podrywanie kobiet

Notka> Jeśli chcesz dowiedzieć się jak podrywać i uwodzić kobiety to przejdź tutaj: jak poderwać dziewczynę

Większość mężczyzn nawala w kontaktach z kobietami i nawet nie wie dlaczego. Oto 3 błędy większość mężczyzn popełnia z kobietami:

Błąd #1: Myśleć, że musisz wyglądać jak męski model aby zainteresować piękną kobietę

    
     Myślałeś, że te najpiękniejsze dziewczyny spotykają się tylko z facetami którzy wyglądają jak Brad Pitt czy też Johnny Depp?

     Powiem Ci coś czego najprawdopodobniej jeszcze nie wiesz. Większość mężczyzn myśli w ten właśnie sposób. Są oni przekonani że te piękne dziewczyny nie są dla nich.
    
     Większość facetów uważa, że oni muszą być wysocy, zgrabni, przystojni, młodzi, szczupli lub nawet bogaci, żeby obracać się w kręgu tego rodzaju dziewczyn. Ci faceci nie mają pojęcia jak uwodzić kobiety.

     Takie kobiety które tylko spotykają wysokich oraz nadzianych facetów oczywiście istnieją ale dla większości kobiet wygląd zewnętrzny mężczyzny jest tylko plusem.

    Dla kobiety najważniejsza jest Twoja osobowość oraz Twoja zdolność wzbudzenia u niej zainteresowania. Kobieta pragnie mężczyznę który jest pewny siebie i coś sobą reprezentuje.

     Wygląd zewnętrzny kobiety jest dla nas mężczyzn bardzo ważny i dlatego właśnie zakładamy że kobiety myślą w taki sam sposób. Kobiety nie myślą w ten sam sposób co my mężczyźni i nie pociągają ich te same cechy w takim samym stopniu. Jeżeli nauczysz się co takiego je pociąga i jak tego użyć to natychmiast staniesz się bardziej atrakcyjny w oczach kobiet i będziesz wzbudzał ich zainteresowanie Twoją osobą.

     Wyobraź sobie że siedzi obok Ciebie piękna kobieta, jest ubrana w krótką spódniczkę i ma buty na wysokich obcasach. Patrzy na Ciebie i uśmiecha się... Czy nie jest to miłe uczucie?

 Jeżeli nauczysz się metod wzbudzenia atrackji u kobiety to ta piękna kobieta poczuje to samo uczucie do CIEBIE, nawet jeśli nie jesteś ani przystojny ani bogaty.

Błąd #2: Próbować Zaimponować Kobiecie
    
     Prawda jest taka, że działa to zupełnie odwrotnie. Kiedy próbujesz zaimponować kobicie to tak naprawdę sobie tylko szkodzisz ponieważ ta kobieta utraci wobec Ciebie zainteresowanie i stanie się to bardzo szybko.
     Dziewczyny nie znoszą tego typu zachowania u mężczyzny. Jest to bardzo odrażające i w najlepszym wypadku zakończy się to tylko na przyjaźni.

     

Nie próbuj więc zaimponować dziewczynie bo to tylko Ci zaszkodzi. Nie chwal się, nie podlizuj się jej i nie próbuj ją przekonać jaki jesteś wspaniały. 

  
    

     Jeśli wyznasz kobiecie wszystko o sobie i zrobisz to za szybko, to natychmiast utracisz jej zainteresowanie. Kobieta nie che mężczyznyktóry jest otwartą książką.

    Na pewno będziesz miał mnóstwo czasu jej o sobie wszystyko opowiedzieć i pokazać wszystkie Twoje zalety więc się z tym nigdy nie spiesz.

Błąd # 3: Dawać Kobiecie Komplementy

   
     Pomyśl sobie, jak to jest być piękną dziewczyną. Mężczyźni próbują ją poderwać, umówić się z nią i zaciągnąć ją do łóżka KAŻDEGO DNIA. Co takiego Ci faceci najczęściej mówią tej dziewczynie?

Racja, mówią kobiecie jak ona jest piękna, jakie ma niesamowite oczy, jaka jest urocza oraz inne podobne komplementy.

Ładna dziewczyna jest podrywana przez facetów KAŻDEGO DNIA po pary razy dziennie. Powiedzmy że skończyła 25 lat, ilu facetów myślisz próbowało już ją poderwać?

    Powiedzmy, że podchodzi do niej i próbuje ją poderwać trzech mężczyzn dziennie (jest ich tak naprawdę o wiele więcej ale załóżmy, że trzech dziennie).
Piękna kobieta słyszała już prawie wszystko, każdą zaczepkę jaka tylko jest, każdy komplement co najmniej setki razy.

Po pewnym czasie te komplementy stają się dla niej już bez znaczenia. Ale oprócz tego łączy ona komplementy z mężczyznami, którzy próbują ją poderwać oraz przyciągnąć do łóżka.


 Kiedy będziesz już wiedział że dziewczyna jest Tobą zainteresowana to będziesz jej wtedy mógł dać komplement. Ale niech ten komplement nie dotyczy jej wyglądu zewnętrznego. Piękna dziewczyna już wie że jest piękna ponieważ słyszała to już tysiące razy. Wyróżnij się więc od każdego innego faceta i powiedz jej raczej komplement dotyczący jej osobowości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to przejdź tutaj: jak poderwac dziewczyne


Comments