Home

http://persianenglishtranslation.com/
اين مرکز برای نخستین بار در کشور توانست تا اولین شبکه ترجمه با حضور مترجمان خارجی تحت عنوان INNT (شبکه ایرانی مترجمان خارجی) را راه اندازی نماید.
با توجه به فراخوان این موسسه و تشکیل کمیته استاندارد ترجمه به زبانهای بین المللی در ایران، این شبکه با همکاری مترجمان مجرب خارجی از کشورهای آمریکا، انگلستان، استرالیا، نیوزلند، کانادا، فرانسه، آلمان، سوئد، دانمارک، نروژ، پرتغال، ایتالیا، اسپانیا، روسیه، اوکراین، رومانی، چک، استونی، ...... فعالیت می نماید. در این شبکه، تعداد 300 نفر از مترجمان و نویسندگان سراسر دنیا شرکت داشته و بر اساس آزمون تخصصی، مورد رده بندی قرار گرفته اند.
با توجه به حضور فعال مترجمان ما در زمینه ترجمه متون فارسی، موسسه ارتباطات بین المللی توس طرحی را در زمینه تعمیم این امکان ارائه داده است. به موجب این طرح، در مرحله اول برای سی زبان من جمله شش زبان اصلی (انگلیسی- فرانسه-آلمانی-روسی-اسپانیایی) یک کارگروه فنی به طبقه بندی و استانداردسازی در حوزه های مختلف علمی و بازرگانی و ... می پردازد و در حال حاضر، بررسي‌هاي مورد نياز جهت زبان انگلیسی از طریق آزمونهای پیش بینی شده، به انجام رسیده است و علاقمندان می توانند به وب سایتی که در این زمینه درنظر گرفته است به نشانی www.persianenglishtranslation.com  مراجعه کنند.