Викладачі        Жовковська Тетяна Тарасівна, у 1989 закінчила Тернопільський фінансово-економічний  інституту, спеціальність: «Бухгалтерський  облік і аналіз  господарської діяльності». З 1996 року працює у Чортківському інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ.  Науковий ступінь: кандидат економічних наук, доцент, 2010р. Тема дисертації: «Розвиток підприємств з виробництва продовольчих товарів в Україні» у Київському національному університеті харчових технологій. Автор більш чим 30 наукових публікацій, співавтор навчальних посібників, автор 5 методичних видань. Нагороджена нагрудним знаком «Подякою Президента асоціації навчальних закладів України приватної форми власності».


 

 

         Гіль Олександра Орестівна, закінчила у 1995 році Чернівецький державний університет  ім. Ю. Федьковича за спеціальністю “Історія” і отримала кваліфікацію викладача історії. У 2001 році закінчила Тернопільську академію народного господарства і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит" та здобула кваліфікацію економіста. Викладач предмету «Всесвітня історія».

 
         Барна Ольга Василівна, закінчила у 1991 році Тернопільський педагогічний інститут ім. Галана і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Математика» та присвоєно кваліфікацію вчителя математики, інформатики і обчислювальної техніки. У 2010 році рішенням спеціалізованої вченої ради Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Міністерства освіти і науки України на підставі прилюдного захисту дисертації присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності теорія та методика навчання (інформатика). Викладач дисципліни «Інформатика».

 

 
 

 


       Павлишин Олександра Антонівна, закінчила у 1977 році Львівський державний університет ім. І. Франка і присвоєно кваліфікацію “Хімік. Викладач хімії». Викладач дисциплін «Хімія», «Екологія» та «Біологія».

 


     Регета Любов Максимівна, закінчила у 1978 році Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут за спеціальністю “Українська мова та література” і здобула  кваліфікацію вчителя української мови та літератури. Викладач дисципліни «Українська мова».
 

      


  Фарійон Любов Михайлівна
, закінчила у 1993 році Калінінградський державний університет за  спеціальністю “Географія” і здобула  кваліфікацію вчителя географії. Викладач предмету «Географія».
 
 
  

 
Вишнівська Оксана Ярославівна

закінчила у 1987 році Луцький державний педагогічний інститут ім. Л. Українки за  спеціальністю «Англійська і німецька мови» і здобула  кваліфікацію вчителя англійської і німецької мов середньої школи. Викладач з дисципліни «Англійська мова».


                                                                              Гевкалюк Наталія Миколаївна

 у 1998 році закінчила Уманську сільськогосподарську академію і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію економіста по бухгалтерському обліку і фінансах. У 1999 році магістр, економіст, бухгалтер. Викладач з дисципліни «Економіка підприємств».
Миронюк Іванна Іванівна

у 2003 році закінчила Тернопільську академію народного господарства і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародна економіка»  та здобула кваліфікацію магістра з міжнародної економіки. Викладач з дисциплін «Макроекономіка» та «Бухгалтерський облік».

                                                                             

                                                               

 Ніяскіна Альона Станіславівна
 у 2012 році закінчила з відзнакою Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію магістра права. Викладач з дисциплін «Правознавство», «Охорона праці».


Павелчак-Данилюк Ольга Богданівна

в 1996 р. закінчила Тернопільський приладобудівний інститут ім. І. Пулюя. За спеціальністю «Обладнання харчових виробництв» та присвоєно кваліфікацію інженера. Науковий ступінь: кандидат технічних наук. Викладач з дисципліни «Інформаційні системи і технології в комерційній діяльності».


Пилипів Ольга Михайлівна

 закінчила у 2000 році Тернопільську академію народного господарства. За спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію економіста. 2002-2012 рр. викладач Чортківського інституту підприємництва та бізнесу. З 2012 року викладач Коледжу Чортківського інституту підприємництва та бізнесу. Викладач з дисципліни «Гроші та кредит».


Поселюжна Віра Богданівна

 закінчила у 1991 році Тернопільський державний педагогічний інститут ім. Я. Галана за спеціальністю «Математика з додатковою спеціальністю фізика» і отримала кваліфікацію вчителя математики і фізики. Викладач з дисциплін «Математика», «Вища математика».


Романюк Володимир Олександрович

 у 2007 році Львівський національний університет ім. Івана Франка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Історія» та здобув кваліфікацію вчителя історії, історик. Здобув кваліфікацію магістра історії. Викладач з дисциплін «Історія України», «Людина і світ».


Семчишин Ліда Михайлівна

 закінчила у 1998 році Кам’янець-Подільський державний університет за спеціальністю «Математика і основи інформатики» та присвоєно кваліфікацію вчителя математики та основ інформатики. У 2005 році закінчила Кам’янець-Подільський державний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика» та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача математики. Викладач з дисципліни «Математика».

Ходоровська Христина Степанівна

 закінчила у 2007 році Кам’янець-Подільський державний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури.  У 2009 році закінчила Кам’янець-Подільський національний університет ім. Огієнка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література» та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача української мови і літератури. Викладач з дисциплін «Світова література», «Культурологія».


Comments