8_КНИГИ В. П. ГОЛЯНИКА

    Голяник Валентин Платонович автор книг « Трагічні сторінки моєї Вітчизни » , « Від Кобеляк до Кобеляк через станцію Арциз і Дружба » , « У П´ятигорську » , « Am Rinh » , « Повість про батька » та інших. 
Народився 6 серпня 1938 року в селі Іванівка ( тепер Василівка ) Кобеляцького району Полтавської області. Проживає в селі Перегонівка.
            Працював водієм, має стаж шофера 42 роки. За сумлінну працю в 1970 році був нагороджений медаллю
« За доблесний труд ». У 2003 році нагороджений ювілейною медаллю до 200 - річчя Кобеляцького повіту.

У 2007 році за поширення історичної правди серед громадян української нації про Голодомор, був нагороджений Президентом України орденом « За заслуги ІІ ступеню ».

Із 2003 року є членом Асоціації дослідників голодоморів в Україні. Був делегатом 7 - 9 з´здів АДГУ, які відбувалися в Києві. У 74 річницю національної скорботи по жертвах Голодомору 1932 - 1933 рр. відмічений грамотою Асоціації.

            В 2010 році рішенням сесії Кобеляцької районної ради було присвоєно звання « Почесного громадянина Кобеляцького району ».

            Валенин Голяник член Кобеляцької районної громадської організації « Літератор », член громадської організації « Кобеляцький краєзнавець ».

Педколектив школи висловлює подяку Валентину Платоновичу за дозвіл на публікацію його творів.Тексти книг розміщені в інтернеті з дозволу автора.

При використанні матеріалів книг посилання на автора обовязкове. 

Всі матеріали захищені авторським правом.Книга    ТРАГІЧНІ СТОРІНКИ МОЄЇ ВІТЧИЗНИ - про Голодомор 1932–1933 років у Кобеляцькому 

районі на Полтавщині. Для перегляду клікни посилання.


Книга    ЗАРАДИ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ - присвячена 70-й річниці вазволення Кобеляцького району від 

німецько - фашистських загарбників. В книзі розміщені спогади учасників війни, тилу, концтаборів

та дітей війни. Для перегляду клікни посилання.
Особистий коментар : Якщо хочеш відчути реальні події, емоції батьків, дідів то тобі сюди!!!
Я схиляю голову перед роботою Валентина Платоновича!!!
Comments