Usługi programistyczne

SoftwareStudio oferuje usługi programistyczne w zakresie pisania programów komputerowych (aplikacje bazodanowe) na zlecenie z różnych dziedzin. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań i ciekawych projektów.
Specjalizujemy się w aplikacjach webowych w technologii ASP.net (aplikacje internetowe www dot net), oraz aplikacje desktopowe (windows) kodujemy w języku C#. Zapewniają one między-platformową dostępność, świetne wsparcie techniczne oraz szybkie i niezawodne działanie poparte łatwością modyfikacji.

Interfejs graficzny naszych programów jest zgodny z przyjętymi standardami nowoczesnego  oprogramowania, a w szczególności aplikacji Microsoft Office 2007/2010. Dzięki temu programy są intuicyjne w obsłudze, stabilne, a co najważniejsze nie wymagają specjalnych szkoleń dla użytkowników.
Oprócz usług programistycznych polecamy usługi outsourcingowe (outsourcing dla firm), które spółka oferuje w zakresie specjalistycznych zadań z zakresu IT, w ramach czego jako partner firmy BEYOND oferujemy miejsca na serwery i aplikacje internetowe w jednym z najlepszych DATA CENTER w Polsce znajdującego się w centrum Poznania.Podstrony (4): Poznań SQL Usługi Windows
Comments