Třídy a učitelé

Třída                            Třídní učitelka                                            Asistent pedagoga

I. rehabilitační                 Mgr. Jiřina Pandulárisová                              Bc. Anita Kunštárová
elokované pracoviště - Domov Barevný svět

II.   rehabilitační              Mgr. Monika Zádrapová                               Jana Maděrová, Milena Šefránková,                                                                                                                       Karolína Minaříková          
III.  speciální                   Mgr. Petra Brusová                                     Eva Vítková, Eva Kuříková
IV. speciální                    Mgr. Radmila Kubínová                               Linda Vavrečková, Lucie Ferfecká
V.   speciální                   Mgr. Dagmar Slívová                                  Kristýna Hartošová, Bc. Libor Lapka
VI.  rehabilitační              Mgr.Pavla Rychlá                                       Bc. Jarmila Buroňová
                                                                                                       Jan Stanovský
VII. speciální                   Mgr. Hana Krausová                                   Jiřina Porubková, Kateřina Gaidečková
VIII. speciální                  Mgr. Lucie Zdvihalová                                Adriana Pavlíková                        
IX.   speciální                  Mgr. David Křivák                                       Lucie Olahová
X. rehabilitační                 Mgr. Dagmar Slívová, Mgr. Petra Poláčková
XI. přípravný ročník          Mgr. Věra Lenhartová, Bc. Ludmila Paláčková
            
Ostatní vyučující           Mgr. Josef Hartoš, Mgr. Petra  Poláčková
Družina                         Jana Chrubasíková, Milena Šefránková, Bc. Jarmila Buroňová


Internát
1. skupina                         Iveta Herzogová
2. skupina                         Marcela Růžičková
3. skupina                         Riemerová Gabriela
4. skupina                         Bc.Petr Mohyla
   Pomocná vychovatelka internátu: Aneta Blinková, Bc.Anita Kunštárová

Výchovný poradce: Mgr. Dagmara Slívová
Metodik prevence rizikových projevů chování u dětí a mládeže: Mgr Petra Brusová

Konzultační hodiny: Pondělí - 7,00 - 7,50 h
                              Pátek: 12,00 - 13,00 h