkurs Pianistyczny - Gniezno Małgorzata Kasperska  fortepian mgr Danuta Sendal 
0065 1994 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy - Poznań Anna Krupa  skrzypce mgr Grażyna Wietrzyńska 
0064 1994 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy - Poznań Magdalena Naskręt  skrzypce mgr Grażyna Wietrzyńska 
0063 1993 Konkurs Młodego Muzyka - Szczecinek Tomasz Goliński  klarnet mgr Sławomir Morawski 
0062 1993 Konkurs Młodego Muzyka - Szczecinek Krzysztof Jankowski  waltornia mgr Marek Olejnik 
0061 1993 Konkurs Pianistyczny Uczniów Szkół i Ognisk Muzycznych Wielkopolski "Od Bacha do..." - Poznań Natalia Stojewska  fortepian mgr Mariola Krysicka 
0060 1993 Konkurs Pianistyczny Uczniów Szkół i Ognisk Muzycznych Wielkopolski "Od Bacha do..." - Poznań Alina Sobańska  fortepian mgr Danuta Sendal 
0059 1993 Konkurs Pianistyczny Uczniów Szkół i Ognisk Muzycznych Wielkopolski "Od Bacha do..." - Poznań Joanna Mykietiuk  fortepian mgr Danuta Sendal 
0058 1993 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy - Poznań Magdalena Naskręt  skrzypce p. Ewa Pflanz 
0057 1993 Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia - Zgierz duet Justyna Banasiewicz, Karina Henglewicz flet p. Tadeusz Oliwa 
0056 1993 Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia - Poznań Rozalia Poczta  fortepian mgr Alicja Kaszkowiak 
0055 1993 Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia - Poznań Małgorzata Kasperska  fortepian mgr Danuta Sendal 
0054 1992 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy - Poznań Joanna Raczyńska  skrzypce mgr Teresa Stróżewska 
0053 1992 Konkurs Młodego Muzyka - Szczecinek Błażej Lizak  waltornia p. Tadeusz Oliwa 
0052 1992 Konkurs Młodego Muzyka - Szczecinek Justyna Banasiewicz  flet p. Tadeusz Oliwa 
0051 1991 Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec i altówki Szkół Muzycznych - Łańcut Anna Bielawna  skrzypce mgr Teresa Stróżewska 
0050 1991 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy Klas Fortepianu - Poznań Monika Kuczma  fortepian mgr Danuta Sendal 
0049 1991 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy Klas Fortepianu - Poznań Ewa Kryś  fortepian mgr Danuta Sendal 
0048 1991 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy - Konkurs Mozartowski Klas Skrzypiec - Poznań Joanna Raczyńska  skrzypce mgr Teresa Stróżewska 
0047 1991 Okręgowe Przesłuchania Skrzypków Regionu Poznańskiego - Poznań Joanna Raczyńska  skrzypce mgr Teresa Stróżewska 
0046 1991 Konkurs Młodego Muzyka - Szczecinek Błażej Lizak  waltornia p. Tadeusz Oliwa 
0045 1991 Konkurs Młodego Muzyka - Szczecinek Justyna Banasiewicz  flet p. Tadeusz Oliwa 
0044 1987 Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej stopnia podstawowego - Strzelce Krajeńskie Anna Pawłowska  gitara p. Stefan Kot 
0043 1985 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Dorota Nowaczyk  fortepian p. Maria Łukomska 
0042 1985 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Honorata Nowaczyk  fortepian p. Marzena Żwikiewicz 
0041 1985 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Mirosława Kończak  fortepian mgr Danuta Sarulewicz 
0040 1985 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Ilona Ostałowska  fortepian mgr Danuta Sarulewicz 
0039 1985 Przesłuchania Sekcji Smyczkowej - Ostrów Wlkp. Jan Bartoś  skrzypce mgr Teresa Szczepaniak 
0038 1984 Przesłuchania Uczniów Klasy Gitary - Kępno Łukasz Gryś  gitara p. Stefan Kot 
0037 1984 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Ilona Ostałowska  fortepian mgr Danuta Sarulewicz 
0036 1984 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Anna Pogorzelec  fortepian mgr Danuta Sarulewicz 
0035 1983 Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych - Kalisz Radosław Puślecki  trąbka p. Tadeusz Oliwa 
0034 1983 Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych - Kalisz Marek Olejnik  waltornia p. Tadeusz Oliwa 
0033 1983 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Wojciech Pogorzelec  fortepian mgr Danuta Sarulewicz 
0032 1983 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Anna Pogorzelec  fortepian mgr Danuta Sarulewicz 
0031 1983 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Hanna Kazańska  fortepian p. Maria Łukomska 
0030 1983 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Dorota Nowaczyk  fortepian p. Maria Łukomska 
0029 1983 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Honorata Nowaczyk  fortepian p. Marzena Żwikiewicz 
0028 1982 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klas Akordeonu - Kalisz Tadeusz Bartoś  akordeon mgr Wiesława Skrzypek 
0027 1982 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klas Akordeonu - Kalisz Waldemar Czech  akordeon mgr Wiesława Skrzypek 
0026 1982 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Małgorzata Sigier  fortepian mgr Danuta Sarulewicz 
0025 1982 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Anna Suproń  fortepian mgr Danuta Sarulewicz 
0024 1982 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Hanna Kazańska  fortepian p. Maria Łukomska 
0023 1982 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Beata Drygas  fortepian p. Maria Łukomska 
0022 1981 Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej stopnia podstawowego - Strzelce Krajeńskie duet Eugeniusz Ptak, Dariusz Ochalik p. Stefan Kot 
0021 1981 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Anna Piekarczyk  fortepian p. Maria Łukomska 
0020 1981 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Anna Suproń  fortepian mgr Danuta Sarulewicz 
0019 1981 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Małgorzata Sigier  fortepian mgr Danuta Sarulewicz 
0018 1981 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Hanna Kazańska  fortepian p. Maria Łukomska 
0017 1981 Konfrontacje Muzycznych Rodzeństw - Wschowa zespół Jolanta i Renata Frąckowiak, Kinga i Lilla Zybała flet mgr Irena Broda 
0016 1981 Konfrontacje Muzycznych Rodzeństw - Wschowa Adriana, Ewa i Monika Azgier  fortepian p. Maria Łukomska 
0015 1981 Konfrontacje Muzycznych Rodzeństw - Wschowa Lucyna, Sylwia, Waldemar Wujczyk  fortepian, trąbka p. Maria Łukomska, p. Tadeusz Pawlicki 
0014 1981 Konfrontacje Muzycznych Rodzeństw - Wschowa Luiza i Adam Linda  fortepian p. Maria Łukomska 
0013 1981 Konfrontacje Muzycznych Rodzeństw - Wschowa Jolanta i Renata Frąckowiak  akordeon, flet prosty p. Stefan Kot, mgr Irena Broda 
0012 1981 Konfrontacje Muzycznych Rodzeństw - Wschowa Lilla i Kinga Zybała  fortepian mgr Irena Broda 
0011 1981 Konfrontacje Muzycznych Rodzeństw - Wschowa Maria i Zbigniew Minta  fortepian mgr Irena Broda 
0010 1980 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Teresa Czubak  fortepian mgr Elżbieta Kaczmarkiewicz 
0009 1980 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Hanna Skrzypek  fortepian mgr Elżbieta Kaczmarkiewicz 
0008 1980 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Fortepianu - Kalisz Hanna Pelc  fortepian mgr Danuta Sarulewicz 
0007 1980 Konfrontacje Muzycznych Rodzeństw - Wschowa Jolanta i Renata Frąckowiak  flety proste mgr Wiesława Skrzypek 
0006 1980 Konfrontacje Muzycznych Rodzeństw - Wschowa Sławomir i Piotr Czerwonka  akordeon mgr Wiesława Skrzypek 
0005 1980 Konfrontacje Muzycznych Rodzeństw - Wschowa Tomasz i Marek Frąckowiak  akordeon mgr Wiesława Skrzypek 
0004 1979 Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej stopnia podstawowego - Strzelce Krajeńskie duet Maria Natkaniec, Waldemar Witek p. Stefan Kot 
0003 1979 Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny na Najlepsze wykonanie muzyki polskiej - Nowa Sól Hanna Skrzypek  fortepian mgr Elżbieta Kaczmarkiewicz 
0002 1979 Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny na Najlepsze wykonanie muzyki polskiej - Nowa Sól Anna Płonka  fortepian mgr Irena Broda 
0001 1978 Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej stopnia podstawowego - Strzelce Krajeńskie zespół Ewa Bielawna, Maria Natkaniec, Waldemar Witek p. Stefan Kot 
Liczba wyświetlanych pozycji: 331