VITAJTE

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti rekreačného športu (najmä plávanie detí), voľnočasových aktivít a záujmového vzdelávania. Naším cieľom je prinášať radosť tým najmenším. Napomôcť rodičom zmysluplne tráviť čas so svojim dieťatkom a porozumieť jeho potrebám. Hravou a nenásilnou formou vypestovať u detí pozitívny vzťah k vode. V neposlednom rade je to snaha podieľať sa na kvalite života všetkých detí, vrátane detí s psychomotorickými odchýlkami.

Záleží nám na kvalite našej práce, preto sme si za partnera na spoluprácu vybrali spoločnosť KID FIT, s.r.o., v Prešove (http://www.kidfit.sk), ktorá ako jedna z mála prevádzok spĺňa naše predstavy o kvalitnom plávaní, vysokej odbornosti (dokladovanej viacerými certifikátmi), ale aj o ľudskosti a láske k deťom. V kvalitných podmienkach, dodržiavajúc všetky zákonmi predpísané normy ohľadom kvality vody v bazéne, ale aj s povoleniami, ktoré je potrebné pre baby plávanie mať, Vás naozaj s radosťou privítame na našich kurzoch plávania.

Ponúkame:

Vaňové plávanie

vanove

Deťom od narodenia do 6 mesiacov sa venujeme vo všetkých smeroch podporujúcich správny psychomotorický vývoj - odborným poradenstvom, plávaním vo vani, a hlavne s empatiou.

Bazénové plávanie

bazenove

Deti od 6. mesiaca sa s nami tešia z vodičky v bazéne, kde sa spolu s rodičmi nie iba učia "plávať", ale získavajú aj veľa nezabudnuteľných zážitkov s novými kamarátmi, ktoré im a tiež rodičom dajú pocit, že baby plávanie je úžasné, ak sa robí s láskou.

Pripravili sme pre Vás aj tieto zaujímavé akcie:

Kurzy plávania

Detské centrum - Rožňava

Milí rodičia,

po prázdninách opäť začíname od 10. 9. 2019 naše kurzy plávania v Detskom centre v Rožňave.

Cena kurzu: 5 lekcií – 60 eur

Trvanie: 1 lekcia = 45 minút v bazéne + 15 minút sauna

Miesto: Detské centrum, Šafárikova 100, Rožňava (www.detskecentrumroznava.sk/detskecentrum)

Termín: Raz týždenne, vždy v rovnaký deň a čas

Utorky - ponúkame časy o 9:30, 10:15, 11:00, 11:45, 13:45, 14:30, 15:15.

Stredy: 9:30, 10:15, 11:00, 11:45, 14:15, 15.00, 15:45, 16:30, 17.15.

V prípade Vášho záujmu o kurz, poprosíme Vás prečítať si organizačné pokyny z prevádzkového poriadku a vyplniť elektronickú prihlášku.

Kurzy plávania

penzión San André - Vyšné Ružbachy

Milí prietelia,

naše kurzy plávania otvárame už aj vo Vyšných Ružbachoch.

Cena kurzu: 5 lekcií – 75 eur

Trvanie: 1 lekcia = 45 minút v bazéne

Miesto: penzión San André, Vyšné Ružbachy 334 (http://www.sanandre.sk)

Termín: Raz týždenne, vždy v rovnaký deň a čas

Pondelky - ponúkame časy o 13:00, 13:45, 14:30, 15:15

V prípade Vášho záujmu o kurz, poprosíme Vás prečítať si organizačné pokyny z prevádzkového poriadku a vyplniť elektronickú prihlášku.

Veľmi sa na Vás a Vaše detičky teším!

Vaša inštruktorka Katka z O.R.K.A, s.r.o.