Острицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів


НОВИНИ

Національна "ГАРЯЧА" лінія для дітей
 Національна "ГАРЯЧА" лінія для дітей 0-800-500-225


Немає кращого неба, ніж небо України. Це був девіз свята, яке пройшло в Острицькій школі і було присвячено 100- річчю Соборності України.

Учні 10-х та11-х класів підготували святковий вечір присвячений 100- річчю Соборності України, було проведено цікаве свято, на якому читалася Молитва за Україну, співалася ода красі та багаству рідної незалежної, суверенної України.

"Нехай Господь береже твою і мою Україну кожного дня, кожної хвилини".

Опубліковано: 22 січня 2019

Дякуємо нашії профспілці за чудово організовану коляду! Колядували вчителів пенсіонерів.

Незабутні враження!!!Mulţumim sendicatelor pentru organizarea colindei. Am colindat învăţatorii pensionari.

Emoţii neuitate!!!

Опубліковано: 8 січня 2019

Колектив Острицької ЗОШ від щирого серця вітає Вас з Новим Роком та Рідіом Христовим!

Зичимо Вам міцного здоров'я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій та задумів. Нехай Різдво та Новий рік принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, роддине тепло та злагоду.

Опубліковано: 1 січня 2019


17 грудня в нашій школі був проведений виховний захід учнями 5 класу на тему: ,,Святий Миколай".

Опубліковано: 17 грудня 2018


12 грудня в Острицькій школі учні 6 класу провели виховний захід на тему: ,,Андріївські вечорниці".

Опубліковано: 12 грудня 2018

7 грудня була проведена зустріч із правниками та студентами юридичних вишів.

Опубліковано: 7 грудня 2018

тиждень права

З 03.12 по 07.12 в школі пройшов "Тиждень права". В рамках тижня були проведені:

 • конкурс малюнків "Я маю право";
 • вікторина "Чи знаю я свої права та обов'язки?"
 • виховні справи "Коніенція ООН" про права дитини, "Права і обов'язки в нашій державі", "Знай закон і виконуй його".
Опубліковано: 7 грудня 2018

день збройних сил України

До дня збройних Сил України, 6 грудня, у Острицькій ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено святкову конкурсну програму «Зростаємо мужніми» . Мабуть, немає жодного хлопчика, який би не мріяв стати надійним захисником Вітчизни, та й готувати себе до нелегкої служби в армії треба ще з дитинства.

Опубліковано: 6 грудня 2018

день боротьби з Снід

До 1 грудня в Острицькій ЗОШ було проведено захід до дня боротьби зі СНІДом. Учні 8-11 класу мали можливість переглянути фільм "СНІД: подумай про майбутнє - обери життя", з метою попередження можливих наслідків.

СНІД - це синдром набутого імунодефіциту - це остання стадія інфекційної хвороби, що має назву ВІЛ - інфекція.

Опубліковано: 2 грудня 2018

Голодомор (1932-1933)

Голодомор 1932–1933 років в Україні – не лише найбільша гуманітарна катастрофа в історії людства, а й незагоєна рана вітчизняної історії, ще одна «вічна» проблема української політичної й публіцистичної думки.

Ми пам'ятали, пам'ятаємо та будемо пам'ятати!

Опубліковано: 26 листопада 2018

В наших сердцях

Щорічно у четверту суботу листопада о 16:00 проводиться пам'ятна хвилина мовчання на честь загиблих під час Голодомору в 1932-1933 роках.

При цьому в рамках всеукраїнської акції "Запали свічку" у багатьох будинках біля вікон встановлюються вогники.Опубліковано: 26 листопада 2018

Тиждень толерантності

Цей тиждень в нашій школі пройшов під девізом:"Добро крокує планетою".

Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.

Також толерантність – це єдність у різноманітті, те, що переходу від війни до культури миру. Для громадян це, передусім, активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини.

Опубліковано: 23 листопада 2018

Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Опубліковано: 21 листопада 2018

9 листопада – День української писемності та мови

Опубліковано: 9 листопада 2018

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 22 .10 по 26.10 в школі був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності.

Опубліковано: 26 жовтня 2018

Тиждень математики

08.10.18 – 12.10.18 в школі був проведений тиждень математики:

 • конкурс стінгазет
 • цікаві факти з історії математики, вчені математики
 • гра-змагання між командами учнів 6-х класів «Я люблю математику!»
 • гра «Брейн-ринг» у 8-му класі.
 • день ребусів і кросвордів.
Опубліковано: 12 жовтня 2018

Свято осені


Традиційно кожного року в усіх школах відбувається Свято осені. Діти представляють композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа, готують костюми, вивчають нові вірші та пісні про золото-косу красуню Осінь, розучують жваві таночка. Завітало свято Осені і до Острицької ЗОШ . А й справді, як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято? Скільки поетів освідчувались їй у коханні, скільки художників увіковічнили її красу у своїх полотнах. А вона кожного року знов і знов зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою.

Опубліковано: 12 жовтня 2018

Привітання до Дня вчителя

Велике і шляхетне слово - вчитель!

Ви щасливі люди, бо працюєте за покликанням серця і душі! Нехай не завжди буває легко, нехай ваші будні часом сповнені клопотів, неприємностей або турбот, але ви несете дітям мудрість, знання і доброту!

У День вчителя дозвольте привітати вас і побажати нев'янучого оптимізму, міцного здоров'я, краси тіла та бадьорості духу! Кохайте і будьте коханими! Теплоти і терпіння у спілкуванні з учнями, поваги і високої оцінки від колег, подяки і вдячності від батьків! Любові і розуміння у ваших родинах, здоров'я, щастя і миру!

Цього осіннього сонячного дня 05.10.2018 і до нашої Острицької ЗОШ завітало багато гостей. Це і наші вчителі-пенсіонери, які присвятили все своє життя роботі з дітьми, це й батьки учнів, які зі словами подяки, привітаннями прийшли до вчителів.Учні школи також підготували своїм учителям святковий подарунок концерт, на якому педагоги ще раз пересвідчились, яких талановитих дітей вони навчають.

Опубліковано: 5 жовтня 2018

День знань

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч.

І в цей чарівний час, дозвольте від щирого серця привітати усіх із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. У цей момент – уже через роки і відстані, перегортаючи сторінки своїх шкільних днів і років – так хочеться сказати вам, що навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення.

Вчіться, щоб знати, діяти, жити!

Опубліковано: 1 вересня 2018

Свято останнього дзвоника

25 травня на урочистій лінійці всеукраїнське шкільне свято зібрало випускників, школярів, вчителів та батьків.

Всі вони зібралися, аби привітати вже колишніх 11-класників із закінченням школи та відправити їх у доросле самостійне життя.

Опубліковано: 25 травня 2018

Атестація 2018


З метою активізації підвищення рівня професійної діяльності педагогічних працівників, мотивації до якісної роботи, розвитку творчої активності та диференційованого оцінювання результатів педагогічної праці, 23 березня 2018 року в Острицький ЗОШ I-III ступенів відбулась атестація педагогічних працівників, в якій було атестовано 7 педпрацівників.

Опубліковано: 24 березня 2018


Aș vrea ca acest mărţişor, împreună cu primii ghiocei și primele randunele care vestesc regenerarea naturii, să fie și un simbol al înălţării sufletelor voastre. Fie ca aceasta primavară sa vă aducă noi speranţe și pace în suflet, gingaşie și dragoste, putere și multe realizari.

Din partea colectivului școlii medii Ostrița

Опубліковано: 1 березня 2018

Sărbătoarea Sf. Valentin

Miercuri, 14 februarie în școala medie din Ostrița s-a petrecut sărbătoarea Sf. Valentin.

A fost pusă cutia în care elevii transmiteau scrisoarele cu felicitări persoanelor plăcute.

Опубліковано: 15 лютого 2018

" Limba este sufletul unui popor"

Pe data de 8 februarie s-a desfășurat sărbătoarea limbii materne Limba este sufletul unui popor. Au fost prezenți oaspeți de onoare,oameni cu suflet mare,poeții noștri bucovineni:

 • Ilie Zegrea;
 • Simion Gociu;
 • Mircea Lutic;
 • Doina Bojescu

Acestea persoane fac ca limba noastră să fie, dulce și miezoasă ca un fagure de miere.

Опубліковано: 9 лютого 2018

"Eleva 2018"

Vineri, 2 februarie în școala medie din Ostrița a fost petrecut concursul "Eleva 2018". Din fiecare clasă a participat cea mai frumoasă , mai deșteaptă și talentată elevă. Fetele s-au prezentat, și-au demonstrat ocupația preferată, cum știu bucătăria, un dans și o haină neobișnuită făcută de ele.

Опубліковано: 5 лютого 2018

День Соборності України


Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в Острицькій ЗОШ був проведений виховний захід для учнів 9-11 класу.

Учні дізналися про історію соборності України, слухали вірші та пісні про Україну. Також була проведена хвилина мовчання. Захід був проведений з метою передачі учням знань з історії рідної України.

Опубліковано: 23 січня 2018
Опубліковано: 20 січня 2018
Опубліковано: 19 січня 2018
Опубліковано: 2 січня 2018

Доброта врятує світ – ці слова є девізом акції «Милосердя»

Доброта врятує світ – ці слова є девізом акції «Милосердя» в яких беруть участь учні та учителі Острицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Не можуть вони пройти та не допомогти страждуючим, немічним, хворим. Разом із матеріальною допомогою учні віддають і частку свого серця, своєї душі. Вони із задоволенням відвідують та допомогають ветеранам, хворим.

Напередодні Дня святого Миколая ми зібрали подарунки та відвідали Магальський дитячий будинок-інтернат. Ніхто не залишився байдужим. Ці хворі прийняли нас дружелюбно. Вони дякували нам на своїй, лише їм зрозумілій мові жестів та інтонації, але ми зрозуміли, що головне для них – увага, доброзичливе до них відношення. Ці душевні зустрічі роблять наших учнів добрішими, милосерднішими, уважнішими до чужого нещастя та болю.

Опубліковано: 18 грудня 2017

«Не для школи вчимося – для життя!»

Під цим девізом в Острицькій ЗОШ в період з 04 по 10 грудня 2017 року проводився Всеукраїнський тиждень права. Метою його проведення було привернення уваги учнів до права, свободи та обов’язків людини і громадянина.

Протягом тижня учні школи мали можливість переглянути відео-презентації: «Злочин та проступки», «Я і мої права», оформлено «Правовий куток», в шкільній бібліотеці діяла правова експозиція з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини і громадянина. Серед учнів 10–го класу проведено обговорення з теми: «Соціальні реформи в України і моє майбутнє».

Соціальний педагог школи Антонеску М.І. підготувала учням цікаві та пізнавальні презентації на правову тематику: «Конвенція про права», «Дітям про Конвенцію ООН про права дитини».

08 грудня 2017 року вчитель правознавства Єремій Ф.О. провела з учнями 9-11 класів виховний захід на тему: «Конвенція ООН про права дитини. Закон і реальність». Для участі у виховному заході був запрошений Чернушка Іван Гаврилович – юрист, Народний засідатель Новоселицького районного суду, радник голови обласної ради, який наголосив: «Кожен учень повинен підвищувати рівень правової культури, знання законів, володіти інформацією, яка сприяє формуванню у молоді активної життєвої позиції, а також розуміння необхідності дотримання правових вимог та правил у повсякденному житті».

Опубліковано: 9 грудня 2017

"Зупинимо СНІД разом"

П'ятниця, 1 грудня в Острицькій ЗОШ було проведено захід до дня боротьби зі СНІДом. Учням 8 -11 класу мали змогу переглядати фільм "Зупинимо СНІД разом" з метою попередження можливих наслідків. СНІД – це синдром набутого імунодефіциту - це остання стадія інфекційної хвороби, що має назву ВІЛ-інфекція.

Ми повинні пам’ятати , що життя – найцінніше , що є в людини. Хто попереджений, той захищений! – Саме так говорить латинське прислів’я. З того часу, як було відкрито новий вірус, епідемія ВІЛ/СНІДу охопила весь світ і забрала понад 20 млн., життів. Більше половини нових випадків зараження ВІЛ реєструється серед людей віком від 15 до 24 років.

Щодня світі інфікується понад 6 тисяч юнаків та дівчат. Життя – це те, що людина більш за все намагається зберегти і менш за все береже. Життя – це багатство, дане кожному з нас батьками. І дуже хочеться, щоб воно було довгим та щасливим. А це можливо тільки за умови міцного здоров’я. І, щоб бути здоровим потрібно його берегти. Щодня, щохвилини.

Опубліковано: 2 грудня 2017

З Днем Гідності та Свободи!

Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає у собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі. У День Гідності та Свободи ми низько вклоняємося всім захисникам української державності, подвигу загиблих патріотів, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього. Давайте будемо гідними нащадками борців за свободу України та разом розбудовуватимемо сильне демократичне суспільство, в якому на всіх рівнях дотримуватимуться ідеалів справедливості, пануватиме закон і порядок.

Вітаємо вас з Днем Гідності і Свободи, бажаємо здоров’я та наснаги, добробуту та мирного неба.

Слава Україні!

Опубліковано: 21 листопада 2017

Тиждень пам'яті та скорботи

З 20 по 25 листопада в Острицькій ЗОШ було оголошено тиждень пам'яті та скорботи. 23 листопада був проведений захід пам'яті жертв Голодомору з учнями 8-11 класів .

Горить свіча,

І огортається журбою .

Осінній день промерзлою ходою

У серце стука.

Пам'ять про померлих

Замученим голодним тридцять третім.

Опубліковано: 25 листопада 2017

Vineri, 10 noiembrie în școala medie din Ostrița a fost petrecută măsura extrașcolară "Școala caută talente".Au participat clasele a 5-11 , fiecare clasă a pregătit cậte un număr.

Опубліковано: 11 листопада 2017

День української

писемності і мови

в Острцькій ЗОШ

До дня української писемності і мови в Острцькій школі відбулося свято. Учні співали, оду солов’їній, мелодійній, прекрасній українській мові.

На святі був запрошений член спілки письменників України Василь Васильович Васкан, який ознайомив учнів із своє творчістю, розказав про те, як важливо знати українську мову для того, щоб стати справжнім громадянином своєї держави та успішною людиною

Одним із висновків зустрічі було те, що людина повинна любити Україну, державну мову примножувати успіхи та дбробут своєї країни, а щоб все це досягнути учні повинні читати, вивчати, досліджувати і мудрим порадником для них завжди була і буде її величність Книга.

Опубліковано: 9 листопада 2017

Інтегрований урок у початковій школі - ефективна форма навчання молодших школярів

17 жовтня 2017 року в Острицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів мудрий та досвідчений учитель початкових класів Коркота Людмила Іванівна провела інтегрований урок природознавства та літературного читання у 3-му класі на тему: «Забруднення повітря».

Вчителька вміло створила творчу атмосферу в учнівському колективі, формувала навички самостійної роботи школярів з таблицями, розв’язування анаграми, кросворду, використання ІКТ. При цьому діти мали можливість застосовувати арсенал своїх знань, життєвий досвід, зробити власні, нехай незначні,але дуже необхідні кожній дитині, умовиводи і пошукові відкриття.

Відповідно інтегровані уроки дають відчутні результати у розвитку пізнавальних здібностей молодших школярів: допомагають дітям сприймати важливі поняття, явища цілісно й водночас різнобічно, підвищують рівень інтелекту дітей, розвивають інтерес до процесу навчання.

Опубліковано: 18 листопада 2017

День захисника України -

Мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося тим,

Хто літ тому назад багато

І тим, хто нині з автматом

Наш спокій береже і захищає,

Всю нашу велику родину,

Рідну землю свою - Україну.

У цей день ми вшановуємо тих, причетних до високого звання захисника України: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, нашого сьогодення. Сьогодні свято,яке увібрало в себе багаті та славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на різних Етапах історії.

В школі 13 жовтня була проведена святкова лінійка до Дня захисника України, учні вшанували пам'ять воїнів які віддали своє життя захищаючи нашу Батьківщину хвилиною мовчання. Захисникам адресовані слова вдячності та теплі вірші, а в честь свята був проведений патріотичний флеш-моб.

Опубліковано: 14 жовтня 2017

Акція «Милосердя»

Милосердя … Це слово, за яким ховається душа людини. Сьогодні, коли спостерігається духовне збідніння суспільства, так необхідно бути відкритими душею та серцем до можливості допомогти ближнім.Благодійність пробуджує в людині співчуття, співучасть, солідарність і відповідальність за те, що відбувається поруч.

Під час проведення благодійної акції «Милосердя» присвяченої Міжнародному дню людей похилого віку та Міжнародному дню боротьби з бідністю, були організовані та проведені такі заходи: зібрані продукти харчування, засоби гігієни,одяг, взуття.

Опубліковано: 9 жовтня 2017

Традиційно кожного року в нашій школі відбулося Свято осені та шкільний ярмарок. Діти представили композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа, вивчили нові вірші та пісні про золотокосу красуню Осінь.

Опубліковано: 7 жовтня 2017

Прості кроки для вашої безпеки!


Природний газ асоціюється у нас з теплом і затишком в наших оселях, але не слід забувати й про його небезпечні властивості. В першу чергу, природний газ – це горючий газ, який не має ні запаху, ні кольору. Тому, у разі витоку його з газопроводу і скупченні в приміщеннях може утворитися газоповітряна суміш, яка залишається непоміченою і може призвести до нещасних випадків (вибуху).

З метою попередження отруєння чадним газом, майстром Новоселицького відділення ПАТ - "Чернівці Газ"

Гарабаджієвим В.В., було проведено лекцію на тему "Безпечне та економне користування природним газом у побуті для учнів 9 -11 класів" .

Опубліковано: 6 жовтня 2017

Безпека життєдіяльності


05 жовтня працівниками Новоселицького РС УДСНС було проведено заняття з безпеки життєдіяльності у загальноосвітній школі села Остриця. Дітям та вчителям розповіли про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті під час опалювального сезону, про заборону неконтрольованого спалювання сухої рослинності та опалого листя, а також про порядок виклику рятувальних підрозділів та порядок дій у разі виявлення пожежі.

Окрім того усі охочі змогли приміряти на собі бойовий одяг рятувальника, сфотографуватись та отримати відповіді на запитання. Також було роздано листівки на протипожежну тематику.

Опубліковано: 5 жовтня 2017

Виставка квітів

Всі ми з нетерпінням дочекались прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. 2 жовтня в Острицькій ЗОШ відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій з природнього матеріалу.

У виставці взяли участь учні 5-11 класів. Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю.Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні, батьки й учителі школи. Усі цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.

Опубліковано: 3 жовтня 2017

День вчителя

29 вересня, в Острицькій загальноосвітній школі було проведено щорічне традиційне свято - День вчителя. Це день учнівського самоврядування. Учні 11-го класу мали можливість спробувати себе в ролі вчителя, заступника директора, директора школи. Вони організовано провели уроки та святкову лінійку, на яку були запрошені і ветерани педагогічної праці. Святковий настрій та святкова атмосфера заполонили серця всіх присутніх.

Опубліковано: 29 жовтня 2017

Бути вчителем, вихованцем, наставником - це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знанням, духовними ціностями, служить любові, правді та добру.

Від щирого серця бажаю Вам щастю, миру, невичерпної снаги, добробуту, щоб Ви отримували задоволення від улюбленої праці, а ваші вихованці - від навчання та спілкуванння.

Бути вчителем, вихованцем, наставником - це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знанням, духовними ціностями, служить любові, правді та добру.

Від щирого серця бажаю Вам щастю, миру, невичерпної снаги, добробуту, щоб Ви отримували задоволення від улюбленої праці, а ваші вихованці - від навчання та спілкуванння.

Опубліковано: 29 жовтня 2017

Щиро вітаємо всіх з професійним святом Днем дошкілля

В 2017 році Всеукраїнський день дошкілля припадає на 24 вересня.

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.

В цей особливий День ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці! Зі Святом!

Опубліковано: 24 вересня 2017

21 вересня в Острицькій ЗОШ було проведено День миру

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного.

Мир- це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього.

Довідково:

Міжнароодний день миру встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Генеральна Асамблея ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня. Асамблея заявила, що День миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмови від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримуватись припинення воєнних дій протягом цього дня.

Опубліковано: 21 вересня 2017

Острицька ЗОШ за здоровий спосіб життя!

З 4 по 15 вересня у школі пройшов Олімпійський тиждень. Протягом тиждня відбулися змагання, вікторини, "веселі старити" та виховні години. Тиждень розпочався з загальношкільної лінійки, на якій були присутні гості з спортивної секції карате. Вони продемонстрували свої спортивні можливості.

Протягом тиждня учні активно брали участь увсіх заходах, метою яких було пропаганда здорового способу життя.

Опубліковано: 15 вересня 2017
Опубліковано: 10 вересня 2017

Свято 1 вересня

Дорогі учні, батьки, гості, вчителі! Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати Перше вересня — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.

Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. Отже, сьогодні ми вітаємо і радо приймаємо у нашу велику дружню шкільну родину новачків, наших першокласників.

Ласкаво просимо, друзі!

Опубліковано: 1 вересня 2017


12 травня 2017 року в Острицький ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято " Прощай Букварику”.

Дорогі діти, шановні батьки ,гості! Сьогодні у нас радісний і щасливий день .Ми закінчили вчити першу книгу – буквар. Вітаю вас із святом, бажаю щасливих шкільних днів і надалі.


Опубліковано: 12 травня 2017

Усі професії потрібні, усі професії-важливі

Світ професій такий різноманітний.Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. В Острицькій ЗОШ проводили профорієнтаційну і намагалися якомога глибше і цікавим способом ознайомити учнів зі світом професії своїх батьків та односельчан і допомогти обрати для себе улюблену професію. За допомогою різних анкет соціальний педагог школи –Антонеску Маріана Іванівна спробувала допомогти старшим учням щодо правильного вибору своєї професії.

Опубліковано: 7 травня 2017

День пам'яті, Примирення та день Перемоги

5 травня в Острицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Пам'яті та Примирення і Дню Перемоги над нацизмом. Учні були ознайомлені з сторінками Другої світової війни вчителем історії Морар А.Я., учениця 8 класу Нікорич Ємілія інтерпретувала пісню "Нам потрібне мирне небо".

ЗВР підготувала з учнями 5-11 класів патріотичний флешмоб. Також протягом тижня класоводи та класні керівники провели виховні справи на теми: "Мак - символ пам'яті у світі", "Мужність і відвага крізь покоління", "Кривава ціна миру".Учні старших класів переглянули художній фільм "Незламна".

Опубліковано: 5 травня 2017

З метою якого є відродження та збереження народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку; виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді, Департаментом освіти і науки Чернівецької ОДА організовано захід «Розквітай, писанко!».

Мали честь представляти Новоселицький район: Новоселицька гімназія, Топорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тарасовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Острицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мамалигівська ЗОШ.

Опубліковано: 1 травня 2017

Острицька ЗОШ щиро вітає з Великоднем!

Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаєм радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.

Опубліковано: 18 квітня 2017

Шановні батьки!

Нагадайте малечі наступні правила безпеки:

- Не слід намагатися загасити полум’я самостійно;

- Потрібно зателефонувати за номером «101» та покликати на допомогу дорослих;

- Не можна ховатися від пожежі у шафі, під ліжком та інших темних місцях;

- Не слід гасити електроприлади водою.

- Не можна користуватися під час пожежі ліфтом.

- Потрібно намочити тканину водою та дихати крізь неї і швидко залишити приміщення.

- Якщо вийти з приміщення немає можливості, то слід вийти на балкон та кликати на допомогу.

Пам’ятайте, що наші діти – найцінніше, що є в нашому житті і їх життя та здоров’я залежить тільки від нас!

Опубліковано: 15 квітня 2017

11 квітня 2017 учні Острицької школи брали участь у фестивалі-конкурсі “Розквітай, писанко!”, метою якого є відродження та збереження народних традицій щодо виготовлення писанок. Школа представила Великоднє дерево, прикрашене писанками, виготовленими власноруч.

Опубліковано: 11 квітня 2017

24 березня в.о міністра охорони здоров'я Уляна Супрун завітала до Острицької загальноосвітньої школи де поспілкувалася з учнями та вчителями.

Опубліковано: 24 березня 2017

24 березня пройшла чергова атестація педагогічних працівників Острицької школи. Були створені всі умови для успішного її проведення. Своєчасно видані необхідні накази, розроблені та затверджені заходи з підготовки та проведення атестації. Вона базувалася на принципах демократизму, колегіальності, доступності та гласності, неперервної самоосвіти й самовдосконалення.

Атестація у школі пройшла без скарг і порушень, дала змогу виявити сильні та слабкі сторони в роботі педагогів, внесла певні корективи в їхню професійну діяльність.На засіданні атестаційної комісії була присутня Бідюк В.Г. - методист РМК.

Опубліковано: 24 березня 2017

23 березня учні Острицької загальноосвітньої школи активно долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та «Дня Довкілля». Діти зібралися на шкільному подвір’ї, щоб разом із учителями та технічним персоналом прибрати територію. Результатом праці стало чисте подвір'я, доглянуті клумби, охайний спортивний майданчик. Додому всі пішли задоволені, веселі, з відчуттям гордості за хорошу роботу, зроблену власними руками.

Опубліковано: 23 березня 2017