פרקט ברעננה

פרקט ברעננה

 

פרקט ברעננה – סוגים

 

פרקט ברעננה או ב - רמת השרון  מגיע בשני סוגים עיקריים. הסוג הנפוץ ביותר הוא פרקט למינציה, כלומר פרקט סינטטי. זהו פרקט זול יחסית, נאה מאד ובעל מראה חלק ואחיד. ניתן להשיג אותו בכל צבע, על פי רצונכם ועל פי עיצוב החדר שאליו הוא מיועד. ההתקנה של פרקט למינציה פשוטה מאד, וניתן להרכיב אותו באופן עצמאי. פרקט למינציה נפוץ מאד, הן בדירות פרטיות והן במשרדים, חנויות וכן הלאה. הסוג השני הוא פרקט מעץ טבעי. זהו פרקט מסיבי וחזק, העשוי לעמוד לאורך שנים. ההתקנה שלו מורכבת, וחייבת להיעשות על ידי  מתקין מומחה. פרקט מעץ טבעי יקר בהרבה מפרקט סינטטי, והוא גם עדין יותר. יש לתחזק אותו בזהירות ולשמור עליו מרטיבות ומשחיקה.

 

פרקט ברעננה – איך בוחרים?

 

אם החלטתם שאתם מעוניינים לקנות פרקט ברעננה, מדדו קודם כל את מידות החדר, כדי שתוכלו להגיע לחברות השונות עם מידע מדויק. החליטו מהו גובה התקציב שלכם ולהיכן אתם מיעדים את הפרקט. כך תוכלו להחליט איזה סוג של פרקט מתאים לכם ביותר. לאחר ההחלטה הראשונית, ערכו סקר שוק וקבלו מספר הצעות מחיר. זכרו לוודא שאתם מבררים בכל מקום על אותו סוג פרקט, ושהמחיר שאותו אתם מקבלים כולל גם הובלה והרכבה. שימו לב – ישנן חברות שדואגות בעצמן להתקנה של הפרקט, וישנן חברות שרק מספקות את הסחורה ומביאות מישהו חיצוני שירכיב. ברוב המקרים מומלץ לבחור בחברה שמספקת גם התקנה מטעמה.

 

פרקט ברעננה – תחזוקה

 

כמו כל רצפה, גם פרקט ברעננה דורש תחזוקה שוטפת. אלא שבניגוד לסוגי רצפה אחרים, כמו קרמיקה, שיש וכולי, הפרקט אינו סובל מים. שימוש במים רבים לניקוי הפרקט עלול לגרום לו להתנפח ולהיסדק, ולפעמים גם להתעוות. אם כך, איך מנקים פרקט? ראשית, ברוב המקרים אין צורך בניקוי עמוק, אלא ניתן להסתפק בטאטוא יסודי של הרצפה. בחלק מסוגי הפרקט ממליצים דווקא על שואב אבק לניקוי, כיוון שהשואב מגיע גם לחריצים שבין מרצפות הפרקט. אם יש צורך בניקוי יסודי יותר של פרקט ברעננה, ניתן להשתמש במטלית לחה או בחומרי ניקוי המיוחדים לניקוי פרקט. אין להשתמש בחומרים שאינם מתאימים לפרקט, כדי שלא לגרום לו נזקים.

 

פרקט ברעננה – לאן הוא מתאים?

 

כיוון שהפרקט רגיש למים, הוא אינו מתאים לריצוף של חדרי אמבטיה או לריצוף מטבחים. לעומת זאת, פרקט מתאים במיוחד לחדרי שינה, חדרי מגורים וחדרי ילדים. הפרקט מתאים מאד לילדים כיוון שהוא רך מאד ובולם זעזועים, כך שילדים אינם נחבלים גם כאשר הם נופלים. המראה של הפרקט נותן תחושה של חמימות וביתיות מחד, ותחושה של יוקרה וכבוד מאידך. לכן הוא מתאים לא רק לחדרים ביתיים אלא גם למשרדים ולחנויות שונות. גם באולמות קטנים ניתן להניח פרקט, וכן בספריות, מתנ"סים ובעצם – כמעט בכל מקום.

להצעת מחיר מסודרת פנו למומחים - פרקט ישיר 

אזורי שירות נוספים באזור רעננה - שדה ורבורג,רמת הכובש,ניר אליהו,כפר נטר,בית יהושע,כפר שמריהו,רשפון,חגור,אודים ועוד ...

Comments