AKTUALNOŚCI- PRZEDSZKOLE MIEJSKIE

Bezpieczne wakacje

opublikowane: przez Przedszkole Karlino

Bezpieczne wakacje
16.lipca w naszym przedszkolu odbyła się pogadanka na temat bezpiecznych wakacji. Cała akcja została przygotowana przez pracowników Straży Miejskiej w Karlinie: pana Grzegorza i pana Jacka. Dzieci z uwagą i zaciekawieniem słuchały tego, co panowie mają im do przekazania. Aktywnie i z wielkim
zaangażowaniem brały udział w przygotowanych dla nich zajęciach. W rezultacie dużo się dowiedziały, a w szczególności jakich zasad należy przestrzegać aby wakacje były miłe, przyjemne i
bezpieczne.

Festiwal baniek

opublikowane: 15 lip 2019, 11:25 przez Przedszkole Karlino

Dnia 12.07.19 r. dzieci z naszego przedszkola brały udział w festiwalu baniek mydlanych, który odbył się placu Homanit Arena. Ten dzień był pełen wrażeń i radości, a nasze przedszkolaki  świetnie się bawiły.

Zabawy sportowe

opublikowane: 9 lip 2019, 06:00 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 9 lip 2019, 08:27 ]

Zabawy sportowe
W poniedziałek dzięki uprzejmości Pracowników hali Homanit Arena, dzieci z naszego przedszkola mogły aktywnie i wesoło spędzić czas, biorąc udział w zabawach sportowych. Dziękujemy za dostarczenie nam mnóstwa frajdy i powodów do uśmiechu :)

Sportowe zabawy

opublikowane: 8 lip 2019, 00:55 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 8 lip 2019, 01:29 ]

Dzieci z grupy starszej wzięły udział w wakacyjnych zajęciach zorganizowanych w hali sportowej Homanit Arena. Przedszkolaki m.in.: zwiększały swoją sprawność, zwinność i kondycję podczas zajęć sportowych, a także były uczestnikami gier planszowych i edukacyjnych.
Aktywnie i twórczo spędziły czas w gronie rówieśników.
Sugerując się uśmiechem na twarzy uczestników, możemy stanowczo powiedzieć, że im się podobało.


Serdecznie dziękujemy spółce HOMANIT !

opublikowane: 5 lip 2019, 03:02 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 5 lip 2019, 03:03 ]


UWAGA RODZICE /OPIEKUNOWIE !

opublikowane: 3 lip 2019, 05:38 przez Przedszkole Karlino

                    INFORMACJĘ O WYSOKOŚCI OPŁAT 
              ZA KORZYSTANIE Z USŁUG PRZEDSZKOLA 
   (za czerwiec 2019) OTRZYMAJĄ PAŃSTWO DZWONIĄC 
         POD NUMER  94 307 07 66

Cała Polska Czyta Dzieciom- czerwiec

opublikowane: 25 cze 2019, 00:39 przez Przedszkole Karlino

Realizując założenia akcji ,,Cała Polska Czyta Dzieciom" w czerwcu w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem ,,Sportowcy czytają dzieciom- wychowanie przez sport i czytanie", dzieci z naszego przedszkola zapoznały się z pracą trenera piłki nożnej, a także miały możliwość poznać polskiego piłkarza walczącego w reprezentacji Anglii. Sportowcy wprowadzili dzieci w świat swojego zawodu, a jednocześnie wielkiej pasji oraz opowiedzieli o swoich ulubionych książkach z dzieciństwa. Ponadto nasza placówkę z literaturą dziecięcą odwiedziła Dyrektor Zakładu Oświaty- Pani Teresa Plichta- Lessnau. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom.

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE W ŻŁOBKU

opublikowane: 24 cze 2019, 01:14 przez Przedszkole Karlino

Zapraszamy Rodziców dzieci nowoprzyjętych do Żłobka na spotkanie organizacyjne (bez dzieci)  
2 lipca godz. 16.30 w budynku Żłobka Miejskiego w Karlinie przy ul. Moniuszki 8.
                                                                                                            
                                                                                                                                     Do zobaczenia!

Wykaz zakwalifikowanych do Żłobka

opublikowane: 23 cze 2019, 05:28 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 23 cze 2019, 05:29 ]

Informujemy, iż lista dzieci zakwalifikowanych do Żłobka na rok szkolny 2019/2020 została wywieszona w Żłobku Miejskim w Karlinie.

Rodzice do 27 czerwca 2019r. mają obowiązek potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do Żłobka (osobiście lub telefonicznie). Brak potwierdzenia skutkuje skreśleniem z listy zakwalifikowanych.

Informacje dotyczące daty planowanego spotkania organizacyjnego dla rodziców /opiekunów dzieci przyjętych do Żłobka zostaną opublikowane na stronie www Przedszkola i Żłobka.

Żegnamy przedszkole

opublikowane: 18 cze 2019, 12:36 przez Przedszkole Karlino

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku przedszkolnego uczestniczyły dzieci z grup Kangurki, Króliczki i Sówki, które prezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie. Na początku absolwenci zaczęli występ Polonezem. Przedszkolaki w sposób humorystyczny wspominały wszystkie lata pobytu w przedszkolu. Rodzice nie kryli zadowolenia i dumy ze swoich pociech. Na zakończenie mali absolwenci podziękowali za mile spędzone chwile oraz opiekę podczas dni spędzonych w przedszkolu. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz pięknie ilustrowaną książkę jako symbol nauki, która czeka dzieci już od września. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

1-10 of 121