Kníratá premiéra

přidáno: 15. 11. 2018 3:44, autor: Divadlo Osada

https://www.facebook.com/events/316280375838620/

Milí divadelní příznivci, chtěli bychom Vás informovat o některých detailech naší nedělní premiéry hry Chlap na zabití. Toto představení bude netradiční už tím, že se jedná o premiéru, my jsme se však navíc rozhodli, že využijeme této příležitosti i k další dobré věci.

Jak asi mnozí víte, divadelní spolek Osada dlouhodobě podporuje charitativní a osvětovou činnost v podpoře boje proti rakovině prostaty, známou jako Movember. Každý listopad si ti odvážnější a krásnější z nás nechávají růst tolik oblíbený knírek, v průběhu měsíce zveřejňujeme různé osvětové materiály týkající se tohoto onemocnění a také vybíráme a vyzýváme k poskytnutí finančních prostředků, které zasíláme na konto příslušné mezinárodní nadace. Závěr tohoto snažení již tradičně probíhá v dobré kníraté náladě s vlastním hudebním doprovodem na konci měsíce v restauraci Český lev (Zákruta) v Horní Bříze (kam vás samozřejmě na 30. listopadu srdečně zveme), kde má každý možnost přispět do Movemberové kasičky.

Letošní rok bude v tomto ohledu ještě lepší. Rozhodli jsme se, že využijeme listopadového termínu naší premiéry a spojíme tak říkajíc příjemné s užitečným. Veškerý výtěžek z prodeje programů k představení bude zahrnut do naší Movemberové kasičky a po skončení měsíce bude spolu s ostatními vybranými penězi zaslán nadaci (z tohoto důvodu bude program nabízen za symbolických 30 Kč). Aby to ale také byla trochu zábava a aby charitativní podpora byla vyjádřena i pomocí toho nejviditelnějšího symbolu Movemberu – kníru, každý kdo bude při koupi vstupenky pod nosem „ozdoben“ knírem, má od nás program zdarma (v době MeToo a zdravého feminismu nelze pochopitelně znevýhodňovat žádnou skupinu diváků, tedy ani ty, kterým z rozličných důvodů knír neroste, např. ženy apod., počítá se tedy i knír umělý nebo namalovaný - výtvarné pomůcky budou na místě k dispozici J). Získání programu zdarma samozřejmě neznemožňuje poskytnutí jiného příspěvku do kasičky, která bude u pokladny k dispozici.

Přátelé, užijme si společně premiéru, přejeme příjemnou zábavu a děkujeme za vaše příspěvky na dobrou věc.    

Comments