Home


 Dobrý den!

Jmenuji se Petr Brandejs, a tato stránka slouží vlastně jenom k tomu, abyste se snadno zorientovali ve všech mých (převážně hudebních) aktivitách. 
Takže se prosím podívejte na menu nad mou fotografií a klikněte na to, co Vás zajímá

Petr

Novinky:

Tak po menších technických problémech nám online přihlášky na dílnu v Malých Svatoňovicích běží. Některé třídy už jsou skoro plné, někde ještě místa jsou. Neváhejte a hlaste se zde.
  
Kniha Jak se dělá bluegrass je na světě! Je tam všechno možné - co je bluegrass, jak se hraje a zpívá, historky, cvičení, výuka, ozvučení, nahrávání, chlastání...:-) Vydalo G+W Cheb, k dostání je ve všech možných knihkupectvích, samozřejmě na našich koncertech, v krajním případě vám ji můžu poslat, ale ta pošta už neví, co by za poštovné chtěla:-). Stojí kolem 120Kč a vypadá takto:

Ondra Kozák byl tak laskav a natočil se mnou tzv. podcast. Jak jsem zjistil, je to rozhovor!:-) Takže kdo by chtěl vědět něco o mých hudebních začátcích, názorech a jiných poruchách může si pustit rozhovor zde. Mimochodem, jsou tam i rozhovory s několika mými dalšími oblíbenými hudebníky.


Další termíny akcí jsou:

23. podzimní dílna proběhne v Malých Svatoňovicích 26. - 28. 10. 2018, i když hlavní organizátor Jindra Hylmar náhle zemřel. Více o dílně zde.

Termín JamCampu na Svinci u Nového Jičína je už znám: 25. - 27. 1. 2019.

Zdá se, že hodiny banja po Skypu mají smysl, takže kdo byste o ně měl zájem, napište mi mail. Zkusíme najít 
Výsledek obrázku pro skype logo
společný termín.

Je možno domluvit i hodiny banja u mne doma (Bludovice u Nového Jičína).

13. zimní dílna v Novém Jičíně proběhla 9. - 11. 3. 2018. Více zde.

Za sebou máme JamCamp v Novém Jičíně (26. - 28. 1. 2018), podrobnosti zde. Výsledky hodnotícího dotazníku mi udělaly radost! Zkoušeli jsme letos nový formát, kde zkušení absolventi víc hráli a zdá se, že se to povedlo.

JamCamp v Mojmírovicích u Nitry
(který proběhl nakonec v Podhradí:-) 24. -26. 11. 2017 je za námi. Větší rodinka šesti frekventantů hrála a hrála, až mě bolela ruka z basy i kytary:-).


Podzimní dílna
27. - 29. 10. 2017 je za námi. Nový web dílny najdete zde.

Nové CD Bluegrass Cwkotu je na světě! Jmenuje se A Better Way a přispěl jsme na něj 3,5 skladbami:-). Více již brzy na stránkách Cwrkotu.