کنسول مدیریت

  BitDefender Management Server

- سرور مرکزی مدیریتی بیت دیفندر                                         

 سرور مرکزی مدیریت بیت دیفندر بخش اصلی و مهمترین بخش محصول کلاینت سکوریتی بیت دیفندر می باشد.هدف این سرور مدیریت تمامی محصولات بیت دیفندر در شبکه می باشد.

با بکارگیری این سرور امکان نصب و راه اندازی از راه دور و مدیریت محصولات کلاینت بیت دیفندر وجود دارد. Remotely Install & Manage Bitdefender client

 این سرور مرکز و مغز (brain) محصولات تحت شبکه بیت دیفندر می باشد.دستورالعمل ها (policy) توسط کنسول مدیریت به ایستگاههای کاری جهت اجراء منتقل شده و همزمان اطلاعات عملکرد و وضعیت ایستگاههای کاری به سرور مرکزی منتقل می شوند

Stand-alone or master-slave configuration

پیکربندی بصورت منفرد و یا باساختار نصب و راه اندازی سرور مرکزی مدیریت بیت دیفندر به تنهائی و یا با هماهنگی با سرورهای دیگر بیت دیفندر با معماری master-slave جهت مدیریت شبکه هائی که از لحاظ جغرافیائی گسترده می باشند به آسانی وجود دارد.

از آنجائیکه پیاده سازی بیت دیفندر با ساختار master-slave ممکن است پیچیدگی های فنی داشته باشد جهت دریافت اطلاعات بیشتر با بخش فنی شرکت تکسان نماینده رسمی محصولات تحت شبکه تماس حاصل فرمائید.  

 Stand-alone- چنانچه سرور مرکزی بیت دیفندر به تنهائی نصب و پیکربندی شود امکان مدیریت ایستگاههای کاری و فایل سرورها از یک نقطه امکان پذیر می شود. 

 Master-slave- در این روش یک سرور مرکزی مدیریت بیت دیفندر سرورهای مدیریتی دیگر بیت دیفندر که آنان کامپیوترهای شبکه خود را مدیریت می نمایند مدیریت می نماید.

 Slave server- سرور بصورت مرکزی کامپیوترهای خود را مدیریت نموده و اطلاعات کلی شبکه را به سرور مرکزی بالا دستی خود master ارسال می نماید.

 Master server- این سرور کلاینت را مدیریت نمی کند ولی تمامی slave سرورها گزارش و اطلاعات خود را به این سرور منتقل می نمایند.

 Connected to Data base – سرور مرکزی بیت دیفندر همیشه به بانک اطلاعاتی خود متصل بوده و اطلاعات دریافتی از ایستگاههای کاری و رخدادهای مهم و دیگر اطلاعات مربوط به امنیت اطلاعات خود را در آن نگهداری می نماید.

 Password-protected – سرور مرکزی مدیریت بیت دیفندر بصورت پیش فرض توسط رمز عبور امن شده است . 

جهت اطلاعات بیشتر و دقیق تر و روش های نصب آن با بخش پشتیبانی شرکت تکسان نماینده محصولات تحت شبکه بیت دیفندر تماس حاصل فرمائید  .


محصولات کلاینت

خدمات پشتیبانی محصولات شبکه و سرورها


Comments