Eili Esimene Kodulehekülg.  


Esialgu on see lihtsalt proovimiseks, pärast ehk asi areneb ka!                                          

Räägime näiteks minu koduloomadest.

Koer- Reesi.

Mul on kodus umbes 8-aastane koer, kes välimuselt meenutab veidikene Chihuahuat, kuid   tegelikult asi sedasi ei ole, ta peaks olema ikkagi tavaline krantsupoiss. Kuigi ükskord arsti visiidil, ütles arstitädi, et -" See pole mingi krants! See on ju Hiina Rebane." Meie muidugi seda eriti ei uskunud, kuni ükskord väljas jalutades üks mees mööda läks ja ütles - "Ja kust te selle Hiina Rebase saite ?" Meie jäime tummaks ja läksime edasi.

 

Teid kindlasti nüüd huvitabki, kust me saime ta. Meie tuttava tuttav suri ära vanadusse ja kuna tal koer oli, siis peab ju koera kellegile andma. Esialgu võttis mu tuttav koera endale, proovimaks, äkki sobib see koer tema teiste koertega. Kuid kahjuks see nii ei olnud. Teised koerad türanniseerisid seda pisikiest, ta ei söönud, ei joonud, norutas ainult kapi all. Järgmisel päeval tuligi meiel kõne, et on ära anda pisike kutsu, nö taskukoer. Kuna meil just oli endine koer ära surnud traagiliselt, siis öeldi meile - " Me teame, et te just kaotasite oma sõbra ja teame, et teil on ka kogemusi, niisis, homme toome kohale." Ja toru oligi hargil. Ema ja isa olid küll kohkunud, et kuidas nüüd sedasi. 

 

Järgmisel päeval toodigi koer meile. Mina olin pisike mudilane ja olin väga õnnelik, et meil nüüd kodus jälle koer saba liputab. Kuigi vanemad alguses norisid minu kallal, et kui ma nüüd halb laps olen, siis kutsu kaob sama kiiresti, kui tuli. Aga siiamaani on koer alles, täitsa armas teine. Me ei kujutaks elu ette ilma temata. Ei meeldi meiele suured koerad, vaid just need, kes teki alla sooja tulevad ja oma pisikese keelega nägu lakuvad.

Lemmiktoidud on tal muidugi kõik magus, mida pererahvas sööb,aga ometigi ei tohi koerale anda neid.Kuna ta on kerge paksuks minema, siis hiljaaegu ostsime talle prooviksRoyal Canini Light toidu, mis meie kassile maitseb rohkem kui koerale.Tavaliselt on tal siiski ees alati kanakaelad, mida talle ajaviiteks närida meeldib.

 

 

 

 

 

 Kass Artur- Hussein Karla Juunior.

 Lisaks koerale peesitab meil kodus ka kass. Nüüd juba 3-aastane.

Tema saime me oma maal olevalt kassilt, kes sünnitas oma esimese pesakonna. Tegelt mis pesakonnaks seda ikka nimetada saab, sündisgi ainult üks kassipoeg ja just tema - meie kass. 

 

 Alguses ei tahtnud me seda kassi kuidagi endale jätta, aga ma hakkasin vanemaid manguma, et jätame, võtame selle ühe kassi endale koju, niigi meil linnakorteris on ainult koer. Vanemad ei olnud siiski eriti nõus. 

 

Aga mul oli varsti-varsti käes sünnipäev ja ma käisin õele peale, et tema mulle selle pisikese kassipoja kui kingina kingib. Peale pikka lunimist, oligi kassike meil kodus.

 

Oma nime sai ta selle järgi, et

ARTUR-   Õde arvas, et ta on täpselt lastesaatest tuntud KASS ARTURI nägu, nii saigi siis esialgseks nimeks Artur.

HUSSEIN- Kuna kiisupoja sündis sellisel ajal, mis olid rahutused Saddam Husseiniga ja lennukid lendasid üle Tallinna, et Iraaki sõjamoona viia, siis mõtlesime, et lahe oleks, kui tal oleks nimi Hussein. SAIGI!  Nüüd oli lapsel nimi - Artur- Hussein

 KARLA JUUNIOR-  Aga kiisul on ju emme ka! Just! Emme nimi oligi Karla, seega mõtlesime, et paneme Karla lõppu, aga kuna meie kiisupoja on meessoost, siis panime iluspärast lõppu veel JUUNIOR.

 

Nüüd kannabki meie kass sellist keerulist nime - Artur-Hussein Karla Juunior. Osad inimesed naeravad, et kuhu siis kassile selline nimi kõlbab, teistele aga meeldib. Ja nii meeldib ka meile, et tal pole mingi tavaline kassi nimi nagu MIISU, KIISU, NURR jne, vaid midagi erilist.


Kiisu on ise väga-väga mängulustlik, kuid väga Husseini hingega, meeldib türanniseerida, hüppab jalga, kui mängida tahab, ajab mööda tuba taga meid jpm.


Esialgu sõi ta ainult KITEKATI, teisi toite ei aktsepteerinud, kuid nüüd viskas kitekati purgi nurka ja tema tahab nüüd ainult WHISKASI kiisueineid. Vahelduseks saab ka kallist Royal Canini toitu, kas siis HAIRBALLI oma, või PERSIANI, või hoopistükis INDOORI oma. Kuna need toidud on päris kallid, siis neid ta päris koguaeg süüa ka ei saa, pigem kiisueine vahepeale närida.Aga need toidud meelivad talle küll kohutavalt.