Міська олімпіада з екології: попередні результати.

опубліковано 15 лют. 2013 р., 12:11 Якунин Ярослав   [ оновлено 18 лют. 2013 р., 02:20 ]
15 Лютого відбувся очний тур ІІІ етапу Всеукраїнської
учнівської олімпіади з екології. За попередніми результатами змагання учнів 8-11 класів журі присудило 6 перших, 10 других і 8 третіх місць.
Попередні результати представлені у таблиці 1. 
      
Крім того, журі рекомендувало 7 переможців до участі у відбірково-тренувальних зборах (дивись програму зборів у таблиці 2) для визначення двох членів команди м.Києва на ІV етап Всеукраїнської олімпіади.

До участі у відбірково-тренувальних зборів запрошуються:

1.     Невар Софія Сергіївна,

2.     Пашкевич Роман Анатолійович,

3.     Покідько Вікторія Сергіївна,

4.     Козаков Денис Сергійович,

5.     Малошевич Сергій Сергійович,

6.     Заваликут Ганна Юріївна,

7.     Міщенко Анастасія Дмитрівна.

Бажаючі поставити запитання голові журі ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології  запрошуються у понеділок 18 лютого о 15.00 у приміщення ІППО (пр.-т. Павла Тичини, 17).

Відповіді на тестові запитання можна переглянути  тут.


Таблиця 1.

Загальні результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології 2012 – 2013 н.р.

п/п

Прізвище, ім'я, по-баткові

ЗНЗ

Район

Клас

Бали

Місце

заочного туру

очного туту

Разом

1

Колногуз Ярослава Едуардівна

СЗШ №8

Оболонський

8

17

-

17

-

2

Салієнко Марія Шафіківна

№51

Печерський

8

17

-

17

-

3

Сокольський Тимофій Георгійович

Гімназія №178

Солом'янський

8

19

18

37

ІІ

4

Хижний Олександр Юрійович

Ліцей №198

Святошинський

8

20

17

37

ІІ

5

Кисляков Гліб Сергійович

Гімназія №178

Солом'янський

9

17

17

34

ІІ

6

Ковальова Дарина Євгенівна

НТУУ "КПІ"

Солом'янський

9

25

17

42

І

7

Костенко Олександр Володимирович

СЗШ №29

Оболонський

9

17

14

31

ІІІ

8

Погодіна Катерина Артурівна

сш №118

Подільський

9

20

15

35

ІІ

9

Ренчковська Ксенія Ігорівна

«Слов'янська»

Дарницький

9

24

17

41

І

10

Заваликут Ганна Юріївна

№191

Дніпровський

10

23

23

46

І

11

Задніпряна Вікторія Сергіївна

Ліцей №293

Деснянський

10

20

13

33

ІІІ

12

Зіскінд Карина Євгенівна

№171

Печерський

10

20

19

39

ІІ

13

Зозуля Анна Дмитрівна

ПЛ НТУУ "КПІ"

Солом'янський

10

17

17

34

ІІІ

14

Малошевич Сергій Сергійович

Ліцей №116

Голосіївський

10

24

16

40

ІІ

15

Мирончук Дарина Валеріївна

Ліцей №293

Деснянський

10

22

13

35

ІІІ

16

Міщенко Анастасія Дмитрівна

сш № 155

Шевченківський

10

25

17

42

І

17

Суздальцев Ілля Євгенович

Гімназія №177

Солом'янський

10

17

-

17

-

18

Терещенко Єгор Євгенович

№75

Печерський

10

18

21

39

ІІ

19

Григоренко Антон Олександрович

СШ №210

Оболонський

11

20

15

35

ІІІ

20

Гулей Поліна Володимирівна

ФПЛ

Солом'янський

11

20

15

35

ІІІ

21

Дзюба Роман Генадійович

Гімназія №178

Солом'янський

11

20

17

37

ІІІ

22

Козаков Денис Сергійович

Ліцей №241

Голосіївський

11

20

18

38

ІІ

23

Невар Софія Сергіївна

Ліцей №241

Голосіївський

11

24

18

42

І

24

Палієнко Ганна Андріївна

Ліцей №198

Святошинський

11

21

15

36

ІІІ

25

Пашкевич Роман Анатолійович

Ліцей №241

Голосіївський

11

21

21

42

І

26

Покідько Вікторія Сергіївна

Ліцей №198

Святошинський

11

23

15

38

ІІ

27

Скиба Олександр Юрійович

Гімназія № 197

Святошинський

11

18

22

40

ІІ


Таблиця 2.

Програма відбірково-тренувальних зборів

Дата

 

Час

Місце

Керівник

19 лютого (вівторок)

16.30

Голосіївський ліцей №241, каб.115

(вул. Голосіївська, 12)

Полегенько Алла Григорівна, вчитель біології ліцею №241, керівник команди м.Києва.

20 лютого (середа)

15.30

Пр-т. Академіка Глушкова, 2

(зустріч у м.«Виставочний центр»)

Мякушко Станіслав Анатолійович, доцент кафедри зоології Київського національного університету  імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук, науковий консультант міської олімпіади з екології.

21 лютого

(четвер)

15.30

Леся Курбаса, 2а, зустріч на 1 поверсі біля входу (Борщагівка, їхати швидкісним трамваєм №1, або №3 до зупинки «Сім’ї Сосніних»)

Скиба Юрій Андрійович, завідувач кафедри екології  Інституту природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, кандидат біологічних наук, доцент, голова журі міської олімпіади з екології

 

Comments