O szkole‎ > ‎

Osiągnięcia


Liczba wyświetlanych pozycji: 232
Lp.NagrodaUczeńSpec.NauczycielDataKonkurs
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Lp.NagrodaUczeńSpec.NauczycielDataKonkurs
231 wyróżnienie Marcin Minta skrzypce mgr Grażyna Morawska 2017 Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej O. Rieding” - Warszawa 
230 V nagroda w grupie III Alicja Kierys skrzypce mgr Grażyna Morawska 2017 Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej O. Rieding” - Warszawa 
229 IV nagroda w grupie I Antonina Reising skrzypce mgr Grażyna Morawska 2017 Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej O. Rieding” - Warszawa 
228 II Izabela Kurzawa skrzypce mgr Grażyna Morawska 2017 Międzyszkolny Konkurs Skrzypcowy - Milicz 
227 Laureat i Złota rączka w kategorii klas I Miriam Sumińska fortepian mgr Mariola Krysicka 2017 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica 
226 wyróżnienie Wojciech Peregrym, Kaja Wrzeszcz duet klarnetowy mgr Sławomir Morawski 2017 Festiwal Klarnetowy - Piotrków Trybunalski 
225 wyróżnienie Wojciech Peregrym klarnet mgr Sławomir Morawski 2017 Festiwal Klarnetowy - Piotrków Trybunalski 
224 III nagroda w grupie I Maria Kaik skrzypce mgr Grażyna Morawska 2017 Ogólnopolski Konkurs „Talenty skrzypcowe” - Poznań 
223 II nagroda w grupie I Oliwia Nowak skrzypce mgr Grażyna Morawska 2017 Ogólnopolski Konkurs „Talenty skrzypcowe” - Poznań 
222 II nagroda w grupie I Elena Wrzeszcz skrzypce mgr Grażyna Morawska 2017 Ogólnopolski Konkurs „Talenty skrzypcowe” - Poznań 
221 wyróżnienie w grupie I Olga Kaj fortepian mgr Ilona Olejnik 2017 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan 
220 wyróżnienie w grupie III Miłosz Żyto fortepian mgr Mariola Krysicka 2017 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan 
219 Laureat złotej klawiatury Wojciech Poczta fortepian mgr Mariola Krysicka 2017 Spotkania Pianistyczne "Z tańcem przez świat|" 
218 wyróżnienie Wojciech Peregrym klarnet mgr Sławomir Morawski 2017 Konfrontacje Instrumentów Dętych - Oława 
217 II Kaja Wrzeszcz klarnet mgr Sławomir Morawski 2017 Konfrontacje Instrumentów Dętych - Oława 
216 II Antonina Reising skrzypce mgr Grażyna Morawska 2017 Ogólnopolski Konkurs „Mały czy duży wirtuoz?” - Warszawa 
215 wyróżnienie Marcin Minta skrzypce mgr Grażyna Morawska 2017 Ogólnopolski Konkurs „Mały czy duży wirtuoz?” - Warszawa 
214 II Wojciech Peregrym klarnet mgr Sławomir Morawski 2017 Ogólnopolski Konkurs „Mały czy duży wirtuoz?” - Warszawa 
213 wyróżnienie Kaja Wrzeszcz klarnet mgr Sławomir Morawski 2017 Ogólnopolski Konkurs „Mały czy duży wirtuoz?” - Warszawa 
212 wyróżnienie Natalia Strzelczyk klarnet mgr Sławomir Morawski 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas instr. dętych drewnianych - Ostrów Wlkp. 
211 wyróżnienie Pola Libudzic klarnet mgr Sławomir Morawski 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas instr. dętych drewnianych - Ostrów Wlkp. 
210 wyróżnienie Marta Sikora fortepian mgr Joanna Mykietiuk-Paszek 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas fortepianu - Poznań 
209 wyróżnienie Wojciech Poczta fortepian mgr Mariola Krysicka 2017 Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas fortepianu - Poznań 
208 III miejsce w grupie III Zuzanna Jarocka flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2016 Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych - Poznań 
207 wyróżnienie w grupie III Maria Dąbrowska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2016 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Gitary - Kępno 
206 tytuł Mistrza Maria Kaik skrzypce mgr Grażyna Morawska 2016 Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „I pierwszak może być mistrzem” - Warszawa 
205 tytuł Mistrza Antonina Reising skrzypce mgr Grażyna Morawska 2016 Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „I pierwszak może być mistrzem” - Warszawa 
204 tytuł Super Mistrza Wiktoria Markowska klarnet mgr Sławomir Morawski 2016 Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „I pierwszak może być mistrzem” - Warszawa 
203 wyróżnienie Filip Samól fortepian mgr Mariola Krysicka 2016 Festiwal Muzyki Fortepianowej - Łowicz 
202 II Zuzanna Wasielewska skrzypce mgr Grażyna Morawska 2016 Międzyszkolny Konkurs Skrzypcowy - Milicz 
201 III Zuzanna Raś skrzypce mgr Grażyna Morawska 2016 Międzyszkolny Konkurs Skrzypcowy - Milicz 
200 wyróżnienie w grupie I Antoni Szubert, Marcin Minta duet skrzypcowy mgr Grażyna Morawska 2016 Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej - Brodnica 
199 II Alicja Kierys, Zuzanna Raś, Dominika Łuczak, Paula Skrzypek kwartet smyczkowy mgr Sławomir Morawski 2016 Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia - Bystrzyca Klodzka 
198 III Wojciech Poczta fortepian mgr Mariola Krysicka 2016 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Oława 
197 wyróżnienie I stopnia Miłosz Żyto fortepian mgr Mariola Krysicka 2016 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Oława 
196 II Wojciech Peregrym klarnet mgr Sławomir Morawski 2016 Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy - Szczecin 
195 wyróżnienie Natalia Sibera klarnet mgr Sławomir Morawski 2016 Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy - Szczecin 
194 Natalia Sibera, Jan Bielawski, Martyna Jaskólska trio klarnetowe mgr Sławomir Morawski 2016 Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy - Szczecin 
193 Wojciech Peregrym, Kaja Wrzeszcz duet klarnetowy mgr Sławomir Morawski 2016 Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy - Szczecin 
192 wyróżnienie w grupie III Alicja Kierys skrzypce mgr Grażyna Morawska 2016 Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej - Warszawa 
191 wyróżnienie w grupie I Oliwia Nowak skrzypce mgr Grażyna Morawska 2016 Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej - Warszawa 
190 wyróżnienie w grupie I Antoni Szubert skrzypce mgr Grażyna Morawska 2016 Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej - Warszawa 
189 III miejsce w grupie II Bartłomiej Kaj fortepian mgr Ilona Olejnik 2016 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
188 I miejsce w grupie I Zuzanna Jarocka flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2016 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań 
187 wyróżnienie Alicja Kierys, Zuzanna Raś, Dominika Łuczak, Paula Skrzypek kwartet smyczkowy mgr Sławomir Morawski 2016 Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia - Kościan 
186 wyróżnienie Zazanna Wasielewska, Natalia Sibera, Filip Samól trio mgr Sławomir Morawski 2016 Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia - Kościan 
185 I miejsce w grupie I Wojciech Peregrym klarnet mgr Sławomir Morawski 2015 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
184 III miejsce w grupie I Kaja Wrzeszcz klarnet mgr Sławomir Morawski 2015 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
183 wyróżnienie w grupie I Maria Dąbrowska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2015 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
182 wyróżnienie w grupie II Zuzanna Jarocka flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2015 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
181 tytuł Mistrza Oliwia Nowak skrzypce mgr Grażyna Morawska 2015 Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „I pierwszak może być mistrzem” - Warszawa 
180 tytuł Mistrza Antoni Szubert skrzypce mgr Grażyna Morawska 2015 Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „I pierwszak może być mistrzem” - Warszawa 
179 tytuł Super Mistrza Wojciech Peregrym klarnet mgr Sławomir Morawski 2015 Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „I pierwszak może być mistrzem” - Warszawa 
178 III Alicja Kierys skrzypce mgr Grażyna Morawska 2015 Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej - Warszawa 
177 IV Dariusz Szczuraszek skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 2015 Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej - Warszawa 
176 wyróżnienie Kalina Chudy skrzypce mgr Grażyna Morawska 2015 Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej - Warszawa 
175 wyróżnienie Marcin Minta skrzypce mgr Grażyna Morawska 2015 Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej - Warszawa 
174 wyróżnienie Zuzanna Raś skrzypce mgr Grażyna Morawska 2015 Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej - Warszawa 
173 złota rączka IV nagroda Wojciech Poczta fortepian mgr Mariola Krysicka 2015 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica 
172 Zuzanna Wasielewska skrzypce mgr Grażyna Morawska 2015 Międzyszkolny Konkurs Skrzypcowy - Milicz 
171 Zuzanna Raś skrzypce mgr Grażyna Morawska 2015 Międzyszkolny Konkurs Skrzypcowy - Milicz 
170 wyróżnienie II stopnia Julia Bręk wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2015 Igraszki Wiolonczelowe - Oleśnica 
169 wyróżnienie w grupie II Filip Samól fortepian mgr Mariola Krysicka 2015 Legnicki Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia - Legnica 
168 wyróżnienie w grupie I Miłosz Żyto fortepian mgr Mariola Krysicka 2015 Legnicki Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia - Legnica 
167 III Rafał Rettig, Natalia Sibera, Filip Samól trio mgr Sławomir Morawski 2015 Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia - Bystrzyca Klodzka 
166 II Alicja Kierys, Zuzanna Raś, Dominika Łuczak, Julia Wujczyk zespół smyczkowy mgr Sławomir Morawski 2015 Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia - Bystrzyca Klodzka 
165 wyróżnienie I stopnia Barbara Piętka fortepian mgr Mariola Krysicka 2015 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Oława 
164 I miejsce w klasie IV Alicja Kierys skrzypce mgr Grażyna Morawska 2015 Ogólnopolskie Prezentacje Miniatur Skrzypcowych - Sieradz 
163 III Paula Skrzypek wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2015 Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy - Sochaczew 
162 wyróżnienie II stopnia Maksymilian Patalas wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2014 Igraszki Wiolonczelowe - Oleśnica 
161 wyróżnienie II stopnia Paula Skrzypek wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2014 Igraszki Wiolonczelowe - Oleśnica 
160 Zuzanna Jarocka flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2014 Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia w Chełmnie 
159 II Rafał Rettig, Alicja Kierys, Filip Samól skrzypce, fortepian mgr Grażyna Morawska 2014 Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia - Bystrzyca Klodzka 
158 Miłosz Żyto fortepian mgr Mariola Krysicka 2014 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Oława 
157 II Klaudiusz Siudy fortepian mgr Mariola Krysicka 2014 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Oława 
156 III Rafał Rettig, Alicja Kierys, Filip Samól skrzypce, fortepian mgr Grażyna Morawska 2014 Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej - Brodnica 
155 IV wyróżnienie Marta Błaszczyk, Zuzanna Raś, Miłosz Żyto skrzypce, fortepian mgr Grażyna Morawska 2014 Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej - Brodnica 
154 I miejsce w grupie II Alicja Kierys skrzypce mgr Grażyna Morawska 2014 Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej - Warszawa 
153 wyróżnienie Filip Samól fortepian mgr Mariola Krysicka 2014 „ŁOWIECKI” Konkurs Miniatur Fortepianowych - Wroclaw 
152 wyróżnienie Agata Jarocka fortepian mgr Ilona Olejnik 2014 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
151 wyróżnienie Aleksandra Dwojak fortepian mgr Ilona Olejnik 2014 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
150 III miejsce w grupie II Miłosz Żyto fortepian mgr Mariola Krysicka 2014 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
149 II miejsce w grupie II Filip Samól fortepian mgr Mariola Krysicka 2014 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
148 laureat Barbara Jędrzak wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2014 Zielonogórskie Spotkania Wiolonczelowe 
147 II Zuzanna Wasielewska skrzypce mgr Grażyna Morawska 2014 Prezentacje Miniatur Skrzypcowych - Sieradz 
146 II miejsce w grupie II Julia Radajewska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2014 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań 
145 wyróżnienie Wiktoria Fabiszak skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 2014 Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka Szkół Muzycznych I stopnia - Leszno 
144 Zuzanna Jarocka flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2013 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
143 II miejsce w grupie I Alicja Kierys skrzypce mgr Grażyna Morawska 2013 Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków "Będę wirtuozem" - Kraków 
142 II miejsce w grupie I Filip Samól fortepian mgr Mariola Krysicka 2013 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Młody Wirtuoz - Ostrów Wlkp. 
141 wyróżnienie w grupie I Klaudiusz Siudy fortepian mgr Mariola Krysicka 2013 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Młody Wirtuoz - Ostrów Wlkp. 
140 III nagroda w I grupie  Alicja Kierys skrzypce mgr Grażyna Morawska 2013 Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej O. Rieding” - Warszawa 
139 wyróżnienie Rafał Rettig skrzypce mgr Grażyna Morawska 2013 Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej O. Rieding” - Warszawa 
138 wyróżnienie Zuzanna Raś skrzypce mgr Grażyna Morawska 2013 Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej O. Rieding” - Warszawa 
137 złota rączka II nagroda Aleksandra Dwojak fortepian mgr Ilona Olejnik 2013 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica 
136 złota rączka IV nagroda Miłosz Żyto fortepian mgr Mariola Krysicka 2013 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica 
135 złota rączka V nagroda Barbara Piętka fortepian mgr Mariola Krysicka 2013 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica 
134 wyróżnienie II stopnia Julia Wujczyk wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2013 Igraszki Wiolonczelowe - Oleśnica 
133 wyróżnienie II stopnia Maksymilian Patalas wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2013 Igraszki Wiolonczelowe - Oleśnica 
132 wyróżnienie duet skrzypcowy skrzypce mgr Grażyna Morawska 2013 Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia - Bystrzyca Klodzka 
131 III Filip Samól fortepian mgr Mariola Krysicka 2013 „ŁOWIECKI” Konkurs Miniatur Fortepianowych - Wroclaw 
130 wyróżnienie Jakub Stańczak audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 2013 Regionalny Konkurs "Audycje muzyczne" - Koło 
129 Agata Jarocka fortepian mgr Ilona Olejnik 2013 Konkurs Pianistyczny "Za kotarą" - Leszno 
128 II Weronika Fila fortepian mgr Mariola Krysicka 2013 Konkurs Pianistyczny "Za kotarą" - Leszno 
127 III Rafał Rettig skrzypce mgr Grażyna Morawska 2013 Prezentacje Miniatur Skrzypcowych - Sieradz 
126 I wyróżnienie Alicja Kierys skrzypce mgr Grażyna Morawska 2013 Prezentacje Miniatur Skrzypcowych - Sieradz 
125 II Rafał Rettig skrzypce mgr Grażyna Morawska 2013 Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Warszawa 
124 wyróżnienie Dariusz Szczuraszek skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 2013 Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klas skrzypiec - Warszawa 
123 III Julia Radajewska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2013 Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych - Warszawa 
122 III Natalia Karbowiak klarnet mgr Sławomir Morawski 2013 Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych - Warszawa 
121 wyróżnienie Miłosz Żyto fortepian mgr Ilona Olejnik 2012 Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów - Sieradz 
120 wyróżnienie trio klarnetowe klarnet mgr Sławomir Morawski 2012 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło 
119 nagroda Magdalena Konrady klarnet mgr Sławomir Morawski 2012 Turniej Muzyczny - Koło 
118 wyróżnienie Julia Radajewska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2012 Turniej Muzyczny - Koło 
117 III Miłosz Żyto fortepian mgr Ilona Olejnik 2012 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica 
116 Filip Samól fortepian mgr Mariola Krysicka 2012 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica 
115 wyróżnienie trio fortepianowe skrzypce, fortepian mgr Grażyna Morawska 2012 Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej - Brodnica 
114 II duet klarnetowy klarnet mgr Sławomir Morawski 2012 Ogólnopolski Konkurs Instrumenty Dęte Chełmno" 
113 wyróżnienie Magdalena Konrady klarnet mgr Sławomir Morawski 2012 Ogólnopolski Konkurs Instrumenty Dęte Chełmno" 
112 III trio klarnetowe klarnet mgr Sławomir Morawski 2012 Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy - Szczecin 
111 wyróżnienie Magdalena Konrady klarnet mgr Sławomir Morawski 2012 Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy - Szczecin 
110 II trio klarnetowe klarnet mgr Sławomir Morawski 2012 Ogólnopolskie Przesłuchania Kameralnych Zespołów Instrumentów Dętych szkół muzycznych I st. - Warszawa 
109 wyróżnienie Anna Zajączkowska fortepian mgr Ilona Olejnik 2012 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
108 wyróżnienie za wykonanie tańca Filip Samól fortepian mgr Mariola Krysicka 2012 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
107 Filip Samól fortepian mgr Mariola Krysicka 2012 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
106 Julia Radajewska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2012 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań 
105 III Magdalena Konrady klarnet mgr Sławomir Morawski 2012 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań 
104 wyróżnienie Dariusz Szczuraszek skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 2012 Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka Szkół Muzycznych I stopnia - Leszno 
103 wyróżnienie II stopnia Julia Radajewska audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. 
102 wyróżnienie II stopnia Mateusz Kaik audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. 
101 II Jan Sikora audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. 
100 II Nicol Miękus audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. 
099 II Ewelina Karbowiak audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. 
098 Aleksandra Kulesza audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. 
097 Weronika Kałążna audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 2011 Międzyszkolny Konkurs pt. „Z MOZARTEM ZA PAN BRAT” - Ostrów Wlkp. 
096 nagroda zespół kameralny klarnet mgr Sławomir Morawski 2011 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło 
095 wyróżnienie Magdalena Konrady klarnet mgr Sławomir Morawski 2011 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło 
094 wyróżnienie Julia Radajewska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2011 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło 
093 Aleksandra Politowicz flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2011 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
092 wyróżnienie II stopnia Oliwia Fila wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2011 Igraszki Wiolonczelowe - Oleśnica 
091 wyróżnienie II stopnia Marlena Bielawska wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2011 Igraszki Wiolonczelowe - Oleśnica 
090 wyróżnienie Emanuel Ratajczyk fortepian mgr Mariola Krysicka 2011 Konkurs Pianistyczny "Za kotarą" - Leszno 
089 Weronika Morawska skrzypce mgr Grażyna Morawska 2011 Włocławskie Spotkania Skrzypcowe "Polskie Kompozytorki" - Włocławek 
088 wyróżnienie Miłosz Gruchalski fortepian mgr Ilona Olejnik 2011 Festiwal Pianistyczny im. Apolinarego Szeluty - Słupca 
087 wyróżnienie II stopnia Ewelina Karbowiak audycje muzyczne mgr Małgorzata Zuchowicz 2011 Regionalny Konkurs "Audycje muzyczne" - Koło 
086 III Magdalena Konrady klarnet mgr Sławomir Morawski 2011 Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych I stopnia - Warszawa 
085 wyróżnienie Julia Radajewska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2010 Turniej Muzyczny - Koło 
084 wyróżnienie Joanna Pawłowska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2010 Turniej Muzyczny - Koło 
083 Dorota Zawieja flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2010 Turniej Muzyczny - Koło 
082 II Magdalena Konrady klarnet mgr Sławomir Morawski 2010 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
081 wyróżnienie Aleksandra Politowicz flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2010 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
080 III Julia Radajewska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2010 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
079 wyróżnienie Olga Szymczak fortepian mgr Mariola Krysicka 2010 Regionalny Konkurs Pianistyczny „Muzyka XX i XXI wieku" - Koło 
078 wyróżnienie Weronika Fila fortepian mgr Mariola Krysicka 2010 Regionalny Konkurs Pianistyczny „Muzyka XX i XXI wieku" - Koło 
077 II Gabriela Krawczyk fortepian mgr Mariola Krysicka 2010 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica 
076 wyróżnienie II stopnia Jan Kukla wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2010 Igraszki Wiolonczelowe - Oleśnica 
075 wyróżnienie I stopnia Oliwia Fila wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2010 Igraszki Wiolonczelowe - Oleśnica 
074 wyróżnienie za wykonanie tańca Miłosz Gruchalski fortepian mgr Ilona Olejnik 2010 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
073 II Miłosz Gruchalski fortepian mgr Ilona Olejnik 2010 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
072 wyróżnienie za wykonanie tańca Emanuel Ratajczyk fortepian mgr Mariola Krysicka 2010 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
071 Olga Szymczak fortepian mgr Mariola Krysicka 2010 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
070 wyróżnienie Weronika Morawska skrzypce mgr Grażyna Morawska 2010 Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Szkół Muzycznych I st. im. Grażyny Bacewicz - Wrocław 
069 III Anna Skrzypczak flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2010 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań 
068 laureat Janina Reising wiolonczela mgr Magdalena Wirga-Schneider 2010 Międzyszkolne Przesłuchania Uczniów Klas Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia - Zielona Góra 
067 wyróżnienie Alfred Chojnicki fortepian mgr Ilona Olejnik 2009 Forum Młodych Pianistów - Poznań 
066 wyróżnienie Aleksandra Żmuda fortepian mgr Ilona Olejnik 2009 Forum Młodych Pianistów - Poznań 
065 II Anna Skrzypczak flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2009 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło 
064 II Joanna Pawłowska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2009 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło 
063 Dorota Zawieja flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2009 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
062 wyróżnienie Julia Radajewska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2009 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
061 Anna Zajączkowska fortepian mgr Ilona Olejnik 2009 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica 
060 wyróżnienie Paweł Fabisiak fortepian mgr Mariola Krysicka 2009 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan 
059 Joanna Pawłowska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2008 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
058 Anna Skrzypczak flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2008 Turniej Muzyczny - Koło 
057 wyróżnienie Magdalena Morawska skrzypce mgr Grażyna Morawska 2008 Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Szkół Muzycznych I st. im. Grażyny Bacewicz - Wrocław 
056 III Anna Zajączkowska fortepian mgr Ilona Olejnik 2008 Forum Młodych Pianistów - Poznań 
055 III Magdalena Morawska skrzypce mgr Grażyna Morawska 2008 Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów - Rybnik 
054 III Antonina Olejnik fortepian mgr Ilona Olejnik 2008 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
053 II Michał Kot audycje muzyczne mgr Renata Lewek-Adamczak 2007 Regionalny Konkurs "Audycje muzyczne" - Koło 
052 II Anna Skrzypczak flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2007 Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Ostrów Wlkp. 
051 wyróżnienie Weronika Morawska skrzypce mgr Grażyna Morawska 2007 Przesłuchania Skrzypcowe "Janko Muzykant" - Sochaczew 
050 wyróżnienie Magdalena Morawska skrzypce mgr Grażyna Morawska 2007 Przesłuchania Skrzypcowe "Janko Muzykant" - Sochaczew 
049 Anna Skrzypczak flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2006 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
048 II Aleksandra Żmuda fortepian mgr Ilona Olejnik 2006 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica 
047 IV Katarzyna Szczepańska fortepian mgr Ilona Olejnik 2006 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica 
046 Miłosz Gruchalski fortepian mgr Ilona Olejnik 2006 Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia - Świdnica 
045 wyróżnienie Miłosz Gruchalski fortepian mgr Ilona Olejnik 2006 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
044 wyróżnienie Anna Skrzypczak flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2006 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań 
043 wyróżnienie Magdalena Morawska skrzypce mgr Grażyna Morawska 2006 Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka Szkół Muzycznych I stopnia - Leszno 
042 II Martyna Bartczak skrzypce mgr Małgorzata Kaczmarek 2006 Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka Szkół Muzycznych I stopnia - Leszno 
041 wyróżnienie Anna Skrzypczak flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2005 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
040 wyróżnienie Martyna Klupś flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2005 Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego - Łomianki 
039 II Małgorzata Mroczek audycje muzyczne mgr Renata Lewek-Adamczak 2005 Regionalny Konkurs "Audycje muzyczne" - Kolo 
038 wyróżnienie Joanna Hornik fortepian mgr Ilona Olejnik 2005 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan 
037 wyróżnienie Wiktor Szuniewicz fortepian mgr Ilona Olejnik 2005 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan 
036 II Małgorzata Mroczek trąbka p. Michał Olejnik 2005 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych - Poznań 
035 wyróżnienie Anna Skrzypczak flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2004 Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań 
034 Joanna Marchlewska flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2004 Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań 
033 złoty medal orkiestra smyczkowa orkiestra smyczkowa mgr Sławomir Morawski 2004 Prezentacje Kultury Zachodniej Wielkopolski - Krotoszyn 
032 wyróżnienie Joanna Hornik fortepian mgr Ilona Olejnik 2004 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
031 Nagroda Marszałka Województwa Wielkopolskiego Martyna Klupś flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2003 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło 
030 wyróżnienie Martyna Klupś flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2003 Krotoszyńskie Klucze Wiolinowe za rok 2002 - Krotoszyn 
029 złoty medal Martyna Klupś flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2003 Prezentacje Kultury Południowo-Zachodniej Wielkopolski - Jarocin 
028 Martyna Klupś flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2003 Konkurs na wykonanie dowolnego utworu w formie miniatury - Bydgoszcz 
027 wyróżnienie Martyna Klupś flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2003 Konfrontacje Instrumentów Dętych - Oława 
026 II Marta Matyniak audycje muzyczne mgr Irena Broda 2003 Makroregionalny Konkurs z przedmiotu "Audycje muzyczne" - Słupsk 
025 VIII Martyna Klupś flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2003 Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów szkół muzycznych I st. instr. dętych drewnianych i blaszanych - Częstochowa 
024 laureatka, zakwalifikowała się do przesłuchań ogólnoplskich Martyna Klupś flet mgr Renata Lewek-Adamczak 2003 Regionalne Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych - Jarocin 
023 Martyna Klupś flet mgr Renata Lewek 2002 Międzyszkolny konkurs uczniów klas instrumentów dętych - Poznań 
022 Nagroda Marszałka Województwa Wielkopolskiego Martyna Klupś flet mgr Renata Lewek 2002 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło 
021 wyróżnienie Malwina Pawlicka flet mgr Renata Lewek 2002 Wielkopolski Turniej Muzyczny - Koło 
020 Martyna Klupś flet mgr Renata Lewek 2002 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin 
019 II Łukasz Maćkowiak trąbka mgr Marek Olejnik 2002 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin 
018 wyróżnienie Marta Szyca fortepian mgr Ilona Olejnik 2002 Konkurs Pianistyczny - Gostyń 
017 Martyna Klupś flet mgr Renata Lewek 2002 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań 
016 Martyna Klupś flet mgr Renata Lewek 2001 Międzyszkolny Konkurs Fletowy - Poznań 
015 II Martyna Klupś flet mgr Renata Lewek 2001 Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych - Jarocin 
014 wyróżnienie Łukasz Maćkowiak trąbka mgr Marek Olejnik 2001 Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych - Poznań 
013a wyróżnienie Alan Sierchuła akordeon mgr Waldemar Milian 2000 Przesłuchania Regionalne uczniów klas akordeonu szkół muzycznych I stopnia - Słupca 
013 wyróżnienie Konrad Skrzypczak akordeon mgr Waldemar Milian 2000 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca 
012 wyróżnienie Ilona Młynarczyk gitara p. Stefan Kot 2000 Słupeckie Spotkania Muzyczne - Słupca 
011 wyróżnienie Mateusz Bartoś gitara p. Stefan Kot 1999 Międzyszkolne Spotkania Gitarowe - Sanok 
010 II Mikołaj Olech waltornia mgr Marek Olejnik 1998 Sesja Interpretacji Utworów na Instrumenty Dęte Blaszane - Poznań 
009 II Małgorzata Kasperska solfeż mgr Irena Broda 1995 Wielkopolski Konkurs Śpiewania a'vista - Poznań 
008 wyróżnienie Damian Wagner gitara mgr Tadeusz Karolczak 1994 Regionalny Konkurs Gitary Klasycznej - Kępno 
007 III Katarzyna Ulatowska solfeż mgr Marek Olejnik 1994 Wielkopolski Konkurs Śpiewania a'vista - Poznań 
006 III Małgorzata Kasperska solfeż mgr Irena Broda 1994 Wielkopolski Konkurs Śpiewania a'vista - Poznań 
005 wyróżnienie Krzysztof Jankowski waltornia mgr Marek Olejnik 1994 Wielkopolski Przegląd Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Państwowych Szkół Muzycznych - Kalisz 
004 19 punktów Anna Krupa skrzypce p. Ewa Pflanz 1993 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy - Poznań 
003 II Alina Sobańska, Małgorzata Kasperska fortepian mgr Danuta Sendal 1992 Regionalny Konkurs Pianistyczny na dwa fortepiany i cztery ręce - Gniezno 
002 Małgorzata Kasperska fortepian mgr Danuta Sendal 1991 Wielkopolski Konkurs Wykonawczy Klas Fortepianu - Poznań 
001 II Eugeniusz Ptak gitara p. Stefan Kot 1982 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klasy Gitary - Kępno 
Liczba wyświetlanych pozycji: 232