Pagrindinis

Atnaujinkite ar pasiryškinkite veido bruožus mikropigmentacija. registracija tel. 8652 45818 Imperatoriškas Kobido veido masažas

    Kobido – tai galingas, švelnus veidą atjauninantis gydymas. Tai sudėtingas tradicinės Rytų Azijos medicinos sampratos ir japonų veido masažo technikų derinys. Jis padeda atpalaiduoti ir pašalinti veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą ir stresą. Masažas padeda atjauninti ir atkurti veido odą ir gilesnius audinius, užkirsti kelią senėjimui bei sumažinti jo įtaką

Imperatoriškasis Kobido suteiks galimybę dar ilgiau pasimėgauti ramybe, giliau atsipalaiduoti, dar labiau atgaivinti odą.

    Mikropigmentacijos  procedūros.
Ilgalaikio makiažo pagrindinis tik
slas: veido bruožų korekcija; ryškinimas, asimetrijos pataisymas; harmonijos suteikimas. Ilgalaikis makiažas daromas mikropigmentavimo būdu. Ilgalaikis makiažas kitaip dar vadinamas permanentiniu makiažu ar mikropigmentacija. Ilgalaikį makiažą galima atlikti ant lūpų, antakių, akių vokų.

Veido priežiūros procedūros su Babor kosmetika, veido valymas šaltuoju būdu su Anna Lotan kosmetika; rūgštinės veido procedūros (Enerpeel), kurios sprendžia spuoguotos odos, senstančios ar pigmentuotos odos problemas; drėgmę praradusios veido odos procedūros ir kt.


 
    Blakstienų priauginimas
– puiki išeitis moterims, kurios nori visada žavėti išraiškingomis akimis ir kerinčiu žvilgsniu bei pamiršti blakstienų dažymą tušu.
Mes galime pasiūlyti  kokybišką paslaugą bei  priauginamų blakstienų pasirinkimą: šilkinių - ypač natūraliai atrodančių, audinės  - ryškesnių blakstienų, bei kokybiškų norkos blakstienų.

  
 Antakių korekcijos  pagalba, pakeičiant jų formą, padeda priartinti veido bruožus prie
idealo.
Keičiant antakio kontūro storį, galima išgauti skirtingas nuotaikas.Taigi, gerai
sutvarkyti antakiai  labai pagražina moters išvaizdą.


   
Papildomi puslapiai (1): biorevitalizacija
Comments