סרטים לצפייה ישירה


Facebook Twitter More...


רובוטריקים 3רובוטריקים 3 לצפייה ישירהתקציר:תגלית הנחשפת בצדו האפל של הירח מגלה לבני האדם שהרובוטריקים והשקרניקים התערבו במירוץ חלל מסוכן בין ארה"ב לבין רוסיה ועם הסוד נחשף גם נשק קטלני שאם יגיע לידיהם של השקרניקים הם ינצחו בקרב על כדור הארץ. סאם וויטוויקי מגיע על מנת לעזור לחבריו הרובוטריקים להלחם באויביהם המושבעים. בנוסף, שוקווייב - שליט סייברטרון בזמן שהרובוטריקים והשקרניקים לחמו זה בזה על כדור הארץ, צץ גם הוא בכדור הארץ.

פרסי ג'קסון וגנב הברקפרסי ג'קסון וגנב הברק לצפייה ישירהתקציר:פרסי ג'קסון הוא ילד שתמיד מסתבך בצרות, אבל כל הצרות שבעולם לא הכינו אותו למה שחיכה לו בטיול השנתי של כתה ו' שבמהלכו הוא אייד את המורה השנואה לחשבון, רגע לאחר שזו הצמיחה כנפיים ומלתעות וניסתה לקרוע אותו לגזרים. רק פרסי לבדו יכול למנוע את מלחמת האלים או ליצור אותה. אך לפני כן, עליו לשרוד את הקיץ בשלום.
                                                                                              

המיטב של מיסטר ביןהמיטב של מיסטר בין לצפייה ישירהתקציר:מר בין וטדי מסתכנים בעלייה לגג כדי לגלות חפצים מן העבר ולמצוא מטרייה, כמו פעם מר ביןסיכן את עצמו בפני רופא שיניים, או בחג המולד כשהוא הכין את התרנגול והוא התלבש לו על הראש או בפעם שהוא נרדם בכנסייה, ואפילו בפעם שטנק דרס לו את המכונית.

יצאת גבריצאת גבר לצפייה ישירהתקציר:
גיבורי יצאת גבר וודי ונל הם שני שכנים שחיים בעולמות נפרדים לחלוטין. וודי הוא שחקן נבחרת הפוטבול של בית הספר שאם לא יבחר מקווה להיבחר לנבחרת הקולג' במשחק המכריע הקרוב, אחרת יאלץ לעבוד בחנות כלי המטבח של אביו. נל, השכנה שלו בבית הסמוך היא חרשנית לא מקובלת שחולמת להתקבל לאוניברסיטת ייל. השניים לא סובלים זה את זה, ולאחר ריב ביניהם אל אצטקי מהמוזיאון אותו ביקרו, מחליט ללמד את השניים לקח: למחרת בבוקר הם מתעוררים במקום מוזר ביותר - זה בגופו של זו. לשניהם קשה מאוד להסתגל לחיים הכל כך שונים של השני ובזהויות החדשות שלהם הם יוצאים להרוס זה את המוניטין של זו, אבל, מהר מאד הם מגלים שהחיים של השני הם לא מה שחשבו בתחילה.

חומת מגןחומת מגן לצפייה ישירהתקציר:
השנה היא 1215, המלך ג'ון חותם בכפייה על מגילת זכויות אזרחים, אותו מסמך יבטיח את חופש האדם ומערכת חוקים באנגליה. לאחר שהוא נתקף בזעם על הכפייה בה הוא חתם את ההסכם. המלך ג'ון יוצא במסע כיבושים ברחבי אנגליה בעזרת צבא שכירי חרב. אבל בדרכו ללונדון הוא נתקל בהתנגדות במוצב האחרון לפני הניצחון המיוחל המוצב הוא טירת רוצ'סטר. בטירה נמצאים קבוצה של לוחמים מורדים כדי לעצור את הגישה של המלך ג'ון מלונדון.

הילדיםהילדים לצפייה ישירהתקציר:
חופשת חג-מולד מהנה הופכת לסיוט ברגע שילדים מתחילים לרצוח את הוריהם.

בעולם טוב יותרבעולם טוב יותר לצפייה ישירהתקציר:
אלימות פוצחת בגן המשחקים בין אב לבין בריון, והכל אל מול עיניהם של ילדים קטנים הצופים כיצד הבריון מרביץ לאב, האב עומד בשקט וסובל את המכות ומנסה ללמד את הצעירים כי אלימות לא פותרים באלימות. סיפור שני מתרחש באפריקה, יום אחד מגיעה אל קליניקה רעועה המנוהלת בידי רופא מתנדב, אדם הסובל מנמק ברגלו.מתברר כי האדם הגדול הזה הינו לוחם חופש אלים במיוחד, אנשים שומעים על שהאדם נמצא במרפאה ומבקשים לפגוע בו כשם האלימות שהוא הראה להם. זהו סרט המאזן בין הנקמה לסלחנות ומה שבינהם תלוי למעשה במעשנו.

האישה האחרתהאישה האחרת לצפייה ישירה
תקציר:אמליה היא עורכת דין בוגרת אונ' הרווארד, היא התחתנה ממש לא מזמן עם ג'ק , עורך דין בעל שם, שהיה הבוס שלה וגם נשוי לאישה אחרת בזמן שהיא התקבלה לעבוד תחתיו. אבל חייה של אמליה בדיוק התהפכו כאשר היא וג'ק איבדו את תינוקתם בימיה הראשונים. אמליה מנסה להתמודד עם הצער שלה בעוד היא צריכה גם לפתח קשר עם בנה החורג, ואשתו לשעבר של ג'ק לא עושה לה חיים קלים כדי להתמודד עם המצב.

שמונה מתחת לאפסשמונה מתחת לאפס לצפייה ישירהתקציר:
החורף המר של אנטרקטיקה מתחיל להכות ביבשת הקפואה, וצוות המדענים האמיץ שנמצא במשימת מחקר נמלט בעור שיניו מתאונה קטלנית בזכות שמונה כלבי המזחלת המאומנים והמהירים שלו. הם נאלצים להתפנות מתחנת המחקר והיבשת ומבטיחים לכלבים שיחזרו בקרוב – מה שהם בהחלט מתכוונים לעשות. אבל סופה שכמוה לא נראו כבר מאה שנים משבשת את תוכנית הפינוי, חוסמת את כל הדרכים ומותירה את הכלבים נטושים לבדם. כעת על מנהיגת הלהקה מאיה, שורטי המרדני והפרוע, מקס הצעיר וחבריהם ללחום באיתני הטבע כדי לשרוד. הם פוגשים במדריך ההישרדות של צוות החוקרים, ג'רי שפרד (פול ווקר) ובטייסת קרב שיצאו להציל אותם, וביחד הם עורכים מסע לא-יאמן של כוח סבל, קשיים אדירים וחברות עמוקה כדי להתגבר על תנאי הארץ היפהפיה והמסוכנת להפליא.

החשבוןהחשבון לצפייה ישירהתקציר:
לאחר שסאלי ווילסון התבשרה שירשה 5 מליון פאונד מאדם לא מוכר לה, היא גילתה שהתנאי לקבלת הירושה הוא "הריגת אדם שמגיע לו למות"...

הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 2הארי פוטר ואוצרות המוות: חלק 2 לצפייה ישירה
תקציר:אדון האופל ותומכיו מתחזקים לאחר מות דמבלדור והם מפילים את משרד הקסמים ומשתלטים על הוגוורטס. הארי יוצא עם רון והרמיוני למסע לחיפוש והשמדת ההורוקרוקסים שנותרו. בדרך הוא מגלה על אוצרות מיוחדים ששמם- "אוצרות המוות". מה הם "אוצרות המוות" וכיצד הארי מצליח להסתדר עם כל הסיפור?- את הכל ניתן לגלות בחלק האפל, המסתורי והמפתיע ביותר בסדרת הארי פוטר.

אקס מן ההתחלהאקס מן: ההתחלה לצפייה ישירהתקציר:
לפני שצ'ארלס קסוויאר ואריק לסשר נשאו את השמות פרופסור X ומגנטו הם היו שני גברים צעירים המגלים את כוחותיהם לראשונה. לפני שהם הפכו לאויבים בלב ובנפש הם היו חברים קרובים שעבדו יחד עם מוטאציות נוספות כדי לעצור את האיום הגדול ביותר שקיים על פני כדור הארץ אבל בדרך העניינים משתבשים ופורצת מלחמה נצחית בין האחווה של מגנטו לחברי אקס-מן.

המרושעהמרושע לצפייה ישירהתקציר:צלם מעורער בנפשו לוכד בטעות רוצח סדרתי ומתחיל לפתח איתו מערכת יחסים סימביוטית.

לזרום עם זהלזרום עם זה לצפייה ישירהתקציר:
אדם סנדלר מגלם מנתח פלסטי המנהל רומן עם מורת בית ספר הצעירה ממנו באופן משמעותי. כדי להסתיר את חיי ההוללות שלו הוא מבקש מהעוזרת הנאמנה שלו להעמיד פנים כאילו היא אשתו לשעבר. כשעוד שקרים נערמים, גם ילדיה של העוזרת הופכים למעורבים וכולם יוצאים לסוף שבוע בהוואי שישנה את חייהם.

מהיר ועצבני 5מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירהתקציר:דומיניק ובריאן שוב מסתבכים עם החוק ועולם הפשע. הפעם הם וחבריהם נגררים לתוך מאבק אלים עם סוחר סמים רצחני לסוכן פדרלי הרודף אחריהם.

קונג פו פנדה 2
קונג-פו פנדה 2 לצפייה ישירה
תקציר:פו מצטרף לקבוצה חדשה של לוחמי קונג-פו כדי לחסל אויב ותיק עם נשק קטלני.

קונג פו פנדה
קונג פו פנדה לצפייה ישירה
תקציר:פו דוב הפנדה הוא החיה העצלנית ביותר בעולם. להפתעת כולם דווקא הוא מתגלה כחיה הנבחרת שתלחם נגד האויבים המאיימים של חיי היושבים בעמק.

ביג מאמא 2 
ביג מאמא 2 לצפייה ישירה
תקציר:
לאחר הצלחת הסרט הראשון בסדרה, חוזר הסוכן ה-FBI מלקולם טרנר (מרטין לורנס) להתחפש לביג מאמא – סבתא דרומית ומפולפלת. כעת על הסבתא להתחזות למטפלת של שלושה ילדים מפונקים ומעצבנים כדי לרגל אחר אביהם, האקר מחשבים.

פאטץ' אדאמס 
פאטץ' אדאמס לצפייה ישירהתקציר:
דרמה קומית המבוססת על סיפורו האמיתי של סטודנט לרפואה רחום ושערורייתי, המסכן את הקריירה שלו כשהוא מנסה להגדיר מחדש את מקצוע הרפואה, מתוך אמונתו הבלתי מהוססת שהצחוק מרפא. בעקבות זאת הוא מרגיז את ההנהלה והעמיתים שלו, הוא מוצא את הנישה שלו במחלקת ילדים שם הוא הופך לרופא ליצן ומעצם היותו מצחיק הוא עוזר לנפץ פחדים וגורם לכולם לחייך. 

הולכים רחוק
הולכים רחוק לצפייה ישירה  תקציר:
ארין (דרו ברימור) וגארט (ג'סטין לונג) נפגשו במקרה בבר קטן בניו יורק. הניצוצות עפו והשניים בילו יחד את הקיץ. שניהם ידעו שהקשר זמני ויסתיים עם חזרתה של ארין לסן פרנסיסקו. אולם ברגע האמת, הם החליטו שאולי כדאי לנסות לנהל קשר בטווח רחוק, בתקווה שיום אחד הם יכלו לעשות דברים קצת אחרת.

אמא שכונתית 
אמא שכונתית לצפייה ישירהתקציר:
במנהטן,אם לשניים מכינה מסיבת הפתעה לביתה שתחגוג את יום הולדתה השישית. האם איננה מודעת לאתגרים שעלייה להתמודד איתם בכדי להצליח במשימה . 

חלום אריזונה 
חלום אריזונה לצפייה ישירה
תקציר:
יצירת המופת של אמיר קוסטוריצה (שעת הצוענים), ניסיונו האמריקאי היחיד, משגרת אדם מבולבל בחזרה לעיירת מולדתו במערב המדברי, שם יפגוש חבר ילדות, אלמנה עשירה ואת בתה הדכאונית. החווה המרוחקת של שתי הנשים הופכת לאתר סוריאליסטי שמאפשר לגיבור לחזור לעולם ההזיה של ילדותו ובו זמנית לגלות אהבה אמיתית. עם ג'וני דפ, ג'רי לואיס הותיק, וינסנט גאלו,פיי דאנאוויי ולילי טיילור. 

רובודוק
רובודוק לצפייה ישירהתקציר:
חולים בלי ביטוח רפואי, חברות ביטוח חמדניות, תאגידים רפואיים חסרי לב ורופאים עמוסים – מערכת הבריאות נמצאת על סף קריסה וג'ק גורמן, עורך דין בעל אגו מנופח המתמחה ברשלנות מקצועית, מאושר מהמצב. תביעות נגד רופאים העניקו לו פרסום ועושר, עם צבא מלשנים עצום וקשרים בכל מקום. מעולם הוא לא פגש ברופא שממנו לא יוכל לחלץ תביעת רשלנות עסיסית, עד שחברת Rip Healthcare מפתחת רובוט-רופא מושלם בשם MD63 הידוע כ"רובודוק". הרובוט מחזיק בכל המידע הרפואי שבעולם ואינו יכול לטעות. אם יצליח, מערכת הבריאות תפרח, אך עבור ג'ק יהיה זה אסון. 

סוף סוף אלמנה
סוף סוף אלמנה לצפייה ישירהתקציר:
אן מארי לא מאושרת. היא חיה על אי יפיפה עם בעלה העשיר, בבית נפלא עם כל מה שרק אפשר לחלום עליו, אבל מרגישה מאושרת רק בזרועות המאהב שלה, ימאי צנוע בשם זילבר. כשבעלה נהרג בתאונת דרכים אן מארי מרגישה שסוף סוף תוכל להתחיל לחיות את חייה. אולם כשהמשפחה המורחבת מתאספת בביתה, מודאגת מהאלמנה שנראית המומה, הם מחליטים להישאר לצידה ככל שיידרש בכדי לעזור לה להשתקם. אן מארי מצידה, לא יודעת כיצד להודות כי מעולם לא הייתה מאושרת יותר ופוצחת בניסיונות להבהיר את המצב. מה שרק משכנע אותם להישאר קרוב יותר.

כרטיס הלוטו 
כרטיס לוטו לצפייה ישירהתקציר:
קוין קארסון הוא בחור צעיר שחי בשכונות העוני, והוא חייב לשרוד שלושה ימים בסוף השבוע לאחר שהשכנים שלו גילו שהוא מחזיק בידו כרטיס לוטו זוכה בשווי של 370 מיליון דולר. 

קיץ מסחרר 
קיץ מסחרר לצפייה ישירהתקציר:
מהבמאי של "סופרבאד:חרמן על הזמן" מגיעה הקומדיה השנונה והשובבה שתשבה את ליבכם. כשברנן (ג'סי אייזנברג) מוכרח לוותר על תוכניותיו לקיץ המושלם כדי לחסוך כסף ללימודי האוניברסיטה , הג'וב היחיד שהוא מצליח להשיג הוא בפארק השעשועים המוזנח והעלוב "אדוונצ'רלנד", בו המשחקים מכורים וההפעלות גורמות אך ורק לכאב. מזלו משתנה לטובה כשהוא פוגש באם (קריסטן סטיוארט, "דמדומים"), עובדת נוספת בפארק שיחד איתה והדמויות הססגוניות שמבקרות בפארק חופשת הקיץ הזו הופכת להיות הטובה ביותר שהיתה לו אי פעם. גדוש בדמויות צבעוניות ומשעשעות וטעון בפסקול "קטלני", הסרט הזה הוא "מסוג ההרפתקאות שכולנו צריכים" (קנת' טוראן, Los Angeles Times). 

ריקוד משחית 
ריקוד משחית לצפייה ישירה
 תקציר:
פארודיה על סרטי נעורים מוזיקלים מהיוצרים של "מת לצעוק 1 ו2". העלילה מתמקדת באפרו אמריקאי חובב ריקוד שמגיע משכונה מפוקפקת המתאהב ברקדנית לבנה ובלונדינית. השניים מגלים שחלומם המשותף הוא להשתתף בקרבות ריקוד.

נסה שבע עשרה 
נסה שבע עשרה לצפייה ישירהתקציר:
אלייז'ה ווד (שר הטבעות) משחק בסרט בחור צעיר שמתחיל ללמוד בקולג', אך מגלה להפתעתו שהוא יכול ללמוד יותר על החיים ועל אהבה בעזרת השכנות לבניין שמקרקרות סביבו ללא הפסקה. בתפקיד השכנות משחקות, מנדי מור (זמרת, יומני הנסיכה, סיפור אהבה בלתי נשכח), פרנקה פוטנטה (זהות כפולה, רוצי לולה) ודבורה הארי. קומדיה רומנטית חדשה שתעורר אצלכם המון חיוכים.

אושן 13 
אושן 13 לצפייה ישירהתקציר:
דני אושן (ג'ורג' קלוני) שב ואוסף את "החבר'ה" בפעם השלישית למכה נוספת. רק שהפעם זה אישי: ווילי בנק (אל פאצ'ינו), בעל הקזינו הגדול ביותר בלאס וגאס, מרמה את אחד מאחד עשר החברים המקוריים, ראובן טישקוף (אליוט גולד). דני מחליט ללכת על משימה כמעט בלתי אפשרית. לא רק שהם ירוששו את הקזינו של בנק לגמרי (וזה עוד החלק הקל שבתוכנית) הם גם ידאגו להרוס לו את הדבר שהכי היקר לו - המוניטין שלו. למזלם, טרי בנדיקט (גארסיה), מעוניין בדבר לא פחות מהם ומסכים לשתף פעולה. 

יום במלכודת 
יום במלכודת לצפייה ישירהתקציר:
טוק פנדילטון הוא טייס שחצן המשתתף בניסוי חדשני שבו ממזערים אותו ורכב מיוחד לגודל מיקרוסקופי ומזריקים אותו לתוך חתול, אל לפני שהספיקו להזריק אותו לחתול למעבדה מתפרצים החברה הרעים שרוצים את הטכנולוגיה לעצמם ומפריעים לניסוי, בזמן שכול המדענים נרצחים אחד אחרי השני מצליח אחד מהם לקחת את המזרק שבו נמצא הרכב עם טוק בתוכו ובורח ולפני שמת מצליח המדען להזריק את הרכב לתוך אדם אקראי שעובר באיזור שבמקרה היה ג'ק פוטר, בגע שטוק מבין שהוא לא נמצא בחתול הוא צריך לשכנע את פוטר להאמין בכול מה שקורה ולבקש ממנו לעזור לו לחזור לגודלו הרגיל דבר שלא יהיה קל בהתחשב בזה שפוטר הוא בחור רגיל ללא כול יכולות מיוחדות. 

מלחמת רוז ברוזמלחמת רוז ברוז לצפייה ישירהתקציר:"מלחמת רוז ברוז" היא המלחמה האולטמטיבית והיאפית, כאשר ערכיה הריקניים מתפזרים לכל עבר. אוליבר רוז (מייקל דגלאס) מאבד שליטה על אישתו ברברה (קתלין טרנר), לאחר 17 שנות נישואים. השניים אינם ניתנים לפיוס, אך אף אחד גם לא רוצה לצאת מהבית - המשמעות היא מלחמה כוללת בכל החזיתות.

שעשועים מסוכנים
שעשועים מסוכנים לצפייה ישירהתקציר:
דרמה קומית של פול בריקמן (גברים אינם עוזבים), ואחד התפקידים המשמעותיים הראשונים של טום קרוז (מגנוליה, אהבה בשחקים). ג'ואל גודסן (קרוז) הוא בן עשרה המתגורר בפרבריה השקטים של שיקגו, אשר הוריו הקפדנים והמעצבנים נוסעים לחופשה, ומשאירים אותו "אחראי על הבית". הוא עתיד לגלות שטיול אסור בפורשה של אבא שלו, ופגישה עם נערת ליווי נוצצת (רבקה דה-מורניי, היד שמנענעת את העריסה), יכולים לעלות הרבה כסף. ג'ואל הכריזמטי מחליט להשיג את הכסף בדרכים מקוריות מאוד, שגורמות לו לחשוב שאולי הוא לא מבוזבז אחרי הכל. טום קרוז היה מועמד לגלובוס הזהב על תפקידו בסרט זה.

אושן 12 
אושן 12 לצפייה ישירה
 תקציר:
שלוש שנים לאחר הסרט הראשון ודני אושן מחליט לקבץ את כל החברים מהסרט הראשון בניו-יורק ויחדיו לטוס לאירופה לבצע את השוד המורכב והמסובך ביותר בתולדות האנושות - מה שיהפוך את דני וחבריו לגנבים הטובים ביותר בהיסטוריה של המין האנושי. השוד מתבצע בשלושה לוקיישנים: אמסטרדם, רומא ופריס. מלבד ההכנות לשוד וביצועו הקבוצה צריכה להתמודד עם טרי בנדיקט בעל הקזינו המיליונר שאותו הם שדדו בסרט הראשון. מסתבר שזה עוקב אחרי החבורה ולא מרפה כאשר מטרתו לתפוס אותם על חם ולחסלם אחד אחרי השני. יש גם סוכנת אירופאית סקסית שלא מרפה מהם ואויב צרפתי מסתורי. הצוות המקורי הכולל את: ג'ורג' קלוני, בראד פיט, מאט דיימון, ג'וליה רוברטס, ואנדי גרסיה חוזרים ומצטרפים אליהם גם קתרין זטה ג'ונס, וינסנט קאסל, פיטר פונדה, רובי קולטריין וברוס וויליס.  

כלבים נגד חתולים 2  
כלבים נגד חתולים 2 לצפייה ישירה
 תקציר:
המלחמה המתמשכת בין כלבים וחתולים נעצרת(בהמתנה) כאשר הם משלבים כוחות כדי לתפוס את החתולה המרגלת הנוכלת עם תוכניות משלה של כיבוש העולם. 

האמת על סנטה 
האמת על סנטה לצפייה ישירה
 תקציר:
 מסתבר שסנטה קלאוס הוא לא הטלית שכולה תכלת שכולם חשבו שהוא. מדובר בשד שטני שהפסיד בהתערבות למלאך, ונאלץ לחלק, במשך 1000 שנה, צעצועים וממתקים לבני האנוש. השנה ההתערבות הגיעה למיצוייה וסנטה רוצה להשלים פערים. כך הופך לו חג המולד לחג השחיטה הגדולה.

 מסיבת שתיה
מסיבת שתייה לצפייה ישירה
תקציר:מסיבת שתייה סרט קומדיה בכיכובו של רנדי ווין. דופי המלך הקודם של הסטוצים והשלישיות הסוטות של אחחות גמה מתאהב בנערה כוסית בטירוף, אנדריאה, שבוטחת בוא כל כך עד שהיא מרשה לו לעשות מסיבה מטורפת לילה לפני החתונה שלהם... דופי חייב לפני החתונה לשרוד לילה אחד של מסיבות מטורפות, עם בחורות לוהטות, חרמניות וחברות לשעבר שלו, משחקי שתייה וסטרפטיז...
לעולם אל תיכנע
תקציר:תקציר:ג'ק טיילור (שון פריס), בדיוק עבר להתגורר בפלורידה עם משפחתו, על מנת לתמוך בקריירה המצליחה של אחיו הצעיר ולהפוך אותו לשחקן טניס מקצועי. בתיכון הקודם, ג'ק נחשב לכוכב הגדול של נבחרת הפוטבול אבל כאן, בעיר הגדולה, הדבר היחיד שזוכרים לו זה שהוא חם מזג ומרבה להיות מעורב בקטטות. עם ניסיון להשתייך הוא מגיע למסיבת תחילת השנה, כדי לפגוש בנערה שבה התאהב (אמבר הירד, "אלפא דוג", "כל הבנים אוהבים את מנדי ליין"), אך מהר מאוד מוצא את עצמו נאבק מול בחור אלים, ריאן מקדונלד (קאם ג'יגאנדט). לאחר שהוא מובס ומושפל בקרב לעיני כולם, חברו לכיתה מספר לו אודות אמנות לחימה חדשה (MMA) וקרבות מיוחדים הנערכים במקום. ג'ק נלקח תחת חסותו של מאסטר גדול, ג'ין רוקווה (דג'ימון הונסו, "לגעת ביהלום"), אך הוא מוכרח קודם ללמוד בעצמו לשלוט ברגשותיו בכדי להצליח. עבור ג'ק, הקרבות הם הרבה יותר מסתם הימור או הכרזה על מנצח, למעשה, דרכם הוא יגלה מי הוא באמת.
לעולם אל תיכנע 2
לעולם אל תיכנע 2 לצפייה ישירה
תקציר:הסרט לעולם אל תיכנע 2 מספר על שני לוחמים מתחומים שונים המצטרפים לתחרות אומנות לחימה בסגנון חופשי מחתרתית, על מנת להיות מוכנים עליהם לשכנע אלוף לשעבר שרק השתחרר מהכלא לאמן אותם.
אל תתעסקו עם הזוהןאל תתעסקו עם הזוהן לצפייה ישירה
תקציר:תקציר:לדביר זוהן (אדם סנדלר, "זמר החתונות", "צ'אק ולארי"), סוכן המוסד הטוב ביותר בישראל, נמאס מהמלחמות בישראל והוא רק חולם על להתחיל חיים חדשים כמעצב שיער בארה"ב. בעודו נלחם שוב פעם ביריבו המושבע הפנטום (ג'ון טורטורו, "סדנה לעצבים"), מחליט זוהן לביים את מותו, ובכך בזמן שכל העולם חושב שהפנטום הביס את הזוהן, הוא מספיק לברוח לארה"ב. בארה"ב מנסה זוהן להתקבל לעבוד בסלון עיצוב השיער בו חלם לעבוד אך במקום, הוא פוגש את אורי (עידו מוסרי), בחור ישראלי שמתחבר לזוהן ומציע לו לנסות להתקבל לעבודה במספרה מקומית המנוהלת ע"י בחורה פלשתינאית (עמנואל שריקי, "הפמליה").

תגובות

לא הייתה אפשרות למצוא את כתובת ה-URL של מפרט הגאדג'ט
Comments