Як отримати тимчасову або постійну посвідку іноземцю в Україні

Небхідно документи:

Дійсний паспорт громадянина України, який не має пошкоджень. У паспорті повинен бути присутнім штамп про прописку, а також в нього повинні бути вклеєні необхідні фотографії, які змінюють після досягнення громадянином 25, а потім - 45 років;

Ідентифікаційний номер, який присвоюється кожному платникові податків (ІПН), з даними, що збігаються з тими, які вказані в паспорті. Якщо громадянин України хоче отримати посвідку на постійне проживання і має документальне підтвердження того, що він відмовився від отримання ІПН, то він може отримати закордонний паспорт і без нього

Якщо громадянин раніше отримував закордонний паспорт старого зразка, його необхідно теж уявити в ОВІР;

У разі, коли необхідно вписати в новий закордонний паспорт дані про дітей, будуть потрібні їхні фотографії, а також оригінали свідоцтв про народження.

опис

Вид на проживання Громадяни іноземних держав мають можливість в'їжджати на територію України виключно на підставі візи. Якщо ж в Україні в'їжджає представник тієї країни, з якої діє безвізовий режим, то її отримання не потрібно, але і в цьому випадку термін перебування на території України помітно обмежений.

Для тих, кому необхідно залишитися на території України на більш тривалий термін, передбачена можливість оформити посвідку на проживання в Україні. Крім того, з недавнього часу отримати посвідку на проживання в Україні стало значно простіше, так як порядок його отримання з недавнього часу був значно спрощений. Таким чином, можна не продовжувати реєстрацію, а отримати повноцінний тимчасову посвідку на проживання в Україні.

Оформлення дозволу на проживання в Україні
У чому полягає різниця тимчасовий і постійний вид на проживання в Україні

Як і випливає з назви, отримання тимчасового дозволу на проживання в Україні обмежене певним тимчасовим проміжок, протягом якого іноземний громадянин має право проживати на території країни. У той же час отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні на постійній основі надає можливість не продовжувати його знову через рік після отримання. Посвідка на постійне проживання змінюється тільки в 25 і 45 років.

Крім іншого, вид на проживання постійного типу має цілий ряд інших переваг. Так, крім відсутності необхідності дотримуватися термінів, можна виділити позбавлення витрат на медичну страховку, відсутність обмежень при працевлаштуванні і при сумісництві посад.
Як оформити посвідку на проживання в Україні

Відповідаючи на настільки популярне питання, як отримати дозвіл на проживання в Україні, слід сказати про те, що це досить копіткий процес, який передбачає збір певного пакету документів, а також наявність підстав, які, власне, і є свідченням того, навіщо вам необхідний вид на проживання в Україні.

При цьому сам процес оформлення посвідки на проживання в Україні може відрізнятися в кожному конкретному випадку. Зокрема, змінюватися можуть перелік документів і терміни оформлення документів.

Видача дозволу на проживанні в Україні (Харків) проводиться спеціально уповноваженим органом виконавчої влади з питань імміграції.

Якщо ви хочете отримати посвідку на проживання в Україні - тимчасовий або постійний, але при цьому не знаєте, як діяти, зверніться за допомогою в нашу компанію. Ми пропонуємо вам кваліфікованим консультації з питань отримання посвідки на проживання і завжди готові відповісти абсолютно на всі ваші запитання щодо даної процедури.