محصولات کلاینت

محصولات کلاینت بیت دیفندر به محصولی گفته می شود که توسط سرور مرکزی بیت دیفندر از راه دور کنترل و مدیریت شود.

 محصول کلاینت ایستگاههای کاری این محصول بیت دیفندر بیزینس کلاینت نام داشته و برروی تمامی ایستگاههای کاری شبکه نصب می شود.

   سرور مرکزی بیت دیفندر با تمامی محصولات تحت شبکه بیت دیفندر سازگاری کامل و آسانی را دارد.

        بیزینس کلاینت

این نرم افزار با ترکیب آنتی ویروس، دیواره آتش، آنتی اسپم (ضد هرز نامه) و ضد نرم افزارهای جاسوسی  و تهیه نسخه پشتیبان راهکارهای جامع و کامل امنیت اطلاعات ایستگاههای کاری تحت شبکه می باشد و به گونه ای طراحی شده است که تمامی نیازهای امنیتی ایستگاههای کاری در محیط شرکتها و سازمانها را فراهم می نماید.

امکانات محصول کلاینت سکیوریتی

server client products

·   بیت دیفندر سکوریتی میل سرور ویندوزی و یا لینوکسی

      BitDefender Security for Mail Servers (Windows, UNIX)

      BitDefender Security for Exchange

   BitDefender Security for File Servers (Windows)

      BitDefender Security for Samba

     BitDefender Security for SharePoint

 Security for mail servers

بیت دیفندر سکوریتی میل سرور وظیفه حفاظت از میل سرورهای لینوکسی و ویندوز را بعهده می گیرد. ضدویروس، ضدهرزنامه، ضدنرم افزارهای جاسوسی و فیلتر نمودن تمامی مراسلات الکترونیکی میل سروری وظیفه این محصول است.

این راهکار با اسکن نمودن ایمیل های فرستاده شده و دریافتی سازمان بهره وری سازمان و یا شرکت و یا دانشگاه را افزایش می دهد.

 Security for exchange

بیت دیفندر سکوریتی Exchange سازمان شما را در مقابل ویروس ها و بدافزارهائی و هرزنامه ها و جاسوس افزارها که از طریق ایمیل انتقال پیدا می نمایند را مصون می نماید.این محصول بصورت کامل با محصول Exchange server  ماکروسافت سازگاری داشته و با استفاده از آ« بهره وری سازمان افزایش می یابد.

Security for file servers (windows)

 این نرم افزار حفاظت کامل سرورهای مهم سازمان را در مقابل انواع بدافزارها بعهده می گیرد و به گونه ای طراحی شده است که بهره وری سرور را کاهش نداده باشد. به آسانی نصب توسط مدیریتی بیت دیفندر از راه دور نصب شده و سازمان را در مقابل انواع ویروس ها، جاسوس افزارها و روت کیت ها حفاظت می نماید

Security for Samba Server                                              

بیت دیفندر سکوریتی سامبا سرور وظیفه مهم حفاظت از کامپیوترهائی را دارد که تحت شبکه لینوکس و یا سولاریس در شبکه سازمان وجود دارند و نقطه اشتراک با شبکه های ویندوزی دارند. 

لینوکس سکیوریتی