Народження ДОТ "Ерудит"

Фотогалерея

 Дитячий оздоровчий табір «Ерудит» був створений на базі Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С. Макаренка для обдарованих дітей і підлітків ще у 2001 році, з метою забезпечення повноцінного відпочинку, оздоровлення, задоволення багатогранних інтересів, духовних запитів дітей.

   Метою створення табору було виконання Указу Президента України «Про програму роботи з обдарованою молоддю на 2001-2005 рік» від 08.02.2001р. №78/2001
      «Ерудит» - був одним із перших таборів  нового типу. Цілодобовий,  за типом – профільний, в якому діти, поряд з літнім оздоровленням  та відпочинком, оволодівали навичками роботи з комп
ютером.  Протягом дня проводилися заняття в кабінетах, обладнаних  найновішою комп’ютерною технікою, під керівництвом досвідчених викладачів училища.      

       

Навчання проводилося  за чотирма напрямками:

  •    основи роботи з компютером  (діти, що не мали навичок роботи, або зовсім не знайомі з компютером); основи WEB-дизайну (для дітей, що мають середній рівень підготовки в роботі з компютером);
  •      основи роботи з графічним редактором (для дітей, що мали художні здібності);
  •   основи програмування (для дітей, що мали  навички роботи з комп’ютером і хотіли їх розвинути та детальніше вивчити мову програмування C ++ Builder, Delphy);
  •     створення компютерної анімації за допомогою програми A Macromedia Flash.
        

На базі  ДОТ «Ерудит» відпочивала обдарована молодь віком від 10 до 17 років з різних районів Полтавської області, у тому числі:

  •     переможці та призери Всеукраїнських, обласних, районних предметних олімпіад, переможці та призери МАН;
  •    учасники творчих колективів, які зайняли призові місця в конкурсах та оглядах художньої самодіяльності;
  •   діти що досягли високих показників у спорті та зайняли призові місця на спортивних змаганнях.

 

Вся діяльність педагогічного колективу (керівник табору Солодовнікова Л.Г.) та вихованців збудована  на принципах демократизації та гуманізму, національної спрямованості, пріоритетності загальнолюдських та національних – історичних цінностей, ініціативи й самодіяльності дітей. У відповідності з планом роботи в таборі щоденно проводились виховні театралізовані, спортивні та  розважальні заходи, реалізовувались програми культурно – масового, інтелектуального, естетичного, фізичного, патріотичного, національного спрямування.   

 В «Ерудиті» були розроблені та  спеціально адаптовані програми для літнього періоду роботи гуртків у таборі: гуртка з інформатики, гуртка «Умілі руки», психологічного гуртка «Задзеркалля», атлетичного гуртка на базі тренажерного залу «Біцепс», клуб юних кореспондентів, студії танцю.

Виховна робота в ДОТ «Ерудит»  включала розумне поєднання відпочинку, праці, спорту з пізнавальною, естетичною, оздоровчою діяльністю. Максимально враховується індивідуальні та вікові особливості, інтереси, нахили, здібності, стан здоров’я кожної дитини. Для повного задоволення інтересів та потреб вихованців у таборі систематично проводяться засідання клубів за інтересами, де кожна дитина могла знайти собі заняття за власним вподобанням. 

Comments