Nowości‎ > ‎

enova opinie

Każdy produkt oferowany na rynku budzi różnorodne opinie, tak jak dowolne urządzenie tak i oprogramowanie wpływa na odczucia ludzi z niego korzystających. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każde dzieło człowieka można ulepszyć i poprawić, dlatego uważamy że opinie użytkowników są najlepszym elementem pomagającym udoskonalać oprogramowanie.
Opinie o programie enova

Zapraszamy do przeczytania zapisanych i zasłyszanych opinii o programie enova oraz do podzielenia się własnymi doświadczeniami w tym zakresie. SoftwareStudio obiecuje, że wszystkie cenzuralne opinie o programie enova będą stale dostępne dla innych użytkowników, a szczególnie cenne opinie czy propozycje zmian będą sukcesywnie przekazywane do działu programistów firmy Soneta odpowiedzialnych za program enova.
Mamy nadzieję, że za naszym pośrednictwem system będzie coraz lepiej odpowiadał na potrzeby jego użytkowników, przez co z roku na rok będzie chętniej kupowany i wdrażany w polskich firmach.

enova opinie


Każde oprogramowanie posiada szereg standardowych i specyfiocznych dla siebie funkcji i rozwiązań. Za pomocą klawiatury po systemie przemieszczamy się używając klawiszy strzałek. Umieściwszy kursor na odnośniku („linku”) do listy lub na odpowiedniej pozycji listy naciskamy klawisz Enter, aby wejść na listę lub otworzyć formularz pozycji. Jeśli naszym zamiarem jest dodanie nowej pozycji na liście używamy klawisza Insert, który wywołuje listę dostępnych formularzy. Wybór następuje za pomocą klawiszy strzałek i zakończony jest Enter’em. Po otwarciu formularza wypełniamy jego kolejne pola, zatwierdzając zawartość pola (przechodząc do następnego) klawiszem Enter. W razie pomyłki Shift+Tab cofa nas do poprzedniego pola. Napisz proszę swoją opinię na ten temat. 
Comments