Domů‎ > ‎

P-Shine – Japonská manikúra

Japonská manikúra P-shine je speciální péče o nehty založená na čistě přírodních látkách. Péče je dvoufázová, skládá se ze speciální pasty a pudru, které se vmasírují do povrchu nehtu. 

P-shine zvyšuje však nejen lesk, dodává nehtům a nehtovým lůžkům také vyšší pevnost, pružnost a působí také jako prevence proti lámavosti a třepení nehtů.

Na nehty se nanáší směs včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5. 

Zaleštění pravé mateří kašičky do nehtu dodá nehtu výživné látky a lesk. P-Shine je vhodný pro klienty, kteří chtějí mít přirozeně zdravé,upravené a lesklé nehty. Vhodné pro ženy i muže. 

P-Shine by měly aplikovat všichni, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Pozor, metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty.

P-Shine se neaplikuje na nehty postižené mykózou.

Po aplikaci japonské manikúry P-shine na nehty vzniká na povrchu nehtů glazura, která vyrovnává povrch nehtu a zvyšuje tak lesk a pozvedá vzhled nehtu. Glazura má také pozitivní vliv na udržování přirozených lipidů na povrchu nehtů, zabraňuje jejich odplavování a tím také nedovoluje vysušování nehtů. P-Shine je nejlepší péčí pro Vaše nehty. 

U nás nakoupíte vše, co budete pro P-shine potřebovat jednotlivě nebo také v praktické sadě.