Täname osalemast ja hästi võistlemast!

Kokkuvõtvad tulemused:
Üldarvestus
Üldkoht Võistleja Kokku
1  Andrey Turbin 18
2  Argo Valdma 31
3  Harri Nurk 44
3  Margus Ollin 44
5  Nikita Saloid 45
6  Mati Banhard 47.5
7 Laur Tammeorg 48
8  Jaanus Viitkin 49
9  Timo Roos 51.5
10  Aivar Kõmmits 56.5
11  Georg Semenovski 64.5
12  Marko Abram 65
13  Sander Sildvee 73
14  Valmar Lilleoja 76
15  Tarmo Kürsa 77
15  Jürgen Kirsis 77
17  Andrus Nurme 78.5
18  Sven Sommer 84
19  Kaido Olev 89
20  Konstantin Voznjuk 90.5
21  Dmitri Sofjin 92
22  Oleg Skorkin 92.5
23  Egon Ormus 96
24 Juri Sobolev 97
25  Denis Manov 98
26  Tarmo Liias 99
27  Jaak Visnapuu 101
28 Aare Silm 103.5
29  Vladimir Morozov 104
29 Olev Praats 104
31  Martin Arm 107
32  Villu Kahar 108
33  Margus Mosov 109.5
34 Denis Mezennõi 110
35  Laivi Taavits 111
36  Kalvi Laasalu 112
36  Ojar Rohtla 112
38  Denis Zigadlo 118
39  Allan Lahi 118.5
40  Rein Merioja 120
40  Agneriin Heinmäe 120
42  Teet Aavik 124
42  Sten Urbanik 124
44  Kenno Rohioja 125
45  Madis Mähar 127
46  Viivi Liias 127.5
47  Renaldo Kibildas 132.5
48 Oliver Lavits 133
49  Aleksei Viktorov 137
50  Johannes Aab 140
50  Vitali Tkatsuk 140
52  Endel Mägedik 142
53  Meelis Kalda 145
54  Hanno Veldemann 150
55  Julia Ivanova 153
56  Heino Kõks 154
57  Sten Sommer 163
58  Gevert Meite 164
59  Meelis Viikmann 173
60  Ranel Kõmmits 175
61  Andrei Dmitrijev 176
62  Gerli Albert 176.5
63 Riho Rootslane 177.5
64  Elmar Schasmin 178
65  Sven Michelson 181
66  Rauno Tomson 186
67  Jaanus Luks 187
68  Sven-Erik Tomson 191
68 Mihhail Tanvel 191
70  Teet Talve 194
71 Viljar Grossthal 195
72  Tiit Peetsalu 195.5
73 Eve Talvet 199.5
74  Elina Viktorova 203
75  Robert Kerno 204.5
76  Märt Aab 207
76 Merit Schmidt 207
78  Matis Miller 209
79 Jaak Kask 210
80  Jaanus Sommermann 212
80 Alari Ain 212
82  Mart Arm 213
82 Margo Ilves 213
84  Jaan Grents 217
85 Anari Ninemets 218
86 Sten Ormisson 219
87  Mikk Alekõrs 220
88 Andrus Sildvee 222
89  Patrik Voolaid 222.5
90  Gert Kase 223
91 Ragnar Uustalu 224
92  Marino Pukki 230
93  Sulo Kuuler 232
93 Kai Toots 232
95 Esmar Sosare 233
96 Kunnar Dunkel 236
97 Ivo  Ratas 237
98  Andreas Schasmin 238
99 Marcos/Ervin Helmik 239
100 Olga Alamaa 241
101 Helar Raudberg 242
101 Christian Alamaa 242
101 Taavi Täht 242
104  Eve Raas 243
105  Robert Kroon 245
105  Gerry Kull 245
105  Marko Maisa 245
105  Alexander Andrusenko 245
105  Raiko Melliste 245
105  Risto Melliste 245
105  Keno Kaasiksoo 245
105  Aivar Kroll 245
105  Pille-Ülle Mandle 245
105  Kalev Möller 245
105  Mairold Soome 245
105  Tauri Täht 245
105
 Robin Noormets 245
105  Markus Hein 245
105 Joonas Väljataga 245




Kohad alates 105-ndast kuuluvad võistlejatele kes end küll registreerisid võistlustele kuid ühelgi võistlusel kalu kaalumisele ei esitanud või jätsid osalemata








Juuniorid
1. Laur Tammeorg 48
2.  Georg Semenovski 64.5

Naised
 1. Laivi Taavits 111
 2. Agneriin Heinmäe 120
 3. Viivi Liias 127.5
 4. Julia Ivanova 153
 5. Gerli Albert 176.5
6. Eve Talvet 199.5
 7. Elina Viktorova 203
8.  Merit Schmidt 207
9. Anari Ninemets 218
10. Kai Toots 232
11. Olga Alamaa 241
12. Eve Raas 243
13.  Pille-Ülle Mandle 245

Noored
1. Egon Ormus 96
2. Aare Silm 103.5
3. Martin Arm 107
4.  Renaldo Kibildas 132.5
5. Oliver Lavits 133
6.  Johannes Aab 141
7. Sten Sommer 163
8.  Gevert Meite 164
9.  Sulo Kuuler 232
10.  Andreas Schasmin 238
11. Marcos/Ervin Helmik 239
12. Christian Alamaa 242
12. Taavi Täht 242
14. Robert Kroon 245
14. Markus Hein 245
14. Robin Noormets 245
14. Risto Melliste 245
14.  Raiko Melliste 245
14. Tauri Täht 245

Võistkonnad (arvestatakse ainult võistkondi, kes osalesid kõigil kolmel etapil

Koht Võistkond Summa
1 Kõue 202.5
2 TKSK I 329
3 Rävala I 365
4 EFK II 383
5 Angler 395
6 EFK I 398.5
7 TKSK II 434.5
8 Kaiu 450
9 Rävala/Kullo I 506.5
10 Rävala II 526
11 Pelikan 536
12 Tartu 557
13 Rävala IV 570.5
14 Rävala/Kullo II 838




Comments