Piotrans Przewozy osobowe
 
 

Przedmiotem działalności firmy PIOTRANS Piotr Kubicz jest przewóz osób. Szczególnie koncentrujemy się na wyjątkowym dziale przewozów,  jaki stanowi przewóz osób niepełnosprawnych na wózkach.  Zgodnie z ustawą o transporcie drogowym posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowej oraz Licencję Ministerstwa Infrastruktury uprawniającą do przewozu osób na terenie całego kraju i za granicą. Oferujemy profesjonalną krajową i zagraniczną obsługę transportową imprez turystycznych, wyjazdów firmowych i prywatnych. Współpracujemy ze szkołami, ośrodkami pomocy, punktami rehabilitacyjnymi.

Skoro dotarli Państwo do nas, oznacza to, że poszukujecie firmy, która w sposób profesjonalny zajmie się bezpiecznym przewozem osób, szczególnie osób niepełnosprawnych. Oddajemy do Państwa dyspozycji samochody dostosowane do profesjonalnego przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach o liczbie pasażerów nie przekraczającej 9. Dodatkowo oferujemy przewozy pojazdami powyżej 9 osób oraz autobusem o maksymalnej liczbie osób 53. Stawiając bezpieczeństwo naszych pasażerów na pierwszym miejscu, nasze pojazdy, również autobus, wyposażamy w atestowane systemy mocowań wózków inwalidzkich oraz pasów bezpieczeństwa dla pasażerów renomowanej brytyjskiej firmy Unwin. Dodatkowo pojazdy posiadają specjalistyczne windy lub najazdy umożliwiające łatwe i wygodne wsiadanie do pojazdu. 


Zapraszamy do zapoznania się z umieszczonymi tu informacjami o przedsiębiorstwie oraz z ofertą usług jakie oferujemy naszym klientom.
 

Proszę pamiętać
Jesteśmy dyspozycyjni 24h na dobę!!! Oferujemy wynajęcie autobusu dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych,  samochodów typu BUS (8+1), (13+1) oraz samochodu osobowego. Możemy jednocześnie przewieźć cztery osoby na wózkach inwalidzkich. Świadczymy usługi dowozu do ośrodków rehabilitacyjnych i przychodni, szkół, na imprezy rodzinne, wyjazdy integracyjne, konferencje, pielgrzymki, transfery lotniskowe i wiele innych.
Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

tel. 692 471 702

słowa kluczowe:  przewóz osób Wrocław, przewóz osób niepełnosprawnych Wrocław, transport osób Wrocław, transport osób niepełnosprawnych Wrocław, autobus dla niepełnosprawnych, wynajem autokaru wrocław