Potrzebuję fachowca

Czym się zajmujemy?

Planujesz remont? Chcesz wymienić płytki w łazience, pomalować salon, dobudować taras, postawić altankę? Chcesz totalnie zmienić wygląd swojego domu lub ogrodu, a może tylko posprzątać przed imprezą rodzinną?

Nie masz czasu na szukanie fachowca? To już nie problem , my się wszystkim zajmiemy!

POMOŻEMY!

To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą zlecić remont mieszkania, budowę domu lub po prostu naprawę cieknącego kranu, czy też tylko skosić trawnik.

Pośrednictwo budowlano-usługowe stanowi ciekawą i nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych ogłoszeń. To serwis, który ułatwia znalezienie kompetentnego fachowca do wykonania pracy, na którą brakuje nam czasu lub umiejętności.

Współpracujemy z wieloma firmami oferującymi pełną gamę usług, oraz z wieloma dostawcami materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Mamy kontakty do fachowców, których Państwo poszukują, są oni specjalistami w swoich branżach,a my jesteśmy od zlecania im usług, oraz organizacji całego przedsięwzięcia.

Prezentujemy małe i średnie usługowe firmy remontowo-budowlane, handlowe,usługowe i transportowe o dużej mobilności, dzięki temu są one bardziej konkurencyjne i szybciej reagują na Państwa życzenia.
 
Działamy w Poznaniu i okolicach
 

Nie trać czasu

 
Nie trać więcej czasu na szukanie firm budowlanych! Napisz nam czego oczekujesz, na czym Ci zależy, zadaj nam pytanie, my znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego wykonawcę.
 
Określ jaki ma być zakres Twojego remontu i wybierz dogodny dla siebie termin jego realizacji, a my prześlemy Ci swoje oferty, z których będziesz mógł wybrać dla siebie najdogodniejszą .
Naszym głównym atutem jest indywidualne podejście do klienta i dostosowanie się do jego potrzeb.

Nasze usługi

 

Oferujemy usługi fachowców z następujących dziedzin:
 - budowlane
 - remontowe, ( malowanie, szpachlowanie, kładzenie płytek, tapetowanie itp.)
 - instalacje wodno-kanalizacyjne
 - elektryczne
 - porządkowe
 - ogrodnicze
 - ślusarskie
 - transportowe
 - i wiele innych

Więcej informacji w zakładce "Katalog usług"

 
Dlaczego my? - kilka słów od założyciela

Nie dawno przeprowadziłem się do Poznania. Zauważyłem, że dla wielu znajomych ogromnym problemem jest znalezienie dobrego fachowca, który za niewygórowaną cenę wyremontuje mieszkanie. Z drugiej strony mam wielu znajomych, dobrych fachowców, którzy chętnie wykonają zleconą pracę, oferując konkurencyjne ceny i solidność wykonania.
Znaczną część naszych klientów stanowią osoby, które zgłaszają się do nas z rekomendacją swoich znajomych.
Zadowolenie inwestorów z realizacji zleceń pozwala nam cieszyć się naszą pracą, daje nam to motywację do dalszych działań i polepszania świadczonych usług.
Zapraszam do współpracy.

Tak więc, jeśli potrzebujecie fachowca - mogę takiego załatwić!

 


Data ostatniej aktualzacji: 2010-04-29