Jak napisać fascynującą książkę z intrygującą fabułą i
odnieść sukces?


 Ty też możesz poznać i szybko opanować chwyty
i sztuczki stosowane przez najlepszych pisarzyKatarzyna Krzan

Rozpoczynasz właśnie swoją przygodę z pisarstwem? Twoja wyobraźnia z pewnością szaleje, a Ty marzysz o przelaniu swoich myśli i stworzeniu niesamowitego dzieła... Pytanie tylko - jak sprawić, aby czytelnicy nie przeczytali, a pochłonęli Twoją książkę, z wypiekami na twarzy mrucząc pod nosem "Genialne!" Opowiadaliby swoim znajomym, że nie mogli się od niej oderwać i z niecierpliwością przerzucając strony zupełnie stracili poczucie czasu. Pewnie wydaje Ci się, że wystarczy przecież usiąść i zacząć pisać.

Jeśli masz talent, to pomysły same przyjdą do głowy. Proszę bardzo - pisz! To, że w ogóle coś piszesz jest pierwszym krokiem do sukcesu. Ale czy nie lepiej zapoznać się najpierw z paroma regułami warsztatu pisarza, opracowanymi przez praktykujących mistrzów pióra?

Czego się nauczysz, aby zadziwiać swoich czytelników?


- Jak konstruować emocjonującą fabułę? - Jak prowadzić wartką narrację?

- Jak wykreować pobudzające wyobraźnię charakterystyki postaci?

- Jak tworzyć inteligentne dialogi?

- Jak budować sceny pełne napięcia?

- Jak wprawiać czytelnika w zachwyt w sekwencjach scenicznych?

Autorzy bestsellerów od lat wykorzystują podstawowe, niezwykle skuteczne techniki, dzięki którym ich książki po prostu pochłaniają czytelnika. Umiejętne konstruowanie fabuły, struktury książki, zabiegów językowych to więcej niż połowa sukcesu. Już teraz dołącz do grona pisarzy, którzy znają te tricki.
 
Opinie na temat ebooka :
 

    "Zwięzłe i rzeczowo napisana książka, pomaga pokonać niemoc twórczą początkujących pisarzy. Gdy tak trudno przelać na papier to co aż krzyczy w głowie. Warto sięgnąć po mądrze i dowcipnie napisany poradnik. "


Sabina Waszut,

 

    "Książka jest naprawdę super. Pomaga mi w pisaniu bardzo dużo. Ważne informacje poparte są wieloma przykładami z klasyki książek. Na przykładzie można zobaczyć jak to ma wyglądać. To bardzo ważne. Kiedy ją przeczytałam dość pobieżnie, zrozumiałam jakie błędy zawierają moje książki. Teraz czytając publikacje dość skrupulatnie, piszę swoją książkę. Może nie od nowa, ale sporo w niej poprawiam. Polecam ja serdecznie każdemu , szczególnie początkującemu pisarzowi."


Anna Krasuska, Jestem początkującą pisarką.


    "Jest to naprawdę fantastyczna, ciekawie pisana książka, która każdego kto chce napisać książkę poprowadzi za rękę. REWELACJA i polecam serdecznie:)"


Beata Iwańczyk,


    ""Praktyczny-Kurs-Pisarstwa" to jedna z publikacji zakupiona w "złotych myslach". Jestem niezmiernie zadowolona, że znalazłam tę pozycję poszukiwaną od jakiegoś czasu. Pomogła mi utwierdzić się, że to co robię robię dobrze. Jestem bardzo zadowolona z tego e-booka i nie tylko z tego. Każdy, który zakupiłam jak i również te darmowe, są warte przeczytania. "


Marzena,

 

  "Muszę przyznać, że zawarte w tej książce znałam już sama z różnych źródeł, oraz z własnego doświadczenia. Zabawne było przeczytać, że dobrze jest, jak potencjalny pisarz poci się na widok sklepu papierniczego, maca wszystkie zeszyty i najlepiej w ogóle je kolekcjonuje. Ja od zawsze byłam pedantką ładnych rzeczy papierniczych, ale staram oprzeć się pokusie i spożytkować każdy zakup ^^' Książka mi się bardzo podoba. Zawiera zbiór wszystkich informacji potrzebnych do stworzenia dzieła. Oczywiście, nie zawiera takich informacji w sensie "jak to zrobić", ale wyjaśnia i podaję wiedzę niezbędną do tego, byśmy stworzyli je sami. Czyli praktycznie, czego robić, a czego nie; jak się pisze, a jak nie; co wolno, a co należy; oraz porady jak to złożyć w kupę. Dodam, że są przykłady :) W każdym razie polecam!"


Dorota Synak, Jestem studentką I roku Psychologii Społecznej w Sopocie :) Interesuję się Japonistyką i pisarstwemOd autorki:

"Kurs ten powstał jako efekt wieloletnich studiów nad literaturą, doświadczeń z kursów pisania, które prowadziłam z ludźmi kochającymi literaturę i pragnącymi ją tworzyć. Na Zachodzie tego typu kursy są bardzo popularne, u nas traktuje się je z przymrużeniem oka. Sama spotkałam się ze złośliwymi komentarzami typu: "jak można kogoś nauczyć pisać?". Komentarze ucichły, gdy moi podopieczni zaczęli pisać swoje teksty, które zaczynają się właśnie ukazywać tu i tam. Jedno jest pewne, dzięki tym lekcjom otworzyli się, uwierzyli w siebie i myślę, że za jakiś czas o niektórych z nich będzie głośno."

- Katarzyna Krzan, autorka ebooka