W szkole‎ > ‎

Samorząd Uczniowski


2016/2017
    1. Jochaniak Zofia  - przewodnicząca
    2. Strzelczyk Natalia - z-ca przewodniczącego
    3. Wiśniewski Jakub - sekretarz                                                                          Sekcja organizacyjno - rozrywkowa
    4. Bręk Julia - koordynator zespołu
    5. Dąbrowska Maria
    6. Sikora Marta
    7. Bręk Amelia
    8. Minta Kacper
Opiekun: mgr Joanna Mykietiuk-Paszek

2015/2016
    1. Jochaniak Zofia  - przewodnicząca
    2. Jarocka Agata - z-ca przewodniczącego
    3. Marcinkowski Jan - sekretarz                                                                          Sekcja organizacyjno - rozrywkowa
    4. Skrzypek Paula - koordynator zespołu
    5. Jarocka Zuzanna
    6. Wiśniewski Jakub
    7. Krupa Natan
    8. Bartosz Agnieszka
Opiekun: mgr Małgorzata Zuchowicz

2014/2015
    1. Broda Kinga  - przewodnicząca
    2. Dymarska Agata - z-ca przewodniczącego
    3. Brezina Jana - sekretarz                                                                          Sekcja organizacyjno - rozrywkowa
    4. Chojnicka Oliwia - koordynator zespołu
    5. Kierys Zofia
    6. Skrzypek Paula 
    7. Kempa Wiktoria
    8. Nowak Julita
    9. Jochaniak Zofia
Opiekun: mgr Małgorzata Zuchowicz

2013/2014
    1. Broda Kinga  - przewodnicząca
    2. Chojnicka Oliwia- z-ca przewodniczącego
    3. Brezina Jana - sekretarz                                                                          Sekcja organizacyjno-rozrywkowa
    4. Zybała Hanna - koordynator zespołu
    5. Bielawski Kacper
    6. Dymarska Agata 
    7. Kierys Zofia
    8. Łuczak Dominika
    9. Szczuraszek Dariusz
    10. Szymczak Bartłomiej

              Opiekun: mgr Grażyna Morawska


2012/2013
    1. Sonia Sikora  - przewodnicząca
    2. Konrady Magdalena- z-ca przewodniczącego
    3. Skrzypczak Joanna- sekretarz
      Sekcja organizacyjno-rozrywkowa
    4. Broda Kinga - koordynator zespołu
    5. Bielawski Kacper
    6. Brezina Jana
    7. Buliński Klaudiusz
    8. Chojnicka Oliwia
    9. Koziczyński Adam
    10. Pukiński Mateusz 

              Opiekun: mgr Grażyna Morawska

2011/2012
                  1. Sonia Sikora  - przewodnicząca
                  2. Olga Szymczak- z-ca przewodniczącego
                  3. Kinga Keller- sekretarz
                    Sekcja organizacyjno-rozrywkowa
                  4. Michał Arendz - koordynator zespołu
                  5. Weronika Kałążna
                  6. Oliwia Chojnicka 
                  7. Joanna Skrzypczak
                  8. Emanuel Ratajczak
                  9. Julia Radajewska
                  10. Wiktoria Wujczyk
Opiekun: mgr Grażyna Morawska

2010/2011
  1. Antonina Olejnik - przewodnicząca
  2. Weronika Morawska- z-ca przewodniczącego
  3. Michał Arendz- sekretarz
    Sekcja organizacyjno-rozrywkowa
  4. Wiktoria Wujczyk
  5. Joanna Drobińska
  6. Joanna Żwikiewicz
  7. Weronika Kałążna 

Opiekun: mgr Grażyna Morawska

2009/2010
                  1. Anna Skrzypczak - przewodnicząca
                  2. Kacper Fiuk- z-ca przewodniczącego
                  3. Anaele Poncin- sekretarz
                    Sekcja organizacyjno-rozrywkowa
                  4. Antonina Olejnik- koordynator zespołu
                  5. Katarzyna Szzczepańska
                  6. Dominik Duczmal
                  7. Sandra Fabianowska
                  8. Paweł Fabisiak
                  9. Weronika Politowicz
Opiekun: mgr Mariola Krysicka
 
2008/2009
                  1. Anna Skrzypczak - przewodnicząca
                  2. Nicoletta Zaradna- z-ca przewodniczącego
                  3. Aleksander Fiuk- sekretarz
                    Sekcja organizacyjno-rozrywkowa
                  4. Katarzyna Kaźmierczak - koordynator zespołu
                  5. Blanka Duczmal
                  6. Natalia Duczmal
                  7. Julia Jochaniak
                  8. Joanna Konrady
                  9. Antonina Olejnik
                  10. Wiktor Szuniewicz                                                                                 Opiekun: mgr Grażyna Morawska 
2007/2008
                  1. Karolina Płonka - przewodnicząca
                  2. Anna Skrzypczak - z-ca przewodniczącego
                  3. Renata Jelinowska - sekretarz
                    Sekcja organizacyjno-rozrywkowa
                  4. Honorata Dąbrowska - koordynator zespołu
                  5. Piotr Hoffmann
                  6. Kinga Jochaniak
                  7. Antonina Olejnik
                  8. Jagoda Patalas
                  9. Wiktor Szuniewicz
                  10. Martyna Wolniak                                                                                Opiekun: mgr Aleksandra Snela-Brodziak