Home


 Dobrý den!

Jmenuji se Petr Brandejs, a tato stránka slouží vlastně jenom k tomu, abyste se snadno zorientovali ve všech mých (převážně hudebních) aktivitách. 
Takže se prosím podívejte na menu nad mou fotografií a klikněte na to, co Vás zajímá

Petr
Hlavní organizátor posledních 14 bluegrassových dílen v Malých Svatoňovicích Jindra Hylmar zemřel v noci na 19.6. ve spánku na selhání srdce. Na podzim nastoupil do vytouženého důchodu a užíval si nové chaty nad Malými Svatoňovicemi. Čerstvě se pustil do tenisu, ještě v neděli mi volal a 
​v pondělí​
 mi napsal e-mail. Poslední.

Bude nám všem chybět. Hodně sil hlavně jeho ženě Evě a celé rodině.

Rozloučení se koná v pátek 22. 6. v 16:00 v Trutnově ve smuteční síni na hřbitově.

Pro připomenutí - pár fotek s Jindrou (i bez něj) najdete zde.

Užijme každého dne, přátelé.Novinky:
Kniha Jak se dělá bluegrass je na světě! Je tam všechno možné - co je bluegrass, jak se hraje a zpívá, historky, cvičení, výuka, ozvučení, nahrávání, chlastání...:-) Vydalo G+W Cheb, k dostání je ve všech možných knihkupectvích, samozřejmě na našich koncertech, v krajním případě vám ji můžu poslat, ale ta pošta už neví, co by za poštovné chtěla:-). Stojí kolem 120Kč a vypadá takto:


Ondra Kozák byl tak laskav a natočil se mnou tzv. podcast. Jak jsem zjistil, je to rozhovor!:-) Takže kdo by chtěl vědět něco o mých hudebních začátcích, názorech a jiných poruchách může si pustit rozhovor zde. Mimochodem, jsou tam i rozhovory s několika mými dalšími oblíbenými hudebníky.


Další termíny akcí jsou:

23. podzimní dílna proběhne v Malých Svatoňovicích 26. - 28. 10. 2018, i když hlavní organizátor Jindra Hylmar náhle zemřel (viz výše). Více o dílně zde.

Termín JamCampu na Svinci u Nového Jičína je už znám: 25. - 27. 1. 2019.

Zdá se, že hodiny banja po Skypu mají smysl, takže kdo byste o ně měl zájem, napište mi mail. Zkusíme najít 
Výsledek obrázku pro skype logo
společný termín.

Je možno domluvit i hodiny banja u mne doma (Bludovice u Nového Jičína).

13. zimní dílna v Novém Jičíně proběhla 9. - 11. 3. 2018. Více zde.

Za sebou máme JamCamp v Novém Jičíně (26. - 28. 1. 2018), podrobnosti zde. Výsledky hodnotícího dotazníku mi udělaly radost! Zkoušeli jsme letos nový formát, kde zkušení absolventi víc hráli a zdá se, že se to povedlo.

JamCamp v Mojmírovicích u Nitry
(který proběhl nakonec v Podhradí:-) 24. -26. 11. 2017 je za námi. Větší rodinka šesti frekventantů hrála a hrála, až mě bolela ruka z basy i kytary:-).


Podzimní dílna
27. - 29. 10. 2017 je za námi. Nový web dílny najdete zde.

Nové CD Bluegrass Cwkotu je na světě! Jmenuje se A Better Way a přispěl jsme na něj 3,5 skladbami:-). Více již brzy na stránkách Cwrkotu.