Сучасний НОК "Ерудит"

Фотогалерея

1. Перебудова

2. Відкриття НОК "Ерудит"

3. Сучасний НОК "Ерудит"

Навчально-оздоровчий комплекс «Ерудит» - позашкільний оздоровчий заклад, створений у 2012 році з метою забезпечення повноцінного відпочинку, оздоровлення дітей, задоволення їх багатогранних інтересів, духовних запитів, максимально використовуючи матеріальну, зокрема, комп'ютерну базу училища. 

«Ерудит» - табір цілодобовий, сезонний. За типом - профільний, в ньому діти, поряд з оздоровленням та відпочинком, оволодівають знаннями з тих чи інших наук. Заняття проводяться в кабінетах, обладнаних найновішою комп'ютерною технікою, під керівництвом досвідчених викладачів, які допомагають дітям реалізувати свої права на задоволення інтелектуальних запитів відповідно до індивідуальних потреб. 

Серед учнів, що відвідували "Ерудит" є:
  • переможці та призери Всеукраїнських, обласних, районних предметних олімпіад, переможці та призери МАН;
  • учасники творчих колективів, які зайняли призові місця в конкурсах та оглядах художньої самодіяльності;
  • діти, що досягли високих показників у спорті та зайняли призові місця на спортивних змаганнях.

Маючи таку багату матеріально-технічну та методичну базу, педагогічне училище, структурним підрозділом якого є НОК «Ерудит», має можливість відкрити для себе нові горизонти, залучити нових талановитих студентів та ліцеїстів до своїх пенатів. Адже багато дітей, що відпочивають в «Ерудиті», виявляють бажання вступати до Кременчуцького педагогічного училища чи ліцею при ньому.


Comments