Інформаційно-комунікаційні технології в освіті
Сьогодні якісне викладання фізики та астрономії не може здійснюватися без
використання засобів і можливостей, які забезпечують інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ). Вони дають змогу краще подати матеріал, швидко перевірити знання учнів та підвищити їхній інтерес до навчання. Кафедра природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка започаткувала низку семінарів, мета яких — допомогти освітянам опанувати інформаційні технології та навчитися використовувати їх у своїй роботі.

Навчання планується за такими основними напрямками:

     • Microsoft Office 2007
     • Створення відеоуроків (скрінкастів)
     • Робота з графікою
     • Основи сайтобудування
Вчителі мають можливість обирати будь-які програми навчання. За результатами анкетування будуть створені групи сталого складу в яких будуть враховані рівень володіння комп
'ютером та програмними засобами навчання (ПЗН) учасників, а також побажання вчителів.

Більш детально із  змістом запропонованих програм можна ознайомитись на відповідних сторінках сайту (див. меню ліворуч, натиснувши на кнопку ► біля відповідного розділу меню Ви маєте можливість перейти до підменю). Там же будуть запропоновані і реєстраційні форми для запису на семінари. 

Звертаємо Вашу увагу, що кожний учасник семінару, відвідувач сайту має можливість висловити пропозиції, побажання з приводу покращення нашої співпраці в організації семінарських занять за допомогою форми "Відгуки" (праворуч), а також завантажити всі матеріали, які були використані під час занять ("Вкладені файли", внизу сторінок).

Бажаємо творчих успіхів і чекаємо на плідну співпрацю!

Контактна інформація:
Vadym V. Havronskyy
E-mail: gavr77@gmail.com
Call: +380 67 2091047 


 
Comments