Новини

Шановні учні та батьки!

Повідомляємо про зміни в роботі школи:
12.10 та 13.10 працюємо в дистанційному режимі💻📗☕️
14.10 День захисника України (вихідний)🤩🥳
З 15 по 28 жовтня осінні канікули🍁🌲🚴‍♂️

 Уроки за ZOOM розкладом будуть проводитись у разі подовження карантину після канікул. На 12.та 13.10 формат роботи повідомить класний керівник


Шановні вчителі, батьки та учні! Оскільки  карантин в Україні продовжено до 31.10.2020, школа працюватиме в ОСОБЛИВОМУ режимі.


список 1 класу 2020-2021 н.р


Текстовое поле

Кількість вільних місць в 1-х класах - 14.


Організоване закінчення 2019-2020 навчального року
Шановні учні та батьки! Щиро дякуємо за співпрацю та допомогу в організації навчального процесу під час карантину. Будь ласка, ознайомтесь із алгоритмом закінчення навчального року.
1. Підсумкові контрольні роботи відбудуться до 21 травня
2. Виставлення оцінок за ІІ семестр до 25 травня
3. Виставлення оцінок за рік до 28 травня
4. Закінчення навчального року 29 травня
5. Копії свідоцтв досягнень (1,2 класи), табелів (1-8,10 класи),   свідоцтв про базову освіту та  характеристик (9 клас) будуть надіслані онлайн до 15.06.2020. Оригінали документів будуть видані на початку 2020-2021 навчального року.
Нагадуємо, що будь-які питання, пропозиції та зауваження Ви можете надіслати через розділ "Зворотній зв'язок", а також за телефонами:
Директор Катерина Миколаївна Яніва - т. 0958873566,
Заст. дир. з НВР Бірюк Ірина Сергіївна - т. 0668871758.


Увага!

6 квітня стартують онлайн-уроки для учнів 5-11 класів на карантині: час та програма занять, де та як приєднатися до навчання
Посилання на проходження сертифікації для вчителів, які пройшли навчання для участі в пробному ЗНО

Шановні друзі!
Питаня відповідальної поведінки в медіапросторі є надзвичайно
актуальним сьогодні. Не пропустіть!

https://naurok.com.ua/conference/internet-safety?fbclid=IwAR2iqdjty0cm4-WVdojfZIqG3VCfP5yvhEfYNx-o-811DYgZ4O2on43mu4UУвага! Вибір підручників для 3 та 7 класів!
 Шановні колежанки! На сторінці "Підручники " наявна необхідна інформація

"Педагогічні працівники ЗЗСО з 24 лютого до 12 березня 2020 року ознайомлюються з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу, а з 30 березня до 15 квітня 2020 року - для 7 класу".

 
День  пам’яті жертв Голокосту
До дня пам’яті жертв Голокосту  учні 8-11 класів переглянули відео «Злочин проти людства». Було організовано виставку літератури та дослідницьких робіт учнів «Трагічні сторінки Голокосту».

 

День Соборності України

Державне свято День Соборності України учні школи відзначили урочисто та патріотично. У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила». Також діти  намалювали  яскраві малюнки, приурочені до Дня Соборності. А щоб підкреслити  значення  свята, одягнулися  у вишивані сорочки. В кінці дня пройшов флеш-моб: «Живий ланцюг єднанняУчні 10-11 класів переглянули фільм «Свято Злуки. Політика пам’яті». Фільм дав відповіді на багато запитань і показав, що двадцяте століття залишило нам у спадок вирішальні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності. Між учями  7 та 8 класів, під керівництвом вчителя історії Британ Г.А., пройшов брейн-рінг «Найкращий знавець України».                                                                                                                                                                                       

  
 

Всесвітній день обіймів

21 січня  Всесвітній день обіймів розпочався у школі під гаслом «Почни свій день з обіймів!» Це  одне з найцікавіших свят, що існують у світі. Цей чудовий день подарував усім гарний настрій і незабутні емоції.Ура ! ми пройшли !!!!! GoCamp з нову з нами!Дізнатися про стан оброблення реєстраційних документів можливо в онлайн режимі на сайті УЦОЯО та на нашому сайті за номером реєстраційної картки (за допомоги сервісу «Стан опрацювання документів».


Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Участь у зовнішньому оцінюванні може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

Методичні рекомендації щодо проведення ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад 
Мета: запобігання поширенню депресивних розладів. Позитивний настрій - найголовніше в житті.Саме оптимізм не дозволяв нам сумувати в цей день. Переконайтесь.... 
Де Савур-могила,
Широка долина,
Сизі орли пролітають,
А маленькі козачата, 
Як мак процвітають.....


 
 Покрова, День козацтва і Захисника України.
Добра традиція благодійництва не залишила нікого байдужим. Учні, батьки, вчителі зібрали і відправили життєвонеобхідні речі нашим героям. Це велика допомога. 

Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.

 
Неймовірна, чаруюча краса поробок з природнього матеріалу, радувала нас в продовж тижня. Усі охочі брали участь, а ті хто не встиг, мав змогу милуватися шедеврами наших дітей та батьків.
 
 До 20 вересня була проведена виставка колажів "Батьки школи в обличчях". Всі класи взяли участь, кожна дитина вклала частинку свого серця і любові. Впізнаєте себе?

 
 
20 вересня на базі ЗШ № 2, відбувся фестиваль з футболу. В цих змаганнях взяли участь учениці 3-4-х класів. Дівчатам дуже сподобалось брати участь, в захваті залишились усі. Пропонуємо переконатися....
 


 
Під час акції до всесвітнього Дня миру "Діти - метелики миру" кожен учень школи зміг розказати про своє бачення миру, шляхи завершення війни, побажати мирного неба своїм рідним і однокласникам. Хочеться сказати, що деякі відповід були вражаюче щирими і дорослими....  Детальніше 

А Вам подобаються туристичні походи? Нам так!
13.09 дітлахи, вчителі  та батьки у рамках Олімпійського тижня здійснили туристичний похід
Як це було...


Л № 1132 від 23.08.2019‎‎(1)‎‎


Шановні колежанки і колеги!
На сторінці НУШ ви можете ознайомитись з оновленою нормативною базою.
Будьте в курсі останніх змін:)


Давайте зробимо літо незабутнім!


Увага! Вже є перші результати проекту27.07.2019 відбувся випускний бал! 
Яскравими, натхненними і надзвичайно вродливими були випускники! 
Слова вдячності, хвилюючий вальс і прощальна пісня
нікого не  залишили байдижим!

Від школи, як від лагідної мами, 
В життя доросле, в зоряну блакить, 
Одинадцятий клас ваш журавлями, 
На зустріч сонцю впевнено летить! 

Ми все, що знали вам дали в дорогу: 
Знання, уміння і душі тепло, 
Щоб з часом крокували тільки в ногу 
Й провалля на маршруті не було. 

Щоби здійснились дивні ваші мрії 
Неначе пісня, склалося життя. 
Щоб не згубили Віри і Надії 
Й не стало у Коханні вороття! 

Стоїть на злеті клин ваш журавлиний, 
Щоб горизонт розрізати крилом! 
Нехай в житті удача вас не кине, 
Не у великім ділі, ні в малом!Дорога шкільна родино! Учні, батьки, колежанки!
Вітаємо Вас із закінченням 2018-2019 навчального року!
Бажаємо гарних, цікавих, веселих канікул,
здорового та захоплюючого відпочинку!
Свідоцтво досягнень - перший офіційний документ!

Впродовж останнього тижня навчання в 1 класах відбулись відкриті виховні заходи з нагоди урочистого вручення Свідоцтв досягнень. Першачки поставились до свох виступів дуже відповідально: всі вивчили слова  віршиків, дуже голосно:) і виразно співали пісні, були активними під час вікторин та ігор. Слід сказати, що батьки теж відчули значущість  події і всіляко підтрумували  дітлахів, а іноді переживали навіть бльше ніж малеча:)
Вітаємо вчителів 1 класів із закінченням першого року роботи в НУШ! Ви надихали колег своїми знахідками, творчістю та новими формами роботи.
Це був цікавий досвід для батьків, учнів та вчителів!Шановні батьки!
На інформаційному стенді у вестибулі школи Ви можете ознайомитись зі списком учнів, зарахованих до 1 класу!

На 01.06 2019:
 Парелель
Кількість учнів
Кількість     вільних        місць                                 
1 класи
52
8
 2 класи
59
13
 з класи
 53 3
 4 класи
53
 3
5 класи
45
11
 6 класи
45
11
7 класи
51
 5
 8 класи
40
 16
 9 клас
 41 15
 10 клас
 25 3
 11 класи
29
0

до 1 класів зараховано 52 учні, вільних місць - 8.
Чекаємо на Вас!ШУКАЄМО ТАЛАНТИ…

    Починаючи з 2004 року в Україні відбувається конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці.     Започатковано його громадською діячкою Марією Фішер-Слиж у Канаді        (м.Торонто). Метою такого Всеукраїнського (Всекримського) заходу є         сприяння глибшому ознайомленню та вивченню молоддю спадщини відомої української поетеси, долучення учнів до збереження й розвитку культурних   надбань, виховання патріотизму.

    Учні нашої школи є активними учасниками в різних номінаціях. За останні чотири роки було три переможці. У 2019р. в напрямку «Поезія» спробували свої творчі здібності Рудь Лілія (11-А кл.) та Мамай Владислава (10-А кл.). В             напрямку «Малюнок» – Головко Олександра, Трофімова Валерія (11-А кл.) та Бормотова Альона (10-А кл.).

    Приємно, що традиція перемоги не покидає нас, бо і в цьому році є                     переможець. Це Бормотова Альона, яка створила композицію (графіка) «Родина Лесі Українки». Компетентне журі визнало її роботу як одну з кращих і надіслало Диплом ІІІ ступеня, а разом із ним – подарунок (книга Д. Коула       «Лялька»).

   Учителю української мови та літератури Щербині Л.М. надіслали Подяку за творчий пошук та високопрофесійну підготовку молоді до Всеукраїнського конкурсу.

   Знаємо, що серед учнів нашої школи є обдаровані особистості. Віримо в те, що й надалі вони впевнено проявлятимуть себе на творчій «арені» України.

 
 


 З січня 2019 року в школі створено 5 творчих груп, до складу яких входять вчителі середньої, початкової і старшої ланки. Кожна група протягом календарного року працює над обраною проблемою. Переглянути фотозвіти роботи творчих груп за  півріччя можна на  новій сторінці "Творчі групи"

 Увага! Шановні учні та батьки!
Дізнатись про нормативи та графік проведння щорічного оцінювання
з фізичної підготовленості можна ТУТ
Батькам майбутніх першокласників!

Шановні батьки! На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи.УВАГА!

Інститут модернізації змісту освіти запрошує вчителів здійснити вільний та відповідальний вибір підручників для 6 та 11 класів

З 12 березня по 24 березня 2019 року в електронній бібліотеці педагогічні працівники мають можливість познайомитися з фрагментами електронних версій підручників для 6 та 11 класів.

Для ознайомлення необхідно:
 • 1. Обрати розділ «Конкурс підручників».
 • 2. Обрати підрозділ «Конкурсний відбір підручників для 6 класу» або «Конкурсний відбір підручників для 11 класу».
 • 3. Обрати предмет.
 • 4. Ознайомитися з переліком підручників.
 • 5. Переглянути інформацію про обраний підручник та завантажити фрагмент його pdf-версії для ознайомлення.


Цікавим, незвичайним і дуже насиченим видався Тиждень географії!
Дякуємо вчителям географії  Слоньовій Л.А. та Васильківській О.С.за проведення і підготовку!Тиждень географії
Шановні колежанки! На сторінці "Підручники " ви можете ознайомитись з переліком підручників для 2 класу
05.02.2019 учні школи долучились до всесвітнього Дня безпечного інтернету
 Огляд-конкурс "Країна майбутнього"

Видео YouTube

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Іформація щодо зарахування учнів до перших класів завжди доступна і актуальна на сторінці "Для батьків"ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ!
Вітаємо Вас з Днем Соборності!

Батьківщино, Вітчизно, країно моя!

Де б в житті я не був, ти завжди біля мене, зі мною.

      Ти – це сонце барвисте, це – ліс, це поля.

Я пишаюсь твоєю красою!

22.01.2019 року учні 4-Б класу ( кл.кер. Сердюченко О.С.) провели відкритий виховний захід до Дня Соборності України. Дуже класно, коли серця людей єдніє одна думка, один вірш, одна пісня...

Дякуємо!

 
 


Шановні батьки учнів перших класів!
Дізнатись про цікаві уроки Ваших дітей Ви можете навівши курсор на розділ "НУШ" та перейшовши на сторінку "Перші класи"
Наказ №361 Про підсумки ІІ етапу олімпіад 2018-2019


Шановні друзі, діти, батьки, колеги! Щиро вітаємо Вас з Новим 2019 роком!
Бажаємо Вам здоро'я, любові, творчості, тепла і миру. Нехай здійсняться усі заповітні мрії!
Зі святом!
 
 
 

Результати участі у ІІ турі Всеукраїнських олімпіад
з ІКТ, математики, астрономії

ІКТ V 76,8 Рєзнік Б.О., 9-А клас, 4 місце, 6,5 балів, вч. Дорофєєва В.Я.
Чупіков В.Ю., 10-А, 5 місце, 28,5 балів, вч. Дорофєєва В.Я.
Кірєєв Д.О., 11-Б клас, 3 місце, 41,8 бали, вч. Дорофєєва В.Я.
математика ІІ 55 Кльова М.М., 10-А, І місце, 14 балів, вч. Гвоздецька О.С.,
 Сіберт В.А., 6-А, ІІ місце, 17 б.,
 вч. Мироненко Л.В.
Астрономія ІІ 43 Кльова М., 10-А клас ІІ місце 24 бали
Ізмалков О., 11-А клас, І місце, 19 балів
вч. Бондаренко Я.В.
Вартість пробного  ЗНО в Дніпропетровському регіоні за одне тестування складає 

136 грн. 50 коп. (разом з ПДВ)Результати участі у ІІ турі Всеукраїнських олімпіад
з російської мови та інформатики


Інформатика ІІІ 120 Хандрига А., 10 клас, І місце
Капштик Є., 11 клас, 5 місце
рос. мова ІІІ 33.4 Свічкар О.11-А,5місце-26.3б.,
Омельченко Н.10-А, 1 місце-36.9,
Бєлова Н. 9-а 2 місце-33.7б,
Крупа І.4 місце-36.6б.,
 вчительБодрова Т.Б.

Вартість пробного ЗНО становитиме від 129 до 137 грн

Вартість пробного ЗНО становитиме від 129 до 137 грн

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні для осіб, які мають намір використати цей інструмент при підготовці до тестування.

Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 129 до 137 грн в залежності від регіону проживання учасника. ДЕТАЛЬНІШЕ


Н №313 Про підсумки проведення ІІ ‎‎‎(міського)‎‎‎ етапу XІX Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцмка у 2018 - 2019 н. р.


Видео YouTubeРезультати участі у ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з англійської мови та фізики

02.12.2018 20:23:22 фізика ІV 15 Гордієнко С., 8 клас, 5 місце,
Рєзнік Б., 9 клас, 4 місце,
Кльова М., 10 клас, 2 місце,
Капштик Є., 11 клас, 3 місце
05.12.2018 10:35:15 Англійська мова ІІ 362,4 Новак Д., 8 клас, 99,4 б, ІІ м.,вч. Бірюк І.С.;
Сич Є., 9-А клас, 65,4б, VI м., вч. Піхотіна Т.С.;
Хандрига А., 10-А клас, ІІ м., вч. Бірюк І.С.;
Ізмалков О., 11-А клас, І м., вч. Піхотіна Т.С
.Результати участі в ІІ турі Всеукраїнских олімпіад
станом на 26.112018

Українська мова і література V 72,7 Гордієнко С., 8 клас, V місце, 6 балів, вч.Леник Н.В.; Полосухіна А., 9 клас, ІІ місце, 27 балів, вч.Гулак Я.П.; Омельченко А., 10 клас, ІІІ місце, 23,2 бали, вч.Щербина Л.М.; Шаламова В., 11 клас, V місце, 16,5 балів, вч.Щербина Л.М.
Хімія ІІІ 79.75 Мельник Вікторія, 8клас, II місце, 22 бала, вч.Кондратюк О.П;
Сич Євген, 9 клас, III місце, 17.25 бала, вч.Кондратюк О.П;
Кльова Микола, 10 клас, II місце, 22 бала, вч.Кондратюк О.П;
Капштик Євген, 11 клас, IV місце, 18.5 бала,вч.Кондратюк О.П.
Географія V 37 Гресик Єгор, 8-Б клас, 15,5 балів, ІІ місце, вчитель Слоньова Л.А.
Рєзнік Богдан, 9-А клас, 4 бали, V місце, вчитель Слоньова Л.А.
Зарожевська Анастасія, 10-А клас, 9 балів, IV місце, вчитель Слоньова Л.А.
Ізмалков Олексій, 11-А клас, 8,5 балів, V місце, вчитель Слоньова Л.А,
История V 123 Мельник Виктория 8 клас -учасник 26,5 б, Воробйова Алина 9 клас 1мисце 47 б, Ревякина Алйона 10 клас 20,5 б, Измалков Олексий 11 клас 29 б 4 місцеНагороди знаходять своїх героїв! Наші учні - наша гордість!

Я - майбутнє України
У рамках проекту «Енергоефективні школи: нова генерація» 15 листопада в місті Дніпро відбувся захід на честь Дня енергоефективності. Організаторами виступили «Інститут місцевого розвитку» та компанія ДТЕК. Детальніше...


Результати участі в ІІ турі Всеукраїнских олімпіад
станом на 12.11.2018

Назва предмета Загальношкільне місце Загальна кількість балів П.І.П. учнів, клас, місце, кількість балів, П.І.П. вчителя, який підготував учня
Екологія І 246,1 Кльова М.М. 10 клас,1 місце,113,5 балів,вч.Корненко Г.М. Ізмалков О.,11 клас,3 місце, 132,6 балів, вч. Корненко Г. М.
Біологія ІІІ 283 Новак Денис, 8 кл.2 місце,58 балів.Воробйова Аліна, 9 кл.2 місце, 54 бали.Ревякіна Альона,10 кл.3 місце,85 балів. Свічкар Олена, 11 кл.4 місце,86 балів.
Вч.  Корненко Г. М
.
Економіка І 31 Сірий Станіслав, 11-А, І місце 18 балів, вчитель Слоньова Л.А.
Зарожевська Анастасія, ІІ місце, 13 балів, вчитель Слоньова Л.А.
Правознавство І 189 Воробйова А., 9 клас, І місце, 53 бала,вч.Курило Т.І.,Ревякіна А, 10клас, 1місце,71,5 бал, вч Курило Т.І., Рудь Л, 11 клас,2 місце, 64,5 балаНадзвичайно емоційно, у душевній атмосфері й зовсім нестандартно учні 9 а класу відзначили День української писемності та мови.
Мова - це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і Батьківщину.
Підготовка до ЗНО-2019: пробне тестування

Підготовка до ЗНО-2019: пробне тестування

Пробне ЗНО – це добровільне платне тестування з метою ознайомлення з процедурою ЗНО у 2019 році

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Щиро вітаємо вчителя української мови та літератури Щербину Л.М. з отриманням Обласної педагогічної премії до Дня працівника освіти!


Премія

Затверджено графік проведення ЗНО 2019 року

Затверджено графік проведення ЗНО 2019 року

Основна сесія тестування в 2019 році розпочнеться 21 травня тестуванням з математики

Міністерством освіти затверджений календарний план проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, яким визначені дати проведення тестування основної сесії ЗНО в 2019 році.

ДТЕК  навчає та об’єднує!

22 вересня 2018 року учні 10-А класу (Аметова Л., Гулак А., Кльова М., Колесник В., Мамай В., Ногаєв Д., Омельченко А., Хандрига А.) разом з класним керівником Гвоздецькою О.С. відвідали м.Київ  і розпочали участь в проекті «Еергоефективні школи: нова генерація. Міжрегіональні класи». ДЕТАЛЬНІШЕ...


 
   Відпочиваючи навчаємось:)
З 13 по 23 серпня в Першотравенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відкрито англомовний клуб GoCamp-2018. Цього року з нами співпрацюють два талановиті і дуже ерудовані волонтери Ребаз Хошнау з Курдистану та Нікіта Кауфман з Німеччини. Вони щодня заряджають учнів позитивом та безкінечною енергією, спонукаючи на нові звершення.   Детальніше....Дорогі учні, батьки й вчителі!
Щиро вітаємо Вас з початком 2018-2019 навчального року!
Бажаємо бути творчими й успішними, здоровими та енергійними,
спортивними і дружніми! Гарних оцінок, цікавих уроків, яскравих вражень і незабутніх моментів!
Затверджено Типові освітні програми Нової української школи

МОН оприлюднило Типові освітні програми для 2–11-х класів                                 Чотири Типові освітні програми затверджено наказами від 20.04.2018:                         для 2–4-х класів — за № 407                                                                                                   для 5–9-х класів — за № 405                                                                                                   для 10–11-х класів (Стандарт 2004 року) — за № 406                                                             для 10–11-х класів (Стандарт 2011 року) — за № 408.


Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти
навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році, розроблені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.

Просимо довести їх до відома вчителів закладів загальної середньої освіти.

З повагою заступник Міністра Павло Хобзей

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Звіт по роботі над науково-методичним проектом «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства» в 2017-2018 н.р.

 Протягом 2017-2018 н.р. навчальна, виховна та методична діяльність школи була спрямована на роботу над ІІІ (практичним) етапом обласного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства»...

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Дорогі учні, колеги та батьки!
Щиро вітаємо Вас із закінченням 2017-2018 н.р.!
 Бажаємо гарного, яскравого літа, теплої, сонячної погоди, приємних знайомств і незабутніх подорожей!
Чекаємо  на зустріч 1 вересня!


 


21.05.2018 завершилось проведення щорічного оцінювання з фізичної підготовленості учнів, з результатами можна ознайомитись тутУВАГА!!!  ОГОЛОШЕННЯ!!!

Швидко спливає час...

       Завершується ще один навчальний рік, і знову в нашій школі 29 травня гостинно розпочне свою роботу пришкільний табір відпочинку"Смарагдове місто"

       Педагогічний колектив ставить перед собою завдання: як зробити час перебування в таборі цікавим, корисним та яскравим!

       Учителі добре знають кожну дитину й кому яку справу доцільно довірити. Дитина - це перш за все творча особистість, яка потребує постійної реалізації своїх задумів і планів.

       Шановні батьки! Зробіть правильний вибір - замініть рутину кожного дня своєї дитини творчістю, позитивом, усмішками, спілкуванням, досягненнями…

Режим роботи табору:

з 29.05.2018 до 15.06.2018 у будні дні з 08.00-14.00
Від профорієнтації до професіоналізму

      У житті кожної особистості настає момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Але саме зараз молоді дещо складно зробити правильний вибір.  Адже ми живемо в країні, яка відкриває перед молоддю необмежені можливості для набуття будь-якої професії. І як зробити свій вибір, щоб не помилитися?...   04.05.2018 року учні нашої школи мали можливість поспілкуватися з керівництвом шахтоуправління «Першотравневе». ВІТАЄМО!!!Вітаємо!
 Ученицю 11-А класу Личану Дар'ю (вч. Щербина Л.М.), яка стала переможницею в конкурсі "Ми зможемо змінити світ!" до Дня Єднання студентів всіх країн Європи, Азії, Африки та Латинської Америки, який проводив університет імені Альфреда Нобеля.
Детальніше...  Тепла зустріч до Дня Перемоги
    Зі своїми учнями 9-Б класу побували в гостях у ветерана війни Василя Степановича та Анни Михайлівни Худоєрко. Ця гостинна зустріч надовго запам'ятається мені та дітям. Василю Степановичу 96 років, але його енергії, ентузіазму, прагненню жити міг би позаздрити кожен. Під час війни він був три рази поранений, але вперто боровся за своє життя. Він розказав учням, що завжди займався спортом, ходив на танці (там познайомився зі своєю прекрасною дружиною), співали в Луганському народному хорі. Ця сім’я – переселенці із Луганська, які вже три роки проживають в Першотравенську. Найбільше вразило їх ставлення одне до одного. Я не можу забути його лагідне звертання «Аннушка», а Анна Михайлівна взявши його за руки: «Васенька, извини что перебиваю». В  затишній квартирі віяло теплом, любов’ю та повагою. Діти були приємно вражені, і вирішили, що це була наша не остання зустріч.                                                                                                 
Кл.кер. 9-Б класу Гвоздецька О.С.
 


 

Родинне свято щирості і добра

  03.05   учні 3-А класу (кл. кер. Біла Ю.В.) говорили слова подяки своїм рідним на святі «Щастя бути разом». У актовій залі зібралися найдорожчі для дітей люди. Запрошеними були і друзі – учні 3-Б класу. Детальніше...

 УВАГА!    
Шановні учні і батьки, наближається час ДПА.
Розклад ДПА 2018 та склад комісії завжди можна переглянути на сторінці ДПА та ЗНО 
 
Протягом квітня вчителі школи вибрали  нові, якісні та сучасні підручники для 5 та 10 класів. Зі списком підручників можна ознайомитись тут


 

Дякуємо всім учням та вчителям, які взяли участь в міському етапі конкурсу "Ода юним олімпійцям". Вітаємо із зайнятим І місцем ученицю 5-А класу Білу Ганну та ученицю 6-А класу Горбатюк Вікторію, яка зайняла ІІ місце.

Н № 106 про підсумки ода юним олімпійцям.docx 
 НАРЕШТІ!!!!  ГО" КАКТУС (Громадські Ініціативи в українському стилі)" завітає до нас!!!
Графік семінарів виглядає так: 
9:30 - 10:00 - Реєстрація
10:00 - 10:15 - Церемонія відкриття 
10:20 - 10:55 - Командна робота на тему колективної ідентичності  
11:00 - 12:10 - Лекція на тему дискримінації
12:15 - 12:30 - Обговорення можливостей в освіті, міжнародних програм обміну та саморозвитку
12:35 - 13:05 - Обідня перерва 
13:10 - 14:20 - Лекція на тему інформаціїної свободи 
14:25 - 15:55 - Робота в командах на тему проектного дизайну 
16:00 - 16:25 - Створення учасниками власного прикладу соціальної реклами на базі отриманого матеріалу 
16:30 - 16:45 - Церемонія закриття 
16:45 - 17:00 - Презентація діяльності ГО" КАКТУС (Громадські Ініціативи в українському стилі)"
Протягом семінару молоді люди віком від 14 до 18 років матимуть нагоду:
•  практикувати англійську мову (весь семінар відбувається виключно англійською);
•  здобути навички у проектному менеджменті, роботі в команді, критичному і творчому мисленні;
•  дізнатися більше про дискримінацію у сучасному супільстві та безпечне користування соціальними мережами та іншими інтернет ресурсами;
•  ознайомитися з соціальними ініціативами інших прогресивних молодих людей та активістів;
•  покращити свої лідерські здібності.
06.04.2018 відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня і ми маємо змогу привітати колег, які пройшли атестацію в 2018 році.
Вітаємо!!!!!
 • Костенко І.О., вчителя початкових класів, професійна діяльність якої відповідає  раніше присвоєним кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії" та педагогіному званню "вчитель-методист";
 • Жилу В.І., вчителя початкових класів, з присвоєнням педагогічного звання "вчитель-методист";
 • Коровіну Н.Ю, вчителя початкових класів, Щербину Л.М., вчителя української мови та літератури та Гвоздецьку О.С., вчителя математики, з присвоєнням педагогічного звання "старший учитель";
 • Корненко Г.М., вчителя біології, з присвоєнням кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії";
 • Леник Н.Ю, вчителя української мови та літератури та Курило Т.І., вчителя історії та правознавства, професійна діяльність яких відповідає  раніше присвоєній  кваліфікаційній категорії "спеціаліст І категорії";
 • Бірюк І.С., вчителя англійської мови, з присвоєнням кваліфікаційної категорії "спеціаліст І категорії";
 • Земляну К.І., вчителя початкових класів та Дорофєєву В.Я., вчителя математики, з присвоєнням кваліфікаційної категорії "спеціаліст ІІ категорії".
Це був насичений і надзвичайно цікавий рік, бажаємо всім творчої наснаги та професійних звершень!!!

Адміністрація школи

 

Педагогічна рада «Національно-патріотичне виховання як фактор цілісного формування особистості», проведена 27.03.2018, була присвячена обговоренню методів і засобів впливу, пошуку шляхів до серця сучасного патріота.  Детальніше...

 

Під час весняних канікул відбулись міські  спортивні змагання з футболу на приз "Шкіряний м'яч" у  чотирьох вікових групах. Команда хлопців 2004 р.н у складі Радіонова С., Рибалка В., Горецького М.,Кечіна І., Сича Є., Пуздренка А. та Шкотова Д. зайняла почесне І місце. Учні були нагороджені грамотою і кубком. Команда  учнів 2005 р.н. зайняла ІІІ місце, команда учнів  2006 р.н. - ІІ місце. Особливо відзначився учень 5-А класу Галаган Влад, який забив 20! голів. Учасники змагань обговорили результати за чаєм і смачним пирогом:)
Вітаємо !!!!!!!!!!
Дякуємо за підготовку команд вчителям фізичної культури
 Чекаліній Л.В. та
Павловій Г.М.
 
 
 


         Вітаємо ученицю 11-А класу Личану Дарію, яка посіла
                                            почесне ІІ місце
в обласному етапі конкурсу юних літераторів, музикантів і поетів "Собори наших душ" (вч.Щербина Л.М.)
Пишаємось нашою зірочкою!


22.03. в БХТ "Надія" відбулась міська розважально-пізнавальна гра "Знавці природи", де команда нашої школи посіла почесне ІІ місце!
(кер. Корненко Г.М.)Вітаємо!
Склад команди: Мельник Володимир - 5-Б клас
                            Зоріна Олександра - 5-Б клас
                        Середа Єлизавета - 5-Б клас
               Летка Ірина - 5-А клас
                         Могуща Вероніка - 5-А клас
Також стали відомі результати обласного природоохоронного конкурсу "Природна скарбниця Придніпров'я". Наша школа теж посіла ІІ місце!
 

 


Про участь у проекті GoCamp Afterschool i три неймовірні тижні з волонтеркою Амірою Фатхі можна дізнатись тут
Ми знову пройшли відбір  у проекті Go Camp-2018!!!


06.03.2018 відбувся міський семінар початкових класів «НУШ. Формування міжпредметних компетентностей через впровадження тематичного навчання».
Детальніше...
 
 


Вітаємо ученицю 5-А класу Білу Ганну, яка зайняла І місце (вчитель - Урсол Г.О.)   та ученицю 11-А класу Личану Дарину , яка зайняла ІІІ  місце  (вчитель Щербина Л.М.) у ІІІ Всеукраїн ському (XIV Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя"  Детальніше ...


21.02 День мови.docx

Видео YouTube

 21.02.2018  вчитель інформатики та математикити Дорофєєва В.Я. провела  «InformQuest», у якому взяли участь  учні 5-Б та 6-А класів.

Детальніше...


Вітаємо Щербину Л.М., яка стала лауреатом фінального  туру
обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова і література» Детальніше... 
 
 


Відповідно до листа
 Міністерства освіти і науки України від 06.02.2018 № 1/9-79
«Про вибір і замовлення підручників для 5 класу», педагоги школи обрали підручники для учнів 5 класів. Дане питання розглянуто на педагогічній раді 13.02.2017. Детальніше


Протягом останніх тижнів в школі  проведені цікаві нові і традиційні заходи, інформацію про які розміщено  в місцевій газеті "Першотравенські новини" Детальніше...


Ми знову хочемо пригод, яскравих вражень і незабутніх моментів та знайомств! Саме тому подаємо заявку на участь в проекті GoCamp - 2018!


Видео YouTube
    

оголошення.docx

Сердюченко О.С.  (2-Б ) та Чупікова О.Б (4-А) продовжують впроваджувати проект "Вчимося жити разом". Було проведено тренінги "Права дитини" та "Як знайти друга". Детальніше   
«Відкрийте серце новорічним дивам»

Новорічні свята, це саме той час, коли кожний з нас очікує дива. Так, учні та працівники нашої школи не виключення. Детальніше...
 Конкурс педагогічної майстерності "Вчитель року - 2018"
Щороку, в період зимових свят, відбувається святковий концерт, на якому підводяться підсумки і нагороджуються учасники конкурсу "Вчитель року."
 


   Вітаємо Личану Дарину, ученицю 11-А класу, яка посіла почесне ІІІ місце
 в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з російської мови та літератури.
         
           Весело, цікаво і повчально пройшов тренінг в 4-Б класі

     «Допомога людям з особливими потребами» (вч. Яніва К.М.), проведений у рамках участі в проекті "Вчимося жити разом" Фото.
 
 Шановні учні і батьки! На нашому сайті створено нову сторінку "Я маю право", 
де ви зможете дізнатись про останні  заходи з правової освіти в школі.

 
29.12.2017 відбулась педагогічна рада:

1. Безперервна самоосвіта педагогічних працівників як один з пріоритетних напрямків модернізації освіти в сучасній школі.

2. Підсумки участі школи в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад та  навчальних конкурсах...   Детальніше.

 


 
 

21 грудня 2017 року
відбувся міський семінар вчителів математики з теми :
«Використання комп’ютерних технологій для полегшення роботи вчителів». Мета даного семінару... Детальніше
   

Насичено, захоплююче і пізнавально  з 11.12. по 15.12.2017 у школі пройшов Тиждень біології....  Детельніше

 


 
 

Коли замерзла річка
і став біленьким гай,
прийшов у темну нічку
на землю Миколай

 


   

   

Шановні освітяни!

Запрошуємо Вас на  міський семінар вчителів математики, який відбудеться  в

 Першотравенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 21.12.2017

Тема: «Використання комп`ютерних технологій для полегшення роботи вчителя»

Заходи

Час проведення

Місце проведення

Відповідальні

1.       

Вступна частина: «ІКТ- компетентність як складова професійного розвитку вчителя»

8.30 – 8.40

Каб.№23

Вчитель математики Мироненко Л.В.

2.       

Фрагмент уроку в 5 класі з теми: «Площа прямокутника і квадрата»

8.40-9.15

Каб.№27

Вчитель математики Дорофєєва В.Я.

3.       

Майстер-клас «Використання комп’ютерних програм для швидкого оцінювання знань учнів»

9.25.-10.25

Каб.№27

Вчитель математики Гвоздецька О.С.

4.       

Презентація платформи ЯКлас

10.30-10.50

Каб.№27

Вчитель математики Мироненко Л.В.

5.       

Підведення підсумків семінару

10.50

Каб.№27

Вчитель математики Гвоздецька О.С.

 

*Кожен учасник семінару має знати  логін і пароль до  своєї поштової скриньки (gmail.com)


   

  16 листопада – відзначається Міжнародний День толерантності.
Толерантність – терпіння, прийняття іншої людини такою, якою вона є. Детальніше
 
   
9 листопада 2017 року о 12.30,
в День української писемності та мови, в
Першотравенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 відбулося
написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
Цю акцію започаткувала Національна радіокомпанія України ще у
2000році. Вже 17 років поспіль українці в різних куточках країни
пишуть радіодиктант. Цю традицію підтримують і в нашій школі другий рік. Організувала та провела захід учитель української мови та літератури Л.М.Щербина. Учасниками акції стали учні 7-11 класів (26 учнів) та 3 учителі.

 
 Вітаємо!!!!!
 Щербину Л.М., яка пройшла у другий тур конкурсу
"Вчитль року - 2018"
Результати першого етапу

 

 
ВІТАЄМО!!!!!!!!!!!!!
учасників міських олімпіад, які щоразу посідають призові місця!!!
Результати олімпіад з біології, географії, трудового навчання та української мови і літератури
 
 До Дня толерантності з 15.11 по 17.11 в школі буде проведено ряд заходів: акція "Засвіти ліхтарик толерантності", 16.11 о 14.00 тренінг для членів самоврядування "Вчимося бути толерантними", 17.11 о 15.00 тренінг для батьків "Діти - це відзеркалення батьків". Запрошуємо до участі всіх бажаючих. Детальну інформацію можна дізнатись у класних керівників.
   

Бібліотеку завжди називали аптекою душі, місцем, де лікують словом та книгою,тому в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек
 ...


 У зв'язку з трагедією, яка сталась в м. Одеса, 10.10.2017 в школі пройшла інструктивно-методична нарада для членів  колективу з питань охорони праці та пожежної безпеки.

  Детальніше

   

Шановні освітяни! 
Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Бажаємо творчих злетів, безкінечної віри в своїх учнів, добробуту і миру!!!

Учителю! Вклоняємось доземно
Перед великим іменем твоїм.
Вже проростають ті маленькі зерна
Під поглядом, як серце, золотим.
Учителю! Ти - наче нездоланність,
Крізь все просієш іскру доброти,
Щоб засвітить у серденьку дитячім
Вогонь священний розуму й краси!!!

 
 

 

   

27.09.2017   відбулась загальношкільна батьківська конференція на тему:«Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі»
 


 


Вітаємо шкільну команду
з перемогою у змаганнях «Гонка націй – битва шкіл»!!
 
 
 

 Шановні вчителі!

  Відповідно до листа МОН України №1/9-493 від 14.09.2017 «Про проведення уроку «Я обираю здорові звички»  необхідно провести урок в межах предмету «Основи здоровя» в 1-4, 5-9 класах  на тему «Я обираю здорові звички». Конспект уроку додається

 

     
     
     

 
     У похід вирушаймо! Ура!
     Кличе всіх нас осіння пора!
     Прагне молодість наша пригод,
     Бо ж в школі завзятий народ!

     07.09. відбувся  дивовижний туристичний похід до Вовчої ями.     Детальніше....


 
 

Дорогі учні,  шановні батьки та любі колеги!

Щиро вітаємо Вас з початком 2017-2018 навчального року!  Від усієї душі бажаємо  здоров’я,  яскравих вражень, міцних знань, нових знайомств, позитиву і гарного настрою!!!!

З найкращими побажаннями, адміністрація школи:)


ДЕНЬ ЦЗ ТА ОБ'ЄКТОВОГО ТРЕНУВАННЯ 2017 Р


Традиційно 26 квітня  в школі пройшов день ЦЗ та об’єктового тренування.

Під час Дня ЦЗ були проведенні такі заходи:

 • Єдині уроки до Дня Чорнобильської трагедії, де дітям розповідали про найтрагічнішу сторінку нашої історії – аварію на ЧАЕС і її наслідки для України;
 • Відбулася загальношкільна евакуація учасників навчально-виховного процесу в рамках загальнорічних протипожежних тренувань;
 • Після евакуації в школі відбулися навчальні змагання набуття теоретичних і практичних дій під час НС:
 1. Учні початкової школи взяли участь в конкурсі малюнків на асфальті «Моя Зелена Україна». Перемогли учні 4-Б класу.
 2. Для учнів 5-7 класів букв організований еко-квест «Зелена планета». Учні повинні були пройти  маршрут, який складався  з 5 станцій («Еколог», «Енергоефективна», «Всезнайка», «Юний дослідник»). Після виконання  завдань на станціях команди отримували конверти, в яких були завдання про діям під час НС. При виконання квесту учні закріпили навики діяти колективно і організовано, згадали які бувають НС і що потрібно робити під час їх виникнення. Перемогу здобули учні 6-А класу
 3. Для учнів 8-9 класів вчитель фізкультури організувала змагання, які сприяли розвитку і формуванню навичок, під час виникнення НС, а саме: перенесення постраждалих, перехід по бункеру, гасіння пожежі, транспортування постраждалого до медпункту, команда в зборі, конкурс з протигазами.
 4. Для учнів 10-11 класів була організована смуга перешкод, де хлопці закріпили навики, отримані на уроках «Захист Вітчизни», а дівчата зуміли показати навики надання першої допомоги.
 5. Після змагань були підведенні підсумки і нагородженні переможці.

На об’єктовому тренуванні були присутні посередник при керівникові тренування - провідний інспектор Першотравенського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області  капітан служби цивільного захисту  Лях Вікторія Василівна  та представник від МЧС Косенко Ірина Анатоліївна.


ІСТОРІЯ ОДНОГО КОХАННЯ
      
14 лютого в
школі № 4 пройшли цікаві заходи. Зранку випускники  школи під звуки музики зустрічали всіх оплесками та вітаннями з Днем закоханих. Кожен, хто прийшов до школи, отримував вітальну валентинку. Детальніше
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЛЕШМОБ
6 лютого учні нашої школи долучилися до Всеукраїнської акції на підтримку воїнів АТО - флешмобу «22 pushup challenge». Він спрямований на підтримку військових АТО і популяризацію здорового способу життя. Естафету нам передала Першотравенська школа № 1. Детальніше

КРУТИ НАША - СИЛА
29 січня – День пам’яті героїв Крут. Свято встановлено на вшанування пам’яті 250 студентів першої військової школи ім. Б. Хмельницького та Помічного студентського куреня, що вступили в нерівний бій, якій тривав 5 годин з 6 – ти тисячною армією більшовиків. Армія вела наступ на Українську Народну Республіку. Бій відбувся під Києвом, на залізничний станції Крути біля селища Крути та поблизу села Пам’ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Детальніше

ЗАПАЛИТИ ЗІРКИ - І ТІЛЬКИ ТАК!
26 січня в нашій школі підведено підсумки конкурсу «Обдарованість року».Кандидатів на кожну з 13номінацій висували класні керівники претендентів. Переможець в номінації обирався шляхом голосування та анкетування вчителів школи. Ось він, золотий список переможців – справжніх зірок і лідерів. ДетальнішеДЕНЬ СОБОРНОСТІ
День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Детальніше


ВІДКРИТІ СЕРЦЯ СТВОРЮЮТЬ ТВОРЧІ ДИВА
Здавалося б, вже січень добігає кінця, а в Павлоградському культурному центрі «Мир», де відбулася церемонія нагородження переможців традиційного регіонального новорічноріздвяного огляду-конкурсу «Відкрийте серце новорічним дивам!», який втрете проводиться за ініціативи та підтримки народного депутата України А. Мартовицького, досі панує атмосфера Нового Року. Шанування винуватців свята супроводжувалося яскравими заальними танцями дитячих художніх колективів Павлограда, піснями, колядками, щедрівками…Детальніше

Шановні колеги!

Вебінари з авторами підручників відбудуться: 1 та 22 лютого 2017:

Тривалість кожного вебінару: 30 хвилин + сесія питань

Посилання для РЕЄСТРАЦІЇ на вебінари: https://goo.gl/yLaIup

Дата та час

Предмет

Спікер

Тема вебінару

Анотація

1 лютого 2017
11:45

Англійська мова

Любченко Олександр Сергійович, головний редактор журналу «Англійська мова та література» ВГ «Основа», учитель-практик із багаторічним досвідом роботи в загальноосвітній та спеціалізованій школі, а також з досвідом викладання англійської мови як іноземної в США

«Реалізація компетентнісного підходу на уроках англійської мови»

"Competency" або "competence" - про що йдеться? Яка основна ціль компетентнісно-орієнтованого навчання з англійської мови?  Що саме й як ми робимо в класі, коли реалізуємо "компетентнісний підхід"? Як спланувати компетентнісно-орієнтований урок? Давайте знайдемо відповідь разом!

1 лютого 2017
13:20

Хімія

Гранкіна Тамара Михайлівна, головний редактор журналу «Хімія» ВГ «Основа», відмінник освіти України, заслужений учитель України 

«Шляхи до якісного уроку хімії»

Одне з основних завдань учителя - проведення якісних уроків. Шляхи досягнення цієї мети можуть бути різними. Це зрозуміле, грамотне викладання матеріалу, наповнення уроку наочністю, дослідами, інфографікою та ментальними мапами, зв'язок із сучасними досягненнями науки і багато іншого. Як це зробити? Давайте думати разом! Зустрічаємося на вебінарі!

22 лютого 2017
10:00

Зарубіжна література

Коновалова Марина Валентинівна, головний редактор журналу «Зарубіжна література» ВГ «Основа», учитель-методист

«Інфографіка на уроках зарубіжної літератури»

Як зробити урок змістовним, цікавим та насиченим? Як пов’язати проблемно-тематичну й емоційну сфери уроку? Як встигнути в короткий термін викласти великий об’єм навчального матеріалу? Інфографіка – один із сучасних й інноваційних інструментів, який допоможе педагогу розв’язати ці проблеми. Про це і поговоримо на вебінарі. Запрошую! 

22 лютого 2017
11:50

Англійська мова

Любченко Олександр Сергійович, головний редактор журналу «Англійська мова та література» ВГ «Основа», учитель-практик із багаторічним досвідом роботи в загальноосвітній та спеціалізованій школі, а також з досвідом викладання англійської мови як іноземної в США

«Реалізація компетентнісного підходу на уроках англійської мови»

"Competency" або "competence" - про що йдеться? Яка основна ціль компетентнісно-орієнтованого навчання з англійської мови?  Що саме й як ми робимо в класі, коли реалізуємо "компетентнісний підхід"? Як спланувати компетентнісно-орієнтований урок? Давайте знайдемо відповідь разом!

22 лютого 2017
13:20

Хімія

Гранкіна Тамара Михайлівна, головний редактор журналу «Хімія» ВГ «Основа», відмінник освіти України, заслужений учитель України

«Шляхи до якісного уроку хімії»

Одне з основних завдань учителя - проведення якісних уроків. Шляхи досягнення цієї мети можуть бути різними. Це зрозуміле, грамотне викладання матеріалу, наповнення уроку наочністю, дослідами, інфографікою та ментальними мапами, зв'язок із сучасними досягненнями науки і багато іншого. Як це зробити? Давайте думати разом! Зустрічаємося на вебінарі!


За день до початку вебінару на вашу електронну пошту прийде лист з інструкціями та посиланням для входу.

 РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Для участі у вебінарі Вам потрібно:

- Навушники/колонки для прослуховування голосу спікера;

- Оновити Adobe Flash Player http://get.adobe.com/flashplayer/?promoid=BUIGP

Безпосередньо перед початком вебінару : Перезавантажте комп'ютер і перевірте налаштування гучності колонок/навушників.

Під час вебінару : Якщо канал зв'язку «пригальмовує», рекомендується відключити відеозображення ведучого, клікнувши на зображення ведучого.

Приємного перегляду та продуктивної роботи-- 

Надія Антоненко, регіональний представник видавничої групи "Основа"
0952303947, 0675629868

МІСЬКЕ МО КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ
5 січня на базі ЗШ №3 відбулося міське МО класних керівників, яке провели адміністрація ЗШ №4. Тема виступу: "Тайм-менеджмент педагога". Детальніше                                             Хай несе Вам Новий Рік 
                                             Лиш достаток на поріг, 
Щоб добро в житті велося 
І омріяне збулося ! 
Нехай усе, що щастям зветься 
На Новий Рік в Ваш дім ввійде, 
Нехай здоров’я і кохання 
Новий Рік Вам принесе. 
Нехай Різдвяна коляда 
Дарує усмішок багато, 
Додасть Вам настрою й тепла 
На всі Різдвянії свята ! 


ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ
14 грудня 2016 року в школі пройшов круглий стіл «Використання інноваційних технологій в НВП» Докладніше
    

ТИЖДЕНЬ  ТОЛЕРАНТНОСТІ
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (21 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля 
пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 21 по 25 листопада 2016 року у нашій школі стартував Тиждень толерантності. 

ПРОЕКТ "ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ"
Європейський Союз (ЄС) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з листопада 2015 року розпочали новий проект «Діти миру», метою якого є надання психосоціальної допомоги дітям на сході України та забезпечення їх участі в освітніх програмах. Проект реалізується у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Детальніше

СОКІЛ-ДЖУРА
12 жовтня 2016 року пройшов І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").  Ця гра проводиться з метою активізації роботи по відродженню і розвитку історичних, патріотичних та культурних традицій Українського козацтва, виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Тим, хто пізнати добро допоміг, 
Тим, хто відкрив для нас тайни доріг, 
Тим, хто нам крила дарує щодня, 
Тим, хто відкрив нам жагу пізнання
Тим, чия праця важка, непроста, 
Тим, чиє слово добром пророста, 
Тим, хто відкрив нам науки світання
                                            Наші святкові і щирі вітання!


ТИЖДЕНЬ ОЛІМПІЙСЬКОГО РУХУ


З 05 по 09 вересня у школі  було проведено  «Олімпійський тиждень», присвячений  Дню фізичної 
культури  та спорту   і  відкриттю  шкільної спартакіади. Детальніше
1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожнедське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! Детальніше
.