Komedie po prázdninách

přidáno: 3. 10. 2016 5:07, autor: Divadlo Osada   [ aktualizováno 3. 10. 2016 5:09 ]
Po mírně prodloužených divadelních prázdninách jsme oživili oblíbenou komedii A je to v pytli! a  zahájili s ní tak divadelní sezónu. Tuto hru jsme uvedli v sobotu 1. října v Mýtě u Rokycan jako první představení přehlídky Mýtský divadelní podzim.

Komedie po prázdninách  Po mírně prodloužených divadelních prázdninách jsme oživili oblíbenou komedii A je to v pytli! a zahájili s ní tak divadelní sezónu. Tuto hru jsme uvedli v sobotu 1. října v Mýtě u Rokycan jako první představení přehlídky Mýtský divadelní podzim.  I přes to, že se jednalo o 14. reprízu této hry a měli bychom mít vše dostatečně zažité, udělali jsme si v týdnu zkoušku, abychom hru tak říkajíc oprášili. A bylo to dobře. Po několika měsících přeci jen některé věci v hlavě zapadly hlouběji než by bylo milé, tak se opět díky zkoušce dostaly hezky na povrch a při samotném představení bylo již na rozdíl od zkoušky vše v naprostém pořádku. Dle ohlasů se představení divákům líbilo a spolu s herci si ho náležitě užili.  Zajímavostí celého večera bylo to, když naši dodávku při zpáteční cestě zastavila policejní hlídka. Když nám svítil policista do oken dodávky baterkou, aby se přesvědčil, kdo že to v noci takto cestuje, tak samozřejmě úryvky ze hry, kde vystupují ilegální uprchlíci, na sebe nenechaly dlouho čekat. Jen jsme doufali, aby se zvídavý policista nechtěl podívat i do přívěsného vozíku, kde by se na něj mohly vysypat rekvizity - zafáčované části lidského těla. Naštěstí vše dobře dopadlo, nikdo nebyl zatčen a před půlnocí jsme v pořádku všichni dorazili domů.  Už teď se všichni těšíme na příští sobotu, kdy zahrajeme v oblíbeném Spáleném Poříčí.

I přes to, že se jednalo o 14. reprízu této hry a měli bychom mít vše dostatečně zažité, udělali jsme si v týdnu zkoušku, abychom hru tak říkajíc oprášili. A bylo to dobře. Po několika měsících přeci jen některé věci v hlavě zapadly hlouběji než by bylo milé, tak se opět díky zkoušce dostaly hezky na povrch a při samotném představení bylo již na rozdíl od zkoušky vše v naprostém pořádku. Dle ohlasů se představení divákům líbilo a spolu s herci si ho náležitě užili.

Zajímavostí celého večera bylo to, když naši dodávku při zpáteční cestě zastavila policejní hlídka. Když nám svítil policista do oken dodávky baterkou, aby se přesvědčil, kdo že to v noci takto cestuje, tak samozřejmě úryvky ze hry, kde vystupují ilegální uprchlíci, na sebe nenechaly dlouho čekat. Jen jsme doufali, aby se zvídavý policista nechtěl podívat i do přívěsného vozíku, kde by se na něj mohly vysypat rekvizity - zafáčované části lidského těla. Naštěstí vše dobře dopadlo, nikdo nebyl zatčen a před půlnocí jsme v pořádku všichni dorazili domů.    

Už teď se všichni těšíme na příští sobotu, kdy zahrajeme v oblíbeném Spáleném Poříčí.


Comments