Новини

Шановні батьки! 
Запис до закладів дошкільної освіти міста Києва здійснюється через систему електронного запису дітей на сайті за посиланням: https://osvita.kyivcity.gov.ua


Увага!
Розпорядження "Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Печерського району міста Києва території обслуговування"  Пріоритетне зарахування дітей, що зареєстровані в м. Київ

З третього січня 2019 року ви маєте можливість перевірити інформацію про реєстрацію дитини. Інформація підтверджується у міському Реєстрі територіальної громади міста Києва.
Функція перевірки доступна у "Кабінеті батьків", оберіть Вашу заявку та натисніть "Перевірити".
З питань реєстрації дітей, будь ласка, зверніться до найближчого центру надання адміністративних послуг.
Адреси та контакти центрів ви можети знайти на офіційному сайті адміністративних послуг http://ac.dozvil-kiev.gov.ua
Нагадуємо, що діють пільги зарахування дітей працівників садочку та для рідних братів, сестер. Ці пільги не потребують звернення до РУО, встановлюється в кабінеті батьків особисто.

Оголошення на проведення конкусру педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру № 6 Печерського району м. Києва

Основні вимоги до кандидатів:
1. Вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія».
2. Стаж роботи за фахом не менше п’яти років.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають конкурсній комісії документи, визначених п. 9 ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців Інклюзивно-ресурсного центру № 6 Печерського району м. Києва, затвердженого наказом Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем конкурсної комісії Наталією ЦЕЛОБАЄВОЮ-ЯКУБОВОЮ тел.: +38(099) 350-13-71.

Добір кандидатур відбудеться 17-15 лютого 2019 року.  

Документи на участь приймаються відповідно до п. 8 ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців Інклюзивно-ресурсного центру № 6 Печерського району м. Києва, затвердженого наказом Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, за адресою: 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, будинок 3/12 (1-й поверх) з 9:00 до 16:00 понеділок – п’ятниця.

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте, саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього.
4 лютого напередодні Дня безпечного інтернету, учні Ліцею інформаційних технологій № 79 приєднатися до Всеукраїнської акції #Stop_Sexтинг.
До Ліцею завітала Анастасія Дьякова, експерт Уповноваженого Президента України з прав дитини із захисту дітей від насильства, яка з учнями 10-х класів провела урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик?».
У ході уроку Анастасія пояснила ліцеїстам зміст понять «секстинг» та «онлайн-грумінг» з розумінням наслідків тих загроз, які діти до кінця зазвичай не усвідомлюють. На реальних прикладах учням розкрили взаємозв’язок свободи онлайн із реальним життям.
«Контент, що шкодить», «Суїцидальні та екстремістські групи в соцмережах», «Ігри на гроші», «Трудова чи сексуальна експлуатація», «Кібербулінг» - всі ці ризики експерт обговорила з десятикласниками та пояснила, як слід діяти та де можна отримати допомогу у разі потрапляння в небезпечні ситуації.
У рамках проекту «Дитинcтво без насильства» плануємо співпрацю з експертами Уповноваженого Президента України з прав дитини із захисту дітей від насильства для проведення спільних заходів з питань онлайн безпеки.

Надзвичайні ситуації, ситуації екстремального типу є частиною нашого життя. Для фахівців з психологічної та соціально-педагогічної допомоги є дуже важливими уміння діагностувати, розрізняти стани та надавати професійну допомогу людині, яка пережила ситуації екстремального типу, кризисні ситуації до яких належать аварії, будь-які стихійні лиха, пожежі, насильство, військові події тощо.

Необхідність підвищувати професійну компетентність з питань надання психологічної допомоги в надзвичайних ситуаціях, напрацьовувати необхідні уміння з питань надання первинної кризової допомоги привели до створення спеціальної навчальної програми та проведення навчання фахівців психологів закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти Печерського району на базі управління освіти на інноваційного розвитку у рамках співпраці з Інститутом соціальної та політичної психології.

Навчальний тренер та укладач курсу Плетка Олена Тарасівна 31 січня 2019 року провела друге заняття – 2-й навчальний модуль для працівників соціально-психологічної служби району із специфіки надання першої психологічної допомоги у роботі із ситуаціями кризового типу.

ФОТОЗВІТ

                                   До уваги освітніх закладів району!
4 лютого 2019 року відбудеться вебінар з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019, що відмічається 5 лютого цього року. 
Організатори заходу: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Центр кращого Інтернету», НВК №141 «ОРТ» м. Києва. До участі запрошуються вчителі, адміністрація закладів загальної середньої освіти та всі зацікавлені особи.

Початок заходу о 14:00, тривалість 60 хвилин.

Тематика виступів:
дитина онлайн: від загроз до можливостей;
захист дітей в інтернеті від сексуальних ризиків;
цифрові інструменти та можливості Google для інформаційної безпеки.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/egRkTqGslKaqDeyr2

Після реєстрації на вказану електронну пошту будуть надіслані посилання для попереднього тестування платформи проведення вебінару - 1 лютого 2019 року з 14:00 до 16:00 та на вебінар.
---------------------------------------------------------------
5 лютого 2019 року Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC за підтримки ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" проводить онлайн-урок з нагоди Дня Безпечного Інтернету 2019.

30 січня 2019 року відбувся майстер-клас «Виготовлення текстильної ляльки в панчішній техніці» для керівників РМО та вчителів трудового навчання закладів середньої освіти м.Києва, який провела вчитель трудового навчання гімназії №109 Субботська Наталія Георгіївна. Педагоги Києва здобули нові знання та набули корисних практичних навичок із виготовлення текстильних ляльок, що дасть можливості урізноманітнити об’єкти проектної діяльності.
Щиро дякуємо адміністрації гімназії №109, керівнику РМО Щербині Я.Т. за створення чудових умов для професійного спілкування, а також творчому й креативному вчителю Субботській Н.Г.

Результат пошуку зображень за запитом "пам'ятник героям крут" 29 січня 2019 року учні спеціалізованої школи №94 "Еллада" вшанували пам"ять героїв Крут, поклавши квіти до меморіалу Героїв Небесної сотні, а учні спеціалізованої школи №89 в актовій залі провели урок-концерт, присвячений цим подіям та вшанували пам'ять українських героїв.

Вітаємо учителя ліцею міжнародних відносин №51 Дику Ольгу Миколаївну, яка посіла ІІI місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2019" у номінації «Французька мова»!

До Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» та Кловського ліцею № 77 завітали 12 кращих вчителів із Республіки Кореї, аби відвідати уроки українських учителів та перейняти їхній досвід.
За українськими традиціями, радо, із короваєм і піснею зустріли іноземців учні та учителі навчальних закладів.
Розповівши корейським освітянам про освітні традиції ліцеїв, їх керівники запросили колег відвідати уроки кращих освітян.
Корейські педагоги були приємно здивовані методиками та специфікою викладання навчальних предметів в українській школі, долучившись до участі  в освітньому процесі.
Мали змогу побувати на найцікавіших уроках фізики, географії, біології, правознавства, музики, української та іноземних мов, які провели Заслужені учителі України та їх колеги - переможці конкурсу «Вчитель року».
Завершальною сторінкою візиту корейських освітян сьогодні, 17 січня, були уроки з учнями, що вивчають корейську мову у  Київській гімназії східних мов №1.
Також зауважимо, що всі напрацювання міжнародного семінару були обговорені  під час круглих столів, що відбулися у закладах освіти, та, безумовно, стануть запорукою співпраці у сфері освіти Республіки Кореї та України.


День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. З метою формування національної свідомості школярів та виховання у них почуття патріотизму, у день сторіччя визначної події 22 січня 2019 року в школі І-ІІІ ступенів № 90 під час урочистих зборів учні школи утворили символічний ”живий ланцюг” Єдності та Дружби. А учні спеціалізованої школи №89 в актовій залі провели урок-концерт, присвячений цим подіям та вшанували пам'ять українських героїв.


 До уваги учасників ІІ (міського) етапу конкурсу МАН!

Затверджені графіки проведення захистів та контрольних робіт з базових дисциплін ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської МАН
                                                УВАГА!!!
Контрольна робота учасників ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з базових дисциплін: географія, історія, біологія, українська мова та література проходитиме у форматі ЗНО в онлайн режимі у закладах загальної середньої освіти по районах. Перелік закладів освіти зі списками учасників конкурсу, які будуть писати контрольну, буде розміщено додатково  на сайті Київської МАН на дошці оголошень та у рубриці «Конкурс-захист» окремим додатком до таблиці «Графік проведення контрольних робіт з базових дисциплін».


17 січня в Ліцеї інформаційних технологій № 79 Печерського району м. Києва відбулася цікава зустріч з психологом, гештальт-терапевтом, кандидатом філософських наук Демурою О.О., яка провела для педагогічних працівників майстер-клас за актуальною темою сьогодення: «Що таке психологічна травма. Як вона виникає»
На майстер-класі обговорювалися головні ознаки дитячих психологічних травм, механізми виникнення та методи їх проживання. Учителі підготували актуальні питання, з якими вони зустрічаються в щоденній роботі. 
Педагоги Ліцею разом з психологом розібрали особливості формування та становлення індивідуальності кожної дитини. Оксана Олександрівна на сучасних прикладах пояснила вплив на освітній процес посттравматичних розладів учнів. Психолог порекомендувала педагогам правила психологічної безпеки в роботі для уникнення психологічних травм дитини.11 січня педагоги Ліцею інформаційних технологій № 79 зустрілися з директором Інституту післядипломної педагогічної освіти імені Бориса Грінченка, кандидатом педагогічних наук, доцентом М.Ф. Войцехівським. Під час зустрічі Михайло Федорович представив проект «Незалежне визначення індивідуальних та командних цінностей» у форматі VALUES_HappyUkraine, за допомогою якого педагоги Ліцею отримали змогу ознайомитися з реальними змінами, що по-новому розкривають людський потенціал. 

Першим кроком тренінгу було знайомство з проектом, визначення емоційного та ціннісного портретів особистості та командних цінностей із 
використанням "Гри сенсів".
Наступний крок - визначення цінностей педагогічного колективу Ліцею. Після 
визначення ціннісного портрета кожного учасника всі перейшли до командної роботи. І почалися справжні емоційні активності «Гри сенсів»! Обговорення та аргументи на перевагу конкретних цінностей, захист результатів роботи команд і, нарешті, педагоги визначили остаточні три командні цінності. 
Визначений ціннісний портрет педагогічного колективу Ліцею інформаційних технологій № 79 – «ЛЮБОВ. ЖИТТЯ. ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ».