O konkursie


Znamy już zwycięzców konkursu


Jury zdecydowało się przyznać dwie nagrody:

  • Nagroda główna - dla twórców aplikacji Ptasie Radio

  • Nagroda specjalna - dla twórcy rozszerzenia Context


Nagrodzeni otrzymują tablety Motorola Xoom.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom!Stwórz aplikację do Chrome Web Store i wygraj nagrody!

15 września wystartowała polska wersja Chrome Web Store. Już teraz znajdziecie w niej kilka aplikacji w polskiej wersji językowej lub stworzonych z myślą o polskich użytkowniach Chrome. Chcemy jednak dodatkowo zachęcić Was do budowy aplikacji na Chrome i dlatego we współpracy z polskimi GTUGami (Google Technology User Groups) zapraszamy do udziału w konkursie na aplikację do Chrome Web Store. Jeśli nigdy wcześniej nie tworzyliście aplikacji webowych, to szansa na sprawdzenie się i stworzenie czegoś oryginalnego, a przy okazji wygranie nagród. Jeśli macie już gotowe aplikacje, zachęcamy do zaprezentowania ich w konkursie.

Na tej stronie znajdziecie najważniejsze informacje o konkursie, wszelkie aktualizacje będą publikowane na oficjalnym blogu Google Polska oraz na stronie gtug.pl.              

Jak wziąć udział?

Konkurs trwa od 19 września do 30 listopada. Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz, podając link do swojej aplikacji w Chrome Web Store. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Jak wziąć udziałZwycięzcy zostaną wyłonieni przez Jury i ogłoszeni na początku grudnia. Zwycięski Zespół otrzyma powiadomienie e-mail pomiędzy 1 grudnia 2011 a 14 grudnia 2011 na adres email wskazany w zgłoszeniu.

Kto może wziąć udział?

W skrócie - praktycznie każdy! Możesz zgłosić się samodzielnie lub w zespole. Zespoły mogą się składać maksymalnie z 3 osób. Każdy członek zespołu otrzymuje nagrodę. Zapraszamy do zgłaszania aplikacji w następujących kategoriach

  • Rozrywka
  • Społeczność/Komunikacja
  • Edukacja 
  • Produktywność
Dlaczego warto wziąć udział?

Autorzy zwycięskiej aplikacji otrzymają tablety Motorola Xoom. Dodatkowo wybrane, najciekawsze aplikacje będą promowane na stronie głównej polskiego sklepu Chrome Web Store (decyzja o wyborze aplikacji zostanie podjęta przez Google).


Comments