Головна сторінка.

Знати багато мов — означає мати багато ключів до одного замку.
 Вольтер

НОВИНИ
GoCamp AfterSchool-2018
Підійшла до завершення цікава і різноманітна своєю діяльністю зміна у «Camp after school». Протягом роботи табору учні відчутно підвищили свій рівень знань англійської мови, відшліфували навички ведення розмови, опанували нові іноземні лексеми.
Колегіанти брали участь у діяльності різних клубів: «Pet Club», «Drama Club» та «Cinema Speaking club». 
В останній день зміни Клаудіна відвідала уроки у 6-А класі (учитель Криницька Н. А.) та у 5-А класі (Фесюк Н. О.).
Фінальним яскравим акордом роботи табору став концерт «Фестиваль європейських країн». Усі учасники свята вирушили у незвичайну навколосвітню подорож на борту уявного літака. Колегіанти ознайомилися із культурою, географією та цікавинками різних країн. Вони відвідали дощову Великобританію, гостинну Грецію, теплу Іспанію, холодну Фінляндію, величну Данію, екологічно чисту Швецію, романтичну Францію, завітали до завжди сонячної Хорватії, миролюбної Норвегії, цікавої Польщі, пристрасної Італії, розміреної Естонії. А завершили подорож у рідній Україні. 
Учні колегіуму старанно підготувалися до заходу: детально продумали текстове наповнення виступу, вивчили народні танці та пісні, продемонстрували особливості кожної країни.
Непомітно закінчилася маленька табірна весна у «Camp after school». Ця зміна назавжди залишиться для вихованців приємними спогадами, адже вона подарувала як неймовірні враження, так і нові знання. Не кожному випадає можливість у школі поспілкуватися із носієм мови, яку вивчаєш, тому для колегіантів спілкування з Клаудіною стало безцінним досвідом.


«GoCamp» повертається до Білоцерківського колегіуму
Сьогодні у Білоцерківському колегіумі почав роботу пришкільний мовний табір «
Camp after school». Основними завданнями його є створення англомовного середовища, підвищення інтересу учнів до вивчення іноземної мови, розширення мультикультурних зв’язків.
Зранку відбулося урочисте відкриття табору, де кожен клас презентував свій колектив англійською мовою. Одразу колегіантам випала можливість познайомитися із пані Клаудіною, волонтером, яка приїхала до нас із Польщі.
Протягом дня гостя відвідала уроки у 5-А класі (вчитель Фесюк Неллі Олександрівна) та у 7-Б класі (вчитель Криницька Наталія Анатоліївна), а також для пані Клаудінипровели екскурсію колегіумом                             
Старшокласники мали змогу відвідати заняття у «Drama Club» під керівництвом Саражинської Віти Петрівни.


Найбільший урок у світі

Восени 2017 року учитель англійської мови Білоцерківського колегіуму Кравчук Наталія Леонідівна взяла участь у міжнародному проекті  «Найбільший урок у світі» на підтримку Глобальних цілей сталого розвитку, організований міжнародною організацією UNICEF. Робота  була високо оцінена та нагороджена сертифікатом міжнародного зразкаСемінар для вчителів англійської мови

16 січня 2018 учитeлям англійськоі мови випала нагода відвідати семінар для вчителів англійської мови міста, який провела для нас майстер своєї справи, вчитель, який намагається завжди іти в ногу з часом, опановувати найновітніші технології навчання сучасних учнів, Фіголь Ірина Володимирівна. Ірина Володимирівна створила в аудиторії творчу та невимушену обстановку, показавши, як цікаво, по-новому можна організувати процес навчання дітей іноземній мові, ламаючи певні застарілі стереотипи та застосовуючи цікаві форми роботи, які водночас зацікавлюють та вмотивовують учнів, дають їм можливість розвиватися, розкриватися, оцінювати власні сили, прогресувати, досягати і йти до своєї мети.

 
Мандрівка 6-А Сполученими Штатами Америки!

У рамках Тижня гуманітарних дисциплін, що проходить у Білоцерківському колегіумі, учні І–ї групи білінгвального 6–А класу разом з вчителем англійської мови Криницькою Наталією Анатоліївною вирушили у дивовижну мандрівку Сполученими Штатами Америки. Захід відбувся 11 жовтня 2017 року. Колегіанти підготували та захистили власні проекти – презентації, показавши достойний рівень володіння мовою та мультимедійними технологіями. А також виконували групові завдання, складали тематичний пазл і навіть обрали штат, де хотіли б жити в майбутньому.


День усмішки в колегіумі!
10 жовтня в Білоцерківському колегіумі був проведений День усмішки! Учні 5 та 6 класів брали участь у конкурсі на найкращий смайлик, де переможцями стали колегіанти 6-А класу
Також у рамках даного заходу був проведений квест, у якому 1 місце посіли учні 5-Б класу.
А от чудовим завершенням Дня усмішки став концерт організований юними колегіантами. Усі присутні отримали море позитивних вражень від виступу учнів 5-А класу з неймовірним флешмобом "Don`t worry, be happy!", а також приємно здивував сюрприз від гостей свята, танцювального гурту "Mix dance".

День книги рекордів Гіннеса.  

9 жовтня 2017 року стартував колегіальний тиждень гуманітарних дисциплін. Кафедра іноземних мов розпочала тиждень квест-грою серед учнів 11 та 21 групи, що присвячена Дню книги рекордів Гіннеса.  

Діти дізнались, що Книгу заснував британський інженер, власник броварні Х’ю Бівер. У листопаді 1951 року він відправився з друзями на полювання. Увечері між чоловіками зав’язалася суперечка, яка з диких птахів найшвидша. Чоловіки переглянули кілька різних довідників, але відповіді не знайшли. Тоді Бівер вирішив створити книгу, в якій будуть зібрані всі рекорди і назвати її на честь своєї броварні. В даний час Книга рекордів Гіннеса є книгою з найбільшим тиражем із усіх книг, захищених авторським правом.

А вже добре відома колегіантам техніка QR кодування допомогла виконати ряд завдань та дізнатись багато цікавого та пізнавального про найефектніші та найяскравіші рекорди світу.Вітаємо!

28 вересня 2017 року у Білій Церкві відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти у ході яких було відзначено нагородами найкращих педагогів міста. Почесною грамотою міського голови народжена учитель англійської мови Білоцерківського колегіуму 

Редченко Тетяна Володимирівна.


26 вересня - Європейський день мов!

Європейський день мов вважається традиційним святом у Європі з 2001 року. Він відзначається 26 вересня для підтримки розвитку мов і їх розмаїття. Стандартом для сучасного європейця вважається володіння, як мінімум, двома іноземними мовами.