Belta Otel Tekstili 1982 yılından beri kurumlara yönelik tekstil ürünleri üretmekte olup, yurtiçi ve yurtdışına satış yapmaktadır. Çeşitlerimizi sektörde diğer ürünlerden ayıran en büyük farklar, dikiş kalitesine verdiğimiz önem ve yalnızca Türkiye'de üretilmiş ürünler kullanmamızdır. Kendi bünyemizde konfeksiyon yapıyor, kesinlikle fasonla çalışmıyoruz. 

Birkaç yıkamadan sonra rengi griye dönen, yırtılma yapan Asya ve Uzak Doğu'dan ithal ucuz kumaşları kesinlikle kullanmıyor ve önermiyoruzPakistan, Çin, Türkmenistan gibi ülkelerden ithal edilen düşük kalite kumaşlarla mamül ürünlerle fiyat kıyaslaması yaparken lütfen dikkate alınız.

Linen fiyat listemiz devamlı güncellenmekte, ancak ani kur artışları gibi durumlarda fiyatlarda son dakika değişiklikler olabilmektedir. Bu nedenle sipariş aşamasında fiyatların firmamızca onaylanması gerektiğini önemle hatırlatırız. Fiyatlarımıza %8 KDV ve nakliyat dahil değildir. 

Satış ve Ödeme Koşulları sayfamızdan çalışma koşullarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürün çeşitlerimizi otel, restoran tekstilleri olarak iki ana başlıkta toplayabiliriz. Aşağıdaki bağlantılardan ilgili ürün sayfalarımızı ziyaret edebilir, çeşitlerimizi görebilirsiniz.


Yukarıdaki fiyat listesi yalnızca standart ürünlerimizi kapsamaktadır. Masa örtüsü, yatak örtüsü, perde, masa eteği ve buna benzer ürün grupları çok farklı kalite, çeşit ve ölçü içerdiği için en sık sorulan ürünlerden oluşan bir fiyat listesi hazırladık. 

Web sitemizden firmamız, ürünlerimiz ve referanslarımız hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Telefon veya e-posta yolu ile bize ulaşmanız halinde sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.