AKTUALNOŚCI- PRZEDSZKOLE MIEJSKIE

Spotkanie z Rodzicami

opublikowane: 16 sty 2019, 00:57 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 16 sty 2019, 10:04 ]

Serdecznie zapraszamy Rodziców/ Opiekunów na spotkanie 14 lutego 2019 r. o godz. 16:30 w Karlińskim Ośrodku Kultury przy ul. Parkowej.
Tematem spotkania prowadzonego przez neurologopedę i pedagoga specjalnego będą zaburzenia rozwoju mowy, sposoby ich zapobiegania oraz sposoby pracy z dzieckiem.
Po spotkaniu odbędą się zebrania grupowe z wychowawcami w poszczególnych salach dziecięcych.

Zapraszamy

27. finał WOŚP

opublikowane: 14 sty 2019, 03:34 przez Przedszkole Karlino

Najmłodsi reprezentanci naszego przedszkola- dzieci z grupy ,,Żabki" wraz ze swoimi Paniami uświetniły swoim występem 27. finał WOŚP w Karlinie. Dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie i dostarczenie tak wielu pięknych emocji w tej jakże szczytnej inicjatywie.

Cała Polska Czyta Dzieciom- grudzień

opublikowane: 28 gru 2018, 11:43 przez Przedszkole Karlino

W grudniu w ramach akcji ,,Cała Polska Czyta Dzieciom" we wszystkich oddziałach przedszkolnych zostały przeczytane utwory o tematyce świątecznej oraz zimowej. Dzieci mogły wykonać indywidualną bądź grupową pracę plastyczną związaną z danym utworem. Gościnnie Bibliotekę Miejską odwiedził w tym miesiącu oddział VIII. 

Świąteczne życzenia

opublikowane: 21 gru 2018, 03:00 przez Przedszkole Karlino

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym 2019 roku


Życzą Dyrekcja oraz Pracownicy Przedszkola Miejskiego w Karlinie

Święty Mikołaj odwiedził nas ponownie!

opublikowane: 19 gru 2018, 04:03 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 19 gru 2018, 04:03 ]

Ukochany, długo wyczekiwany, odwiedził nas ponownie. O kim mowa? Oczywiście o Świętym Mikołaju, który po raz kolejny zawitał do Karlina, by obdarować naszych przedszkolaków. Nie mógł pozostać niewzruszony na list, który napisały do niego Panie Dyrektor prosząc o prezenty dla naszych pociech. Tym razem piękne podarunki zostawił dla nas w zakładzie Homanit w Karlinie. Święty Mikołaju, dziękujemy Ci za te cudowne prezenty, przekazując to, co najpiękniejsze- radość i uśmiech dziecka

Święta w każdym przedszkolu- Boże Narodzenie

opublikowane: 14 gru 2018, 13:37 przez Przedszkole Karlino

Święta w każdym przedszkolu to coroczne spotkanie przedszkolaków, które już na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń Gminy Karlino. Spotkania mają na celu integrację dzieci z terenu miasta i gminy oraz podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych. Gospodarzami tegorocznej uroczystości zorganizowanej w Homanit Arena w Karlinie były dzieci z Małego Przedszkola w Karścinie. Dzieci z Karścina, Karwina, Daszewa oraz Karlina, zaprezentowały bogaty program artystyczny o tematyce świątecznej. Uświetnieniem spotkania były ,,Jasełka na wesoło" w wykonaniu grupy ,,Kangurki" z Przedszkola w Karlinie. Wszystkim biorącym udział w owym przedsięwzięciu, zarówno małym zdolnym artystom jak i przygotowującym je Paniom, serdecznie gratulujemy, a Rodzicom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

ZMIANA NUMERU TELEFONU

opublikowane: 12 gru 2018, 03:34 przez Przedszkole Karlino

Informujemy, iż z przyczyn technicznych 
dokonano zmiany numeru kontaktowego 
do Przedszkola Miejskiego w Karlinie.
Aktualne numery:

48   94 307 06 00

48   94 307 07 66

Kiermasz Bożonarodzeniowy

opublikowane: 11 gru 2018, 06:45 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 11 gru 2018, 06:46 ]

Serdecznie zapraszamy na świąteczny kiermasz!!!
Dziękujemy rodzicom za trud i zaangażowanie jakie włożyli w wykonanie świątecznych dekoracji.
Dziś dotarł do nas Rudolf z zaprzęgu Świętego Mikołaja.
Wykonawcom gratulujemy zdolności i kreatywności.
Pieniążki uzbierane z kiermaszu zostaną wykorzystane na cele przedszkola.

Mikołajki

opublikowane: 10 gru 2018, 07:09 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 11 gru 2018, 07:44 ]

Dnia 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość- Święty Mikołaj! Dzieci powitały go z ogromną radością śpiewając mu piosenki oraz recytując wiersze. Wszystkie przedszkolaki złożyły  obietnice, że przez cały rok będą grzeczne i posłuszne. Po obietnicy Mikołaj obdarował  ich wspaniałymi prezentami i obiecał, że niebawem do nich wróci. Dziękujemy wszystkim Mikołajom i Mikołajkom za zaangażowanie i wspaniale spędzony czas !:) 

Warsztaty świąteczne - Pomerania

opublikowane: 5 gru 2018, 10:19 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 5 gru 2018, 21:23 ]

Warsztaty świąteczne- Pomerania
Dnia 05.12.2018 r. grupa Króliczków wraz z paniami wybrała się na wycieczkę na warsztaty świąteczne do Parku Rozrywki „Pomerania” w Pyszce. Przedszkolakom tego dnia nie zabrakło atrakcji, miały okazję zniszczyć swoje złe uczynki w przeznaczonej do tego maszynie, wysłać listy do Świętego Mikołaja, brać udział warsztatach plastycznych, gdzie mogły wykonać przepiękne bombki, pomalować świąteczne figurki ceramiczne oraz spotkać się z Mikołajem. Jednak największą frajdą były harce na ogromnym placu zabaw, gdzie dzieci bawiły się w kulkach, zjeżdżały ze zjeżdżalni oraz skakały na trampolinie pod czujnym okiem miłych elfów, które towarzyszyły nam podczas tego spotkania.

Dziękujemy Wam za świetną zabawę!

1-10 of 46