Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 11 jest miejscem, w którym udzielana jest pomoc psychologiczno-pedagogiczna.

Praca Poradni skoncentrowana jest wokół problematyki rodziny, szkoły, przedszkola i innych instytucji działających na rzecz dziecka i rodziny.

Z pomocy psychologów, pedagogów i logopedów korzystają dzieci, młodzież, rodzice, opiekunowie oraz nauczyciele.

Świadczymy bezpłatną pomoc poprzez dokonywanie diagnoz psychologicznych, pedagogicznych i logopedycznych, działania profilaktyczne, pracę terapeutyczną, prowadzenie mediacji, interwencji kryzysowych, psychoedukację oraz doradztwo.

 

Aktualności

 • Prosimy  o zapoznanie się z pismem i uchwałą Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 19 listopada. Dotyczy specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "Uniwersytet dla Rodziców" w Warszawie
  Opublikowane: 18 lut 2021, 04:18 przez: poradnia11@onet.pl
 • Poradnie psychologiczno-pedagogiczne nie potrzebują rewolucji Pani Renata Kaznowska - Wiceprezydent M. St. Warszawy, na swoim profilu facebook udostępniła tekst dotyczący poradni Psychologiczno-Pedagogicznych:Rząd przygotowuje właśnie kolejną „deformę”, która może zniszczyć sprawnie działający w Warszawie system poradnictwa dla dzieci i młodzieży. Media poinformowały o szczegółach projektu „Edukacja dla wszystkich” opracowanego przez resorty edukacji oraz zdrowia i rodziny, który zakłada m.in. przekształcenie poradni psychologiczno-pedagogicznych w centra dziecka i rodziny oraz jeszcze szersze niż do tej pory, włączenie uczniów z dysfunkcjami, zaburzeniami czy niepełnosprawnością do nauki w szkołach ogólnodostępnych. Miasto Stołeczne Warszawa stanowczo sprzeciwia się tym planom i apeluje o umiar i rozsądek.Projekt nie był z nami konsultowany i znamy tylko zarysy z doniesień prasowych. A to przecież my organizujemy pomoc na swoim terenie i ...
  Opublikowane: 17 lut 2021, 05:56 przez: poradnia11@onet.pl
 • Psychologiczne Centrum Wsparcia m. st. Warszawy Szanowni Państwo, informujemy, że oprócz pomocy psychologiczno-pedagogicznej w naszej poradni mogą Państwo uzyskać telefoniczną pomoc w Psychologicznym Centrum Wsparcia, którego zadaniem jest pomoc uczniom, rodzicom i nauczycielom w radzeniu sobie z nowymi wyzwaniami w czasie pandemii.Więcej informacji: TUTAJPsychologiczne Centrum Wsparcia dla uczniów, rodziców i nauczycieli Dla dzieci, młodzieży dorosłych, kiedy nie wiedzą, jak pomóc dziecku poniedziałek - piątek, godz. 15.00-19.00, tel.0667147 738 Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna TOP Zadzwoń, kiedy: • jesteś smutny, samotny, zagubiony, • nic Ci się nie chce, nikt Ciebie nie rozumie, • nie masz z kim porozmawiać, • zastanawiasz się, czy wszystko z Tobą w porządku, • rodzice się kłócą, krzywdzą Ciebie lub Twoich bliskich, • rówieśnicy Cię prześladują i gnębią, • straciłeś kogoś bliskiego, • czujesz, że nie ...
  Opublikowane: 29 sty 2021, 04:02 przez: poradnia11@onet.pl
 • Funkcjonowanie Poradni w czasie ferii Szanowni Państwo Przypominamy, że w okresie feryjnym Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 11 pracuje jak dotychczas, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 19.00 oraz w soboty w godz. 8.00 – 14.00. Zachęcamy do korzystania z pomocy naszych specjalistów: psychologów, psychoterapeutów,  pedagogów, logopedów, doradcy zawodowego. Szczegółowa oferta naszych form pomocy znajduje się na stronie internetowej poradnia11.waw.pl. Można się z nami kontaktować telefonicznie tel. (22) 8251815, (22) 8257452 oraz drogą mailową pomoc@poradnia11.waw.pl, sekretariat@poradnia11.waw.pl.
  Opublikowane: 29 sty 2021, 05:10 przez: poradnia11@onet.pl
 • Funkcjonowanie poradni w okresie świątecznym Szanowni Państwo Poradnia 11 w okresie świątecznym będzie czynna w następujących godzinach:23.12 (śr) - 8-1624.12 (wigilia) - nieczynne25-26. 12 (święta) - nieczynne28-30.12 - 8-1631.12 (czw) 8-15Życzymy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia pełnych radości i wspólnego zrozumienia.
  Opublikowane: 21 gru 2020, 03:25 przez: poradnia11@onet.pl
Wyświetlanie postów 1 - 5 z 13. Zobacz więcej »

Pracownicy placówki to zespół specjalistów, dla których praca jest służbą publiczną. Stale podnosimy kwalifikacje oraz zdobywamy nowe umiejętności po to, by lepiej i pełniej wykonywać swoje obowiązki.

W codziennej pracy naszych specjalistów bardzo ważne jest wzajemne dzielenie się wiedzą i doświadczeniami. Kładziemy nacisk na pracę zespołową.

Nasza struktura organizacyjna umożliwia ścisłą współpracę ze szkołami i przedszkolami na rzecz najpełniejszego rozpoznawania oraz zaspakajania potrzeb psychologiczno-pedagogicznych klientów.

Dokładamy starań, by upowszechniać wiedzę o możliwości korzystania z usług Poradni oraz o oferowanych formach pomocy.

Zasady, którymi się kierujemy to: profesjonalizm, pełna poufność, kameralność, równa dostępność do świadczonych przez nas usług i dbałość o krótki czas oczekiwania na wizytę.

 

Sprzęt komputerowy i oprogramowanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego