راهکار امنیتی شبکه


ُSmall Office Security  یک راهکار هوشمندانه با طراحی خاص و اختصاصی می باشد که تمامی موارد و مسایل مربوط به افزایش بهره وری از سیستم ها و بالا بردن راندمان عملیاتی و همچنین قابلیت مجازی سازی را در بر می گیرد که تمامی این موارد از اصول مشترک در مبحث ایمن سازی محیط های مجازی می باشند.

 به عنوان مثال از مواردی که تحت تاثیر این افزایش بهره وری هستند می توان به موارد زیر اشاره نمود :

    کاهش مدت زمان اسکن و یا انجام پویش های تکراری

   کاهش هجوم یکباره نرم افزارهای ضد ویروس به منابع سیستم    (Reduce AV Storm)

   حفاظت در زمان روشن شدن و یا خاموش شدن سیستم و سرورها قبل از وجود سیستم عامل

 با استفاده از آخرین دست آوردهای مهندسی باعث کاهش مشکلات کاری متداول مدیران شبکه های کامپیوتری بواسطه یکپارچه سازی امنیت اطلاعات در میان محیطهای مجازی و فیزیکی و دستگاهای قابل حمل می شود. با استفاده از این محصول زمان کاری مورد نیاز جهت مدیریت نرم افزارهای امنیتی کاهش یافته که این مهم توسط ادغام و یکپارچه سازی محیط و برنامه مدیریت ضد ویروس با زیر ساختهای VMware VCenter  و Citrix Xenserver  و اکتیو دایرکتوری و Hyper-V  شرکت ما یکروسافت صورت گرفته است.

 

ُSOS  توسط شرکت Citrix  مورد تست های سخت قرار گرفته و محصول تاییدیه رسمی این شرکت را دارا می باشد. که این خود بیانگر این واقعیت است که  GZiaB  یک راهکار قدرتمند با راندمان بالا در محیط های مجازی که از تکنولوژی Citrix  بهره می جویند می باشد.

   SOS با استفاده از راهکارهای جدید بیت دیفندر و با استفاده از تکنولوژی ذخیره سازی موقت اطلاعات بصورت هوشمند و انتقال فشار کاری اسکن توسط آنتی ویروس از یک یک سیستم های مجازی به اپلاینس مرکزی باعث افزایش راندمان کلی محیط مجازی شده می شود.

 

Comments