Головна

ho-ho-ho

Шановні колеги!

В освітянському житті Запорізького краю визначна подія.

З 23 січня по 05 квітня 2017 року в Інтернет - режимі буде проводитися I - заочний - тур обласної виставки «Освіта Запорізького краю - 2017», її метою є інформування широкої педагогічної громадськості, органів державної влади і управління про новітні досягнення освіти Запорізької області, поширення інноваційного педагогічного досвіду, виявлення творчих вчителів та педагогічних колективів, організації співпраці освітніх закладів області, підвищення престижу педагогічної праці у суспільстві.

Шановні друзі, запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в розповсюдженні та обміні своїм перспективним педагогічним досвідом. Бажаємо всім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, успіхів і творчої наснаги. А підґрунтям плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, натхненна думка та творчий підхід до справи. Нехай ніколи не вичерпується джерело вашого педагогічного натхнення! Бажаємо отримати нові яскраві враження та позитивні емоції від роботи.

Нехай Ваша надзвичайно важлива діяльність на освітянській ниві приносить нові творчі здобутки, шану та повагу. Хай щастить!

З повагою та найкращими побажаннями,

Оргкомітет та журі виставки


Для подання матеріалів на виставку необхідно ознайомитись та дотримуватись Методичних рекомендацій щодо проведення виставки "Освіта Запорізького краю 2017"