Škoda Superb II, 4x4 v plné výbavě a s dobrým rodokmenem

Nabízím k prodeji auto, které naši rodinu pět let spolehlivě vozilo. Jedná se o Superba II kombi, s náhonem na všechna kola a dieselovým motorem 125kW. Auto bylo vyrobeno v roce 2010 a má najeto 125000 km. Výbava je popsána níže, nicméně má to úplně všechno, co šlo v roce 2010 do Superba dát. Kromě střešního okna. Nové auto tak stálo asi 1,2mio.

Auto prodávám za ne úplně dumpingovou cenu, protože má dle mého velmi dobrou historii:
  • Auto jsem pořídil jako moje služební a následně jej odkoupil - to když jsem z firmy odcházel. Ačkoliv jsem tedy dle techničáku druhý majitel, fakticky jsem s autem z Boleslavi odjel já a od té doby bydlelo v mé garáži.
  • Superb má docela málo najeto na svůj věk - nemusíte se ale obávat toho, že jsem s ním jezdil "courání po městě". Malý nájezd je dán tím, že auto přes týden skoro nepoužíváme. Do práce jezdíme jinak a děti do školy nevozíme. Auto má tedy většiku km naježděných na dovolených a víkendech. Přesně tak jak to dieselu dělá dobře 
  • Auto bylo servisováno výhradně v autorizovaném servisu - do 120km mělo rozšířenou záruku a autorizovaný servis byl podmínkou. Poslední prohlídka byla tento rok v květnu.
  • Auto stálo většinou v garáži a dobře jsem se o něj staral.
  • Pochopitelně není bourané. Má přelakované pravé přední dvěře, ale důvodem je nenechavec, který se tam neúspěšně pokoušel dostat k rádiu a navigaci.
Všechny tyto skutečnosti je možné snadno doložit. Záznamy z pojistek, záznamy ze sledovací GPS jednotky, pochopitelně servisní knížka a faktury z prohlídek atd. Prostě auto o které se pečovalo a kde je jasná historie.

Auto je v perfektním technickém stavu. Nicméně je používané, takže má řadu drobných oděrek  a interiér vevnitř odpovádá tomu, že v byly voženy děti a jiný náklad. Na druhou stranu v autě nejezdili psi ani kuřáci.

Parametry vozu a výbava

 Co vás zajímá Výbava/konfigurace vozu Poznámka
 Motor1998 cm3
125kW
4x4
Auto jezdí super. Dokáže be problémů akcelovat i na dálnici když je plně naložené včetně kol na střeše. 4x4 pak zajišťuje výbornou stabilitu na sněhu. Teréňák to díky malé světlosti není, ale nestane se, že byste zapadli.

Ten motor spadá do kategorie "dieselgate", ale z pochopitelných důvodů jsem nabízenou "opravu" odmítl. Takže je tam původní SW.

Dlouhodobá spotřeba - reálná - se pohybuje kolem 6,5l/100km
Rok výroby 2010 
Najeto km 125000 kmJežděno převážně dlouhé trasy na víkendy a dovolené.
KolaRychlostní Continetaly 220 R18 na hliníkových ráfcích
Zimáky R16 na plechových ráfcích
Zcela narovinu ty R18 kola na hliníku nejsou při stavu našich silnich dobrý nápad. Hliníkové ráfky jsou místy odřené, pneu jsou v dobrém stavu.

InteriérBílá broušená kůže
elektricky vyhřívané sedačky (i v zadu)
elektricky nastavované přední sedačky. Ta u řidiče má paměti po jednotivé jezdce.
Všude jsou luxusní koberečky a vzadu podložky pod nohy pro lepší sezení.

Kožený paket a volant s ovládáním audia apod.
Je to pohodlné a vypadá to pěkně. Bílá broušená kůže není úplně praktická, ale dá se to vyčistit.

Suprové jsou nastavitelné sedačky. Dokonce můžete spárovat nastavení sedačky s klíčkem, Takže auto po otevření nastaví sedadlo řidiče pro majitele toho daného klíčku.
 SvětlaXenony s funkcí natáčení do zatáček a denním svícením  Ty xenony jsou fakt super
 Asistenti při nízděABS, ESP, Tempomat
Bezklíčové startování
Asistent rozjezdu do kopce
Parkovací senzory vpředu a vzdadu
Automatické parkování do řady

MultimédiaAuto má nejvyšší multimediální systém Škodovky. Má to 20GB hardisk na MP3, čtečka SD karet, navigaci s celou evropou, přehrává to DVD (i obraz) a když stojíte, lze pustit televize. Vzadu v kufru je CD měnič. 

Samozdřejmostí je propojení s mobilním telefonem. Telefonuje to a umí to přehrávat hidbu z mobilu přes bluetooth.

O zvuk se stará soundsystem se super repráky.
Multimédia jsou perfektní, lepší reprodukci nemáte ani v obýváku.

Navigace má mapy staré asi 4 roky a to pro celou evropu. 

K čemu je v autě prijímač diditální televize jsem za pět let nepochopil.

Jedinou nevýhodou téhle miltimediální krabice je, že je o ní celme zájem mezi chmatáky. Takže díky tomu bylo auto dvakrát vykradeno.

 Zavazadla a bagážKufr má mezipodlážku, vytahovací síť pro nakládání až nahoru a roletku
V kufru jsou poutka a takové divné zarážky na upevňování nákladu.
Na střeše jsou hagusy
Vzadu je odnímatelná koule
 Kufr je obrovský a díky síti ho můžete naložit až úplně nehoru. Škoda, že je tak zaoblený a neudělali ho hranatý jako Volvo. Pak by to bylo ideální auto.
 Bezpečnost9 airbagů
Alarm
Zámek řadicí páky defend lock.

 
 KlimatizaceDvouzńová klimatizace a přídavné nezávislé topení Nezávislé topení je bomba. Dá se nastavit na zvolený čas, takže třeba ze sjezdovky slezete do vyhrátého auta. Navíc to předehřeje motor a zvyšuje tak jeho životnost. 

Přemýšlím na co jsem zapoměl, ale snad je to všechno. Auto má plnohodnotné kolo jako rezervu.


Možná se ptáte, proč vlastně auto prodávám. Je to jednoduché - začala mi na akcích chybět vyšší světlost podvoku a tak jsem pořídil Volvo XC70. A dva velké kombíky nepotřebuji.

Auto nabízím za 450 000,- Kč. 

Pokud Vás auto zaujalo ozvěte se. K vidění a vyzkoušení je buďto na Kladně nebo jej mohu přivézt na do práce do Holešovic (v pracovní dny).

Kontakt: jiri.stepan@etnetera.cz, tel: 602603906

Comments