Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека» у 2013-2014 навчальному році проводитиметься у 3 етапи

Наказом Міністерства освіти і науки України від 8 квітня 2013 року № 417 затверджено проведення у 2013/2014 навчальному році Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека».

Згідно з наказом, Конкурс проходитиме у 3 етапи – міський, районний (листопад-грудень 2013 року); міський (у Києві та Севастополі), обласний (лютий-березень 2014 року); всеукраїнський (з 12 травня 2014 року до 20 червня 2014 року).

Номінації Конкурсу:

«Сучасній школі – сучасну бібліотеку» (для керівників загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів);

«Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу» (для бібліотекарів, педагогів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів);

«Бібліотечний веб-ресурс» (для бібліотекарів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів);

«Методист-порадник» (для працівників органів управління освітою та науково-методичних служб місцевих органів виконавчої влади, методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, які координують діяльність шкільних бібліотек).

Конкурсні матеріали повинні бути оформлені відповідно до вимог, зазначених у розділі V Положення про Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства культури України від 25 січня 2012 року № 61/58, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 лютого 2012 року за № 209/20522.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0209-12
Бібліотечний форум до Всеукраїнського дня  бібліотек


Відповідно до листа МО і Н, молоді та спорту України від 09.09.2011 за № 561, рекомендацій Української бібліотечної асоціації щодо проведення загальноукраїнських акцій до Всеукраїнського дня  бібліотек-2011, оголошено 30 вересня Днем Відкритих Дверей, коли усі бібліотеки працюють і проводять різноманітні заходи. Під час проведення заходів, святкового оформлення приміщення бібліотеки, виготовлення інформаційної та рекламної продукції  використано девіз Української бібліотечної асоціації  2011 року «Бібліотек@ – інформація – знання – успіх». Організовано та проведено 30 вересня Бібліотечний (Читацький) марафон на протязі дня в усіх загальноосвітніх школах.

Попередньо було розповсюджено прес-реліз. Підсумком бібліотечних заходів став бібліотечний форум, який відбувся 4 жовтня 2011 року в актовій залі ЗШ №2. Почесними гостями були шкільні бібліотекарі та спеціалісти міської бібліотеки. На  форумі були представлені кращі роботи конкурсу малюнків «Моя бібліотека» та фотоколаж з усіх шкільних бібліотек міста. Привітала всіх присутніх начальник міського відділу освіти Петрова Н.П. Президенти шкільного самоврядування  промовили зі сцени «20 слів на захист бібліотеки». Проведено бенефіс-презентація шкільних бібліотек. Приділялась увага комп′ютеризації шкільних бібліотек  та впровадженню системи електронного обліку навчальної літератури «Шкільний підручник».М У З А  (гумореска)

Г.Удовиченко (голова літературного об′єднання «Джерело», вчитель ЗШ №1)

Є у мене сусід Гришка,

Гарний, як Карузо.

І до нього вночі нишком

Ходить якась Муза.

Що вона з ним виробляє,

Хотів би я знати.

Бо тоді Грицько буває

Геть неадекватним.

Бува, вийде вранці з хати

Стане коло тину

І як почне бормотати,

Наче та дитина

Чи вночі посеред двору

Бродить, мов примара,

І очима лічить зорі,

Як пастух отару.

І так мені його шкода,

Що оту б заразу

Задушив би при нагоді

Власноруч би зразу.

Щоб не діяла гіпнозом

На бідного Гриця.

В нього ж світлий ясний розум

І вірші, мов криця.

Не знайдеш таких ти, друже,

Зроду в Інтернеті.

Їх хіба що можна взяти

Лиш в бібліотеці.


Comments