XtraSize tabletki na powiększenie penisa

Jeśli nie możesz się pochwalić dużym penisem, warto zastanowić się na preparatem, który skutecznie zwiększy jego rozmiar. Duży penis zapewnia ci pewność siebie przy zbliżeniach seksualnych i pozwala zapomnieć o stresie. Xtrasize sklep to najlepsza opcja na zakupienie tego wartościowego preparatu.

 dobre sposoby na powiekszenie penisa
Czy można naturalnie powiększyć penisa?
Powiększenie penisa jest możliwe za pomocą operacji lub... naszych tabletek Xtrasize. Jeśli zastanowisz się nad anatomią członka, dowiesz się, że za jego rozmiar odpowiadają ciała jamiste i gąbczaste. Po zastosowaniu tabletek XtraSize te struktury znacznie się powiększają, co pozwala na zwiększenie jego długości o kilka centymetrów. Panowie zyskują średnio od trzech do siedmiu centymetrów. Penis staje się grubszy, co wzbudza zachwyt u Twojej partnerki.

Powiększ penisa

Preparat Xtra Size jest stworzony na bazie naturalnej. Jego składniki zostały dobrane w taki sposób, by skutecznie poprawiać nie tylko erekcję, ale także potencję. Zawiera wyciąg z palmy sabal, oraz z rośliny o nazwie Maca. Pozwala to na znaczne zwiększenie ciała gąbczastego w penisie. Xtra Size zawiera znacznie więcej składników - w jego skład wchodzą L-Arginina - aminokwas niezbędny do prawidłowego życia seksualnego.

  • Muira puama - naturalny środek z dżungli Południowej Ameryki, który zwiększa potencję
  • Saw Palmetto - zwiększa potencję i poprawia ukrwienie penisa. Likwiduje problemy z niskim libido i zmniejsza przerost prostaty.
  • Maca - adaptogen który poprawia stan psychiczny oraz zwiększa pożądanie seksualne. Wpływa na ukrwienie penisa i zwiększa siłę erekcji.

Metody powiększania penisa

Tabletki XtraSize pozwalją na zwiększenie ciał jamistych w penisie, co w praktyce oznacza jego powiększenie o cztery - siedem centymetrów już po pierwszym opakowaniu. Po kilku miesiącach stosowania można osiągnąć znacznie większe rozmiary penisa - aż do siedmiu centymetrów w obwodzie. O wiele większy jest także obwód członka.  Preparat działa nawet wtedy, gdy przestajemy go przyjmować. W internecie jest wiele podobnych preparatów, jednak jedynie XtraSize pozwala na najskuteczniejsze powiększenie członka. Jest w pełni bezpieczny i kosztuje znacznie mniej, niż bardzo bolesne operacje.

Dokładny opis produktu wraz ze zdjęciami można znaleźć na stronie:XtraSize Tabletki na Powiększenie Penisa
Jak mieć większego penisa

Rozmiar penisa ma ogromne znaczenie podczas współżycia. Panie zwracają największą uwagę na grubość członka. Gdy twój penis jest mniejszy niż średnia europejska, twoja kobieta będzie wyraźnie niezaspokojona.  Dzięki tabletkom Xtra Size penis przestanie być źródłem Twoim kompleksów.

Zwiększenie obwodu penisa
Tabletki Xtra Size pozwalają na powiększenie penisa także w obwodzie, co jest znacznie ważniejsze, niż jego wydłużanie. Pozwoli to na poprawę życia seksualnego.
Dawkowanie Xtra Size

Tabletki Xtra Size przyjmujemy jeden lub dwa razy dziennie. Aby przyniosły najlepsze działanie popijamy je dużą porcją wody i przyjmujemy podczas posiłku lub po jego zakończeniu. Można przyjąć jedną tabletkę na pół godziny przed stosunkiem.

XtraSize Cena -  wynosi 159 złotych za sześćdziesiąt tabletek. Opakowanie wystarcza na miesiąc. Przy zamówieniu większej ilości tabletek, cena maleje. "