محیط های مجازی

شرکت بیت دیفندر محصول امنیت و ضد ویروس جهت محیط های مجازی و یا SVE ( Security for Virtualized Environments)  را جهت حفاطت  سرورهای مجازی ویندوز و لینوکس و سولاریس  با به  کارگیری از ماشین مجازی ضد بدافزار ، آمیخته با سامانه های ماشین مجازی (VMware)  Xen   و KVM و  سامانه های مجازی بر بستر لینوکس نموده است. بیت دیفندر ماشین های مجازی در محیط کلود ویندوز را نیز هوشمندانه محافظت می نماید. 

Hyper-V

 بصورت یک ماشین مجازی با هسته لینوکس که از لحاظ امنیتی تقویت شده است که تمامی وظایف مدیریت بروزرسانی و غیره را انجام می دهد.   

در این روش با نصب و راه‏اندازی نرم‏افزار ضدویروس تولید شده توسط شرکت بیت دیفندر در کنار ماشین مجازی، نرم‏افزار ضدویروس، امنیت سامانه‏ها و سیستم‏های عامل راه‏اندازی شده در ماشین مجازی را به طور یکجا و هم زمان تامین می‏نماید!

به دلیل ارتباط مستقیم نرم‏افزارهای ضد ویروس به سیستم عامل و اهمیت حفظ منابع سیستم در کنار دفاع در مقابل حملات ویروسی و ...، بیت دیفندر علاوه بر مقوله امنیت و ایجاد محیط ایمن، برای سامانه‏ها، با مدیریت بر منابع سیستم تا حد ممکن از افت سرعت و از دست رفتن منابع سیستم جلوگیری و حتی در بسیاری از موارد اقدام به مدیریت این نقیصه می‏نماید.

 بیشتر راجع به گراویتی زون

Comments